Ofis Eşyası Depolama Şirketleri konusunda araştırma yaptığınızda karşınıza birçok depolama şirketi örneği çıkacaktır. Fakat dikkat etmeniz gereken en önemli şey; eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolama ile birlikte gerçekten ofis taşımacılığında tecrübeli bir firma ile çalışmanız gerekecektir.

Ofis eşyası depolama şirketleri arasında genel bir araştırma yaptığınızda karşınıza birçok nakliyat ve depolama şirketi çıkar. Peki bu firmalar arasında en iyi depolama firmasını nasıl seçebiliriz.

Profesyonel Ofis Eşyası Depolama Şirketlerinin Özellikleri

 • Ofis taşımacılığında tecrübeli bir nakliyat firması olması gerekiyor
 • Ofis eşyalarını depolanacağı alanın donanımlı ve güvenli olması gerekiyor
 • Ofis eşyalarınızı depolarken en iyi donanımlı sigorta şirketi ile çalışmalısınız
 • Ofis eşyalarınızı en iyi şekilde paketlemesini yapar. Örnek paketleme görselleri için https://www.colakogullari.com.tr/foto-galeri/paketleme tıklayabilirsiniz.

Ofis Eşyası Depolama ve Nakliye İşlemlerinde Pratik Çözümler

Ofis Eşyası Depolama Şirketleri
Ofis Eşyası Depolama Şirketleri

Ofis taşımacılığı alanında hızlı ve pratik çözümler bulabileceğiniz firmaların başında Çolakoğulları nakliyat firması gelmektedir. Çolakoğulları, yıllardan beri hem ofis taşıma hem de eşya depolama hizmeti vermektedir. Ofis eşyalarınızı profesyonelce taşıtıp güvenli bir alanda depolatmak isterseniz hemen firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz.

Ofis eşyası depolama şirketleri seçerken birçok konuda dikkatli hareket etmek gerekiyor. İnternet ortamında seçtiğiniz firmaları çok iyi tartıp çok iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Her konuda gerekli bilgileri anlaşma sonucunda yazılı olarak sözleşmeye dökmeniz gerekiyor. Biz, firma olarak bu hususlara fazlasıyla dikkat ediyoruz. Zaten bizimle iletişime geçtiğinizde de ne denli uzman bir adres olduğumuzu hemen anlayabileceksiniz. Detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Eşya Depolama Şirketi Olan Çolakoğulları Firmasının Avantajları

Ofis Eşyası Depolama Şirketleri
Ofis Eşyası Depolama Şirketleri
 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya depolama şirketidir. 
 • Eşya depolama işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlamaktadır. 
 • Firma bünyesinde profesyonel bir ekip görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya depolama firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya depolama ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları, sigortalı depolama hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya depolama konusunda kendilerinden dilediğiniz süre aralığında hizmet almanız mümkündür. 
 • Güvenilir eşya depolama konusunda kendilerinden istediğiniz kadar referans da talep edebilirsiniz. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi depolama firması olarak bilinmektedir.  

Sizlerden Gelen Sorular

Eşya Depolama Hizmeti Nereden Alınır?

Eşya depolama hizmeti için Çolakoğulları Nakliyat adresini ziyaret edebilirsiniz. Kurumsal eşya depolama hizmeti sunan firmamız, bu konudaki en iyi tercihiniz olacaktır. Sektörde çok uzun yıllardır ve deneyim sahibiyiz. Sizlere de her türlü nakliye ve depolama sürecinde kurumsal hizmetler sunabiliriz.

Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Eşya depolama fiyatları 2 bin 500 bin TL’den başlar. Eşyalarınızın depo içerisinde kapladığı alana göre de asıl fiyat hesaplaması yapılır. Fiyatlama konusunda detaylı bilgi almak için bizimle sabit telefon numaralarımız veya instagram adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Eşya Depolama İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, eşya depolama işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve tüm eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı eşya depolama hizmeti sunmamız sayesinde, siz değerli müşterilerimizi de her daim güvence altına almış oluruz. Firmamızın tüm güvencelerinden faydalanmak için bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Eşya Depolamada Kiralama Süresi Nedir?

Eşya depolamada kiralama süresi haftalık, aylık ve yıllık olarak belirlenebilir. Yani bu süreyi tamamen siz belirlersiniz ve biz de sizin belirlemelerinize göre en uygun depo kiralama fiyatları tarifelerini sizlere sunarız. 

Eşya Depolama Alanlarınızı Görebilir miyiz?

Elbette! Çolakoğulları Nakliyat adresli firmamızdan aldığınız eşya depolama hizmeti kapsamında, eşyalarınızın depolanacağı alanı canlı bir şekilde görmeniz mümkündür. 

Depolama Hizmetleri Neden Tercih Edilir?

Eşyalarınız için belirli bir dönem aralığında uygun yerler bulundurmak durumunda kalabilirsiniz. Böylece alan konusunda çaresizlikleri ortadan kaldırmış ve eşyalarınızı teslim alacağınız güne kadar güvenli bir ortamda muhafaza etmiş olursunuz. İşte bu yüzden de depolama hizmetleri çok önemlidir. 

Site Haritası