Kurumsal taşımacılık, evini ve işyerini taşıtmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla aranan bir hizmettir. Zira eşya taşıma işleminin tamamıyla kurumsal ve profesyonel seviyede olması gerekir. Bu, eşyaların zarar görmemesi ve sürecin de en iyi şekilde sürdürülmesi adına çok önemlidir. Elbette ki siz de nakliye firmaları arasında tercih yapacakken, kurumsallığa ve üst düzey hizmet kalitesine ciddi anlamda özen göstermelisiniz. Ancak bu sayede istediğiniz niteliklerde bir firma bulmanız kolay hale gelir. 

Biz de Çolakoğulları Nakliyat firması olarak tüm müşterilerimize daima kurumsal taşımacılık hizmeti sunmaktayız. 

Kurumsal Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Kurumsal evden eve nakliyat şirketleri, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarlar. Böylece ödediğiniz ücret karşılığında olabilecek en kaliteli hizmeti almış olursunuz. Çolakoğulları Nakliyat firmamızın da misyon ve vizyonunda, kurumsallığın ana temel olduğunu söyleyebiliriz. Firmamız, bu kapsamda tam olarak şu özelliklere sahiptir;

 ✅Kurumsal nakliye hizmeti sunmaAsansörlü ofis taşımacılık hizmeti
 ✅%100 müşteri memnuniyeti✅Profesyonel nakliye personelleri
 ✅Ücretsiz ekspertiz hizmeti✅Kesintisiz müşteri desteği

Kurumsal Ev Taşıma Hizmetleri

Kurumsal ev taşıma hizmetleri, Çolakoğulları Nakliyat firmamız tarafından en iyi şekilde sağlanmaktadır. Bizden hizmet alan müşterilerimiz de aldıkları bu kaliteli hizmet karşısında daima memnun kalırlar. Firma olarak, hizmet kalitemizin üst düzey olmasına ve kurumsal evden eve nakliyat süreçlerinin sorunsuz şekilde sağlanmasına çok özen gösteriyoruz. 

Adresinize gelip, ücretsiz ekspertiz hizmeti yaparak sizlere ön bilgilendirmeler sunmaktayız. Bu bilgilendirmelerden sonra, kurumsal nakliye ücretleri konusunda da yine net bir bilgiyi sizinle paylaşıyoruz. Sizlerin de onayını aldıktan sonra, ev taşıma sürecine başlıyoruz. Uzman personellerimiz, güvenli eve hızlı bir nakliye işlemi gerçekleştirerek bu süreci olması gerektiği gibi tamamlayacaklardır. 

Kurumsal Nakliyat Şirketleri

Kurumsal nakliyat şirketleri, müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem verirler. Bu kapsamdaki firmaların en büyük amacı, aldıkları ücretin karşılığını kaliteli bir kurumsal ev taşımacılığı hizmeti ile sağlamaktır. Bunu da yine olması gerektiği gibi başardıklarını söyleyebiliriz. Firma bünyesinde çalışan uzman nakliye personelleri de işlerini en iyi ve en hızlı şekilde gerçekleştirirler. Böylece kaliteli bir nakliye hizmeti almış olursunuz. 

Çolakoğulları Nakliyat firması olarak kurumsallığa fazlasıyla önem veriyoruz. Siz de kurumsal ev nakliyesi hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kurumsal Ev Taşıma Fiyatları

Ev Taşıma FiyatlarıEv Taşımacılığı Ücretleri Asansörlü Ev Nakliye Fiyatları
Ev Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 5.000 ₺2.000 ₺
İstanbul Ev Taşıma Fiyatı10.000 – 30.000 ₺2.000 ₺
1+1 Ev Taşıma Ücretleri10.000 – 12.000 ₺2.000 ₺
2+1 Ev Taşıma Ücretleri12.000 – 15.000 ₺2.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Ücretleri18.000 – 22.000 ₺2.000 ₺
4+1 Ev Taşıma Ücretleri20.000 – 25.000 ₺2.000 ₺

Kurumsal Ev Taşıma Fiyatları Listesi

Kurumsal Ofis Taşıma Firmaları

Kurumsal ofis taşıma firmaları da yine vatandaşlar tarafından sıklıkla aratılmaktadır. Tabii ofis taşımacılığı yapan firmaların sayısının fazla olduğunu söyleyebiliriz. Ancak kurumsal ofis taşımacılığı yapan firma sayısı, öyle çok da fazla değildir. Kurumsallık ve kaliteli hizmet, aslında bu sektörde yer alan her firmada bulunmaz. Bunun için ofis taşıma konusunda özel olarak gelişmişlik gösteren adresleri tercih etmeniz gerekmektedir. 

İşte biz de Çolakoğulları Nakliyat firması olarak tam da bu konu üzerinde uzmanlaşmış bir yapıya sahibiz. Kurumsal ofis taşıma firmaları arasında bir tercih yapacaksanız, direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kurumsal Eşya Depolama Hizmetleri

Kurumsal eşya depolama hizmetleri için de yine bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, müşterilerimize taşıma konusunda olduğu gibi eşya depolama konusunda da kesintisiz bir şekilde destek sunar. Eşyalarınızın bulundurulduğu ortamın temiz ve uygun ısı seviyesinde olmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda eşya depolarımızın güvenlik önlemleri de yine firmamızca alınmaktadır. Yani kurumsal eşya depolama hizmeti aldığınızda, bu hizmetten fazlasıyla memnun kalacağınızı rahatlıkla ifade edebiliriz. 

Sizlerden Gelen Sorular

Kurumsal Taşımacılık Hizmetiniz Kapsamında Sigorta da Yapıyor musunuz?

Elbette, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize daima sigortalı nakliye hizmetleri sunmaktayız. 

Sadece İstanbul Genelinde mi Hizmet Veriyorsunuz?

Çolakoğulları Nakliyat firmamız, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde ev ve ofis taşımacılığı hizmeti sağalmaktadır. Ayrıca ihtiyaç duymanız halinde, firmamıza ulaşarak eşya depolama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. 

Neden Çolakoğulları Nakliyat Firmasını Tercih Etmeliyim?

Çolakoğulları Nakliyat firmamız; ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma, eşya paketleme ve eşya depolama konularında öncü bir adrestir. Yarım asırlık bir süredir bu sektörün içerisindeyiz ve bugüne kadar da binlerce memnun müşterimiz oldu. Sizleri de bizden hizmet alarak süreçten memnun kalan çok değerli müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız. 

Site Haritası