Kurumsal ofis taşımacılığı, nakliye sektörün olmazsa olmazlarındadır. Konu ofis nakliyesi olunca, bu kapsamda alınan hizmetin de kurumsal niteliklerde olması gerekir. Aksi halde ofis eşyalarının güvenliği sağlanamamış olacaktır. Biz, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak müşterilerimize bu kapsamda güven aşılıyoruz. Bizden alacağınız ofis taşımacılığı hizmeti sayesinde, kurumsallığı da deneyimlemiş olacaksınız. 

Kurumsal Ofis Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurumsal Ofis Taşımacılığı
Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Kurumsal ofis taşımacılığında dikkat edilmesi gerekenler, firmamızca her daim göz önünde bulundurulmaktadır. İstanbul ofis taşıma firması olarak, siz değerli müşterilerimize her daim kurumsal hizmet sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren de bu kurumsallığı en iyi şekilde deneyimlemiş olacaksınız. Sektörün en iyisi olan Çolakoğulları Nakliyat firmamız, her daim hizmetinizdedir. 

Ofis eşyalarınızın bizim gözetimimizde her daim güvende olduğunu da bilmenizi isteriz. Kurumsal ofis taşımacılığı hizmetimiz kapsamında, sizlere hep daha fazlasını sağlamak için uğraşıyoruz. Bunu sağlamak, firmamızın en temel gayelerinden biridir. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren de kurumsal hizmet ve pratik çözümlemeleri deneyimlemiş olursunuz. 

Kurumsal Ofis Taşıma Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Kurumsal Firma ile Ofis Taşımanın Avantajları

Kurumsal Ofis Taşımacılığı
Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Kurumsal firma ile ofis taşımanın avantajları, tarafınızca mutlaka deneyimlenmelidir. Sizlere bu kapsamda en iyi hizmeti sağlayacak adres ise elbette ki biz olacağız. Bizimle iletişime geçtiğinizde, sizler için ofis taşımacılığı sürecini anlık olarak başlatmış oluruz. Bu kapsamda, memnuniyetinizin sağlanması için yoğun bir çaba göstermekteyiz. 

Ofis eşyası taşıma firmaları arasında en iyi seçeneğiniz olacağımızı da gayet iyi biliyoruz. Zaten kurumsal hizmetler sağlıyor olmamız sayesinde, her türlü imkana da sahip olacaksınız. Eğer iyi ve kaliteli bir hizmet süreci yaşayım diyorsanız, tercihinizi muhakkak bizden yana kullanmalısınız. Ancak bu sayede istediğinizi elde edebilirsiniz. Bize sabit telefonlarımızın yanı sıra instagram adresimizden ulaşmanız da mümkündür. 

Kurumsal Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel EkipGüçlü ReferanslarTecrübe Ekip
KurumsallıkHızlı ÇözümGüvenilirlik
PlanlamaPaketleme HizmetleriGeniş Araç Filosu

Kurumsal Ofis Taşımacılığında Sigorta Var mı?

Kurumsal Ofis Taşımacılığı
Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Kurumsal ofis taşımacılığında sigorta var mı sorusu, hemen her müşterimiz tarafından sorulmaktadır. Çolakoğulları Nakliyat firmamızdan alacağınız tüm ofis taşıma hizmetlerinde, aynı zamanda sigorta kapsamında olursunuz. Sonuçta eşyalarınızın güvenliği bizim için çok önemlidir. Bunu sağlamak için de tüm müşterilerimize sigorta yapıyoruz. Böylece olası bir kaza durumunda meydana gelen maddi hasar, sigorta şirketimiz tarafından karşılanıyor. 

Üstelik sigortalı ofis taşıma hizmetleri kapsamında, Avrupa’nın öncü firması Allians Sigorta ile çalışmaktayız. Bu sayede sigorta hizmeti konusunda da sizler için en kaliteli olanağı sunuyoruz diyebiliriz. Güven ve müşteri memnuniyeti bizim için elbette ki çok önemlidir. Bunu da profesyonel ofis taşımacılığı hizmetlerimizle süslüyoruz. Siz de bizimle iletişime geçin ve üstün hizmet kalitemizden faydalanın. 

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • İki ofis arasındaki mesafe şehirlerarası olacağı için firmanın uzun yol deneyiminin olması gerekir. 
  • Firmanın araç filosu geniş ve ofis nakliyesi için de son derece uygun olmalıdır. 
  • Firma personellerinin işinde deneyimli ve güler yüzlü olması gerekir
  • Firma, müşteri memnuniyetine her daim önem vermelidir.
  • Müşterilere her daim kurumsal taşımacılık hizmetlerinin sağlanması gerekir. 
  • Ofis eşyası paketleme konusunda uygun malzemeler ve kaliteli işçiliğin yapılması da kesinlikle gereklidir.
  • Ofis taşıma fiyatları bakımından uygun seçeneklerin sunulması da gerekir.

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. 

Site Haritası