Kurumsal taşımacılık hizmetlerine yıllarını veren firmamız, hard case taşımacılığı hizmetini de en iyi şekilde sizlere sunmaktadır. Profesyonel kadromuz ile kapsamlı bir şekilde taşıma hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Hard case taşıma hizmetlerini gerçekleştirirken her türlü taşıma ekipmanlarımızı seferber etmekteyiz.

case tasimaciligi

Hard Case Taşımacılığında Sunulan Hizmetleri

Hard case ürünlerinin sağlam ve tekerlekli olması taşınması açısından aslında kolay bir işlemdir. Fakat ağırdır.

Bu caselerin taşınmasında araç içinde kullanılan bazı ekipmanlar taşınma işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Örneğin; nakliye firmasının kamyonundan yere doğru yatırılan bir rampa hard case ürünlerinin taşınmasını sağlamaktadır. Alanında en iyi şekilde ve hızlı bir taşımacılık gerçekleştirmenin en kolay yöntemlerinden biridir.

Türkiye’de özellikle fuar ve konserlerde bu tarz taşıma hizmetleri yoğun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özel hassas ürünlerin içerisinde taşındığı case ürünlerinin taşınması yoğun olarak bu alanlarda gerçekleştirilmektedir. Profesyonel ekipler planlanarak süreci en iyi şekilde yöneten firmamız ile sizlerde hızlıca resmi fiyat teklifi alabilirsiniz.

Site Haritası