İstanbul ofis taşıma, son zamanların hız kazanan hizmet ve talepleri arasındadır. Şehrin nüfusunun çok kalabalık olması, buradaki hemen her sektörün ayrı bir yoğunluk içerisinde olmasına etki ediyor. Şehrin en yoğun sektörlerinden biri de ofis nakliyesi işlemleridir. İşyeri sahipleri, birçok farklı sebepten ötürü ofis adresi değişikliği yapmak durumunda kalırlar. Bunun için de alanında uzman bir ofis nakliyat firmasıyla iletişime geçmek isterler. Uygun fiyatlı kaliteli bir firma, sizlere her daim iyi hizmet sunacaktır. Mesela siz de bu önemli hizmet için Çolakoğulları Nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. 

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul Ofis Taşıma
İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul ofis taşıma şirketleri, sizlere bu konuda yardımcı olacak adreslerdir. Kendilerinden alacağınız hizmetler kapsamında, ofis eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bu sektörde hizmet veren firmaların her daim kaliteli olanlarıyla iletişime geçmeniz gerekiyor. Aksi halde hiç de istemeyeceğiniz tarzda süreçleri deneyimleyebilirsiniz. Bu da sizlerin mağduriyetine sebep olur. Konu ofis taşımacılığı olunca, yardım alabileceğiniz çok sayıda firmayla karşılaşabilirsiniz. Ancak o firmaların sizlere olması gerektiği gibi fayda sağlayamayacağını da özellikle belirtmek isteriz. Hatta birçok firma, iş kalitesine hiçbir şekilde dikkat etmemektedir. Bu durumda, siz de tercihinizi her daim kaliteli adreslere yönlendirmelisiniz. 

İstanbul ofis taşıma şirketleri arasında olan Çolakoğulları Nakliyat firmamız, sizlere bu konuda kesintisiz hizmetler sunacaktır. Firmamızla iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren, tüm süreç sadece sizin lehinize işletecektir. Detaylı bilgi ve işlem talebi için sabit telefonlarımızdan veya instagram adresimizden bize ulaşım sağlayabilirsiniz. 

İstanbul Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

Sigorta Güvenceli İstanbul Ofis Nakliyesi

İstanbul Ofis Taşıma
İstanbul Ofis Taşıma

Sigorta güvenceli İstanbul ofis nakliyesi hizmeti almak ister misiniz? O halde sizleri Çolakoğulları Nakliyat firmamızın üstün hizmet kalitesiyle tanıştırmak isteriz. Amacımız, hiçbir müşterimizin bizden hizmet aldıktan sonra mağduriyet yaşamamasıdır. Bunu sağlamak için de kendilerine her daim sigortalı ofis nakliyat hizmeti sunmaktayız. Böylece eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarar görme riskine karşı, sizleri güvence altına almış oluyoruz. İstanbul genelinde olduğu gibi, şehirlerarası ofis taşımacılığı konusunda da yine sigorta tarifelerimizi uygulamaktayız. 

Profesyonel Ofis Nakliyesi Firmasının Özellikleri

Profesyonel Nakliyat EkibiBinlerce Memnun Müşteri7/24 Kolay Ulaşılabilirlik
✅Kurumsal Hizmet✅Hızlı Çözüm✅Güvenilirlik
✅Planlama✅Profesyonel PaketlemeHizmetleri✅Geniş ve Modern Araç Filosu

İstanbul’un En Güvenilir Ofis Nakliyesi Firmaları

WhatsApp Image 2020 10 09 at 21.43.20 1
İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul’un en güvenilir ofis nakliyesi firmaları, hiç şüphesiz ki en iyi hizmetleri alacağınız yerlerdir. Zaten İstanbul ofis taşıma şirketleri yönündeki aramalarınızda da her daim kaliteye önem vermeniz gerektiğini sizlere ısrarla belirtmek istiyoruz.

Bilmenizi isteriz ki kaliteli bir firma seçimi yapmak, sizleri güvence altında tutar. Biz de bunun farkında olan, kaliteli bir ofis nakliyesi firmasıyız. Bu yüzden, siz de bizimle iletişime geçerek en uygun fiyatlara en kaliteli ofis taşımacılık hizmetlerini alabilirsiniz. 

Sizlerden Gelen Sorular

İstanbul Ofis Nakliyat Ücreti Ne Kadar?

İstanbul ofis nakliyat ücreti 4 bin TL’den başlamar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olabilir.

İstanbul Ofis Nakliyat İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, İstanbul ofis nakliyat işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşımacılığı hizmetimiz sayesinde, sizleri maddi güvenceye almış oluyoruz.

İstanbul Ofis Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

İstanbul ofis taşıma işlemi genelde bir gün içerisinde tamamlıyoruz. Bu süre, ofis eşyalarınızın yoğunluğuna ve diğer temel sebeplere bağlı olarak değişebilir. 

İstanbul Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, firmamız İstanbul ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde de tüm ofis eşyalarınız dış etkenlere karşı korumada olacaktır.

İstanbul Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Çolakoğulları ekspertiz hizmeti avantajlarından da tamamen ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz. Bu hizmet kapsamında, fiyat bilgisi ve ekstra bilgi konusunda sizlere katkı sağlamayı hedefliyoruz.

İstanbul’un Tüm Semtlerine Ofis Nakliyat Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak İstanbul’un tüm semtlerine ofis nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Her nerede oturuyor olursanız olun, bize dilediğiniz gibi ulaşım sağlayabilirsiniz.  

Ofis Taşıma Konusunda Ne Kadar Güvenilirsiniz?

Yarım asrı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz ofis taşıma sektöründe fazlasıyla güvenilir bir firmayız. Sektör genelinde bu kadar uzun süreler boyunca hizmet veriyor oluşumuz, bizi fazlasıyla tecrübeli bir firma konumuna yükseltmiştir.  

Site Haritası