Türkiye’de en iyi ev taşıma şirketlerine baktığımızda internet ortamında birçok firma karşımıza çıkmaktadır. Firmaların en iyi olanlarına baktığımızda ortak özellikleri görebiliriz. Peki; En iyi ev taşıma şirketleri ile ilgili bu özellikler nelerdir?

En İyi Ev Taşıma Şirketlerinin Ortak Özellikleri Nelerdir?

 • Kaliteli paketleme malzemeleri kullanmaları
 • Son model araçlarla nakliye hizmeti sağlamaları
 • Kullanmış oldukları eşya taşıma kasalarının kaliteli ve güvenli olması
 • Çalıştırılan personellerin profesyonel olmaları
 • Müşteri memnuniyetini sağlamak için gerekli ihtiyaçları karşılama
 • Tüm taşıma süreçlerinin sigortalı olarak gerçekleşmesi

Sektörümüzün hemen her yerine iyi firma kötü firma olayları vardır. Birçok araştırma sonucunda karşımıza çıkan nakliyat firmalarından memnun kalabildiğimiz gibi memnun kalmadığımız firmalarda vardır. En iyi evden eve nakliyat şirketini bulmak için yoğun çaba sarf etmekteyiz. Bunun sonucunda eşyalarımızı daha güvenli bir şekilde taşıtabilmekteyiz.

Çolakoğulları Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

En İyi Ev Taşıma Şirketleri
En İyi Ev Taşıma Şirketleri
 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Çolakoğulları Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
 • En İyi Ev Taşıma Şirketleri arasında daima en üst sıralarda yer alır.

Pratik Çözümlerle Ev Taşımacılığı Hizmetleri

En İyi Ev Taşıma Şirketleri
En İyi Ev Taşıma Şirketleri

Dünya genelinde teknolojinin de bizlere tanıdığı imkanlarla ile artık birçok nakliye hizmetleri kolayca gerçekleştirilmektedir. Dış cephe asansör sistemi, kaliteli yeni paketleme malzemeleri ile ev nakliye hizmetleri rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Deneyimli bir taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat size her konuda gerekli desteği sağlamaktadır. Hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Firmamız, evden eve taşımacılık konusunda gayet uzman nitelikte hizmetler sunmaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren de sizler için seferber olacağımızı bilmenizi isteriz. Bizim hizmet sağladığımız herhangi bir konuda mutlaka başarılı sonuçlar elde edebileceksiniz. Zira biz, en iyi ev taşıma şirketleri arasında daima en ön sıralarda yer alıyoruz. Siz de bizimle iletişime geçek üstün hizmet kalitemizden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Firmamızın hizmetlerinden dilediğiniz gibi faydalanabilmeniz için bize sabit telefon numaralarımızdan veya instagram adresimiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Türkiye’nin Ofis Nakliye Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketiyiz

Ön İnceleme:Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme:Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç:Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi:Asansör Sistemi
Güvenilirlik:Eşya Sigortalama

Sizlerden Gelen Sorular

Ev Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ev taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ev eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ev Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ev taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ev eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ev taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ev Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ev taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ev eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ev Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ev taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ev Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ev taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ev eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ev taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ev taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası