Holding taşımacılığı, nakliyecilik sektörünün en önemli işlemlerinden biridir. Bu işlemi gerçekleştirecek olan bir firmanın işinde son derece dikkatli olması gerekir. Zira genel bir holdingi taşımak hiç de kolay değildir. Çok sayıda malzeme ve ekipmanın özenli bir şekilde paketlenmesi, eski adresten dışarıya çıkarılması ve yeni adrese taşınması gerekmektedir. Yani tüm bu süreçte, olabilecek en iyi nakliyat firması ile çalışmanız gerekmektedir. Ancak bu sayede sorunsuz ve pratik bir holding taşıma hizmeti almış olursunuz. Holding taşımacılığı konusunda öncü bir adres olan Çolakoğulları Nakliyat firmamız, hiç şüphesiz ki en iyi tercihiniz olacaktır. 

Holding Taşımacılığı Yapan Firmalar

Holding Taşımacılığı
Holding Taşımacılığı

Holding taşımacılığı yapan firmalar, bu konuda fazlasıyla dikkatli olmalıdır. Bir kez daha belirtmek isteriz ki bu işlemin diğer nakliye işlemleriyle kesinlikle karıştırılmaması gerekir. Bu kapsamda hizmet verecek olan bir firmanın da öncelikle bu sorumluluğu alabilmesi çok önemlidir. Ancak bu sayede holding eşyalarınızı güvenli şekilde teslim edeceğiniz bir adresle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca holding taşıma işlemi yapabileceğini söyleyen her bir firmaya da bu konuda güvenmemek gerekir.

O firmanın hizmet kalitesinden emin olmalı ve sizin için iyi bir iş çıkaracağına dair kanıtlar görebilmelisiniz. Eğer tüm bunlar yeteri kadar sağlanıyorsa, işte o zaman en doğru firma seçimini de yapmış olursunuz. Holding taşımacılığı yapan firmalar arasında hiç şüphesiz ki en doğru adres, Çolakoğulları Nakliyat firmamızdır. Bizimle iletişime geçtiğinizde, üstün hizmet kalitemizden en iyi şekilde faydalanmış olursunuz. 

Holding Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

İstanbul Holding Taşımacılığı

İstanbul Holding Taşımacılığı
İstanbul Holding Taşımacılığı

İstanbul holding taşımacılığı, firma olarak en sık gerçekleştirdiğimiz hizmet konusudur. Tabii söz konusu holdingler olunca, İstanbul da bu konuda daima ön plana çıkmaktadır. Buradaki holding sayısının yoğunluğu, aynı zamanda holding eşya taşıma işlemlerine de hız kazandırıyor. Biz de firma olarak böylesine önemli bir işlemi en hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bu kapsamda, sizler için her daim kaliteli bir hizmet sunmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Amacımız elbette ki müşteri memnuniyetini en mümkün mertebede sağlamaktır. Zaten bizimle iletişime geçtiğinizde de bunu en iyi şekilde deneyimlemiş olacaksınız. Unutmayın ki Çolakoğulları Nakliyat firması demek, holding nakliyesi sürecinde de her daim en iyi hizmeti almanız demektir. 

Kurumsal Holding Taşımacılığı

Kurumsal holding taşımacılığı standartlarında hizmet veren Çolakoğulları Nakliyat firmamız, müşteri memnuniyetine daima önem veriyor. Zaten kurumsal bir kimliğe sahip oluşumuz, bizi bu önemli sektörde sürekli olarak ön plana çıkarmaktadır. Holdingini taşımak isteyen siz değerli müşterilerimiz ise firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kurumsal holding taşıma hizmetimiz sayesinde, bu zorlu süreci sizin adınıza en kolay ve en profesyonel şekilde tamamlıyoruz. Böylece olabilecek en kaliteli hizmet standartlarından da faydalanmış oluyorsunuz. Zaten kurumsal bir yapıda hizmet vermek, firmamızın olmazsa olmazlarından biridir. 

Bizimle iletişime geçtiğinizde, siz de kurumsal holding taşımacılık hizmetlerimizden dilediğiniz gibi faydalanıyor olacaksınız. Bize sabit telefonlarımız ve instagram adresimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Sigortalı Holding Taşımacılığı

Sigortalı holding taşımacılığı işlemlerinde de yine daima ön plandayız. Firma olarak, müşterilerimizi her daim güvence altına almaya çok dikkat ediyoruz. Bunun için de sizlere sigortalı taşımacılık hizmetlerimizi sunmaktayız. İşimizde her ne kadar profesyonel de olsak, bazen ufak tefek kazalar meydana gelebilmektedir. Bu kazaların bir neticesi olarak karşımıza çıkacak maddi hasarı ise hiçbir şekilde sizlere karşılatma taraftarı değiliz. İşte bunun için de müşterilerimize her daim sigortalı holding taşıma hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmet kapsamında, meydana gelebilecek her türlü maddi hasar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. 

Holding Taşımacılığı Süreçleri

Holding taşımacılığı süreçleri, firmamız tarafından kademeli olarak sürdürülmektedir. Bu süreç kapsamında ilk olarak adresinize gelerek, eşyalarınızı yerinde inceliyoruz. Sonra da sizler için ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayıp, bir de holding taşıma fiyatları konusunda bilgi veriyoruz. Sizlerin onayını aldıktan sonra da eşyalarınıza sigorta yapıp işlemlere başlamaktayız. Eşyalarınızı paketleyip yük asansörlerimiz ile aşağıya indiriyoruz. Sonra da nakliye aracımıza yükleyerek güvenli bir şekilde yeni adresinize transfer ediyoruz. Adrese ulaştığımızda, eşyalarınızı yine nakliye yük asansörümüz ile içeriye taşıyarak, paketlerinden çıkarıp kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Böylece de holding taşımacılığı sürecini başarıyla tamamlamış oluyoruz. 

Siz de bu süreçten en iyi şekilde faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. Çolakoğulları Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız. 

Site Haritası