Sigortalı ofis taşıma şirketleri ile ofis eşyalarınızı en güvenilir şekilde taşıtmak ister misiniz? Bu kapsamda hizmet veren uzman firmalar, mutlaka en birincil tercihiniz olmalıdır. Zira konu ofis taşımacılığı olunca, bu hizmetler kapsamında sigorta yapılması çok önemlidir. Bunu da ancak gerçek anlamda uzman olan firmalardan sağlayabilirsiniz. Biz, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak tüm müşterilerimiz için sigortalı hizmetler sunmaktayız. Siz de firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Ofis Taşımada Sigortanın Önemi

Sigortalı Ofis Taşıma Şirketleri
Sigortalı Ofis Taşıma Şirketleri

Ofis taşımada sigortanın önemi, herkes tarafından bilinmekidir. Ofisten ofise taşımacılık sürecinde her ne kadar dikkatli de olunsa, birtakım sorunlar meydana gelebilir. Bazı istenmeyen nedenlerden dolayı ofis eşyaları zarar görebilir. İşte bu durumda da müşterilerin her daim maddi güvence olması gerekmektedir. Aksi halde meydana gelen zarar, yine sizlerin sorumluluğunda olacaktır. 

Biz, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak bu tarz olumsuzluklara hiçbir şekilde müsade etmiyoruz. Eğer ortada herhangi bir kaza ve istenmeyen durumlar varsa, bunu telafi edecek olan da biziz. Sigortalı ofis taşıma şirketleri arasında önemli bir seçenek olarak, tüm müşterilerimizi bu kapsamda güvenceye alıyoruz. Üstelik sigortalı ofis taşıma hizmeti kapsamında, Avrupa’nın öncü markası olan Allianz Sigorta ile çalışmaktayız. Her şey, sizin faydanıza olacak şekilde ayarlanmaktadır.  

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Profesyonel Firmalarda Sigorta Süreçleri 

Sigortalı Ofis Taşıma Şirketleri
Sigortalı Ofis Taşıma Şirketleri

Profesyonel firmalarda sigorta süreçleri, firmamıza aşamalı olarak yürütülmektedir. Elbette ki siz değerli müşterilerimizin eşya güvenliğini fazlasıyla önemsiyoruz. Bunun için de profesyonel ofis taşımacılığı kapsamında, sigorta tarifeleri uygulamaktayız. Genel sürecimiz, sizlerin bize ulaşmasıyla başlıyor. Sonrasında ise adresinize gelerek, tarafınıza ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. 

Bu hizmetimizden sonra da ofis eşyalarınızı inceleyerek detaylıca kontrol ediyoruz. Fiyat bilgisini de tam olarak bu kısımda tarafınıza sunuyor ve onayınızı aldığımızda da sigorta işlemlerine başlıyoruz. Allianz Sigorta güvencesine alınan ofis eşyalarınız, artık nakliye süreci boyunca tamamen bizim sorumluluğumuzda oluyor. Size de böylesine kaliteli bir İstanbul ofis taşıma firmasından hizmet almanın keyfini yaşamak düşüyor.  

Sigortalı Ofis Taşıma Şirketleri Arasında En Çok Tercih Edileni Biziz

Ön İnceleme:Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme:Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç:Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi:Asansör Sistemi
Güvenilirlik:Eşya Sigortalama

İstanbul’da Sigortalı Ofis Taşıma Şirketleri

Sigortalı Ofis Taşıma Şirketleri
Sigortalı Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul’da sigortalı ofis taşıma şirketleri aramalarında çok seçici olmalısınız. Zira bu kapsamdaki firmaların sayısının fazla olması aklınızı karıştırabilir. Bilmenizi isteriz ki rastladığınız ve iletişime geçtiğiniz her firma, sizin açınızdan yeterli olmayacaktır. İşte bu yüzden gerçek anlamda güvenilir olan adreslere yönelim göstermelisiniz. 

Biz, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak İstanbul içi ofis taşıma işlemlerinin en iyisiyiz. Bizden alacağınız hizmetlerin de size fayda sağlayacağına eminiz. Böylece genel süreç dahilinde her daim sizin istediğiniz gibi bir çalışma kalitesi ortaya konmuş olacaktır. Bizimle iletişime geçerek ofis taşıma hizmetlerimiz konusunda bilgi alabilirsiniz. Sabit numaralarımıza ek olarak instagram adresimiz üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. 

Site Haritası