Çağımızın getirdiği yeni teknoloji ile beraber ev taşımacılığı da oldukça gelişti. Firmamız Çolakoğulları, bugün evde eve nakliyat işlemlerinizi bu teknolojiyi kullanarak sizlere sunmaktadır. Şirketimizi arayarak sizler için oldukça zorlu geçecek bir taşınma sürecini oldukça kolay hale getirebilir ve nakliye konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz sayesinde daha kolay ve konforlu bir süreç geçirebilirsiniz.

Hemen Bizi Arayın

444 65 02

Bir evden başka bir eve taşınma sürecinde sizlere nasıl yardımcı olduğumuzu ve bu süreçte sizlere yardımcı olacak hangi özelliklerimizin bulunduğunu detaylı bir şekilde anlatacağız. Şehir içi, şehir dışı ve uluslararası taşımacılık olarak çeşitli gruplara ayrılan bu sektörde aynı zamanda nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda da sizlere detaylı bilgi vereceğiz. Bu bilgileri dilerseniz firmamızı arayarak direkt olarak alabilir ya da buradaki yazımızın tamamını inceleyebilirsiniz. Öncelikle profesyonel bir firmada olması gereken bazı özelliklere değinelim.

Profesyonel Ev Taşıma Firmalarında Bulunması Gereken Özellikler

✅Profesyonel Ekip✅Güçlü Referanslar✅Tecrübe
✅Kurumsallık✅Hızlı Çözüm✅Güvenilirlik
✅Planlama✅Ön Hazırlık✅Geniş Araç Filosu
Profesyonel Ev Taşıma Şirketlerinin Özellikleri
YouTube video

Çolakoğulları markası olarak uzun yıllardır yaptığımız evden eve nakliyat işlemlerinde profesyonel ekibimizle birlikte hareket ettik. Yüzlerce ünlü firma ve şahısa hizmet eden firmamız yıllarca kazandığımız tecrübe ile zaman içerisinde kurumsallık adına birçok adım da attı. Ekipmanların teknolojik olması ve profesyonel bir evden eve taşıma personeline sahip olmak aynı zamanda hizmetlerimizde problemleri hızlı çözmemize yardımcı oluyor. Geniş araç filomuz ve bütün taşıma ekipmanlarımızla her zaman sizlerin taleplerini karşılamaya hazırız. Daha detaylı bilgi için bizleri arayın! 444 65 02

2022 Yılında Ev Taşıma Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Nakliyat Şirketi: ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat LTD ŞTİ.

istanbul evden eve nakliyeciler derneği

Taşımacılık sektörünün önce gelen firmalarından biri olarak Çolakoğulları ailesi sizlerin memnuniyetinize öncelik vermektedir. Evinizi ve iş yerinizi gönül rahatlığıyla bizlere teslim edebilir ve taşınma işlemlerinin verdiği yükten hemen kurtulabilirsiniz. Lojistik firmamız ilkeli büyüme adımları ve kurumsallığı iye diğer nakliye şirketleri arasında her zaman örnek gösterilen firmalardan biridir.

Evden Eve Nakliyatt

2024 Yılında Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar Arttı?

2021 yılının son aylarında ekonomik dalgalanma ile birlikte ham madde, üretim ve iş gücü maliyetleri %100 artış gösterdi. Bu artış ile birlikte hizmet sektörü de nasibini aldı. Şuan 2022 yılında ev taşımacılığı fiyatları %100 artış göstermeliydi.

2020 -2022 Yılları1+1 Oda2+1 Oda3+1 OdaArtış Oranı %
2020 Yılı Ev Taşıma Fiyatları1500 TL’den Başlıyordu2000 TL’den Başlıyordu2500 TL’den Başlıyordu
2021 Yılı Ev Taşıma Fiyatları1800 TL’den Başlıyordu2400 TL’den Başlıyordu3000 TL’den Başlıyordu%20
2022 Yılı Ev Taşıma Fiyatları3420 TL’den Başlamaktadır.4560 TL’den Başlamaktadır.5500 TL’den Başlamaktadır.%80
2022-2024 Yılları Evden Eve Nakliyat Fiyat Artışları
fdgdsgdsgfdsg

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İstanbul’da nakliyat hizmetleri en çok rağbet gören sektörlerden biri. Nüfusun çok olması ve kira fiyatlarının değişken olması evden eve nakliyat hizmetlerinin de oldukça talep görmesine neden oluyor. Bunun yanı sıra İstanbul – Ankara, İstanbul – İzmir arasında da bu talebin artığını görebiliyoruz. İstanbul da hem şehir içi ve hem şehir dışı nakliyat işlemlerinizde bizlerle çalışabilir ve Çolakoğulları firmasının hızlı hizmet ayrıcalığından faydalanabilirsiniz

Evden eve nakliyat sektöründe zaman içerisinde lider haline gelen firmamız, günün nakliye hizmetinin en bilenen markalarından biri haline gelmiştir. Tabi ki bu başarımızı birçok şeye borçluyuz:

2024 Yılında Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar Arttı?

2024 yılında yaşasanan yüksek enflasyondan dolayı Evden Eve Nakliyat fiyatlarında da artış gözlemlendi. Bu yüzden 2023 yılından bugüne bizim de fiyatlarımızda bazı değişiklikler meydana geldi. Fiyatlarımızdaki artışı sizlere verdiğimiz çizelgeden inceleyebilirsiniz. Çolakoğulları olarak sizlere her zaman en uygun fiyatları verme hedefindeyiz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Profesyonel Elemanın Farkı Nedir?

Taşıma ve nakliye alanında profesyonelleşmiş bir elemanla çalışmak sizlere elbetteki hem zamandan kazandıracak hem de finans olarak kazandıracaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız taşıma işlemlerinizi en kısa zamanda gerçekleştirecek ve taşınan eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden operasyonu tamamlayacaktır.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nasıl Belirlenmektedir?

Evden eve nakliyat ücretleri telefon üzerinden alınan bilgiler doğrultusunda netleşmemektedir Bu konuda ücretsiz ekspertiz hizmetleri sağlanılmaktadır. Çolakoğulları nakliyat firması olarak parça eşyalar dışında tüm nakliye hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmetlerini yönlendirmektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 • Kurumsal bir nakliyat şirketi ile çalışmak hem size zaman kazandırır hem de eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlar.
 • Çalıştığınız şirketin personelinin daimi personel olması çok önemlidir. Sigortalı ve tecrübeli çalışan her zaman çalıştığınız şirketi sorumluluk sahibi yapar.
 • Çalıştığınız şirketin sizlerle sözleşme yapması ve taşınan ürün ve eşyalarınızı sigorta altına alması çok önemli bir husustur.
 • Müşteri ile bir firma ile anlaştıktan sonra nelerin yapılacağı konusunda bir sözleşme yapmanız çok önemlidir. Taşıma firmasının nelerden sorumlu olacağı konusunda yazılı bir anlaşma yapmanız teslim tutanaklarını da gözden geçirmeniz gerekiyor.
 • Taşıma firmaları ürün, mal ya da eşya taşınma işlemini tamamladıktan sonra, taşınan şeyleri tek tek kontrol ettikten sonra taşıma personelini göndermelisiniz. Taşınan mal veya eşyalarda hasar varsa bunun zararını firmanın karşılamasını beklemelisiniz.
 • Beyaz eşya ve elektronik eşyalarınızı firma personelleri ile tek tek kontrol edip, çalışabilirliklerini kontrol etmelisiniz. Bu iki tarafında sıkıntıya girmesine engel olacaktır.

Kurumsal Güvenilir Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Çolakoğulları sizlerin memnuniyetini her zaman daha ön planda tutmakta ve hizmetlerini buna göre vermektedir. Kurumsallığın da beraberinde getirdiği çalışma ilkelerimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde müşteri memnuniyeti başarımız %100’lere kadar ulaşmıştır. Evinizi ve iş yerinizi proje bazlı olarak taşıyor ve hızlı bir şekilde nakliye operasyonlarını tamamlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Çolakoğulları ev nakliye sektöründe Türkiye’nin en eski şirketlerinden biri. Profesyonel ve tecrübeli taşıma ekiplerine sahip olan firmamız detaylı taşımacılık konusunda siz müşterilerimizi taleplerini karşılayan firmamız sizlerin bu işlemlerini en kısa zamanda tamamlamaktadır.

Sektörde harcadığımız onlarca yıl her seferinde bize daha çok deneyim ve profesyonellik kattı. Güvenli bir taşıma için bizleri tercih edebilir ve uzman kadromuzdan taşınma konusunda yardım talep edebilirsiniz.

Çolakoğulları nakliyat olarak 2024 yılında da hizmetlerimize devam ediyor ve taşımacılık hizmetlerimizi her anlamda müşterilerimize sunuyoruz. Önümüzdeki sezon da bu çalışmalarımıza hızla devam edip siz müşterilerimize hizmetlerimizi kesintisiz olarak sunacağız..

Evden Eve Taşıma Hizmetlerinde İndirim Başladı. Hemen Teklif Alabilirsiniz. 

Evden eve taşıma hizmetimizden sezon öncesinde faydalanmak istiyorsanız bunu indirimli bir lekilde yapabilmeniz mümkün. Proje bazlı taşıma işlemleri gerçekleştiren şirketimiz her konuda taşıma desteğini sizlere sağlamaktadır. 444 65 03 no’lu telefondan bizlere ulaşabilip uzman ekibimizden ekspertiz isteyebilir ve güncel fiyatlarımızı alabilirsiniz.

ewqewqewqwe

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Yaklaşık 70 yıldır nakliyat şirketi olarak var olan firmamız bu sektörün gelişmesinde ve geleceğinde var olmasında önemli adımlar atmıştır. Bu konuda var olan sivil toplum örgütlerine ve derneklere de üye olan firmamız K3 belgesiyle bu hizmeti sunan nadir firmalardan biridir. İstanbul ve Türkiye’de sektöründe lider olan Çolakoğulları sadece iş anlamında değil aynı zamanda sosyal anlamda da bu sektörün öncülerindendir. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi ve sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemleri nasıl yapılır? Şimdi sizlere bunları anlatalım. Dikkat edilmesi gereken bazı hususlarla başlayalım!

 • Evinizi taşımak istiyorsunuz ve bir nakliyat şirketiyle anlaşmak istiyorsunuz. Nakliyat şirketinden bir ekspertiz talep etmeniz gerekiyor. Bizleri 444 65 02’ten arayarak dilediğiniz zaman bir talepte bulunabilirsiniz.
 • Diyelim ki birçok firmayı aradınız ve ekspertiz talep ettiniz. (Bizler ekspertiz ücreti talep etmemekteyiz.) Bu ekspertizlerin sizlere verdiği bilgilere dayanarak iyi bir seçim yapmanız gerekecek. Aynı zamanda anlaşmalarınızın yazılı olarak bir sözleşmeye de geçmesi gerekiyor.
 • Evinizin taşınma süresi bazı durumlara göre değişkenlik gösterebilir. Taşınma yapılacak iki ev arasondaki mesafe, taşınan eşyaların miktarı bu süreyi başlıca belirleyen unsurlardan biridir.
 • Eşyalarınız taşınırken ofisinizde ya da evinizde bulunan mobilyaların sökümü ve tekrar monte edilmesi, beyaz eşya ve elektronik eşyaların alınıp tekrar kurulması detaylı olarak yapılmalıdır.
 • Taşınma esnasında bir kurumsal nakliyat firması, kendisine ait personeller ile çalışmalı ve yetkili bir çalışanı taşınma alanında bulundurmalıdır.
 • Sigorta taşımacılıkta çok önemlidir. Nakliyat hizmeti başlamadan yapılması gerekir ve sizlerin bunu takip etmeniz gerekir. Lütfen anlaştığınız kurumun bu sigortaları başlattığından emin olun.

Kaliteli paketleme servisimiz ve ürünlerimizle ev taşımacılık işlemlerini Çolakoğulları Nakliyat ile güven içinde yapabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Şirketimiz sadece evden eve nakliyat alanında değil aynı zamanda ofis taşımacılığı, kurumsal şirket nakliye, eşya depolama ve askılı elbise taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Bu hizmetlerin organizasyonu profesyonel çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Her geçen gün kazandığımız tecrübe ve bünyemize kattığımız teknolojik ekipmanlarla sunduğumuz hizmetlerin kalitesi yukarıya doğru ivme kazanmaktadır. Referanslarımız bölümünden çalıştığımız büyük firmalar ve ünlüleri inceleyebilir ve taşınma işleminizi hemen başlatmak için bize telefon edebilirsiniz. Çolakoğulları nakliyat eşyalarınızı güvenle taşır.

Nakliye Firmaları

Evden eve nakliye firmaları ile anlaşma yaparken seçimlerinize dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle telefonda anlaşma yapmamanız ve firmanın size bir ekspertiz göndermesini beklemeniz lazım. Bunun dışında evden eve nakliyat konusunda sizlere direkt hizmet sunmayan firmalarla anlaşmamanızı öneririz. Anlaştığınız firmanın sade bu sektör konusunda uzmanlaşmış olması ve bu konuda hizmet sunuyor olması oldukça önemlidir. Çolakoğulları olarak firmamız sadece eşya nakliyatı üzerine yoğunlaşmıştır. Bu hizmet ofislere, evlere, iş yerlerine ve fabrikalara verilebilmektedir.

Şirketmiz nakliye hizmetlerini profesyonelce gerçekleştirir. Taşımadan önce evinize bir ekspertiz servisi gönderir ve ücretsiz oalrak taşınmanın bedelini belirler. Bundan sonra sizin onayınız olursa eşyalarınız garanti altına alınır ve taşınma süreci başlar.

Tüm taşınma işlemlerinizi başlatmak için 444 65 02 no’lu telefon numaramızı arayabilir ve bizlere adresinizi bırakabilirsiniz.

Taşımacılık İstanbul

Şimdi sizlere bizlere gelen ve sıkça sorulan soruları cevaplayalım. Bu kısımda yapılan sigortalar hakkında, taşınma esnasında kullanılan malzemeler ve paketlememiz hakkında, nakliyet süreci hakkında bazı cevaplar bulabilirsiniz. Dilerseniz bizleri arayarak da sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz.

“Şimdiden Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz”

Çolakoğulları Nakliyat’ın resmi websitesi burasıdır. Benzer adı kullanan firma ve şahıslara itibar etmemenizi öneriyoruz. Dilerseniz bizleri ofisimizde de ziyaret edebilir ve bizlerle tanışabilirsiniz.

Merkez adresimiz; Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / [email protected] adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamızın google map üzerindeki konumu: https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2 

Siz hangi semt veya ilçede oturuyorsanız oturun sizlere nakliyat hizmeti veriyoruz. İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde nakliye organizasyonlarını hızlı ve verimli bir şekilde yürüten firmamız sektörde 1956 yılından beri aktif durumda.

Nakliyat Ücretleri

Nakliye ücretlerimiz birçok konuda değişken olabiliyor ancak firmamızın evde eve nakliyat işlemlerinde uyguladığı %35 indirim, sektöre ve sektörü kullanan müşterilere oldukça yardımcı olmuştur. Bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bizleri arayabilir ve hemen iletişime geçebilirsiniz. Sizlere göndereceğimiz uzman expertizlerimizden fiyat alabilir ve taşınma işlemini başlatabilirsiniz.

Ev Taşımacılığında Geçerli Belgemiz K3 Belgesidir

Ev taşımacılığı için K3 çok önemli bir belgedir. Bu yetki belgesi devlet tarafından evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalara verilir. Firmamız bu belgeye sahip olduğu gibi çalışanlarını taşımacılık konusunda sıkı bir eğitime tabi tutmaktadır.

Evden eve nakliyat işlemlerinizi oldukça sorunsuz ve süratli bir şekilde gerçekleştirmek için şimdi bizi arayın. 444 65 02 nolu telefonumuzdan bizleri arayarak taşıma işlemleri için ücret isteyebilirsiniz. Yetkili personelimiz sizleri en yakında zamanda ziyaret edecektir.

Ev Taşımacılığında Sigorta Var Mı?

Ev taşımacılğında sigorta bulunmaktadır. Lütfen sigorta işlemlerinizi yaptırmadan taşınma işlemlerini başlatmayınız.

Taşıma Videosu : 

Çolakoğulları nakliyat taşıma işlemlerinde kullanılan paketler ve kutuları siz müşterileri için özel olarak tasarlamaktadır. Bu eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınmasına ve kırık, hasar olmadan işleminizin sağlıklı bir biçimde bitmesine yol açar. Cam eşyalarınızın güvenli bir şekilde transfer edilmenizi sağlar.

Çolakoğulları, Evden Eve Nakliyat konusunda yeniliğin ve güvenin tek adresidir. Senelerin verdiği tecrübeyi siz müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak amacıyla kullanıyoruz.

Profesyonel ev taşıma firmalarının en büyük özellikleri; müşterilerine verdikleri vaatlerin yerine getirilmesidir. Firmalar sözlerini yerine getirirken en iyi malzemeyi, en iyi işçiyi ve en iyi araç filosunu kullanarak organize etmektedir. Bu işlemlerin tamamında müşteri memnuniyetini sorarak eksik oluşan durumlara da hızlıca çözüm üretebilmektedir.

Ev taşımacılığı hizmetlerinde sigorta hiçbir ürünü kapsamamaktadır. Günümüz taşımacılık sürecinde en sıkıntılı şey sigortadır. Malesef sigortalı nakliyatla ilgili yanlış bilgiler vardır. Evden eve taşımacılık alanında tüm eşyalar 2.el eşya olarak kabul edilir ve ev eşyasının sigortası yapılmaz. Birçok nakliyat firması iş almak amacı ile yüzeysel olan kamyon klozlu nakliyat poliçelerine dahilmiş gibi müşterilerine ucuz yalanlar söylemektedir.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde fiyatlar birçok duruma göre değişkenlik göstermektedir. En büyük etken mesafedir. eşya miktarı, kat oranları, katlarda bulunan asansörlerin boyutları ve müşterilerin istediği hizmet şekli gibi birçok kriter baz alınarak fiyatlandırılmaktadır.

Site Haritası