Şehirlerarası evden eve nakliyat, tüm Türkiye genelinde tercih edilen bir hizmettir. İnsanlar, farklı sebeplerden ötürü adres değişikliği yaparlar. İşte bu değişiklik, bazen de şehirlerarası olur. Böyle bir durumda ise şehirlerarası ev taşımacılığı yapan firmalar ile anlaşmanız gerekmektedir. Bu sayede tüm eşyalarınızın en kısa sürede ve en güvenli şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. 

WhatsApp Gorsel 2024 01 27 saat 20.58.25 319fe599

“Çolakoğulları Ev-Ofis Taşıma” firmamızı tercih ettiğinizde ise bu sürecin sizin açınızdan en kolay şekilde ilerleyeceğini belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Şehirlerarası evden eve nakliyat şirketleri, sayı bakımından oldukça fazladır. Yani başka bir şehre taşınma sürecinizde, size yardımcı olacak bir nakliye firmasını kolayca bulabilirsiniz. Ancak burada önemli olan, işini iyi yapan bir firmaya ulaşmanızdır. Bu sayede eşyalarınızın başka bir şehre taşınması konusunda güvenli bir hizmet almış olursunuz. 

“Çolakoğulları Ev-Ofis Taşıma” firmamız, bugüne kadar tüm müşterilerinin en iyi tercihi olmayı başarmıştır. Üstün kaliteli hizmetlerimiz sayesinde sizlere de en iyi şekilde yardımcı olmak isteriz. 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veren Firmalarda Olması Gereken Özellikler

  • Firmanın tamamen kurumsal bir kimlikle hizmet vermesi gerekir. 
  • O firma hakkında araştırma yaptığınızda, kendilerinden hizmet alan memnun müşteri yorumları okuyabilmelisiniz. 
  • Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda deneyimli bir firma olması gerekir. 
  • Firma bünyesinde daima profesyonel ev taşıma ekipleri görev almalıdır. 
  • 81 ile nakliye yapan şirketler arasında iyi bir konumda olması gerekir. 
  • Firmanın, müşterilerine daima güven vermesi gerekir. 
  • Ev taşımacılığı planlamasını iyi yapması gerekir. 
  • Firmanın öncelikle bir ön hazırlık süreci yürütmesi ve sonra da işlemlere başlaması çok önemlidir. 
  • Firmanın sahip olduğu araç filosu geniş ve yeterli olmalıdır.

Şehirlerarası Ev Taşıma İşleminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Evini taşıtmak isteyen bir müşteri olarak, bu alanda firma seçimi yaparken çok dikkatli olmalısınız. Yani seçeceğiniz firmanın profesyonel ev taşımacılığı hizmeti vermesi çok önemlidir. Bunun için de iletişime geçeceğini taşıma firmasını bir ön araştırmadan geçirmenizi öneririz. Mesela o firma hakkında yazılan müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz. Zaten firma gerçekten de kaliteliyse, firma hakkında yazılan yorumlar da olumlu seviyelerde olur. 

Yine bunlara ek olarak, firmayla aranızda sağladığınız anlaşmayı mutlaka sözleşme kağıdına da eklemelisiniz. Bu sayede de kendinizi güvence altına almış olursunuz.

Bol referanslı “Çolakoğulları Ev-Ofis Taşıma” firmamız, müşterilerinin daima en iyi tercihi konumunda yer almaya devam ediyor. 

Şehirlerarası Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Sigortalı ev taşımacılık işlemleri, müşterileri büyük oranda güvence altına alır. Ev taşımak zahmetli ve dikkat edilmesi gereken bir iştir. Bu iş çok profesyonel şekilde de yürütülse, bazı istenmeyen kazalar yaşanabilir. İşte tüm bu olumsuz durumlar karşısında maddi hasara uğramamanız için eşyalarınızın mutlaka sigortalanması gerekmektedir. Yani tercihinizi daima sigortalı ev nakliyesi yapan firmalardan yana kullanmalısınız. Böylece olası tüm maddi zararlar tamamen sigorta şirketi tarafından karşılanır. 

Biz de “Çolakoğulları Ev-Ofis Taşıma” firması olarak, siz değerli müşterilerimizin tüm ev eşyalarına sigorta yapmaktayız. Ayrıca firmamızla iletişime geçtiğinizde, ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Ücreti

Şehirlerarası evden eve nakliyat ücreti, müşterilerimiz tarafından sıklıkla merak edilen bir konudur. Yine firma olarak sizlere fiyat tarifelerimizi sunmak isteriz. 

KM AralığıKM Başı Fiyat Teklif
0-200 KM28,00 TL
200 – 500 KM26,00 TL
500 – 1000 KM22,00 TL
1000 KM Ve Üstü19,00 TL
Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyat tablosu

Şehirlerarası Nakliyat Konusunda En Çok Sorulan Sorular

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetiniz Hangi Şehirler İçin Geçerli?

“Çolakoğulları Ev-Ofis Taşıma” firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerine ev nakliyesi hizmeti vermekteyiz. Hangi şehirden hangi şehre gideceğiniz bizim için asla mühim değildir. 

Sadece Ev Taşımacılığı mı Yapıyorsunuz?

Hizmetlerimiz sadece ev taşıma ile sınırlı değildir. Bunun yanı sıra ofis taşıma ve eşya depolama hizmetleri de sağlamaktayız. 

Şehirlerarası Ev Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürer?

Bu tamamen ev eşyalarınızın yoğunluğuna bağlı bir durumdur. Eğer dilerseniz, “şehirlerarası özel VİP taşımacılık” hizmetimizi değerlendirebilirsiniz. Bu sayede tüm ev eşyalarınızı tek seferde taşımış oluruz. İlgili sürecin tamamlanması ise en fazla 2 gün sürer. 

Ev Eşyalarına Sigorta Yapıyor musunuz?

Evet, ev taşımacılığı sürecinde tüm eşyalarınıza sigorta yaparak müşterilerimizi maddi açıdan güvence altına almaktayız. 

Site Haritası