Maslak ofis taşımacılığı nasıl yapılır? Öncelikle ofis taşımacılığı yapan ekibin belirli şartları yerine getirmesi gerekir. Ofisinizi taşıması için emanet edeceğiniz ekip bu alanda faaliyet gösteren yetkili bir nakliyat firması olmalıdır. Nakliyat firması seçerken firmalara mutlaka K belgelerinin olup olmadığı sorulmalıdır.

K1 / K2 ve K3 olarak bilinen belgeler nakliyat firmalarının yeterliliklerini gösteren belgelerdir. Belgelerin her biri farklı amaçla alınır. Ev ve büro eşyası taşıyacak firmaların özellikle K3 belgesine sahip olması gerekir. Ofis taşıma hizmeti alacağınız firmanın K3 belgesi yoksa kesinlikle ofis eşyalarınızı o firma ile taşımamanız gerekir

Kurumsal ofis taşıma şirketleri
Kurumsal ofis taşıma şirketleri

Maslak Ofis Taşıma

Maslak Ofis taşıma için çalışacağınız firmanın K3 belgesi varsa o firma ile anlaşmadan önce bir noktaya daha dikkat etmeniz gerekir. O firma tarafından ofis taşımacılığı nasıl yapılıyor? Bu bilgiyi firmanın geçmiş referanslarından ya da firmayı gözlemleyerek bulabilirsiniz. Profesyonel bir ofis taşıma firması şu aşamalara göre ofis nakliyatı yapmalıdır:

Ofis ziyareti: Firma çalışanları ofisi ziyaret ederek taşınacak eşyaları ve eşyaların miktarını tespit eder. Buna ekspertiz de denir. Firmamızın ofis taşımacılığı genel sayfasını da ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Ön hazırlık: Firma size fiyat teklifini iletir ve anlaşma yapıldıktan sonra firma, taşınacak eşyaları göz önünde bulundurarak ön hazırlık yapar.

Mobilyaların sökülme işlemi: Nakliyat gününde önce ofisin mobilyaları sökülür, ambalajlanır ve numaralandırılır. Daha sonra diğer eşyalar taşınır.

Araç içine yerleştirme ve sabitleme yapıldıktan sonra yola çıkılır.

Sökülen eşyalarınızın monte işlemi yapılır. Bütün eşyalarınız istediğiniz alanlara yerleştirilir ve ofis yetkilisinin gözetiminde hasar tespiti yapılır.

Özellikle bilgisayar gibi teknolojik aletlerin taşınmasında çok hassas davranılmalıdır. Bu tür cihazlar yoğun ve önemli veriler içerebilir ve bu aletlerin hasar görmesi durumunda telafi mümkün olmayabilir.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Maslak Ofis Taşıma Şirketleri

Maslak ofis taşıma şirketleri araştırması yaparken öncelikle güvenilir referansı olan şirketleri değerlendirmelisiniz. Maslak’ta Maslak ofis taşımacılığı alanında çok ünlü bir şirket olan ve çok fazla kurumsal referansı olan Çolakoğulları Nakliyat size bu konuda hizmet verebilir. Çolakoğulları Nakliyat ofis taşıma alanında dikkat edilmesi gereken bütün aşamalara dikkat ederek ofis malzemelerinizin taşıma esnasında zarar görmesine engel olacaktır. İnstagram sayfamızı da ziyaret ederek görsellerimizi inceleyebilirsiniz.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]