Kalite Politikamız

Kalite Politikamız
Kalite Politikamız

Her firmanın kuruluşunda bir amacı bir gayesi vardır. Bu amaç ve gayelere istinaden kalite politikaları vardır. Kalite politikamız ile ilgili sizlere ayrıntılı bir şekilde bilgi veriyor olacağız. Çolakoğulları nakliyat firması olarak kuruluşumuzdan bu yana sizlere evden eve nakliyat, ofis taşıma ve kurumsal nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Bu hizmetlerde her zaman bazı kriterlere büyük önem vermekteyiz. Özellikle taşımacılık hususunda müşteri ile aramızdaki ilişkiye büyük önem vermekteyiz.

 

Kalite Politikamız Aşağıda Belirttiğimiz Maddeler Eşliğinde İnceleyebilirsiniz.

Sektörde her bakımdan öncülüğü ve liderliği sürdürmek,

Teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize gelişen teknoloji ile hizmet sunmak,

Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın örnek bir kuruluşun mensubu olduklarının fark edilmesini sağlamak ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermek,

Her kademedeki çalışanımızın hizmete ve yönetime katılımını sağlayarak mutlu olacaklarını bir çalışma ortamı sağlamak,

Hizmet kalitesindeki artışı potansiyel artışa dönüştürmek,

Müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak için iş süreçlerimizi geliştirmek,

İşimizi ilk seferinde hatasız yapmak için çalışmak,

Türkiye’de öncü ve lider, Dünyada da tanınır bir marka

Olmaktır.

Dünya Genelinde Örnek Alınan Bir Firmayız

Dünya genelinde firmamızın adını hemen hemen birçok kurumsal şirketler ve ülkemizde bulunan insanlarımız tarafından bilinmektedir. Çünkü şirketimiz sadece bireysel hizmetler değil, aynı zamanda kurumsal taşımacılık hizmetleri de sunmaktadır. Ülke genelinde önemli boyutta hizmetlere adım atan şirketimiz her zaman yenilikçi bir nakliyat firması olmak için çalışmıştır. Tabi bu hizmetleri sağlarken hiç bir zaman kalite politikalarından taviz vermemiştir.

Profesyonel ve güvenilir bir taşıma şirketi ile yol almanız sizler için önemli bir adımdır. Çünkü günümüze baktığımızda karşımıza binlerce nakliyat firması çıkmaktadır. Fakat bu süreçleri çok iyi bir şekilde takip eden firma sayısı ne yazık ki çok azdır. Sektörüne büyük emekler veren firmaların arasında yer alan Çolakoğulları nakliyat hizmetlerini sürdürürken her zaman müşteri memnuniyetini ön planda çıkarmıştır. Bu yüzden sizlerinde bir nakliye firması tercihinizde en önemli husus olan kalite politikamıza önem veren firmalar ile bağlantı kurmanız önemlidir.