İstanbul ofis taşıma şirketleri arasında her daim en iyisini bulmaya özen göstermelisiniz. Bu şehirde aklınıza gelecek her sektörde binlerce firmanın hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Konu ofis taşımacılığı olunca, bu alanda da yine birçok alternatifi görebilirsiniz. Ancak bu firmaların her biri, size istediğiniz kalitede hizmet sunamayacaktır. Siz, İstanbul ofis taşıma şirketleri arasında her daim en iyi seçeneğe yönelim göstermelisiniz.  

İstanbul’da En Eski Ofis Taşıma Şirketi Hangisi?

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri
İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul’da en eski ofis taşıma şirketi hangisidir diye sıklıkla araştırılıyor. Bu sektörün eski bir firması demek, deneyimli bir adresten hizmet almanız demektir. Sizlere, en köklü firma olarak Çolakoğulları Nakliyat firmamızı önermek isteriz. Biz, ofisten motife taşımacılık sektörünün en köklüsüyüz. Tam yarım asrı aşkın süredir kurumsal ofis taşıma hizmeti sağlamaktayız. Bizden hizmet almış tüm müşterilerimizin de memnuniyetini kazanmayı başardık. Sizlerin de bizden hizmet almış memnun müşterilerimiz arasında olmanızı istiyoruz.

Bunun için bizimle dilediğiniz zaman kolayca iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sabit telefonlarımızın yanı sıra, instagram adresimiz de iletişime geçmeniz için müsaittir. Amacımız, tüm müşterilerimize kaliteyi ve doğru hizmet avantajını sunmaktır. Tüm bunlara sahip olmak için bize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul ofis nakliyesi konusunda sektörün en iyisi biziz.  

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri Arasında En Çok Tercih Edilen Adres Biziz

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri
İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul ofis taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen adres biziz. Bunu bizzat bizden hizmet almış olan müşterilerimiz söylemektedir. Yani konu ofis taşımacılığı olunca, akıllara direkt olarak biz geliyor. Sonuçta ofis taşıma firmaları arasında da çok iyi bir popülerliğimiz mevcuttur. Sizlere bu konuda sağladığımız sınırsız hizmetlerden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. 

Tam da bu kapsamda tek yapmanız gereken, profesyonel ofis taşıma hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizi dile getirmenizdir. Biz de sizlerin bu çağrısına en iyi şekilde yanıt verecek ve sizlere çok kaliteli bir hizmet sağlayacağız. Paranız asla boşa gitmesin ve memnuniyetiniz sağlansın diyor, bunun için de sizleri Çolakoğulları Nakliyat firmamıza bekliyoruz.  

Çolakoğulları Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Çolakoğulları Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından İstanbul ofis taşıma şirketleri arasında en iyisidir.  

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. 

Site Haritası