Profesyonel ofis taşımacılığı için en doğru adres, elbette ki Çolakoğulları Nakliyat firmamızdır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizin için seferber olaca ve ofisinizi en doğru şekilde taşıyacağız. Özellikle de İstanbul gibi büyük bir şehirde gerçekleştirilen ofis taşıma işlemlerinde çok dikkatli olunması gerekir. Biz de firma olarak bu konudaki hassasiyetlerin farkındalığı ile işlem gerçekleştiriyoruz. Bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. 

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri

IMG 5514
Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Profesyonel ofis taşıma şirketleri için en doğru adres, elbette ki Çolakoğulları Nakliyat firmasıdır. Ofis taşıma şirketleri arasında ön plana çıkan firmamız, siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmetler sağlamaya devam ediyor. Bizden hizmet alan tüm herkesin memnuniyetini kazanmayı başardık. Sizlerin de memnun müşterilerimiz arasında olmasını isteriz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Profesyonel ofis taşımacılığı konusunda biz en iyisiyiz. 

Yarım asrı aşkın süredir var olduğumuz bu sektörde her defasında ön plana çıkmayı başardık. Şimdi de ofis taşıma şirketleri arasında en iyi adres olarak sizlerin karşısındayız. Bize sabit telefon numaralarımızdan ve instagram adresimizden kolayca ulaşabilirsiniz. 

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Ofis Taşımacılığında Profesyonel Firma Avantajları

IMG 5517
Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığında profesyonel firma avantajları, sizler açısından da çok fayda sağlayıcı olacaktır. Ofis eşyalarının transferi konusunda alanında uzman bir firmaya güvenmeniz şarttır. Ancak bu sayede tüm malzemelerinizin sağlıklı bir şekilde transfer edilmesini sağlamış olursunuz. Profesyonel ofis taşımacılığı yapan Çolakoğulları Nakliyat, bu konudaki en doğru tercihiniz olacaktır. 

Bizimle anlaştığınızda, hiçbir şekilde zorluk ve sorun yaşamazsınız. Ofis taşıma konusunda uzman ve profesyonel olduğumuz için tüm eşyalarınızı güvenle taşırız. Böylece güvenilirliği sağlamış olmanızın yanı sıra, uygun fiyata doğru çözümlere de erişim sağlamış olursunuz. Ofisini dilediği gibi taşıtmak isteyen herkesi firmamızla iletişime geçmeye davet ediyoruz. 

İstanbul Ofis Taşımacılığında Profesyonel Şirketler

İstanbul ofis taşımacılığında profesyonel şirketlerle anlaşmanız çok önemlidir. Burası çok kalabalık bir şehir olduğu için tüm sektörlerde binlerce kişiyle görüşme sağlayabilirsiniz. Yani ofis taşımacılığı sektöründe de iletişime geçebileceğiniz çok sayıda firma mevcut olacaktır. Bu firmalar arasından en iyi ve en doğru olanını seçmeniz ise şarttır. Aksi halde istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. 

İstanbul ofis taşıma firmaları arasında bizi tercih etmeniz, sizin açınızdan da son derece iyi bir seçim olacaktır. Kurumsal ofis taşıma hizmeti sunmamızın yanı sıra, müşteri memnuniyetini de hep ön planda tutuyoruz. Böylece ofis eşyalarınız tam da istediğiniz gibi taşınacaktır. Sektörün lider firması olan Çolakoğulları Nakliyat firmamız, iletişime geçmeniz için her an müsaittir. 

Profesyonel Ofis Nakliye Süreçleri

IMG 5245
Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Profesyonel ofis nakliye süreçleri dahilinde hep uzmanca hareket etmekteyiz. Öncelikle adresinize gelip, incelemelerde bulunuyoruz. Burada ücretsiz ekspertiz hizmetimiz de mevcuttur. Sonrasında, sizler için eşya paketleme hizmeti yapmaktayız. Tabii bundan önce, sizleri sigortalı ofis taşıma hizmeti kapsamına da alıyoruz. Böylece tüm eşyalarınız, Allianz Sigorta güvencesine giriyor. 

Paketlenen eşyalarınızı nakliye asansörü ile aşağı indiriyoruz. Sonra da nakliye aracına yükleyip, yeni adresinize ulaştırıyoruz. Yeni adresinize getirdiğimiz ofis eşyalarınızı paketlerinden çıkarıp yerine yerleştiriyoruz. Böylece de ofis nakliyesi sürecimiz tamamlanmış oluyor. En iyi hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti için siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sizlerden Gelen Sorular

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Profesyonel Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. 

Site Haritası