Son yıllarda nakliye sektörüne ek olarak güçlenen depolama hizmetleri yoğunluk kazanmıştır. Anahtarlı özel odalı eşya depolama alanları yoğun ilgi görmüştür.

Eşya depolama sektöründe taleplerin artması ile birlikte özellikle evden eve nakliyat firmaları büyük bir operasyon sürecine girmiştir. İnşaat alanında yaptıkları yeniliklerle İstanbul,Ankara ve İzmir gibi merkezi illerimizde profesyonel ve sistemli depolama alanları oluşturmaktalar.

Anahtarlı Özel Odalı Eşya Depolama Nedir?

İnsanlar eşyalarını depolama şirketlerine emanet ederler. Fakat zamanı geldiğinde kendi istekleri doğrultusunda depoda eşya alımı veya eklemesi yapabilirler. Bu durum ile ilgili nakliye firmaları önemli adımlar atmıştır. peki bu önemli adımlar nelerdir?

Kişiyel Özel Depolama Alanı

Kişiye özel eşya depolama alanları oluşturduk. O müşteriden başka bir müşterinin eşyası o alana girmemektedir. Sadece kişiye özel depolama alanıdır. Bu depoların havalandırması, ilaçlandırması ve sigortası ayrıdır. Böylece müşteri talepleri de bu şekilde artmıştır.

ozel depolama alanlari
Anahtarlı Depolama Alanları

Kişiye Özel Anahtarlı Depolama Sistemi

Kişilere özel odalar yapıldı. Ek olarak onların rahatlıkla gelip girebilecekleri anahtarlı depolama sistemleri de yapıldı. Müşteriler istedikleri zaman istediği saatte gelip depolama alanında depolarının kapısını özgürce açıp içeri girebilecektir. Bu duruma kimse müdahale edemez.

Anahtarlı Özel Odalı Depolama Hizmeti Nasıl İşliyor

  • Firmamız tarafından ücretsiz expertiz hizmeti veriliyor. Anlaşma sonucunda gerekli sözleşmeler yapılacaktır.
  • Sözleşme yapılıyor. Sözleşmede depolama yeriniz belirtiliyor.
  • Depolama için özel anahtarınız verilecektir.
  • Eşyalarınız depolama alanımıza taşındıktan sonra deponun tüm kontrolü tamamen sizin elinizde olacaktır.

Profesyonel Eşya Depolamada Son Sürat Devam Ediyoruz

Çolakoğulları nakliyat depolamada gün geçtikçe genişlemektedir. Profesyonel eşya depolama hizmetlerini sadece İstanbul Anadolu yakasında değil, Avrupa yakasında da gerçekleştirimektedir. Özel ekipler ve organizeli hizmet alanı ile sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Eşya depolama sayfamızda da depolama fiyatlarını ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan instagram üzerinden depolama görsellerini ve videolarını inceleyebilirsiniz.

Anahtarlı özel odalı eşya depolama alanları ile ilgili araştırmalar sonucunda hizmetinde en iyi olan firmayız.

Ofis Eşyaları İçin Özel Depolama Alanları

Şirketimiz tarafından kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerinde de ihtiyaç duyulduğunda özel depolama alanları hazırladık. Kurumsal ofis eşyaları yada ticari faaliyetlerden kaynaklı depolama alanları her geçen gün artmaktadır. Şirketimiz tarafından bireysel müşteriler için yapılan tüm hizmetler kurumsal müşterilerimiz içinde yapılmıştır.

Site Haritası