Parça eşya taşımacılığı hizmetlerini profesyonel anlamda sunan firma sayısı çok azdır. Bazen bir parça eşyayı bir yerden başka bir yere taşıtmak, komple bir evi bir yerden başka bir yere taşıtmaktan zor olabilir. Sebebi çok açık ve nettir. Profesyonel firmaların dışında ucuz ve kalitesiz nakliyecilerle yapıldığında bu çok kötü sonuçlar ortaya çıkarır. Sizler kargo firmalarındaki mantık çerçevesinde hizmetinizi en iyi şekilde sağlayacak firmalarla çalışmalısınız

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları ile ilgili araştırma yapmanıza gerek yok. Çolakoğulları nakliyat olarak; sizlere parça eşya taşımacılığında indirimli hizmetler sunmaktayız. Türkiye’nin tüm bölgelerine parça nakliyesi yaparak sizlere avantajlar sağlamaktayız.

Profesyonel Parça Eşya Nakliyesi

Türkiye’nin sistemli ve güvenilir taşıma şirketiyiz. Profesyonel parça eşya nakliyesi ile ilgili tüm koşulları sağlayarak size uygun rakamlara nakliye hizmeti vermekteyiz. Şirketimizin tüm süreçlerini en iyi şekilde öğrenmek isterseniz bizi aramanız yeterlidir. İstanbul’un tüm bölgelerine parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz.

Parça Eşya Taşımacılığındanki Mantık Nedir?

Parça eşyalarınızın bir ilden başka bir ile taşıtırken size özel araç organize olursa fiyat pahalı olabilir. Bu yüzden parça eşyalarınızı başka müşterilerimizin eşyaları ile birleştirerek nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Böylece hem siz hem de diğer müşteri avantajlı olur.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı Hizmetleri

En çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir. Şehirden şehre hizmet süreçlerinde profesyonel ekiplerimiz ile istediğiniz ürünleri belirli günlerde sevk ederek adresinize kadar ulaştırmaktayız. Bir televizyonunuz bile olsa yada 1 koliniz olsa dahi.

Parça Eşya Taşımacılığında Sigorta Var mı?

Firmamızın tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetlerinde de sigorta hizmetimiz mevcuttur. Tüm ürünleriniz firmamızın güvencesinde sigortalı olarak taşınmaktadır. Kaliteli ve kurumsal yapımızdan asla taviz vermeden hizmetlerimizi garantili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Parça Eşya Nakliyesinde Zaman ve Maliyetin Orantısı Nedir?

Parça eşyalarınızın nakliyesini yaparken daha ucuz yada daha pahalı bir şekilde gönderebilirsiniz. Bu şartı sağlayan kriterlerin başında sizlerin istekleri gelmektedir. Bazen VİP taşımacılık şeklinde parça eşyalarınızın yeni yere sevk edilmesini istersiniz. Bazen de parça eşyalarınızın ne zaman gideceğine önem vermeden uygun rakama taşınmasını istersiniz. Böylece maliyet ile zaman çizelgesi arasındaki orantı değişmiş olur.

Parça Eşya Taşıma Hizmetleri
Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Nakliyesinde Fiyatlandırma Nasıl Yapılmaktadır

Parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde fiyatlandırma farklılıklarına sebep olan faktörler aşağıdaki gibidir

  1. Taşınacak ürünlerin miktarları ve araç içinde kapladıkları alanlar
  2. Taşınacak ürünler için kullanılacak malzemelerin miktarı
  3. Taşınacak ürünün nerden nereye taşınacağı ve km hesaplaması
  4. Taşınacak ürünün sigorta bedeli
Parça Eşya Taşımacılık
Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı her firma ile yapılacak bir iş değildir. Firma; önce bu hizmet sağlamak için gelen tüm müşterilerin eşya listesini ve güzergahını alarak onları aynı güzergaha uyan müşteriler ile birleştirmektedir.  Genellikle; şehirler arası bölgelere gönderilen araçlar; büyük kamyonlar olduğu için parça eşya taşımada en az 4 en fazla 8 parça ile hareket edilmektedir.

 Firmamız profesyonel ekibi ile parça eşyaların paketlemesini yaparak listesini hazırlıyor. Daha sonra ekibimiz tüm eşyaları bölüm, bölüm araçlara yerleştirerek yeni adreslerine güzergah hesaplamasına göre düzenli bir şekilde göndermektedirler.  Çolakoğulları nakliyat firması ile detaylı bilgi sahibi olmak için hemen firmamızın kurumsal web adresi içinde yer alan parça eşya taşıma bölümüne ait https://www.colakogullari.com.tr/parca-esya-tasimaciligi.html linki tıklayarak parça eşya taşımacılığında nasıl hareket edilmesi gerektiği konusunda bilgi alabilir.  Ve ona göre firma ile gerekli anlaşmayı sağlayabilirsiniz.

Parça Nakliyat Şirketleri

Parça nakliyat şirketleri arasında en çok tercih edilen nakliyat firmasıyız. Çünkü parça nakliyat hizmetleri gerçekten görüldüğü gibi basit bir iş değildir. Bu iş için büyük bir emek gerekmektedir. Çolakoğulları ailesi olarak; özellikle şehirler arası parça eşya taşıma hizmetlerine büyük önem vermekteyiz. Profesyonel ve güvenilir ekibimiz ile tüm eşyalarınızı sistemli olarak taşımaktayız. Parça nakliyesi yapan firmalar ile ilgili araştırma yaparken lütfen çok dikkatli bir şekilde hareket ediniz.

Türkiye’nin en büyük nakliyat firması ile 81 ile yapılan taşımacılık hizmetlerinde parça eşyalarınızı gönül rahatlığı ile Çolakoğulları nakliyat firmasına taşıta bilirisiniz. Firmamız her hafta düzenli olarak şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerini iki gruba ayıran firmamız özellikle sizler için parça eşya taşıma işlemlerinde birçok araç ile Türkiye’nin her yerine gitmektedir. Detaylı bilgi alabilirsiniz.

https://youtu.be/OZDxP-BjTaA
Parça Ev eşyası Taşımacılığı✅Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri
K3 Yetki Belgesi 2022✅Şehirlerarası Ev Taşıma Fiyatları Güncel 2022
Profesyonel Paketleme✅Türkiye’nin Her Yerine Nakliye
1956’dan Beri Ev ve Ofis Taşımacılığı✅Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesi
Profesyonel Uluslararası Parça Eşya Taşımacılığı

Site Haritası