Şirket Nakliyesi
Şirket Taşımacılığı

Şirket taşımacılığı hizmetlerinde lider firmayız. Taşımacılık sektöründe hem kolay hem de zor işler vardır. Bu işlerden biri de şudur ki; şirket taşımacılığı hizmetleridir. Bu hizmeti her nakliyat firması başarılı bir şekilde gerçekleştiremez. Bu hizmet türünde araç filosu, profesyonel ekip, malzeme gücü gibi bir çok etken fark yaratmaktadır.

Çolakoğulları nakliyat firması; 1970 yılından beri şirket taşıma hizmetlerinde bulunmaktadır. Yıllardan beridir bu hizmeti başarılı bir şekilde sunmaktadır. Her konuda yeterli profesyonelliğe sahip olan şirketimiz ile dilediğiniz hizmeti başarılı bir şekilde alabilirsiniz. Şirket taşıma hizmetlerinde büyük bir referans kitlesi olan firmamız; tüm müşteriler tarafından ilk tercih noktası olmaktadır.

ÇOLAKOĞULLARI İle Şirket Taşıma Hizmetleri

1956 Yılından beri taşımacılık hizmetlerinde ufaktan ufağa başlayan ve zamanla şirketi hızla büyüten Çolakoğulları ailesi hızlı bir şekilde büyük yol kat ederek. Kurumsal ofislerin ve şirketlerin taşınma işlerine de el atmıştır. Çolakoğulları nakliyat firması olarak 1970 yılından beri İstanbul’un kurumsal şirketleri ile ortak çalışmalar yürütmektedir.

Şirket taşımacılığını başarılı bir şekilde yürüten firmamız özellikle ofis taşımacılığı alanında büyük referanslara sahip olmuştur. İstanbul bölgesinde en kaliteli kurumsal şirketlerden tutun bireysel firmalara kadar büyük ve hızlı yükseliş ile taşımacılık devi haline gelmiştir.

Şirket Taşıma İşi

Şirket taşıma işi ile ilgili aradığınız tüm hizmetleri bu adreste bulabilirsiniz. Firmamız tüm nakliyat süreçlerinizde gerekli sigortalama hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her konuda yeterli tecrübeye sahip olan firmamız ile nakliye işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şirket taşıma hizmetlerinde doğru adres olan Çolakoğulları nakliyat; eşyalarınızın sigortalama hizmetleri ile ilgili olarak Allianz firması ile çalışmaktadır.

Başarılı, Referanslı Şirket Taşıma Hizmetleri

İstanbul’un en güvenilir lojistik firması olan Çolakoğulları, özellikle şirket taşımacılığı hizmetlerinde genel müdürlüklerin taşıma hizmetlerini başarılı bir şekilde yürütmüştür. Firmamızın bünyesinde barındırmış olduğu önemli referanslar ile diğer taşımacılık hizmetlerinde yolumuz kolayca açılmıştır. Firmamız profesyonel ekipleri ve geniş araç filosu ile nakliye hizmetlerinde büyük bir uzmanlık ile hizmetlerini vermeye devam etmiştir. Firmamız ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerinin yanı sıra şirket taşımacılığı hizmetleri ile 30 seneye yakın hizmet vermektedir.

Sizde şirket taşıma hizmetlerinde firmamızdan destek almak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakogullari.com.tr adresine girerek taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi alışverişi yaparak ofisiniz firmamız ile taşıtabilirsiniz.

 

Site Haritası