Nakliyat fiyat hesaplama işlemi, ev ve iş yerindeki eşyaları taşıtmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Taşınma süreci bir hayli zor ve zahmetli olduğu için bu kapsamda iyi bir nakliye firmasından hizmet almanız gerekmektedir. Bu sayede, oldukça zor ve sizin için belki de yapılamaz nitelikteki bu işlem, işinde uzman olan taşıma firması tarafından kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Böylece ücretini ödeyerek satın aldığınız bu hizmet, size ciddi anlamda fayda sağlamış olur. 

Tabii şirket seçimi yaparken de bazı kriterlerinizin olması gerekmektedir. Öncelikle, o firmanın profesyonel ev taşıma hizmeti veriyor olması gerekir. Sonrasında ise fiyat bakımından da uygun bir tercih yaptığınıza emin olmalısınız. 

Profesyonel ev taşıma fiyatları bakımından her daim uygun seçenekler sunan Çolakoğulları Nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama

Evden eve nakliyat hesaplama işlemi, farklı etkenlere göre değişiklik gösterir. Bu konudaki ücret hesaplamasında, öncelikle taşınacak eşyaların yoğunluğuna bakılır. Mesela evinizin metrekare ve oda cinsi açısından sahip olduğu büyüklük, fiyat konusunda önemli bir belirleyicidir. Sonrasında, müşteri olarak firmamıza yönelik ekstra taleplerinizin olması da yine fiyat konusunda belirleyici olacaktır.

Ev taşımacılığı ücret hesaplama tablomuzu şu şekilde sizlerle de paylaşmak isteriz;

NAKLIYAT FIYAT HESAPLAMA

Evden Eve Nakliyat Hesap Makinası

1+1 Ev Taşıma Fiyatları

Şehir içi : Min. 2000 TL – Şehirler arası Kilometre başı: 12 TL

2+1 Ev Taşıma Fiyatları

Şehir içi : Min. 3000 TL – Şehirler arası Kilometre başı: 14 TL

3+1 Ev Taşıma Fiyatları

Şehir içi : Min. 4000 TL – Şehirler arası Kilometre başı: 16 TL

2024 Yılı Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

2024 yılı evden eve nakliyat fiyatı hesaplamasında, eşyalarınızın yoğunluğunu göz önünde bulundurmaktayız. Yani eşyalarınız ne kadar çok olursa, fiyat da buna bağlı olarak artış gösterecektir. Firmamız, tüm her şeye rağmen size en uygun fiyatları sağlamayı hedeflemektedir. Elbette ki en uygun ev taşıma ücretleri tarifelerimizin yanı sıra, sizlere kaliteli bir hizmet de sağlamaktayız. 

Çolakoğulları Nakliyat firmamızı tercih etmeniz, ev ve ofis taşımacılığı anlamındaki en iyi tercihiniz olacaktır. 

Uygun Fiyatlı Nakliye Firmalarının Özellikleri

Ev taşımacılığında fiyatlandırma yaparken daima müşterilerini düşünen nakliye firmaları, şu özelliklere sahiptir;

 ✅ Kurumsal nakliye hizmeti✅Kullanılan ekipmanların temiz ve teknolojik olması 
 ✅ Her daim çözüm üretebilme✅Evden eve nakliyat hesaplaması yaparken uygun tarifeler sunma
 ✅ Alanında uzman nakliye ekipleriSigortalı nakliye hizmeti sunmak 
 ✅ Uygun fiyatlı asansörlü taşıma✅Müşteri memnuniyetine önem gösterme

İstanbul’un En Uygun Fiyatlı Ev ve Ofis Taşıma Firmaları

Ev ve ofis taşıma işlemlerinin İstanbul gibi bir yerde gerçekleşecek olması, burada dilediğiniz firmaya ulaşabilmenizi de sağlamaktadır. Ancak bu denli çok sayıdaki firmalar arasında seçim yaparken dikkatli olmalısınız. Zira her firma, sizlere bu konuda kaliteli hizmetler sağlayamaz. Hizmet aldığınız firmanın iş kalitesinin yüksek olması gerekir. Ayrıca profesyonel ev nakliye ücreti bakımından da yine o firmanın size uygun seçenekler sunması da çok önemlidir. 

İşte tüm bu özel fırsatları edinebileceğiniz ve İstanbul’un en uygun fiyatlı ev ve ofis taşıma firması olan Çolakoğulları Nakliyat, her daim hizmetinizdedir. 

Sizlerden Gelen Sorular

Profesyonel Ev Taşıma Ücretleri Nasıl Hesaplanır?

Profesyonel ev taşıma ücretleri, eşyalarınızın yoğunluğuna göre hesaplanmaktadır. Taşınacak olan eşyalar ne kadar çoksa, nakliye fiyatı da buna bağlı olarak artış gösterecektir. Ofis taşımacılığı konusunda ücreti belirleyen bir diğer eken ise müşterilerin firmamıza sunacağı ekstra taleplerdir. Yine bu taleplere göre de fiyat güncellemesi yapılır.

Sadece İstanbul İçinde mi Ev Taşıma İşlemi Yapıyorsunuz?

Firmamız, İstanbul başta olmak üzere ülkemizin her şehrinde ev ve ofis taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Ev taşıma işleminde, şehirlerarası tarifelerimizden de faydalanabilirsiniz. 

Çolakoğulları Nakliye Firması Olarak Ücrete Dahil Yaptığınız İşlemler Nelerdir?

Firmamız, kurumsal nakliye işlemlerini şehir içi ve şehir dışı kapsamlarda kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bunların yanı sıra, yine bize ulaşarak eşya paketleme ve eşya depolama hizmeti de alabilirsiniz. En kaliteli ve en uygun fiyat tarifesine sahip nakliye firması olarak sizlere yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duymaktayız. 

Eşya Sigortası Yapıyor musunuz?

Sizlere sunduğumuz profesyonel ev nakliye ücretleri, içerisinde sigorta işlemini de kapsamaktadır. Yani bizden aldığınız hizmet, aynı zamanda sizleri güvence altında tutuyor da diyebiliriz. Eşyalarınıza sigorta yaptığımız için olası herhangi bir maddi hasar durumunda, bu hasarı karşılamak sizin sorumluluğunuzda olmayacaktır. Olası tüm maddi zararlar, sigorta şirketi tarafından en kısa sürede karşılanır. Sigortalı taşımacılık hizmeti için Çolakoğulları Nakliyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası