Kurumsal Taşıma
Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık hizmeti, güvene bağlı olarak firmamız tarafından verilen bir hizmettir. Türkiye’nin birçok şehrine yapılacak olan kurumsal nakliyat hizmetimizde siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir nakliyat süreci yaşatırız. Nakliyat hizmeti düzenli ve planlı gerçekleşmek zorundadır. Bizde firma olarak bu süreçte kurumsallığımızı ön plana koyarak Türkiye’nin en geniş lojistik ağıyla hizmet sağlarız.

Yeni nesil araçlar ve yeni nesil malzemelerle hizmet veririz. Nakliyat öncesinde görevlendirdiğimiz ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz gerekli incelemeyi yaptıktan sonra kurumsal nakliyat süreciniz planlanır, planladığımız gün ve saatte adresinizde hazır oluruz.

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde lider firmayız. Türkiye Cumhuriyeti çerçevesinde; lojistik ağı geniş olan; firmalardan biri olan ve ülkemizde tüm ev ve ofis taşıma hizmetleri gibi ağır ve hassas taşıma hizmetlerinde başarılı olan; ayrıca günümüze kadar gelebilen firmalardan biri olan Çolakoğulları; kurumsal taşımacılık ile daha önceden hiç tanışmadınız mı?

Evet, yılların geçmiş firmalarını bazen gözden kaçırabiliriz. Bunun sebebi firmaların internet ortamında reklam yapma çalışmalarının olmamasıdır. Fakat kötü anlamda değil bu söylediklerimiz. Burada ki amaç nakliyat şirketleri işini iyi yaparak doğal reklam peşindedirler.

Profesyonel ekipleri ve geniş araç filolarına düzgün malzemeler ve sözlerini tutarak desteklemektedirler. Bu şekilde hızlı bir şekilde yayılmaktadırlar. Ve müşteri potansiyeli de nakliyat sektörünün en önemli damarı olan referanslar ile sağlamaktadırlar. Çolakoğulları nakliyat ailesi de bu alanda kendisini ispatlayan firmaların başında gelmektedir.

TÜM KURUMSAL HİZMETLERDE KALİTE, GÜVEN VE HIZ!

Geçmişte kullanılan malzemelere, kullanılan araçlara baktığımızda her alanda olduğu gibi eskiden zor şartlar altında nakliye hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Fakat günümüze gelindiğinde artık her şey kurumsallığa dökülmüştür. Çünkü kurumsal taşımacılık hizmetleri denildiğinde şirketler arası nakliye hizmetleri yoğunlaştığı anlamına gelmektedir. Bu hizmetler bir bankanın çalışanı ya da bir şirketin üst düzey yöneticisi yada direk şirketin kendisinin taşınması gibi bölümlere ayrılmaktadır. Firmamızda geçmişten bu güne kadar getirmiş olduğu bu kalite sayesinde şirketler ile aralarında su sızmamaktadır.

Kurumsal Nakliyat
Kurumsal Nakliye Şirketleri

Sizde Çolakoğulları ailesi ile yapacağınız ortak kurumsal nakliye hizmetleri için hemen başvurabilirsiniz. Türkiye’nin en hızlı, güvenli taşıma şirketi olarak tercih edeceğiniz bizler; sizlere hızlı, güvenli ve kaliteli bir nakliye hizmeti sunacağımızdan asla kuşkunuz olmasın. Yıllardır Türkiye’nin sayılı şirketleri ile süresiz çalışmalarımız bu kaliteyi devam ettirdiğimizin en büyük kanıtıdır.

Çolakoğulları güvencesinde tüm kurumsal nakliye hizmetlerinizi gerçekleştirebiliriz. Şirketimiz bu tür hizmetlerde sizlere %100 güvenceli referanslar verebilmekteyiz. Şirketimiz ile tüm taşımacılık hizmetleri sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Firmamızın kurumsal instagram sayfasından firmamızın paylaşımlarını takip edebilirsiniz.

KURUMSAL TAŞIMACILIK HİZMETLERİNDE DOĞRU ADRESİZ

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 4]

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde en çok tercih edilen nakliyat firmasıyız. Ofis taşımacılığı süreçlerinde nasıl hareket ettiğimizi yanda bulunan videomuzda inceleyebilirsiniz. Kuruluşundan bu yana her zaman müşteri memnuniyeti için yoğun bir şekilde mesai harcamaktayız. İstanbul’un güvenilir ve kaliteli ofis taşıma şirketi ile istediğiniz şekilde hizmetlerinizi alabilirsiniz. En ufak işletmeden en büyük işletmelere kadar taşıma süreçlerinde destek veren firmamız ile her türlü nakliyat faaliyetlerinde başarılı olabilirsiniz

Müşteri Memnuniyeti

[site_reviews_summary assigned_to=”1457″ schema=”true” hide=”summary”]

Gerçek Kullanıcı değerlendirmeleri ile 1956 yılından beri MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odakli profesyonel taşımacılık.

Firmamız END Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesidir.

[site_reviews_form assign_to=”1457″ id=”ka8vuyzo”]
[site_reviews title=”Son Yorumlar” display=”5″ rating=”5″ pagination=”true” assigned_to=”1457″ schema=”true” id=”ka8v1h8f”]
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 4]

  1. Ayşe Yılmaz diyor ki:

    Hizmet kalite standartları yüksek seviyede işinizin ehlisiniz ,çok memnun kaldım hizmetinizden teşekkür ederim ilgileriniz için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir