En iyi ofis taşıma şirketleri, ofis adresi değişikliği yapmanız durumunda eşyalarınızın transfer edilmesi konusunda size yardım ederler. Zaten taşınma işlemlerinizde de bu kapsamdaki uzman şirketlerden yardım almanız şarttır. Aksi halde taşınma süreciniz ciddi anlamda zorlaşır ve hatta imkansız hale gelebilir. İş kalitesine önem veren en iyi ofis taşıma şirketleri elbette ki sizin için iyi bir tercih olacaktır. Bu şirketler arasında en doğru tercih olan Çolakoğulları Nakliyat firmamız ise sizlere hizmet sağlamak adına her daim müsaittir. Bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. 

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

WhatsApp Image 2020 10 09 at 21.45.05 2

Kurumsal hizmet veren en iyi ofis taşıma şirketleri, ofis nakliyesi konusunda ulaşabileceğiniz en doğru adreslerdir. Unutmayın ki ofis eşyalarının son derece profesyonel bir şekilde taşınması gerekir. Aksi halde istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Yani kısacası, bu konuda uzman bir ofis taşıma hizmeti almanız gerekiyor. İşte böylesine uzman niteliklerdeki hizmetleri ise öyle her firmadan maalesef ki alamazsınız. Bunun için iş tecrübesi bulunan ve müşteri memnuniyetini önemseyen adreslere ulaşmanız gerekiyor. 

Biz de Çolakoğulları nakliyat firması olarak, şehir içi ve şehirlerarası ofis taşımacılığı konusunda her daim kurumsal hizmetler sağlıyoruz. En iyi ofis taşıma şirketleri arasından bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren siz de en iyi sonuçları elde edebilir ve hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız. 

Ofis Taşıma ve Ofis Eşyası Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

Sigortalı Ofis Taşıma Şirketleri

IMG 20240209 WA0156 5

Sigortalı ofis taşıma şirketleri ise kurumsallıktan asla şaşmayan adreslerdir. Bu işlemlerde müşterilere sigorta yapılması, onların teminat altına alınmasını sağlar. Yani ofis nakliyesi konusunda oluşabilecek maddi bir hasar, müşteriye hiçbir şekilde yansıtılmaz. Zaten iş etiği ve iş ahlâkı gereği tam olarak bunun sağlanması gerekiyor. Biz, bu durumun farkındalığı ile hizmet veren bir firmayız. 

En iyi ofis taşıma şirketleri arasında kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeyişimiz, gayet tercih edilir bir firma olmamızı da sağlıyor. Sizler de bizimle iletişime geçerek üstün hizmet kalitemizden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Telefonlarımızdan veya instagram adresimizden bize ulaşın, kısa süre içerisinde adresinize gelelim. Böylece sigortalı ofis taşımacılığı sürecimize de başlamış oluruz. 

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketinin 9 Özelliği

Profesyonel Nakliyat EkibiBinlerce Memnun Müşteri7/24 Kolay Ulaşılabilirlik
✅Kurumsal Hizmet✅Hızlı Çözüm✅Güvenilirlik
✅Planlama✅Profesyonel PaketlemeHizmetleri✅Geniş ve Modern Araç Filosu

En İyi Ofis Taşıma Şirketleri Profesyonel Hizmet

WhatsApp Image 2020 10 09 at 21.43.21 1 1

Profesyonel ofis taşıma şirketleri, bu konuda sizlere daima çözüm üretecek olan adreslerdir. Ofis eşyası taşıma konusunda sıklıkla sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunların meydana gelmesi elbette de olağan durumlardır. Ancak hizmet aldığınız firmanın bu sorunlara karşı her daim çözüm üretme potansiyelinin olması gerekiyor. İşte o zaman hiçbir şekilde sorun ve sorunlarla karşılaşmazsınız. 

En iyi ofis taşıma şirketleri arasında bizden hizmeti almak istiyorsanız, tarafımıza ulaşmanız yeterlidir. Çolakoğulları Nakliyat firması olarak, bugüne kadar profesyonelliğimizden bir kez olsun ödün vermedik. Siz değerli müşterilerimiz için her daim kaliteli hizmetler sunmaya gayret ettik. Siz de bizimle iletişime geçerek firmamızın profesyonel hizmet kalitesinden dilediğiniz gibi faydalanabileceksiniz. Önceliğimiz, ödemiş olduğunuz ücretlerin karşılığını hizmet olarak en iyi şekilde sağlamaktır. Bizden hizmet aldıktan sonra, eşyalarınız yeni adresinize hızla taşınacak ve iş hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. 

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşıma Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşıma ücreti 4 bin TL’den başlar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olabilir.

Ofis Taşıma İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşıma işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşıma işlemi genelde bir gün içerisinde tamamlıyoruz. Bu süre, ofis eşyalarınızın yoğunluğuna ve diğer temel sebeplere bağlı olarak değişebilir. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Çolakoğulları ekspertiz hizmeti avantajlarından da tamamen ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz.  

Site Haritası