Evden eve nakliyat, insanların evlerini ve eşyalarını başka bir yere taşımasını içeren bir süreçtir. Bu süreç, insanlar için stresli ve zahmetli olabilir, ancak profesyonel bir nakliyat şirketi ile yardım almak, bu süreci daha kolay ve konforlu hale getirebilir.

Bir evden başka bir eve yapılan eşya nakliyesine evden eve nakliyat denir. Bu hizmeti sağlayan firmalara nakliyat firması denir. Ev taşımacılık hizmeti Türkiye devletinde resmi bir sektör olmasada aslında kendi başına resmi olmayan bir sektördür. Şehir içi, şehirler arası ve uluslararası evden eve nakliyat olarak bir çok gruba ayrılmıştır.

Profesyonel Ev Taşıma Firmalarında Bulunması Gereken Özellikler

✅Profesyonel Ekip✅Güçlü Referanslar✅Tecrübe
✅Kurumsallık✅Hızlı Çözüm✅Güvenilirlik
✅Planlama✅Ön Hazırlık✅Geniş Araç Filosu
Profesyonel Ev Taşıma Şirketlerinin Özellikleri

Türkiye’nin her yerinde nakliyat hizmetlerinde başarılı grafikler çizen Çolakoğulları nakliyat firması ile sizlerde çalışmak ve taşınma işlemlerinizde başınız ağrımasını istemiyorsanız hemen firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz.

2022 Yılında Ev Taşıma Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Nakliyat Şirketi: ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat LTD ŞTİ.

istanbul evden eve nakliyeciler derneği

Taşımacılık hizmet sektöründe adını yıllardan beri yukarıya taşıyan, gün geçtikçe müşteri memnuniyeti ile kendine büyük bir müşteri ağı sağlayan Çolakoğulları ailesi ile sizlerde evinizi iş yerinizi gönül rahatlığı ile taşıtabilirsiniz. Kurumsal kimliğinden asla taviz vermeden İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında her zaman saygınlıkla karşılanan bir lojistik şirketiyiz.

2022 Yılında Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar Arttı?

2021 yılının son aylarında ekonomik dalgalanma ile birlikte ham madde, üretim ve iş gücü maliyetleri %100 artış gösterdi. Bu artış ile birlikte hizmet sektörü de nasibini aldı. Şuan 2022 yılında ev taşımacılığı fiyatları %100 artış göstermeliydi.

2020 -2022 Yılları1+1 Oda2+1 Oda3+1 OdaArtış Oranı %
2020 Yılı Ev Taşıma Fiyatları1500 TL’den Başlıyordu2000 TL’den Başlıyordu2500 TL’den Başlıyordu
2021 Yılı Ev Taşıma Fiyatları1800 TL’den Başlıyordu2400 TL’den Başlıyordu3000 TL’den Başlıyordu%20
2022 Yılı Ev Taşıma Fiyatları3420 TL’den Başlamaktadır.4560 TL’den Başlamaktadır.5500 TL’den Başlamaktadır.%80
2020-2022 Yılları Evden Eve Nakliyat Fiyat Artışları

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile ilgili her zaman örnek bir firma olan Çolakoğulları nakliyat; sizlere her geçen gün kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. İstanbul’un dışında tüm illerde şehirler arası nakliye süreçlerini en iyi şekilde takip etmektedir. Sizlerde firmamız ile bu çalışmalarınızı en iyi şekilde sürdürebilirsiniz.

Evden eve nakliyat alanında birçok başarıya imza atarak günümüzde taşımacılık hizmetlerinde bir sembol haline gelmiştir. Peki ev taşıma hizmetlerinde bu kadar başarılı olmasının sebebi nedir?

2022 Yılında Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar Arttı?

2022 yılında büyük krizler ortaya çıktı. Hammadenin alımında ve işçi gücünde büyük zamlar söz konusu oldu. Bu konuda Çolakoğulları ailesi ev taşıma hizmetlerinde %20’lik bir artışa gitmiştir. Devlet politikaları sürekli olarak takip edilmektedir. Bu konuda elimizden geldiğince müşterilerimize ev taşımacılığı fiyatlarında destek vermeye çalışmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Profesyonel Elemanın Farkı Nedir?

Profesyonellik her alanda size artılar kazandırır. Maliyeti ne kadar yüksek olursa olsun eşyalarınızın zararsız hasarsız taşınması sizleri birçok maliyetten kurtarır. Çünkü sektörüne büyük önem veren firmaları her zaman müşteri memnuniyeti için en iyi ekibi organize etmek zorundadır. Bu konuda lütfen siz değerli müşterilerimiz profesyonel ekiplerle iş yapan nakliyat şirketleri ile çalışınız.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nasıl Belirlenmektedir?

Evden eve nakliyat ücretleri telefon üzerinden alınan bilgiler doğrultusunda netleşmemektedir Bu konuda ücretsiz ekspertiz hizmetleri sağlanılmaktadır. Çolakoğulları nakliyat firması olarak parça eşyalar dışında tüm nakliye hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmetlerini yönlendirmektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 • Kurumsal bir ev taşıma şirketi ile çalışmalısınız
 • Çalıştırılan personellerin firmanın devamlı personelleri olması ve bu personellerin sigortalı olması gerekmektedir.
 • Nakliyat firmasının taşıma sigortası ve sizinle yapmış olduğu sözleşmenin sizlere ulaştırılmış olması gerekiyor.
 • Anlaşma yapılırken taşınacak ürünlerin kurulum ve yerleştirilmesi ile ilgili firmadan neleri yapıp neleri yapamayacağı ile ilgili tüm maddeleri sözleşme belgesine yazılması ve firma tarafından kaşeli imzalı bir şekilde tutanağın bir yaprağını teslim almalısınız.
 • Taşıma işlemleri bittikten sonra nakliyat firması evinizden ayrılmadan önce son kontrolleri yaparak firmayı göndermelisiniz. Oluşacabilecek hasarlar varsa tutanak düzenleyerek firmanın karşılamasını bekleyebilirsiniz.
 • Elektronik eşyalarınızın öncesi ve sonrasını firma ile keşif etmelisiniz. Oluşabilecek sorunlarda her iki tarafta zan altında kalmamış olur.

Kurumsal Güvenilir Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen, parasal değerleri arka planda tutmuştur. Çolakoğulları nakliyat, Kurumsallığına önem vererek, yanında çalıştırdığı personelleri, kullanmış olduğu  ekipmanları, titiz bir şekilde seçerek hizmet vermeye başlamış ve devam etmektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Sektörün en eski taşıma şirketi olarak; sizlere bu hizmeti daima en iyi imkanlarla sunmaktayız. Profesyonel ekiplerimizce tüm detayını irdeleyerek sistemli ve kolay bir hizmet oluşturmaya çalışmaktayız.

Umudumuz yeni yılla birlikte güzel bir sene olması ve ev taşımacılığı hizmetleri de eski dinamik yoğunluğunu yakalamasıdır.

Sektörümüzün en eski taşıma şirketlerinin bile sarsıldığı bir yıldan çıkmak umut vericidir. Çolakoğulları nakliyat firması olarak; 2021 yılında evden eve nakliye hizmetlerinde aynı tempo ile devam etmek isteriz. Sizlere taşımacılık hizmetlerinde indirimli fiyatlarımızı sunmak isteriz. Hemen tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. 

Evden Eve Taşıma Hizmetlerinde İndirim Başladı. Hemen Teklif Alabilirsiniz. 

Firmamız kışa özel  taşıma işlemlerinde ekonomik çözüm sağlamaktadır. Sistemli ve güvenilir taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat bünyesinde çalıştırdığı profesyonel ekibimiz ile her konuda sizlere ev taşıma desteği sağlamaktayız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliye şirketi olarak;1956 yılından beri sektöründe en iyi olmak ve sektörünü en üst seviyelere taşımak adına önemli adımlar atmıştır. Elini taşına altına koyan firmamız günümüzde bu hizmetin meyvesini fazlası ile almıştır. Evden eve hizmetlerini bir sektör haline getiren şirketimiz bu konuda bir araya gelen sivil toplum örgütlerine de üye olmuştur. Devlet bünyesinde de bu hizmet sektörü ile ilgili gerekli hareketlilik söz konusu olmuştur.  K3 belgesi ile evden eve nakliyat hizmetleri yapan firmalar ayrı konuma gelmiştir.

Nakliyat

Nakliyat işlerini çok basit gören insanlara ev taşımacılığı nasıl yapılır? cevap verelim. Eşyasını taşıtmak isteyen kişiler aşağıdaki konulara dikkat etmelidir.

 • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
 • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
 • Ev taşıma hizmetinde eşyanın yoğunluğu ve mesafe taşıma süresinin birkaç gün sürmesine neden olabilir.
 • Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
 • Her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
 • Eşya sigortası, nakliyat hizmetine başlamadan yapılmalıdır. Eğer firma sigortanızı başlatmazsa mutlaka siz talep edin.

Firmamız tarafından ev taşımacılığı için kaliteli paketleme malzemeleri kullanmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Evden eve nakliyat şirketleri ile ilgili her geçen gün olumlu olumsuz durumlar ortaya çıkmaktadır. Ülkemizde profesyonel evden eve nakliye hizmetlerini bu kadar başarılı yapan bir nakliyat şirketi sadece bu hizmet ile yetinmez. Firmamız ev taşımacılığı hizmetleri dışında ofis taşımacılığı, kurumsal nakliye, eşya depolama, askılı elbise taşımacılığı gibi bireysel ve kurumsal tüm taşımacılık hizmetlerinizi en iyi şekilde organize ederek ilerlemektedir. Bu hizmetlerini yıllardır gerçekleştiren bir nakliyat şirketi olan firmamızın referanslarını da yine referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz. Güveni tek adresi olan bir nakliyat şirketi ile çalışmak istemez misiniz? 

Nakliye Firmaları

Evden eve nakliye firmaları arasında en değerli konumda olan şirketimizde tüm taşımacılık süreçleri ile ilgili dilediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz. Firmamızın ev nakliyatı hizmetlerine yan sanayi olarak giren şahıslara dikkat ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çolakoğulları güvencesinde her türlü ev nakliye hizmetleri profesyonelce gerçekleşecektir. Yapılacak ücretsiz expertiz sonrası çıkarılan fiyat vereceğiniz onay süreci ile başlatılacaktır.

Yapmanız gereken tek şey firmamızın kurumsal https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yapmak olacaktır. Web sitemizin içeriğinde istediğiniz her türlü bilgileri arama bölümünden aratarak kısadan bulabilirsiniz.

Taşımacılık İstanbul

Sigorta işlemleri, paketleme işlemleri ve nakliyat işlemlerinde hangi durumlar söz konusudur. Nakliyat defteri nedir? Binlerce sorunuza hızlıca cevap verebilmekteyiz.

“Şimdiden Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz”

Çolakoğulları nakliyat firması olarak her zaman kapımız sizlere açıktır. Firmamızın adını kullanan şahıslara lütfen itibar etmeyen.

Firmamızın merkez ofis adresi; Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / [email protected] adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2 

İstanbul’un her yerinde güvenli taşımacılık hizmetleri veren firmamız; 1956 yılından beri İstanbul’un tüm ilçelerinde bu hizmetlerini en iyi şekilde organize etmiştir. Siz hangi ilçede oturuyorsanız aşağıda bulunan ilçelerimizin linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Nakliyat Ücretleri

Evden eve nakliyat ücretleri ile ilgili olarak; firmamız pandemi döneminde insanların zorda kalmamasını sağlamak için tüm ev ve ofis taşımacılık hizmetlerinde evden eve nakliyat %35 indirim sloganı ile sektörüne büyük bir destek oluşturmuştur. Bu konuda tüm insanlarımız firmamızın indirimli taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirler.

Ev Taşımacılığında Geçerli Belgemiz K3 Belgesidir

Firmamızın sizlere kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerini sunmak için; devletimiz tarafından belirlenen K3 yetki belgesini almak zorundadır.

Sonuç olarak, evden eve nakliyat sürecini hızlı ve sorunsuz bir şekilde atlatmak için özenli bir planlama yapmak ve güvenilir bir nakliye şirketi seçmek çok önemlidir. Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz, diğer makalelerimize göz atmak isterseniz takipte kalabilirsiniz.

Ev Taşımacılığında Sigorta Var Mı?

evet var

Taşıma Videosu : 

Firmamız tarafından özel tasarlanmış plastik kutular eşliğinde tüm cam eşyalarınız güvenli bir şekilde paketlenmektedir. Nakliyat hizmetlerinde her gün yeniliklerle sizlere hizmetlerini sunan Çolakoğulları nakliyat firması ile tanışmak ve özel ve değer verdiğiniz cam eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıtmak için hemen firmamız ile tanışın.

Kalitenin ve yeniliğin tek adresiyiz. Firmamız tüm cam eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşıyarak yerine sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız.

Profesyonel ev taşıma firmalarının en büyük özellikleri; müşterilerine verdikleri vaatlerin yerine getirilmesidir. Firmalar sözlerini yerine getirirken en iyi malzemeyi, en iyi işçiyi ve en iyi araç filosunu kullanarak organize etmektedir. Bu işlemlerin tamamında müşteri memnuniyetini sorarak eksik oluşan durumlara da hızlıca çözüm üretebilmektedir.

Ev taşımacılığı hizmetlerinde sigorta hiçbir ürünü kapsamamaktadır. Günümüz taşımacılık sürecinde en sıkıntılı şey sigortadır. Malesef sigortalı nakliyatla ilgili yanlış bilgiler vardır. Evden eve taşımacılık alanında tüm eşyalar 2.el eşya olarak kabul edilir ve ev eşyasının sigortası yapılmaz. Birçok nakliyat firması iş almak amacı ile yüzeysel olan kamyon klozlu nakliyat poliçelerine dahilmiş gibi müşterilerine ucuz yalanlar söylemektedir.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde fiyatlar birçok duruma göre değişkenlik göstermektedir. En büyük etken mesafedir. eşya miktarı, kat oranları, katlarda bulunan asansörlerin boyutları ve müşterilerin istediği hizmet şekli gibi birçok kriter baz alınarak fiyatlandırılmaktadır.

asansörlü evden eve nakliyat Bodrum evden eve nakliyat depolama şirketleri Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat fiyatları evden eve nakliyat hizmetleri evden eve nakliyat ücretleri evden eve nakliyat şirketleri evden eve nakliye evden eve taşıma evden eve taşımacılık ev eşyası depolama ev taşıma ev taşımacılığı ev taşıma firmaları ev taşıma fiyatları ev taşıma ücretleri ev taşıma şirketleri eşya depolama istanbul evden eve nakliyat sirketleri Kars evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliyat şirketleri nakliye firmaları ofis nakliyesi ofis taşıma Ofis Taşımacılığı ofis taşıma şirketleri parça eşya taşımacılığı profesyonel evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat çolakoğulları nakliyat İstanbul Bodrum evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul nakliyat şirketleri İstanbul ofis taşımacılığı İstanbul İzmir evden eve nakliyat İzmir evden eve nakliyat Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat şehirlerarası evden eve taşımacılık şehirlerarası ev taşımacılığı şehirlerarası nakliyat şehirler arası nakliyat

 1. Ali basaroglu diyor ki:

  Çolakoğulları nakliyatın depolama hususunda bana bilgi önergenizi tavsiye ederim . Bundan önceki yıllarda aile fertlerimizin sizlerle çalışmasının bilincinde bulunmaktayım saet bu konu hakkında bilakis benide bilgilendirmenizi diliyorum . Şirketimizin nakliyatı ve depolama işlerimizin çolakoğlu nakliyatın tarafından yapılmasını on görüyorum . Saygılarımla . Iyi çalışmalar

  • Yuan diyor ki:

   İşini ehli ile yapan firmalardan birisi evden eve nakliyat konusunda gerçekten çok profesyonel çalışıyorlar eşyaları gayet güzel paketleyip taşıyorlar emeklerine sağlık teşekkürler 👍👍

  • Uğur diyor ki:

   İşinizi gerçekten çok düzenli be titiz yapıyorsunuz işinizde herzaman katiden ödün vermiyorsunuz sizleri tebrik ederim baralarınızın devamını dilerim

 2. Öztürk diyor ki:

  Çolakoğulları nakliyat gerçekten kurumsal bir firma eşyalarınızI gözü kapalı teslim edebilirsiniz ne istedik ise harfiyen yerine getirdiler çalışan ekip gerek iş ahlakı gerek kişilikleri tek kelime ile mükkemmel herkese canı gönülden tavsiye ederim pişman olmazsınız

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   1956 yılından beri bu sektörde lider bir nakliyat firması olarak yolumuza devam ettiğimiz içindir. Her zaman verdiğimiz sözü yerine getiren bir nakliyat şirketiyiz

 3. Davut GÜLOĞLU diyor ki:

  Ben Çolakoğlu nakliyat’la taşındım siz neden taşınmıyorsunuz 🙂

  Çayhan bey ve ekibine çok teşekkürler 👍

  Davut GÜLOĞLU

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   merhabalar Davut Bey
   sizin gibi değerli sanatçılarımızdan güzel dilekler aldığımız için bizler teşekkür ederiz.

   • fatma diyor ki:

    Çolakoğolları nakliyat firması gerçekten işini çok iyi yapan bir nakliye firması fiyatları gayet uygun gerçekten başarılar diliyorum emeğinize sağlık

 4. Casim diyor ki:

  Merhaba taşınmam ile ilgili sizden bilgi almak istiyorum çalışma sisteminiz nasıl?
  Malum virüs var hijyen tedbiriniz nasıl?
  Son olarak hangi bölgelerde çalışmalarınız yoğun?

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   merhabalar firmamız Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir.
   Virüs konusunda gerekli tüm önlemleri almaktayız.

 5. Emre Uluç diyor ki:

  Uzun arayışlar sonrası Gerçek Çolakoglu nakliye firması buldum çok. Profesyonel bir taşıma hizmeti aldım çok kurumal bir firma anlaştığımız saatte işe başladılar çok memnun kaldım herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim iyiki varsınız . Çolakoglu Nakliyat

 6. Deniz Yılmaz diyor ki:

  Ben 3 defa taşındım ve rezillik diz boyu ama çolakoğlu taşınmamı yaptım gerçekten hayatımda böyle bir taşınma görmedim ellerine kolarına sağlık emeklerine sağlık hiç düşünmeden gerçekten taşınma işleminiz varsa tavsiye ederim

 7. Deniz Yılmaz diyor ki:

  Gerçekten çok memnun kaldım eşyaların paketlenmesi çok güzel yaptılar ellerine kolarına sağlık ÇAYHAN BEYE SONSUZ TEŞEKKÜRLER

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

  • Mustafa diyor ki:

   Yeni daireye taşınırken evden eve nakliyat hizmeti almıştık.Kisa sürede eşyaların özenle nakliyesini gerçeklestirdiler.Eşyalarda çizilme dahi olmadı.Bencr benzerlerlerinin en iyisi diyebilirim.Müşteri memnuniyetini uygun fiyata gerçeklestirdiler.Teşrkkürler.

 8. akin diyor ki:

  Çolakoğulları nakliyat gerçekten kurumsal bir firma eşyalarınızI gözü kapalı teslim edebilirsiniz ne istedik ise harfiyen yerine getirdiler çalışan ekip gerek iş ahlakı gerek kişilikleri tek kelime ile mükkemmel herkese canı gönülden tavsiye ederim

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

 9. İbrahim diyor ki:

  Çolakoğulları Nakliyat gördüğüm en profesyonel nakliyat firması. Hiç sorun çıkmadı. Teşekkürler. Fiyatlar da gayet uygun. Herkese tavsiye ederim.

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

 10. Aylin diyor ki:

  Çolakoğulları nakliyat işinde gercekten uzman ve başarılı bir ekip. Evden eve nakliye hizmeti aldık ve çok memnun kaldık. Personeli ilgili ve güleryüzlü. Uygun fiyatlı kaliteli hizmet sağlıyorlar. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma herkese tavsiye ederim.

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

   • Ömür Erkil diyor ki:

    İşini titizlikle özenle uzman ve profesyonel ekiple yapan kaliteli işletme. Şehirler arası da iş yapıyorlar. Biz iller arası ev nakliyat hizmeti aldık çok memnun kaldık eşyalar özenle hazırlandı özenle taşındı kesinlikle tavsiye ederim

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

   • fatma diyor ki:

    Çolakoğolları nakliyat firması gerçekten işini çok iyi yapan bir nakliye firması fiyatları gayet uygun gerçekten başarılar diliyorum emeğinize sağlık bu

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

 11. ahmettavsan diyor ki:

  Çolakoğulları nakliyattan nakliye hizmeti aldık taşınan eşyalar zamanında alıp zamanında bıraktılar çok memnun kaldık tavsiye ederim

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

 12. Yasin diyor ki:

  Nakliyat firmasını çok bependim işlerini çok iyi yapıyorlar özen ve titizlikle hiç bir sorun yaşamadım hepsin teşekkürler

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

 13. Aytül karalı diyor ki:

  Uzun yıllardır lider bir firma olduğu için Çolakoğlu nakliyatı tercih etmenizi isterim. Tüm surecde yardımcı oldular gerek iş shlaki gerek firma olarak ileri seviyede bir işletme gerçekten çok teşekkür ederim

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

 14. Ayşe diyor ki:

  İnsanın güvenebileceği nakliye bulmak zor birdahaki taşınmada bende arayacağım belliki işlerini iyi yapıyorlar teşekkürler

 15. Adil Özçomak diyor ki:

  Giden arkadaşlarım için bana dedikleri çok memnun kaldıklarını söyledi.Kaliteli iş böyle olur. Tebrik ederim. Kolay gelsin.

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

 16. Merve diyor ki:

  Böyle bir siteniz olması çok iyi insanlar için bu dönem de en önemli şey güven eşyalarımızı da ki öyle güvenli bı taşıma şirketine emanet etmek çok iyi Çolakoğlu nakliyat bu güveni verdiniz.

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

 17. Mikail Kahraman diyor ki:

  Anadolu yakasından Avrupa yakasına ev taşıyacaktım. Aradım bu firmayı piyasanın en uygun fiyatları, sigortalı taşıma çalışanların sorumlu hizmetleri valla helal olsun diyorum gerçekten çok memnun kaldım.

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

 18. Efe diyor ki:

  Çolakoğulları nakliyat gerçekten işini profesyonelce yapan bir nakliyat firması. Çalışanlar çok dikkatli ve işlerini düzgünce yapıyorlar. Verilen hizmetten memnun kaldım.

 19. Eren diyor ki:

  Çok güzel bir şirket evimi taşımamda yardımcı oldular ve ne bi kırık var ne bi çatlak çok temiz bir şekilde getirdiler saolsunlar

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

 20. Adil Özçomak diyor ki:

  Çolakoğulları nakliyatta arkadaşlarım çok memnun kaldı. Ben de onlara güvenerek bir gün gidip ziyaret etmek istiyorum. Kaliteli ve düzenli bir iş yapıyorlar. Eksik olmayın. Teşekkürler

 21. Ayten diyor ki:

  Çolakoğulları nakliyat olarak gerckten mukemmel firma calısanlar olsun yetkili kişi olsun alcak gonullu ve yardımsever ben burayla iş yaptgm işin cok memnunum basarılarınıxın dewamını dilerim colakoglu nakliyat

 22. Kemal diyor ki:

  Çolakoğulları nakliyat şirketine güvenle eşyalarınızı verebilirsiniz. Eşyalarınız kırılmadan dökülmeden sapasağlam bür şekilde adresinize teslim ediliyor. Tavsiye ederim

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Çolakoğulları ailesi olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleriniz ile ilgili yaptığınız tüm yorumlar için teşekkür ederiz

 23. Beyza diyor ki:

  İşlerini çok iyi yapan bi firma yeni eve taşındığımiz dönem de tavsiye üzerine tercih etmiştik iyi ki etmişiz bir daha ihtiyacımiz olduğunda yine sizinle iletişime gecerim

 24. Rahime Yıldız diyor ki:

  Evden eve nakliyatta gerçekten işinize çok önem veriyorsunuz çalışma stiliniz çok hoşumuza gitti ve çok memnun kaldık.Artik tek adresimiz siz oldunuz 👍

 25. YUSUF KAYA diyor ki:

  Gerçekten çok memnun kaldım eşyaların paketlenmesi çok güzel yaptılar ellerine kolarına sağlıkgerek kişilikleri tek kelime ile mükkemmel herkese canı gönülden tavsiye ederim pişman olmazsınız

   • Ömür Erkil diyor ki:

    Profesyonel işletme işlerini titizlikle ciddiyetle yapıyorlar. Müşterilerine en iyi hizmeti sunan nadir işletmelerden. Çok memnun kaldık bizimde nakliye işi için geldiler evi baştan aşağı kısa sürede toplayıp aldıkları gibi bıraktılar. Fiyatları da güzel kesinlikle tavsiye ediyorum

 26. Rıdvan diyor ki:

  Çolakoğlu nakliyat evden eve taşımacılık konusunda profesyonel ve titiz bir işletmedir.Biz daha önce burasını kullandık hiçbir eşyamıza zarar gelmedi kesinlikle tavsiye ederim.

 27. İbrahim GENÇKAYA diyor ki:

  Çokak oğlu nakliyat evden eve nakliyat ve nakliyat hizmeti fiyatlandırmanız nasıl? Özellikle şehirler arası fiyat öğrenebilirmiyim?

 28. İbrahim Kocakavak diyor ki:

  Ev taşıma konusunda uzman olan Çolakoğlu nakliyat ile tanışmış olmaktan çok mutluyum yeni aldığım evime taşınma sürecinde çok yardımcı oldular işlerini layıkıyla yerine getiren yetkililere çok teşekkür ederim

 29. Adile diyor ki:

  Çolakoğlu nakliyat gerçekten kurumsal bir firma eşyalarınızI gözü kapalı teslim edebilirsiniz ne istedik ise harfiyen yerine getirdiler çalışan ekip gerek iş ahlakı gerek kişilikleri tek kelime ile mükkemmel herkese canı gönülden tavsiye ederim pişman olmazsınız.

 30. Alperen diyor ki:

  Nakliye konusunda insan gercekten çok tedirgin oluyor,ama bu tarz firmaları görmek güzel,evden eve nakliyede işinize onem veediginiz ortada,çok teşekkur ederiz.

 31. İbrahim Burak Türker diyor ki:

  Çok güzel bir firma işleri harika yapıyorlar kesinlikle tavsiye ederim Çolakoğlu nakliyat sayesinde eşyalarım kırılmadan taşındı çok teşekkür ederim profesyonel işçileri var hepsi çok saygılıydi emeğinize sağlık

 32. Muhammet ALi diyor ki:

  Çolakoğlu nakliyat hassas eşyalar konusunda çok kaliteli eşyaları sapasağlam ve hızlı bir şekilde getiriyorlar özenle işlerini yapıyorlar

 33. kazanc diyor ki:

  evden eve nakliyat gerçekten herkesin yapabileceği iş değil bu adamlar işinin hakkını veriyorlar eşyalarıma bir gram bile zarar gelmedi mutluyum teşekkürler

 34. Zeynep diyor ki:

  Çolakogluyla asla sıkıntı yaşamazsınız herşey istediğiniz gibi en mükemmeli olur evden eve nakliyat en mükemmel ve en uygun şekilde yapılıyor bence lkaçırmayın iyi çalışmalar

 35. Betül diyor ki:

  Çok güvenilir dikkatli çalıştılar esyalarimi onlara emanet ettim güvenim boşa çıkmadı paketleme koruma on numara teşekürler colakogullari

 36. Halil diyor ki:

  Evden eve nakliyat işinde önde gelen isimlerden tanıdıklarım gayet memnundu genel olarak başarılılar umarım böyle devam eder.

 37. Cemre diyor ki:

  Çolakoğlu nakliyat ile bir arkadaşım tavsiyesi üzerine tanıştım islerini bu kadar özenle yapan bir nakliye sirketi daha görmedim çok memnun kaldım evden eve nakliye esnasında esyalara oldukca hassas davrandılar her zaman tavsiye edecegim ve tercih edecegim bir şirket olacak.

 38. inan argun diyor ki:

  Çolakoğlu nakliyat çok sevdiğim bir firma kaliteli hizmet ve uygun fiyatla taşımacılık yapıyor ve bize çok yardımcı oldular eşyalar çok özenle taşınıyor kesinlikle herkese tercihim burasıdır

 39. Reşat Bozat diyor ki:

  Çolakoğlu nakliyat ile kendi ev eşyamı evden eve taşımacılık sırasında dikkatli ve sağlam bir şekilde taşıma yaptılar. Tüm nakliyelerinizi güvenle taşıyabilirsiniz. Tavsiye ederim

 40. Emrullah diyor ki:

  Çolakoğlu nakliyatın depolama hususunda bana bilgi önergenizi tavsiye ederim . Bundan önceki yıllarda aile fertlerimizin sizlerle çalışmasının bilincinde bulunmaktayım saet bu konu hakkında bilakis benide bilgilendirmenizi diliyorum . Şirketimizin nakliyatı ve depolama işlerimizin çolakoğlu nakliyatın tarafından yapılmasını on görüyorum . Saygılarımla . Iyi çalışmalar Empire

 41. Abdurrahman Damar diyor ki:

  Çolakoğlu Nakliyat Firması Tercihiniz Olsun Kolay gelsin Allah bol kazançlar elde ettirsin dostlarim On numara insanlar tavsiyelerim tekrardan tekrardan olsun

  • Mustafa diyor ki:

   Evden eve nakliyat hizmeti almıştık.Kisa sürede özenle esyalarımızi hiç bir çizik ve hasar olmadan tasıdılar.Müşteri memnuniyetini uygun fiyata gerceklestirdiler.Tesekkürler

 42. Derya sahan diyor ki:

  Çolak olu nakliyatı bizde çagırıp evimizi tasıttık gerçekten te uygun fiyata böyle bulamazsınız hem hızlı bi şekilde temiz bi şekilde yaptılar herkese tavsiye ederim

 43. Yusuf Bozkurt diyor ki:

  Evden eve nakliye hizmeti aldık ve çok memnun kaldık. Personeli ilgili ve güleryüzlü. Uygun fiyatlı kaliteli hizmet sağlıyorlar. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma herkese tavsiye ederim

 44. Pingback: Evden Eve Nakliyat | Evden Eve Nakliyat

 45. sami özkul diyor ki:

  Profesyonel ve güvenilir ev taşıma şirketi. Her şey tam zamanında gerçekleşti. Taşeron kullanımı olmadı. Bu konuda içimiz rahat bir şekilde arkadaşlarımıza tavsiye edebiliriz

  • Emrah karaağaçlı diyor ki:

   Çolakoğlu nakliyatın depolama hususunda bana bilgi önergenizi tavsiye ederim . Bundan önceki yıllarda aile fertlerimizin sizlerle çalışmasının bilincinde bulunmaktayım saet bu konu hakkında bilakis benide bilgilendirmenizi diliyorum . Şirketimizin nakliyatı ve depolama işlerimizin çolakoğlu nakliyatın tarafından yapılmasını on görüyorum . Saygılarımla . Iyi çalışmalar

 46. Yusuf aras diyor ki:

  Gerçekten sorunsuz bir şekilde evden eve teslimat yapıyorlar bu konuda hizmet kalitesi mükemmel diğer firmalara göre fiyatları uygun

 47. Emre CESUR diyor ki:

  Ev taşıma zaten zahmetli bir iş. bu esnada problem istemiyorsanız doğru adres burası. elinizi dahi sürmeden tüm eşyalarınız özenli bir şekilde taşınıyor. tavsiye ederim.

 48. Hasan tek diyor ki:

  Sorunsuz bir şekilde teslimat yapıyorsunuz diğer firmalara göre fiyat gayet uygun en doğru tercih sizsiniz bu konuda hakkınızı teslim etmek lazım

 49. Emre Yılmaz diyor ki:

  Kaliteli çok iyi hizmet veriyorlar. Beğendim. İşlerini harika yapıyorlar. Biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim. Süper. 👍

 50. Mertrww diyor ki:

  Gerçekten harika bir firmasınız sorunsuz bir şekilde evden eve nakliyat yapıyorsunuz bu konudaki müşteri memnuniyeti harika Üstelik firmalara göre Fiyatlarınız daha makul kişilerin bütçesine uygun

 51. mavi diyor ki:

  çolakoğulları nakliye firması daha önce çalıştığım bir firma işlerini gerçekten çok iyi ve kaliteli bir şekilde yapıyorlar emeğinize sağlık

 52. Mikail Kahraman diyor ki:

  Ev taşıma gözümde o kadar büyüyor ki inanılmaz bir yüktü. Çolakoğulları nakliyat ile sigortalı güvenli asansörlü taşıma ile korkumdan kurtuldum

 53. Melek Yıldızhan diyor ki:

  çolakoğulları nakliye firması daha önce çalıştığım bir firma işlerini gerçekten çok iyi ve kaliteli bir şekilde yapıyorlar emeğinize sağlık

 54. Gamze Torunoğlu diyor ki:

  Gerçekten anlaşılır ve açıklayıcı bir site oluşturmuşsunuz. İhtiyacım olduğu takdirde ilk tercih edeceğim nakliyat şirketi sizsiniz.

 55. Gamze Torunoğlu diyor ki:

  İhtiyacım olduğu takdirde ilk tercih edeceğim nakliyat şirketi sizsiniz. Şu günlerde güvenilir bir şirket bulmak oldukça zor. Teşekkürler.

 56. Elif tunca. diyor ki:

  Evden eve nakliyenin ne kadar zor bir eylem olduğunu çok iyi biliyordum fakat Çolakoğlu Nakliyat sayesinde bu çok kolay oldu gayet memnun kaldım

 57. Suzan diyor ki:

  Ben gecen hafta hizmet aldim,şimdiye kadar gördüğüm firmalardan en iyisi,güvenilir pratik kesinlikle en ufak bir sorun yaşamadım, teşekkür ederim hizmetlerinden dolayi

 58. İbrahim diyor ki:

  Ev taşımacılığı konusunda çok başarılı işlere imza atıyorsunuz işinizi hakkıyla yerine getirmek için herşey yapıyorsunuz emeğinize sağlık tebrikler 👍

 59. Emre CESUR diyor ki:

  Ev taşımak zaten çok zahmetli bir iş. Bu esnada problem istemiyorsanız doğru adres burası. Elinizi dahi sürmeden tüm eşyalarınız özenli bir şekilde taşınıyor.

 60. Ercan diyor ki:

  Öyle kaliteli hizmetiniz var ki, öyle itina ile bu hizmeti veriyorsunuz ki gönülden tebrik ediyorum teşekkür ediyorum hiçbir esyam zarar görmeden evim taşındı…

 61. Ahmet Sünbül diyor ki:

  İşini layıkıyla yapan ve gerçekten güvenilir bir nakliye şirketidir asla pişman olmazsınız eşyalarınız güven ellerde doğru tercih ÇOLAKOĞULLARI

 62. Ahmet SNBL diyor ki:

  İşini layıkıyla yapan ve gerçekten güvenilir bir nakliye şirketidir asla pişman olmazsınız eşyalarınız güven ellerde doğru tercih ÇOLAKOĞULLARI

 63. Ahmet Sünbül diyor ki:

  İşini layıkıyla yapan ve gerçekten güvenilir bir nakliye şirketidir asla pişman olmazsınız eşyalarınız güven ellerde doğru tercih ÇOLAKOĞULLARI

 64. Harikanne diyor ki:

  Geçen ay sizi tercih ettik esyamizin fazla olmasına rağmen hiç zarar görmedi esyalarimiz mükemmelsiniz çok teşekkür ediyorum kusursuz hizmet isteyenlerin adresi

 65. Gamze Torunoğlu diyor ki:

  İşinizi gerçekten çok önemsiyorsunuz. Müşterilerinizle yakından ilgilenmeniz çok güzel. Emeğinize sağlık 💯💯🌷

 66. Arslan diyor ki:

  Isim icabi bir Nakliye şirketi ile çalışmak zorundayım ben Çolakoğlu Nakliyat ile çalışıyorum uzun zamandır çalışıyorum kendileriyle gayet memnunum fiyatları da gayet güzel

 67. eren diyor ki:

  Öyle kaliteli hizmetiniz var ki, öyle itina ile bu hizmeti veriyorsunuz ki gönülden tebrik ediyorum teşekkür ediyorum hiçbir esyam zarar görmeden evim taşındı…