Ses ışık dekor taşımacılığı alanında sorunsuz bir hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taşınacak her eşyanın kıymetli olduğu firmamız, son zamanlarda dekor ürünlerin taşınması için ciddi rağbet görmektedir. Çünkü bu alanda faaliyet gösterirken nakliyat sektöründeki tüm temel prensipleri uygulamaya devam ediyoruz.

Hangi alanda hizmet verileceği fark etmeksizin %100 güvenli araçlarımız ve deneyimli personellerimizle birlikte memnuniyetiniz sağlanmaktadır. Özellikle de ses ve ışık dekorunda kullanılan malzemelerin zarar görmemesi adına kapalı kasa araçları tercih ederken olası sarsıntılardan da malzemelerinizi koruyoruz.

Dekor Ses Taşıma Firmaları

WhatsApp Image 2020 10 09 at 21.43.20 1
Ses Işık Dekor Taşımacılığı

Ses ışık dekor taşımacılığı firmaları arasında en kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekleri bir arada sunan firmamız şehirlerarası dekor taşımacılığı hizmetlerinde de tercih ediliyor. Profesyonel bir bakış açısıyla konser malzemelerinin taşınması, kurulumu ve özenle yerleştirilmesi gibi işlemleri sorunsuz olarak tamamlarken kaliteli paketleme sürecinde de fark yaratıyoruz. Elbette ses ışık sistemleri taşıma aşamasının güvenli olarak tamamlanması gerekiyor. Yine bu noktada kaliteli paketleme ve kusursuz taşıma işlemlerini eğitimli personellerimiz aracılığıyla gerçekleştirdiğimizi unutmayın.

Firmamız ses ışık dekor taşımacılığı hizmetlerinde aradığınız çözümlerin çok daha fazlasını sunmaktadır. Son teknolojiyle donatılan araçlarımız büyük kapasiteye sahip olduğu için dilediğiniz adette dekor taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Elbette ağırlığı ne olursa olsun tüm elektronik cihazlarınız ile ses ve ışık sistemlerinizi kusursuz olarak taşımanın mutluluğunu yaşıyor ve bu sektördeki liderliğimizi koruyoruz.

Festival konser taşımacılığı, dekor sahne ve tiyatro taşımacılığı ile ses ışık taşımacılığı konusunda o halde bizleri tercih edebilir ve en iyi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bugüne kadar firmamızla çalışan müşterilerimiz her platformda aldığı hizmeti değerlendirmektedir. Haliyle kaliteli, güvenilir, uygun fiyatlı ve sorunsuz ekipman taşımacılığı gerçekleştirirken sadece memnuniyet odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Firmamızın tüm etkinliklerini instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

Ses Işık Dekor Taşımacılığı ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır
ses ışık dekor taşımacılığı fiyatları

Set Taşımacılığı

Set taşımacılığı konusunda da artık bizimle çalışabilirsiniz. Ekipmanlarınızın zarar görmeden taşınması amacıyla en son teknolojilerle donattığımız araçlarımız, eğitimli personeller tarafından kullanılmaktadır. Günün her saatinde bizi arayabilir, almak istediğiniz hizmeti paylaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Taşınacak set ve dekor eşyalarının tamamı, firmamızın garantisi ve güvencesi altındadır. Yani sigortalandıktan sonra taşıma işlemlerine başlanır.

Ses Işık Dekor Taşımacılığı
Ses Işık Dekor Taşımacılığı

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • İki ofis arasındaki mesafe şehirlerarası olacağı için firmanın uzun yol deneyiminin olması gerekir. 
  • Firmanın araç filosu geniş ve ofis nakliyesi için de son derece uygun olmalıdır. 
  • Firma personellerinin işinde deneyimli ve güler yüzlü olması gerekir
  • Firma, müşteri memnuniyetine her daim önem vermelidir.
  • Müşterilere her daim kurumsal taşımacılık hizmetlerinin sağlanması gerekir. 
  • Ofis eşyası paketleme konusunda uygun malzemeler ve kaliteli işçiliğin yapılması da kesinlikle gereklidir.
  • Ofis taşıma fiyatları bakımından uygun seçeneklerin sunulması da gerekir.

Sizlerden Gelen Sorular

Ses Işık Dekor Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ses ışık dekor taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ses Işık Dekor Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, Ses ışık dekor taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ses Işık Dekor Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ses ışık dekor taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ses Işık Dekor Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız Ses ışık dekor taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ses Işık Dekor Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ses ışık dekor taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ses Işık Dekor Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası Ses ışık dekor taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası