Ofis taşıma firmaları, işyeri adresi değişikliği yapmanız durumunda yardım alabileceğiniz adreslerdir. Zira ofis eşyalarının taşınması süreci, gerçekten de çok zorlu geçer. Elbette ki bu süreci profesyonel bir destek almadan sürdürmeniz ise maalesef ki mümkün değildir. Bu kapsamdaki uzman nakliye firmaları, sizlere en iyi şekilde hizmet sağlayarak ofis eşyalarınızı kısa süre içerisinde taşıyacaklardır. Siz de böylece zamandan ve diğer tüm sıkıntılardan kurtulmuş olursunuz. Eğer ofis taşıma firmaları arasında bir arayışınız mevcutsa, sizlere Çolakoğulları Nakliyat firmamızı kesinlikle tavsiye ederiz. 

Profesyonel Ofis Taşıma Firmaları

WhatsApp Image 2020 10 09 at 21.43.20 1 1

Profesyonel ofis taşıma firmaları kapsamındaki arayışınızda, tercihiniz her daim Çolakoğulları Nakliyat firması olmalıdır. Böylece ofis eşyalarınızın bir adresten diğerine taşınması sürecinde hiçbir şekilde sorun yaşamaz ve tamamen kaliteli bir hizmet avantajından da faydalanmış olursunuz. Ofis taşımacılığı konusundaki profesyonel firmalar, müşterilerine her daim ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Siz de bu hizmetlerden faydalanarak kendinizi için doğru bir adım atabilirsiniz. 

Şehir içi ve şehirlerarası ofis taşımacılığı konulu aramalarınızdaki en iyi adres, hiç şüphesiz ki Çolakoğulları Nakliyat firmamız olacaktır. Bizimle iletişime geçmeniz demek, bu kapsamda çok kaliteli bir hizmet almanız demektir. 

Ofis Taşıma ve Ofis Eşyası Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

Ofis Taşımacılığında En İyi Firmalar

IMG 20240209 WA0157 2

Ofis taşımacılığında en iyi firmalar ile çalışmak, sizin için de uygun bir müşteri memnuniyeti sürecine elveriş sağlayacaktır. Zira bu kapsamda çok sayıda firmanın var olduğunu söyleyebiliriz. Hatta birçok firma, sadece nakliye işinde var olduğu için ofis nakliyesi işi yaptığını da savunuyor. Ancak ofis taşımacılığı yapabilmek için direkt olarak bu konuda uzmanlaşmış olmak gerekmektedir. Bu da sadece alanının en iyisi olan firmalarda bulunan bir özelliktir diyebiliriz.

Siz de ihtiyaçlarınız durumunda tam olarak bu tarz firmalarla iletişime geçerek, kendi adınıza güvenilir bir hizmet almalısınız. Ofis taşımacılığında en iyi firmalar arasında da daima ön planda olan Çolakoğulları Nakliyat firmamızı sizlere tavsiye ederiz. 

İstanbul Ofis Taşıma Firmaları

İstanbul ofis taşıma firmaları demek, bu sektörün kalbinde hizmet veren adresler demektir. İstanbul, ofis nakliye işlemleri konusunda hizmet veren firmaların ana merkezi gibidir. Yani bu şehirde çok sayıda firma örneği ile karşılaşabilirsiniz. Eğer müşteri olarak hizmet alacaksanız, çok dikkatli olmalısınız. Mesela ilk iletişime geçtiğiniz firmadan hizmet almanızı asla önermeyiz. Hizmet alacağınız firmayı iyi şekilde incelemeye almanız çok önemlidir. Bu sayede hizmet kalitesi bakımından en iyi olan firmayı tespit ederek işlemlerinizi de o firma aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere, İstanbul ofis taşımacılığı yapan firmalar arasında olan Çolakoğulları Nakliyat firmamızı tavsiye ederiz. Üstelik bize instagram adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

IMG 20240209 WA0177 3

Kurumsal ofis taşıma firmaları, bu zorulu süreci en iyi şekilde yöneten adreslerdir. Bu adreslerden hizmet aldığınızda, ofisinizin taşınması konusunda hiçbir şekilde zorluk yaşamazsınız demiştik. Zaten bunlar, kurumsal olmanın en önemli gereksinimleridir. Kurumsal ofis nakliyesi adresleri, müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem verir. Hatta müşterilerine ücretsiz ekspertiz ve sigortalı ofis nakliyesi hizmeti de sunarlar.

Eğer gerçek anlamda kaliteli hizmet alacağınız bir süreç içerisinde olmak istiyorsanız, kurumsal adreslere yönelmenizi tavsiye ederiz. Kurumsal ofis taşıma şirketleri arasında olan Çolakoğulları Nakliyat, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Sağladığımız kaliteli hizmetlerle birlikte, ofis taşıma sürecinin aslında ne kadar kolay olabileceğini sizlere kanıtlıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, bize ulaşarak üstün kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizi dile getirmektir. 

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşıma Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşıma ücreti 4 bin TL’den başlar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olabilir.

Ofis Taşıma İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşıma işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşıma işlemi genelde bir gün içerisinde tamamlıyoruz. Bu süre, ofis eşyalarınızın yoğunluğuna ve diğer temel sebeplere bağlı olarak değişebilir. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Çolakoğulları ekspertiz hizmeti avantajlarından da tamamen ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz.  

Site Haritası