Ofis taşıma fiyatları hesaplamasında, sağladığımız tüm hizmetleri eklemekteyiz. Yani fiyat hesaplamasından sonra, bu heaplamadan harici olarak ücret talep ettiğimiz bir hizmet bulunmuyor. Eşya taşıma hizmetinin öneminin elbette ki farkında olan bir firmayız. Böylesine önemli bir hizmetten de herkesin dilediği gibi faydalanabilmesini istiyoruz. Siz de bu önemli hizmetten faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ofis taşıma fiyatları, en uygun avantajlar dahilinde sadece Çolakoğulları Nakliyat firmamızca hesaplanmaktadır. 

Ofis Taşıma Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

WhatsApp Image 2020 10 09 at 21.43.21 1

Ofis taşıma fiyatları hesaplaması yaparken, ilk olarak ofis eşyalarının miktarına bakıyoruz. Bunu da genelde ofislerin oda sayısına göre belirlemekteyiz. Eşyaların miktarı arttıkça, ofis taşıma fiyatları da ona göre artış gösterecektir. Mesela 1 odalı ofis eşyası taşıma fiyatımız 4 bin TL ile 10 bin TL arasında değişmektedir. 

Ayrıca yine sizler için ofis eşyası kolileme hizmeti de sunmaktayız. Buradaki amaç, ofisinizde yer alan eşyaların yeni adresinize daha güvenli şekilde ulaşılmasını sağlamaktır. Hatta bu işlem sayesinde eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarar görme riskini de tamamen ortadan kaldırmış oluyoruz. Gerek şehir içi ve gerekse de şehirlerarası ofis taşımacılığı konusunda sağladığımız güven, başka hiçbir firmada yoktur. Siz de bu hizmet kapsamında Çolakoğulları Nakliyat firmamıza güvenerek işinizi her daim güvence altına almış olursunuz. 

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

Uygun Fiyatlı Ofis Taşıma Şirketleri

WhatsApp Image 2020 10 09 at 21.45.05

Uygun fiyatlı ofis taşıma şirketleri arasında araştırma yaparken, tercihiniz daima bizden yana olacaktır. Yarım asırlık iş tecrübesi ile ofis taşımacılığı konusunda her daim ön plana çıkan Çolakoğulları Nakliyat, aynı zamanda tam bir fiyat – performans seçeneğidir. Yani bizimle iletişime geçtiğinizde, en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar dahilinde almanız mümkün olacaktır. Zaten bizi diğer ofis taşıma şirketleri arasında ön plana çıkaran özelliklerimizden biri de budur. Biz, müşterilerimizin en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlardan almasını fazlasıyla önemsiyoruz. 

Eğer siz de kendi bütçenizi düşünüyor ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını istiyorsanız, hemen en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz, talebiniz doğrultusunda adresinize gelecek ve bu önemli süreci kısa süre içerisinde tamamlayacaktır. Bize ulaşmak için sabit telefonlarımızı ve instagram adresimizi tercih edebilirsiniz. 

Türkiye’nin Ofis Nakliye Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketiyiz

Ön İnceleme:Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme:Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç:Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi:Asansör Sistemi
Güvenilirlik:Eşya Sigortalama

Ofis Taşımacılığında Sigorta Yapmanın Önemi

e91e474d ab75 4b74 9c33 fb99aa514e9a

Ofis taşımacılığında sigorta yapmanın önemi de yine çok büyüktür. Hatta sizlere sigorta hizmeti sunmayan firmalarla da hiçbir şekilde görüşme sağlamanızı tavsiye etmiyoruz. İşlemler esnasında her ne kadar dikkatli de olunsa, bazen birtakım kazalar meydana gelebilmektedir. İşte bu istenmeyen durumlarda meydana gelen sorunlara karşı, maddi olarak müşterilerin güvence altına alınması gerekir. Bunu da ancak bizim gibi uzman bir firmada görebilirsiniz. 

Çolakoğulları Nakliyat firması olarak, tüm müşterilerimize sigortalı ofis taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Unutmayın ki bu sektörde bizi tercih etmeniz demek, bütçenizi ve eşyalarınızın güvenliğini önemsiyor olmanız demektir. 

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşıma fiyatları 4 bin TL’den başlar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olabilir.

Ofis Taşıma İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşıma işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşıma işlemi genelde bir gün içerisinde tamamlıyoruz. Bu süre, ofis eşyalarınızın yoğunluğuna ve diğer temel sebeplere bağlı olarak değişebilir. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Çolakoğulları ekspertiz hizmeti avantajlarından da tamamen ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz.  

Site Haritası