Kurumsal ofis nakliyesi, son zamanların en çok rağbet gören işlemleri arasındadır. İşyeri sahipleri, farklı sebeplerden ötürü adres değişikliğine gitmek isterler. Tabii bu durumun farklı sebepleri mevcuttur. Depremler, kentsel dönüşümler ve ekonomik durumları bu kapsamda ön planda tutabiliriz. Ofis adresi değişikliğinin yapılması durumunda ise alanında iyi bir ofis taşıma firmasıyla anlaşma sağlamanız gerekmektedir. Unutmayın ki ofis eşyalarının taşınması işlemi, çok önemlidir ve fazlasıyla da hassasiyet ister. Yani bu konuda iyi ve kaliteli bir firmadan destek almanız şarttır. Bu sayede amaç ve istekleriniz doğrultusunda hizmet alarak, olası tüm problemleri de arkada bırakmış olursunuz. 

İşte tam da bu kapsamda, müşterilerine daima kurumsal ofis nakliyesi hizmeti sunan Çolakoğulları Nakliyat firmamız, elbette ki en iyi tercihiniz olacaktır. 

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal ofis taşıma şirketleri, bu hizmeti en iyi şekilde alabileceğiniz adreslerdir. Mesela ofis taşımacılığı alanında size yardımcı olacak bir firma arayışı içerisine girerseniz, bu kapsamda çok sayıda firmayla karşılaşmanız mümkündür. Özellikle de İstanbul gibi büyük bir şehirde arayış içerisinde olursanız, ulaşacağınız firmaların sayısı daha da artacaktır. Ancak bu firmaların birçoğu, size hiçbir zaman kurumsal ve kaliteli bir hizmet sunamayacaktır. Nakliye sektöründeki çoğu firmanın tamamen para odaklı hizmet verdiklerini rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu da müşterilerin o firmadan alacağı hizmet kalitesini en az seviyeye indirmektedir. Kalite standartlarının yeteri şekilde sağlanamama durumu ise müşteri memnuniyeti gibi çok önemli bir olguyu resmen imkansız kılar. 

Biz, Çolakoğulları nakliyat firması olarak böylesi bir durumun söz konusu olmasını bile istemiyoruz. Yani kurumsal ofis taşıma şirketleri arasında bir arayış yaptığınızda, bizimle karşılaşmanız çok olasıdır. Biz de bu sektörün en iyisi olarak, sizlere benzersiz bir hizmet sunmak adına çalışmalarımıza başlayacağız. 

Kurumsal Ofis Nakliye Fiyatları

Kurumsal nakliye fiyatları, firmadan firmaya değişiklik gösterir. Bu alandaki fiyat bilgisini en doğru şekilde öğrenmek için de hizmet alacağız adresle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sizlere, Çolakoğulları kurumsal ofis nakliyatı fiyatlarını örnek olarak şu şekilde iletebiliriz;

Kurumsal Ofis Taşıma FiyatlarıKurumsal Ofis Taşımacılığı Ücretleri Asansörlü Kurumsal Ofis Nakliye Fiyatları
Ofis Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 5.000 ₺2.000 ₺
Kurumsal Ofis Taşıma Fiyatı10.000 – 30.000 ₺2.000 ₺
1+1 Ofis Taşıma Ücretleri10.000 – 12.000 ₺2.000 ₺
2+1 Ofis Taşıma Ücretleri12.000 – 15.000 ₺2.000 ₺
3+1 Ofis Taşıma Ücretleri18.000 – 22.000 ₺2.000 ₺
4+1 Ofis Taşıma Ücretleri20.000 – 25.000 ₺2.000 ₺

Kurumsal Ofis Taşıma Fiyatları Listesi

Kurumsal Ofis Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurumsal ofis taşımacılığında dikkat edilmesi gerekenler, hizmet alacağınız firma tarafından daima göz önünde bulundurulmalıdır. Zira bu süreç, çokça dikkatli olmayı ve ofis eşyalarına da hassas davranmayı gerektirir. Kurumsal ofis taşımacılığı, öncelikli olarak ofis eşyalarının tamamının incelenmesi ile gerçekleştirilir. İlgili firmanın uzman personelleri, adresinize gelerek burada sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarlar. Tabii bu işlem oldukça önemlidir. Burada aynı zamanda ofis nakliye fiyatı hakkında da bilgi sahibi olursunuz. 

Onayınızın alınmasını ardından da süreç başlar. İlk işlemler dahilinde, tüm eşyaların özenli şekilde paketlenmesi çok önemlidir. Zaten kurumsal bir firmadan aldığınızda, içiniz bnu konuda daima rahat olabilir. Bu sektörün uzman firmalar, ofis eşyalarına özen nakliye paketlemesi yaparlar. Böylece hiçbir eşyanız zarar görmemiş olur. Yine ofis eşyalarının asansörlü nakliye aracı ile aşağıya özenli bir şekilde indirilmesi de çok önemlidir. Yüklenen nakliye aracının da dikkatli şekilde yolculuk yaparak yeni adresinize ulaşım sağlaması gerekir. Eşyaları paketleyip araca yükleme anındaki tüm hassasiyet, eşyalar yeni adrese taşınırken de sağlanmalıdır. Bu sayede kurumsal ofis taşımacılığı işlemlerinin tüm olanaklarından en uygun şekilde faydalanmış olursunuz. 

Kurumsal Ofis Taşımacılığında Ekspertiz Var mı?

Kurumsal ofis taşımacılığı işlemlerinde elbette ki ekspertiz hizmeti de sağlanmaktadır. Üstelik bu hizmetlerin tamamen ücretsiz bir şekilde sağlanmakta olduğunu belirtmek isteriz. Tabii bunun için işinde uzman olan bir firmayla iletişime geçmeniz gerekiyor. Uzman nakliye firmaları, müşterilerine daima ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarlar. Bu sayede tarafınıza sunulacak olan ofis nakliyesi ücreti hesaplaması da çok kolay bir şekilde yapılmış olur. Ayrıca ofis eşyalarınızın nakliye öncesinde sigortalanması da yine ekspertiz hizmetinden sonra gerçekleşir. 

Müşterilerine daima ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan Çolakoğulları Nakliyat firmamızı tercih ederek bu alandaki en iyi hizmet kalitesine erişim sağlayabilirsiniz. 

Site Haritası