Çolakoğulları nakliyat firmamız, sektörümüzün birçok alanında hizmet verdiği gibi genel müdürlük taşımacılığı da yapmaktadır. Firmamız; evden eve nakliyat hizmeti, şirketlere ve ayrıca holdinglere özel de nakliyat hizmeti vermektedir. Yıllardan beri bu hizmeti tüm müşterilerimize sunarken sektörümüzün en güvenilir nakliyat firması olduk. Bu nedenle, birçok şirketin ve holdingin aradığı nakliyat şirketiyiz.

Genel Müdürlük Taşıması

Genel müdürlük taşımacılığı yaparken en güven veren personellerle çalışıyoruz. En iyi araç filosu ile hizmet veriyoruz. Tüm taşımacılık hizmetlerimizde, hizmet öncesinde sözleşme yapıyoruz. Aynı zamanda yaptığımız sözleşmelerde yer alan ve belirttiğimiz tüm hizmetleri müşterilerimize eksiksiz yerine getiriyoruz. Şirketimiz ayrıca genel müdürlük nakliyesi yaparken sigorta da yapmaktadır.

Fakat maalesef bazı genel müdürlük taşıma şirketleri ne bir sigorta ne de bir sözleşme gerçekleştirmeden nakliyat yapmaktadır. Lütfen bu tür şirketlere itimat etmeyiniz. Şirketimize, müşterilerimize verdiğimiz güvencelerden dolayı her zaman güvenebilirsiniz.

Şirketlere Özel Ofis Taşıma Hizmetleri

"<yoastmark

Şirketlere özel ofis taşıma hizmetleri yaparken firmamız tarafından öncelikle ekspertiz gönderilerek uzman incelemesi yaptırılmaktadır. Uzman incelemesi sırasında belirtilen ayrıntılar hem müşterilerimize hem de şirketimize bildirilmektedir. Yapılan uzman incelemesi bu doğrultusunda ise sözleşme yapılmaktadır.

Müşterilerimizle aramızda yapılan sözleşmede belirtilen gün ve saatte, ofis taşımacılığı en kaliteli şekilde Çolakoğulları nakliyat firmamızın en profesyonel personelleri ile gerçekleştirilmektedir.

Holding Firmalarının Nakliye Hizmetleri

Aynı şirketlere özel genel müdürlük taşıması işlemimizde olduğu gibi holding firmalarına da nakliyat hizmeti verirken öncelikle ekspertiz gönderiyoruz. Uzman incelemesinin ardından sözleşme yapıyoruz. Ayrıca taşınacak olan eşyaları sigortalı bir şekilde istenen günde ve saatte taşıyoruz. Her zaman en kaliteli personellerle çalışıyoruz. Güven veren ve çalışma prensiplerimizden şaşmayan bir firmayız ve bundan asla ödün vermiyoruz.

En Güvenilir Genel Müdürlük Taşımacılığı

Sektörümüzde en güvenli kurumsal nakliyat hizmetini veren firmayız. Bize her zaman tereddüt dahi etmeden itimat edebilirsiniz. En tecrübeli, en güvenli ve en kaliteli hizmeti tüm müşterilerimize sunuyoruz.

Ekonomik Holding ve Şirket Nakliyat Hizmeti

Çolakoğulları nakliyat firması olarak müşterilerimizden aldığımız referanslara dayanarak en iyi nakliyat firması olduğumuzu belirtmek isteriz. Şirketimizin tüm kurumsal referanslarına buradan bakabilirsiniz. Güvencemiz referanslarımızdır, yaptığımız sözleşmelerdir ve kaliteli hizmetimizdir. Ayrıca en ekonomik holding ve şirket nakliyat hizmetini biz veriyoruz.

Ek olarak; Çolakoğulları şirketimize 7/24 telefonla erişebileceğiniz gibi ayrıca Facebook, Instagram ya da Twitter adreslerimizden mesajla da ulaşabilirsiniz.

Site Haritası