Müze Taşıma Şirketleri
Müze Taşımacılığı

Nakliyat hizmetinde taşınması talep edilen bazı özel istekler vardır. Müze taşımacılığı bu hizmetlerden bir tanesidir. İhtiyaç doğrultusunda müzenin taşınması gerektiğinde firmamız uzman nakliyat kadrosuyla müzedeki tüm eşyalarınızı zarar vermeden taşıyacaktır. İster bir antika, ister sanat ederi isterseniz maddi değeri yüksek olan bir eşyanın taşınması olsun firma çalışanlarımız gerekli önlemleri alarak eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır.

Müze taşıma hizmetinde taşınacak olan eşyaların önemini bilmek alınacak önlemleri de belirleyecektir. Bu nedenle müze taşınmadan önce gerekli incelemeler yapılarak sürecin planlanması sağlanır.

Yıllarını taşımacılık hizmetlerine adayan Çolakoğulları nakliyat ile müze taşımacılığı; Ülkemizin en önemli hizmetlerinden biri olan müze taşımacılığı hizmetleri yoğun bir ilgi görmemektedir. Çünkü bu gibi taşıma hizmetleri pek fazla yapılmaz. Yapıldığında da ülkenin en iyi nakliyat firması ile çalışmalar yapılmaktadır.

Çolakoğulları Nakliyat İle Müze Taşımacılığı

Müze nakliyesi alanın kendisini gösteren firmalardan biri olan Çolakoğulları nakliyat, 1956 yılından bu yana bu hizmeti aralıksız olarak sürdürmektedir. Bu hizmeti büyük özgüven ile gerçekleştiren firmamız, kaliteli malzemeler ve profesyonel elemanları ile gerçekleştirmektedir. Özellikle İstanbul bölgesi içerisinde bu hizmeti sunan Çolakoğulları nakliyat, neredeyse tüm müzelerde hizmet vermektedir.

Müze nakliyesinde dikkat edilen en önemli konu; taşıma işleminde ki hassasiyet. Çünkü taşınan malzemeler sıradan malzemeler değil, belli bir geçmişi olan, günümüze kadar korunarak getirilen değerli yapıtlardır. Bu yapıtların hassas bir şekilde korunaklı bir şekilde taşınması en önemli hususlardandır. Çolakoğulları bünyesinde barındırmış olduğu profesyonel elemanları ile bu hizmeti en başarılı bir şekilde sunan nakliyat şirketidir. Yıllarını bu hizmete adayan firmamız, her geçen gün taşıma işlemlerinde kaliteli hizmeti gerçekleştirmektedir.

Müze Taşımacılığında Özel Paketleme

Ülkemizin hemen hemen her yerinde adından söz ettiren firmamız gerek ev gerek ofis gerekse de müze taşımacılığında tüm ülke tarafından başarılı bulunan bir nakliye firması haline gelmiştir. Bu işi yaparken babadan oğulla geçen bir meslek olduğu için her gelen fert bu işi en iyi şekilde yapmaya çalışmıştır. Yeni hizmetler, teknolojinin birleşmesi ile kaliteli, güvenli taşımacılıklar…

Müze nakliyeleri hem şehir içi hem de şehirlerarası olduğu için Çolakoğulları nakliyat, mesafeye göre araç organizasyonunu yapmaktadır. Özellikle uzun yolculukta yani şehirlerarası nakliye hizmetlerinde özel araçlar kullanmaktadır. Oluşabilecek her türlü zarar ve ziyandan korumak için kamyonların kasalarının iç bölümlerini özel kaplamalar yapmışlardır.

Yukarıda da belirtildiği gibi her nakliyat şirketi müze taşımacılığı hizmetine elverişli değildir. Müze nakliye hizmetlerinde destek alabileceğiniz tek nokta Çolakoğulları nakliyattır. Çolakoğulları nakliyat hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için; https://www.colakogullari.com.tr/muze-tasimaciligi.html adresine başvurmanız yeterli olacaktır. Böylece gönül rahatlığı ile en önemli değerlerinizi taşıtabilirsiniz. Unutmayın

İyi Düşün, İyi Taşın!

Site Haritası