Konsolosluk Taşıma Şirketleri
Konsolosluk Taşımacılığı

Konsolosluklar, Türkiye’deki diğer ülkelerin temsilciliği görevini yapan önemli kuruluşların başında gelmektedir. Konsolosluklar sürekli olmasa bile bazı durumda bulundukları yerden taşınmaları mümkün olabilir. Konsolosluk taşımacılığı yapan firmamız bu hizmet kurumlarının taşınmasına aracılık ederken gizliliğe de önem vermektedir. Herkesin girmesi yasal olmayan bu alanlardaki taşıma hizmetinin de mutlaka hassas olması gerekir. Firmamız deneyimli konsolosluk taşıma hizmeti sayesinde tüm eşyaların güvenli ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır.

Ülkelerin bu temsilciliklerinin aksaksız bir şekilde taşınması ve gittikleri yerde hizmetlerine hemen devam edebilmesi için hızlı ve güvenli bir şekilde hareket ederiz.

Konsolosluk taşımacılığı hizmetlerinde her zaman en çok tercih edilen taşıma şirketi olduk. Ülkemizde her türlü taşımacılık faaliyetlerinde bulunan Çolakoğulları nakliyat firması, konsolosluk taşımacılığı hizmetlerinde de aynı şekilde bulunmaktadır. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile sizlere hizmet veren şirketimizin bu süreci nasıl gerçekleştirdiği ile ilgili bilgiler paylaşıyor olacağız.

Konsolosluk Nakliye Hizmetleri

Konsolosluk nakliye hizmetlerinde her zaman en iyi olan taşıma şirketiyiz. Ülkemizin en önde gelen nakliyat şirketlerinden biri olan Çolakoğulları nakliyat ile profesyonel konsolosluk taşımacılık yapılmaktadır.

1970 yılından bu yana ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel olarak bu sektör içerisinde kendisini gösteren en önemli nakliye firmalarının başında gelmektedir. Her zaman uzman kadrosu ve geniş araç filosu ile 7/24 taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat, ülkemizde bulunan yabancı kuruluşlara da aynı hizmeti vermektedir. 1970 Yılından bu yana tüm konsolosluk ülkeleri ile anlaşmalı olarak taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır.

Konsolosluk taşımacılık hizmetlerinde firmamız gerekli tecrübe ve birikime sahip olmuştur. Konsolosluklar özel güvenliklerle yapılan bir nakliyat hizmetidir. Buraya gelen tüm elemanlar gerekli bilgileri verdikten sonra girmektedirler. Özellikle burada çalışacak tüm elemanlar sigortalı eleman olmak zorundadırlar.

Bu yüzden taşımacılık sektöründe taşeron elemanın yoğun olması ve bir çok nakliyat firmasının sigorta hizmetlerinden kaçmasından dolayı konsolosluk gibi özel yerlerin taşınmasında etkisiz kalmaktadırlar. Fakat Çolakoğulları nakliyat firması bu hizmetler dışındaki diğer hizmetlerde de aynı şekilde elemanlarından ev eşyalarına ofis eşyalarına kadar sigortalatmaktadır. Böylece profesyonel taşımacılık hizmetleri daha da güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Konsolosluk Nakliyatı
Konsolosluk Nakliyesi

Uluslararası Konsolosluk Taşıma Hizmetleri

Firmamız kuruluşundan bu yana sektörde önemli adımlar atmış bir aile şirketidir. Aile şirketi olmasından dolayı çalışanların tüm bu şirketi müşterilerine en iyi şekilde hizmet veren bir kuruluş olarak yaratmaktadırlar. Firmamızın vizyon ve misyonundan yola çıkarak yıllardır taşımacılık sektöründe kaliteli bir hizmeti sunmaya çalışan Çolakoğulları ile daima başarıyı yakalayabilirsiniz. İster şehir içi isterseniz de şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız konsolosluk nakliye hizmetlerinin yanı sıra bu hizmet dalında bulunan şahıslara ait kişisel taşımacılık hizmetlerini de aynı şekilde gerçekleştirmektedir.

Sigorta olarak taşımacılık faaliyetlerinde bulunan firmamız, özel sigortalama hizmetini sağlayarak tüm nakliye süreçlerinizi en iyi şekilde organize etmektedir. Konsolosluk taşımacılığı ile ilgili olarak ALLİANZ güvencesinde sigorta ettiren firmamız ile ilgili ayrıntılı bilgi alışverişi için https://www.colakogullari.com.tr adresinden de iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca firmamızın instagram hesabına da giriş yaparak bizi takip edebilirsiniz.

Site Haritası