Hakkımızda Yorumlar

1956 yılında beri profesyonel ev ve ofis taşıma hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat firması ile tanışmak ve taşınma süreçlerinde hizmet alan müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Hakkımızda yorumlar kısmında bizlere yorum yapan müşterilerimiz ile iletişime geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Taşınma işlemlerinin sonunda müşterilerimizin firmamız hakkında değerlendirmelerini okuyabilirsiniz.

ayse

Hemen hemen her sene bir taşınma işlemi yaparız. Ne yazık ki. Fakat sağ olsun Çolakoğulları nakliyat firması ile bu süreçleri kazasız belasız atlatabiliyoruz. Kendilerine ve ekiplerine teşekkürlerimizi sunarız. Gerçekten verilen tüm sözler yerine getirilmektedir.

Ayşe Özgeç / Dünya Göz
Yıldırım Holding

Şirketimizin yer değiştirme işlemlerinde nakliye bölümüne bakan arkadaşlarımıza göstermiş oldukları kolaylıklardan dolayı Yıldırım holding ailesi olarak teşekkür ederiz. İlerleyen dönemlerde tekrar çalışmak ümidiyle iyi çalışmalar dilerim.

Mert Yıldırım / Yıldırım Holding
Aksa Müdürlük

Aksa holding satın alma bölüm başkanı olarak; bizlere taşınma hizmetlerinde göstermiş oldukları ilgi ve özverili çalışmalarından dolayı Çayhan bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Süreci çok iyi bir şekilde planlayan ve yürüten ekibi gerçekten müthiş hızlı. Bu konuda birçok arkadaşımıza tavsiye edebilirim Teşekkürler..

Sena Bakır / Aksa Lojistik Departmanı
Ceva Lojistik

Ceva lojistik bünyesinde bulunan 320 kişilik ekibimizi sorunsuz bir şekilde Ataşehir’den Emaar’a taşınmasını sağlayan ve bu süreç boyunca mimarlık şirketimizi ile organizeli bir çalışma yürüten Çolakoğulları nakliyat firmasına çok teşekkür ederiz. Daha önce bizleri Ataşehir bölgesine taşıdıkları için sürekli olarak tercih ettiğimiz bir taşıma şirketidir.

Soner Öğütçü / Satın Alma
Mey İçki

Genel anlamda hizmetlerinde oldukça memnun kalan bir vatandaş olarak; hem ofis hem de ev taşımacılığında kendilerinden destek aldık. Bu konuda bana ve şirketimizin taşınmasında vermiş oldukları profesyonel desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz.

İsmail Durmuş / MEY DİEGO İÇKİ A.Ş.
Remzi Pirelli Lastik

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde olduğu gibi ev taşım hizmetlerinde de kendilerinden destek aldım. Gerçekten sistemli ve güvenilir bir nakliyat şirketi olduklarını bir kez daha gösterdiler. Yabancı bir firma olduğumuz için bu konuda birçok tereddüt etmemize rağmen çok sağlıklı bir hizmet aldık. Çayhan beye teşekkür ederiz.

Remzi Ejderoğlu / Pirelli

Türkiye’de tüm evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde referanslı olarak çalışan bir nakliyat şirketiyiz. Müşterilerimiz tarafından sürekli övgü ile bahsedilmek bizler için gururdur. Çolakoğulları nakliyat firması olarak; bünyemizde bulunduğumuz olduğumuz personellerimizde, araç filomuzdan tutun tüm şirketimiz olarak her zaman doğru kaliteli ve güvenli hizmet vermek için çaba sarf etmekteyiz.

Kurumsal referanslarımız kısmına tıkladığınızda karşınıza Türkiye’nin en büyük şirketleri, Bireysel referanslarımız kısmına tıkladığınızda karşınıza Türkiye’nin önemli iş adamları, sanatçılarına rastlayacaksınız. Böylece hakkımızda yorumlar kısmında yapılan yorumların ne denli değerli olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda instagram gibi tüm sosyal medya hesaplarımızdan firmamızı takip edebilirsiniz.