Ofis nakliyat firmaları, ofis eşya taşıma hizmeti sunmakla beraber bu konuda birçok çalışmayı beraberinde gerçekleştirir. Ofis eşyalarının incelenmesi, paketlenmesi ve sigortalanmasından sonra talep edilen adrese ulaştırılan eşyalarınız ayrıca yeni adreste monte edilmektedir.

Profesyonel Ofis Nakliyatı

Ofis Nakliyat
Ofis Nakliyat

Profesyonel bir şekilde sunulması gereken bu hizmetlerin ayrıca en son teknolojilerle donatılan araçlarla gerçekleştirilmesi şarttır. Günümüzde artık birçok firma sigortalı ofis taşımacılığı hizmeti verir. Yani eşyalar ekspertiz sırasında sigortalanır ve bu sayede taşıma sırasında yaşanabilecek mağduriyetler giderilir. Her zaman kurumsal bir bakış açısıyla hizmet veren firmaların tercih edilmesi gerekirken, ofis taşıma fiyatları da merak konusudur.

Ofis nakliyat şirketleri her geçen gün artarken, kurumsal firmaların tercih edilmesi gerekir. Çünkü bu firmalar uzun yıllardır nakliyat sektöründe %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmalarına devam eder. Özellikle de İstanbul evden eve nakliyat firmaları aynı zamanda ofis taşımacılığı yapmayı sürdürmektedir. Şirketler arasında karşılaştırma yapabilir, fiyat bilgilerini öğrenebilir ve hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ile ilgili tüm videoları youtube sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Ofis Nakliyat Fiyatları

Ofis nakliyat fiyatları aşağıdaki gibidir;

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Ofis Taşıma Şirketleri

Ofis Nakliyat
Ofis Nakliyat

Ofis taşıma şirketleri sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda ücretsiz ekspertiz uygulaması sayesinde uzman ekiplerin yardımıyla taşıma süreci başlatılır. Ofis eşyalarının bu süreçte paketlenmesi gerekiyor. Kırılmadan veya çizilmeden taşınabilmesi için gerekli tedbirleri alan nakliyat firmaları ayrıca yeni ofiste de eşyaların monte edilmesini sağlar. Bu sayede sorunsuz ve kaliteli bir şekilde hizmet tamamlanmış olur.

Firmalar arasında devam eden rekabet nedeniyle İstanbul ofis taşımacılığı yapan şirketlerin fiyat politikası değişebilmektedir. Bu nedenle en doğru bilgiyi şirketlerle görüşme yaparak öğrenebilirsiniz. En son teknolojileri kullanan, müşteri yorumlarıyla desteklenen bu firmaları tercih ederken aşağıdaki soruları yöneltmeniz uygun olacaktır;

  • Ofis taşımada ücretsiz ekspertiz var mı?
  • Ofis taşımada fiyat aralıkları nelerdir?
  • Ofis taşıma kaç günde yapılır?

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel EkipGüçlü ReferanslarTecrübe Ekip
KurumsallıkHızlı ÇözümGüvenilirlik
PlanlamaPaketleme HizmetleriGeniş Araç Filosu

Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Ofis taşımacılığı hizmetleri her zaman profesyonel firmalarca verilmelidir. Eşyaların pratik ve zarar görmeden taşınmasından sorumlu olan ofis nakliyat şirketlerinin eğitimli personellerden oluşması da önemlidir. Son olarak bölge – semt ayrımı yapmaksızın talebinize göre hizmet vermesi gereken ofis nakliyat firmalarının taşıma öncesi ve sonrası süreçlerinde ihtiyacınız olan bilgileri aktarması zorunludur. Firmamızın tüm ofis nakliye hizmetleri ile ilgili olarak; ofis taşımacılığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası