Evden Eve Nakliyat: son yıllarda girişimcilerin ilgilendiği bir alan olmuştur. Böylelikle kendi başına bir sektör olmuştur. Lojistik hizmetlerinin dışında apayrı bir hizmet dalıdır. İnsanların ihtiyaçları arasında yer alan bir hizmet dalıdır. Bir yerden başka bir yere taşınmak istenildiğinde; İnternet ortamında yazılan ilk cümle: “evden eve nakliyat” 

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Sektörün en eski taşıma şirketi olarak; sizlere bu hizmeti daima en iyi imkanlarla sunmaktayız. Profesyonel ekiplerimizce tüm detayını irdeleyerek sistemli ve kolay bir hizmet oluşturmaya çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimize  ev taşımacılığının ne kadar kolay ve zahmetsiz olabileceğini gösterme çabası içerisindeyiz.

Evden Eve Nakliyat İçin HEMEN ARA!

Evden eve nakliyat sektörü de diğer hizmet dalları gibi 2020 ve Covid 19 döneminde büyük yaralar aldı. Yeni yıl ile beraber umut ediyoruz ki güzel bir sene olur ve ev taşımacılığı hizmetleri de eski dinamik ve yoğunluğu yakalar.

Sektörümüzün en eski taşıma şirketlerinin bile sarsıldığı bir yıldan çıkmak umut vericidir. Fakat 2021 yılının da aynı şekilde geçmemesi için bu konuda tüm müşterilerimiz ve meslektaşlarımızın da devletimizin bizlere önerdiği şekilde yaşamamızın gerektiğini aklımızdan çıkarmamalıyız.

Çolakoğulları nakliyat firması olarak; 2021 yılında evden eve nakliyat hizmetlerinde aynı tempo ile devam etmek isteriz. Sizlere taşımacılık hizmetlerinde indirimli fiyatlarımızı sunmak isteriz. Hemen tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. 

Evden Eve Taşıma Hizmetlerinde İndirim Başladı. Hemen Teklif Alabilirsiniz. 

Çolakoğulları evden eve nakliyat şirketi olarak özellikle kış aylarına özel ev taşıma hizmetlerimizde sizlere maddi konuda da yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sistemli ve güvenilir taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat bünyesinde çalıştırdığı profesyonel ekibimiz ile her konuda sizlere ev taşıma desteği sağlamaktayız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak;1956 yılından beri sektöründe en iyi olmak ve sektörünü en üst seviyelere taşımak adına önemli adımlar atmıştır. Kısacası elini taşına altına koyan firmamız günümüzde bu hizmetin meyvesini fazlası ile almıştır. Evden eve hizmetlerini bir sektör haline getiren şirketimiz bu konuda bir araya gelen sivil toplum örgütlerine de üye olmuştur. Devlet bünyesinde de bu hizmet sektörü ile ilgili gerekli hareketlilik söz konusu olmuştur. K3 belgesi ile evden eve nakliyat hizmetleri yapan firmalar ayrı konuma gelmiştir. Kısacası resmi olarak lojistik şirketlerinden ayrılmıştır.

Evden eve nakliyat çolakoğulları
Evden eve nakliyat çolakoğulları

Nakliyat

Nakliyat işlerini çok basit gören insanlara şimdi bir ev taşımacılığı nasıl yapılır? sorusuna cevap vereceğiz. Aslında evden eve taşıma genel anlamda basit görünen ama işin ehli olmayan insanlarla yapılmaya çalışıldığında zorlaşan bir hizmet haline gelmektedir. Eğer eviniz taşınacaksa şu konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

  • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
  • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
  • Taşınma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
  • Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
  • Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
  • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.

Firmamız tarafından ev taşımacılığı için kaliteli paketleme malzemeleri kullanmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Evden eve nakliyat şirketleri ile ilgili her geçen gün olumlu olumsuz durumlar ortaya çıkmaktadır. Ülkemizde profesyonel evden eve nakliye hizmetlerini bu kadar başarılı yapan bir nakliyat şirketi sadece bu hizmet ile yetinmez. Firmamız ev taşımacılığı hizmetleri dışında sizlere; ofis taşımacılığı, kurumsal nakliye, eşya depolama, askılı elbise taşımacılığı gibi kısaca; bireysel ve kurumsal tüm taşımacılık hizmetlerinizi en iyi şekilde organize ederek ilerlemektedir. Bu hizmetlerini yıllardır gerçekleştiren bir nakliyat şirketi olan firmamızın referanslarını da yine referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz. Güveni tek adresi olan bir nakliyat şirketi ile çalışmak istemez misiniz? 

Evden Eve Nakliye Firmaları

"<yoastmark

Evden eve nakliye firmaları arasında en değerli konumda olan şirketimizde tüm taşımacılık süreçleri ile ilgili dilediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz. Firmamızın ev nakliyatı hizmetlerine yan sanayi olarak giren şahıslara dikkat ederek firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Çolakoğulları güvencesinde her türlü ev nakliye hizmetleri profesyonelce gerçekleşecektir. Yapılacak ücretsiz expertizler ile sizlere, çıkarılan fiyat politikalarında; vereceğiniz onay süreci ile ev taşımacılığının ne kadar zahmetsiz olduğunu firmamız ile çalışarak görebileceksiniz. Tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Web sitemizin içeriğinde istediğiniz her türlü bilgileri arama bölümünden aratarak kısadan bulabilirsiniz.

Evden Eve Taşımacılık İstanbul

Evden eve taşımacılık İstanbul firmaları arasında yer alan Çolakoğulları nakliyat; Ev taşımacılığı süreçlerinde sizlere her konuda şeffaf ve açık bir şekilde destek vermektedir. Sigorta işlemleri, paketleme işlemleri ve nakliyat işlemlerinde hangi durumlar söz konusudur. Evden eve nakliyat defteri nedir? Binlerce sorunuza hızlıca cevap verebilmekteyiz. Sizlerden ricamız nakliyat defteri yada başka bir adı ile nakliyat platformu adı altında komsiyonculuk işi yürütülen işlerden uzak durunuz.

“Şimdiden Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz”

Çolakoğulları nakliyat firması olarak her zaman kapımız sizlere açıktır. Firmamızın adını kullanan şahıslara lütfen itibar etmeyen.

Firmamızın merkez ofis adresi; Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / bilgi@colakogullari.com.tr adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2 

İstanbul’un her yerinde güvenli taşımacılık hizmetleri veren firmamız; 1956 yılından beri İstanbul’un tüm ilçelerinde bu hizmetlerini en iyi şekilde organize etmiştir. Siz hangi ilçede oturuyorsanız aşağıda bulunan ilçelerimizin linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Sizlere bulunmuş olduğunu ilçelerde taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgiler sunmaktadır

Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Evden eve nakliyat ücretleri ile ilgili olarak; firmamız özellikle son pandemi hastalığı ile ilgili insanların zor dönemlerde olmasını göz önüne alarak tüm ev ve ofis taşımacılık hizmetlerinde özellikle evden eve nakliyat %35 indirim sloganı ile sektörüne büyük bir destek oluşturmuştur. Bu konuda tüm insanlarımız firmamızın indirimli taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirler.

Ev Taşımacılığında Geçerli Belgemiz K3 Belgesidir

Firmamızın sizlere kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerini sunmak için; devletimiz tarafından belirlenen K3 yetki belgesini almak zorundadır. Siz değerli müşterilerimizinde korsan firmalardan uzak durması adına lütfen firmaların K3 belgelerinin olup olmadığını firmaların yetkililerine yada Ulaştırma Bakanlığı sayfasını ziyaret ederek sorgulayabilirsiniz. Ayrıca firmamızın evden eve nakliyat sayfasını da ziyaret ederek ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

 

 

5 127 votes
Bir puan verin

Firmamız tarafından özel tasarlanmış plastik kutular eşliğinde tüm cam eşyalarınız güvenli bir şekilde paketlenmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde her gün yenilikleri ile sizlere hizmetlerini sunan Çolakoğulları nakliyat firması ile tanışmak ve özel ve değer verdiğiniz cam eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıtmak için hemen firmamız ile tanışın.

Kalitenin ve yeniliğin tek adresiyiz. Firmamız ile tüm cam eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşıyarak sizlere tüm hassas eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firmalarının Özellikler Nelerdir?

Profesyonel ev taşıma firmalarının en büyük özellikleri; müşterilerine verdikleri vaatlerin yerine getirilmesidir. Bunu yerine getirirken en iyi malzemeyi, en iyi işçiyi ve en iyi araç filosunu kullanarak organize etmektedir. Bu işlemlerin tamamında müşteri memnuniyetini sorarak eksik oluşan durumlara da hızlıca çözüm üretebilmektedir.

Ev Taşımacılığında Sigorta Neleri Kapsamaktadır?

Ev taşımacılığı hizmetlerinde sigorta hiçbir ürünü kapsamamaktadır. Günümüz taşımacılık süreçlerinde en sıkıntılı birim olan sigorta bölümü ile ilgili ne yazık ki insanlar yanlış bilgiler edinmektedir. Evden eve taşımacılık alanında tüm eşyaların 2. El eşya olarak kabul edildiğinden hiçbir ev eşyasının sigortası yapılamaz. Bunlara beyaz eşyalar dahildir. Bu konuda birçok nakliyat firması iş almak amacı ile yüzeysel olan kamyon klozlu nakliyat poliçelerine dahilmiş gibi müşterilerine ucuz yalanlar söylemektedir.

Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde fiyatlar birçok duruma göre değişkenlik göstermektedir. En büyük etken mesafedir. Daha sonra eşya miktarı, kat oranları, katlarda bulunan asansörlerin boyutları ve müşterilerin istedikleri hizmet şekli gibi birçok kriter baz alınarak fiyatlandırılmaktadır.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Ücretleri Ne Kadardan Başlamaktadır?

Şehir içi evden eve taşımacılık ücretleri ortalama 2000 TL gibi rakamlardan başlamaktadır. Fakat bazı hususlar bu fiyatları aşağıda yukarıda çekmektedir. Eşya miktarı, mesafe, kat oranları, müşteri istekleri ve zaman gibi etkenler bu fiyatlandırmaları tetiklemektedir. Özellikle müşteri istekleri ve eşya miktarı büyük oranda etki göstermektedir.

Ev Taşımacılığında Ne Tür Personeller Kullanılmaktadır?

Ev taşımacılığı hizmetlerinde her zaman profesyonel personel çalıştırılmalıdır. Bunun en büyük sebebi; taşınan ürünler için sigorta hizmetinin olmamasıdır. Bu konuda büyük bir eksiklik olmasından dolayı nakliyat firmaları bu hizmet sağlarken en ufal bir zarar oluşmaması için tüm eşyalarınızı taşırken en iyi ekibi organize etmekte zorundadır. Firmamızda bu konuda gerekli hassasiyeti sağlamaktadır.

Bir Evin Taşınması Şehir İçinde Kaç Gün Sürmektedir?

Nakliyat hizmetlerinde özellikle ev taşımacılığı birçok duruma göre değişkenlik göstermektedir. Bazen eşyanın yoğunluğu, mesafe, kat oranları gibi hususlar bir evin 2 günde yada 3 güne bile sarkmasına sebep olmaktadır. Bunun en büyük sebeplerini size saydığım gibi bazı durumlarda 1 günde bile bu işlemler gerçekleştirilmektedir. Evden eve nakliyat hizmetleri birçok konuda çeşitlilik gösterdiği gibi buna net bir karar veremeyiz. Yapılacak ekspertiz hizmeti ile netleştirilmektedir.

Evden Ev Taşımacılık Hizmetlerinde Ekspertiz Yapılmakta Mı?

Ev taşıma hizmetlerinde en önemli konulardan biri şüphesiz ki ekspertiz hizmetidir. Firmamız bu konuda büyük bir hassasiyetlikle ekspertiz hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bunun en büyük sebebi; ev eşyaları kilo ile tartılıp ölçülemediği içi firma tarafından uzman bir ekspertiz gönderilerek tam nokta atışında bulunur ki; taşınma zamanında hiçbir sorun ortaya çıkmamasını sağlamaktadır. Bu konuda büyük bir titizlik ile hareket eden firmamız; her ev taşıma hizmetinde ön ekspertiz hizmeti sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyatta Ekspertiz Hizmetleri Ücretli Midir?

Ev taşıma hizmetlerinde ekpertiz hizmetleri ücretsizdir. Firmamız yıllardan beridir, tüm evden eve nakliyat hizmetleri için ön inceleme hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır. Profesyonel hizmetlerinde temel kural olan bu hizmeti kesintisiz olarak gerçekleştirmektedir. Sizlerde evden eve nakliye hizmetlerinde kesinlikle nakliyat firmalarından ücretsiz ekspertiz hizmeti almalısınız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmalarının Diğer İllerdeki Firmalarında Farkı Nedir?

Bölge olarak büyük bir metropol şehrinde hizmet verdiğimiz ve her gün farklı, farklı ürünlerle karşılaşabileceğimiz bir bölgede hizmet sunmaktayız. Bu yüzden nakliyat faaliyetlerinde özelikle ev taşımacılığı hizmetlerinde İstanbul bölgesinde hizmet veren nakliyat firmaları her geçen gün yaptığı hizmetin üzerine yenisini eklemektedir. Bu yüzden süreci en iyi şekilde planlayarak taşıma hizmetlerinde profesyonelliği sağlamaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Ücretlerinde Neler Dâhildir?

Evden eve nakliyat ücretleri içerisinde standart hizmetler mevcuttur. Mobilya, tesisat ve paketleme hizmetleri dâhildir. Tüm eşyaların sökülmesi, paketlenmesi ve yeni adreste kurulup yerleştirilmesi hizmet içerisindedir. Ek olarak cam ve giyim eşyalarının paketlemesi müşteri talebi doğrultusunda hizmete eklenmektedir.

Faturalı Evden Eve Nakliye Hizmeti Alabilir Miyiz?

Kurumsal evden eve nakliyat firmaları ile çalıştıktan sonra faturalı hizmet alabilirsiniz. Çolakoğulları nakliyat firması olarak; firmamız hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine talep ettikleri taktirde faturalı işlem uygulamaktadır. Tek yapmanız gereken öncesinde gerekli anlaşmayı sağlarken firmaya bilgi vermeniz yeterlidir.

Kaç Kişi İle Ev Taşımacılığı Yapılmaktadır?

Bu sorunun cevabın aslında çok net değildir. Çünkü her ev eşyasına göre değişkenlik göstermektedir. Bazen 3 kişi bazen 20 kişi ile ev taşıma hizmeti sağlanmaktadır. Yukarıda belirtilen sorulardan yola çıkarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

En Eski Evden Eve Nakliyat Firmalarını Neden Tercih Etmeliyiz?

En eski nakliyat firmalarının en büyük özelliği tecrübedir. Tecrübeli firmaların maliyetleri bir tık yukarda olsa bile bu konuda hassas davranarak bu firmaları tercih etmeniz doğru olacaktır. Profesyonel ekip, kaliteli malzeme ve bu işin tecrübesi ile donanımlı bir firmanın hata payı daha yeni piyasaya çıkmış firmalara göre daha azdır.

Güvenilir Nakliyat Firmalarını Nasıl Buluruz?

Ne yazık ki hayatımızı kolaylaştıran internet ortamında firma ararken dandik firmalara da kaliteli firmalara da rastlayabiliriz. Bu konuda işimizi şansa bırakmamalıyız. Çolakoğulları nakliyat firması olarak ; her zaman müşterilerimize şunu söylemekteyiz. Kesinlikle; referanslı müşterilerinize arkadaşlarınıza danışın. Öyle karar verin.

Çolakoğulları Nakliyat İle Neden Taşınmalısınız?

Çolakoğulları nakliyat firması; sektöre damga vuran ender firmaların başında gelmektedir. Kurumsal bir yapıya bürünerek isminin hakkını en iyi şekilde vermeye çalışmaktadır. Bu konuda hiçbir hataya yeri yoktur Profesyonel nakliyat faaliyetleri ile ilgili süreci en iyi şekilde hazırlayan ve sunan bir firmadır.

Evden Eve Nakliyatta Paketleme Hizmetinin Önemi Nedir?

Evden eve nakliyat faaliyetlerinde tüm eşyayı paketlerken birçok konuda dikkatli olmak gerekir. Profesyonel bir kadro olması yeterli değildir. Bu eşyaları düzenli ve kaliteli bir şekilde paketlemek çok önemlidir. Kullanılan paketleme malzemelerini en iyi şekilde organize ederek müşteri memnuniyetini sağlamak gerekmektedir.

Villa Taşımacılığı Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Villa taşıma hizmetleri birçok nakliyat firmasının yapabileceği bir işlem değildir. Bu konuda profesyonel bir nakliyat firması ile ortak hareket etmek en doğru karardır. Eşya miktarının yoğunlu ve bazı villalarda farklı ürünlerin olması birçok nakliyat firmasını zora sokmaktadır. Bu konuda tecrübeli firmalar ile hareket etmek en doğru karardır.

Nakliyat Şirketlerini Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Nakliyat firması tercihi yaparken; öncelikle o firmanın geçmişine bakmak lazım, şikayetleri var mı sorgulamak lazım, ayrıca firmanın referanslarını incelemek lazım ve en önemlisi firma ile çalışmadan önce detaylı bir sözleşme yapmak lazım.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Yol Sigortası Nedir?

Evden eve taşıma hizmetlerinde nakliyat firmaların yaptıkları sadece yol sigortasıdır. Yol sigortası sadece aracın seyir halindeyken kazaya karışması, yangın çıkması veya aracın devrilmesi sonucunda devreye giren yüzeysel bir sistemdir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmalarının En İyi Nakliyat Firması Hangisidir?

İstanbul’da yıllarını ev taşımacılığı hizmetlerine veren Çolakoğulları nakliyat; evden eve nakliyat sektörünün en eski ve en iyi firmasıdır. Kaliteli paketleme malzemeleri, en iyi ekip, geniş araç filosu ile sizlere her daim 7/24 hizmet verebilecek bir taşıma şirketidir.

5 127 votes
Bir puan verin
guest
241 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çayhan
15 Nisan 2020 12:56
Ali basaroglu
Ali basaroglu
2 Mayıs 2020 01:22
Bir puan verin :
     

Çolakoğlu nakliyatın depolama hususunda bana bilgi önergenizi tavsiye ederim . Bundan önceki yıllarda aile fertlerimizin sizlerle çalışmasının bilincinde bulunmaktayım saet bu konu hakkında bilakis benide bilgilendirmenizi diliyorum . Şirketimizin nakliyatı ve depolama işlerimizin çolakoğlu nakliyatın tarafından yapılmasını on görüyorum . Saygılarımla . Iyi çalışmalar

Öztürk
Öztürk
2 Mayıs 2020 01:26
Bir puan verin :
     

Çolakoğlu nakliyat gerçekten kurumsal bir firma eşyalarınızI gözü kapalı teslim edebilirsiniz ne istedik ise harfiyen yerine getirdiler çalışan ekip gerek iş ahlakı gerek kişilikleri tek kelime ile mükkemmel herkese canı gönülden tavsiye ederim pişman olmazsınız

İbrahim
İbrahim
2 Mayıs 2020 01:30
Bir puan verin :
     

Kaliteli hizmet tesadüf değildir

Ömer Yıldırım
Ömer Yıldırım
2 Mayıs 2020 01:33
Bir puan verin :
     

Evden eve nakliyat hizmetinde neden Çolakoğlu nakliyat tercih etmeliyim