Türkiye’de eşya depolama hizmetleri son yıllarda yoğunluk kazanmıştır. Bunun birçok sebebi vardir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi illerde yoğun yaşanmaktadır. Sektörümüzde bu hizmeti sunan birçok nakliye firması vardır. Depolama hizmetlerinde çeşitlilik göstermektedir. Ev eşyası depolama hizmetleri, ofis eşyası depolama hizmetleri ve ticari mal depolama hizmetleri vardır.,

2023 yılında profesyonel eşya depolama fiyatlarımızda güncelleme olmuştur. Tüm depolama ve nakliye hizmetlerinde %10 artış söz konusu olmuştur. Detaylı bilgileri https://www.colakogullari.com.tr/iletisim.html adresinde bilgi alabilirsiniz.

Odalı Depolama Sistemi Nedir?

Odalı depolama sitemi, son yıllarda en çok konuşulan konulardan biridir. Bu hizmet nasıl yapılmaktadır? Bu hizmeti Kimler yapmaktadır? Odalı depo sisteminin aylık fiyatı nedir?

Odalı depolama sistemi direkt özel bir sistemdir. İnsanlara yani kişiye özeldir. Kendi odanız olacaktır. Bu odada sizin eşyalarınızın dışında başka kimsenin eşyası bulunmayacaktır. Özel odalı sistemde depolama sigortası dahi özel bir şekilde yapılmaktadır. Çolakoğulları iletişim bölümünden de firmamızdan bu süreç ile ilgili bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Eşya Depolama Süreçleri Aşağıdaki Gibidir?

Profesyonel Eşya Depolama
 • Firma tarafından ücretsiz ekspertiz yapılacaktır.
 • Depolama ve taşıma fiyatı çıkarılacaktır.
 • Sözleşmeniz yapılacaktır.
 • Taşıma günü belirlenecektir.
 • Tüm eşyalarınız sıfır malzemelerle paketlemesi yapılacaktır.
 • Paketlenen tüm eşyalar numaralandırılacaktır. Ve lislenecektir.
 • Eşyalar depolama alanına istif edilerek bekletilecektir.
 • Her ay düzenli olarak ilaçlama yapılacaktır.
 • Ödemelerinizi aylık yada yıllık olarak yapabilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri

Depolama hizmetlerinin %90’ı İstanbul bölgesinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul’un her semtinde eşya depolama hizmetleri veriliyor. Profesyonel hizmet veren firmaların yanı sıra kötü hizmet verenlerde vardır. Çolakoğulları depolama firması olarak bizlerde İstanbul depolama şirketiyiz. İstanbul eşya depolama firmaları arasında en çok tercih edilen firmayız.

Profesyonel Ev Eşyası Depolama

Sektörün lider firması olan Çolakoğulları nakliyat, size profesyonel ev taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda profesyonel eşya depolama hizmetlerini de sunmaktadır.

Eşya Depolamada Sistem

Ev eşyanızı depolamak istediğinizde nakliye, taşıma, depolama ve adrese teslim hizmetlerinin hepsini alabilirsiniz. İstanbul eşya depolama şirketleri eşyaların depolanacağı alanları özel olarak seçer.

Depo havadar, korunaklı, yüksek girişli, temiz, böceklerin olmadığı, ferah, güvenli bir yer olur. Profesyonel bir firmadan hizmet almak oldukça önemlidir. Sözleşmenizi hizmet almadan lütfen firmadan talep ediniz.

Sözleşmede tüm ayrıntılar detaylı olarak yazılmalıdır. Eşyaların cinsi ve boyutu fark etmeksizin her türlü eşyayı depolayabilirsiniz.

Güvenilir Depolama Şirketleri

Evinizde kullanmadığınız ve saklamak istediğiniz eşyaları uygun fiyat seçenekleri ile depolayabilirsiniz. İstanbul eşya depolama şirketleri eşyalarınızı sigortalı olarak saklar. Profesyonel bir firmayla çalışmak oldukça önemlidir. Eşyaların depolandığı alanın güvenli ve temiz olması gerekir.

Eşyaların sigorta olması oldukça önemlidir. Sözleşme yaparken lütfen seçeneklere önem veriniz.

Teminat altında olan eşyalarınız sayesinde gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı koruma altına almış olursunuz. İş yeri ve ev eşyalarının depolamasında sistemli olarak paketlenmelidir.

Profesyonel eşya depolama hizmetleri

Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Farklı nedenlerden dolayı eşyalarınızı farklı bir alanda koruma altına almak durumunda kalabilirsiniz. İstanbul eşya depolama şirketleri için en güvenli seçenek profesyonel firmalardır.

Evinizde kullanmadığınız eşyaları istediğiniz zamana kadar depolama alanlarında tutabilirsiniz. Her eşyanın türüne göre özel paketleme yapıldığından eşyalar depoda olduğu süre boyunca koruma altında olur.

Eşyalarınızı istediğiniz zaman depolama firmasına emanet edebilirsiniz. Bazı durumlarda bazı eşyalara ulaşmak isterseniz paketleme ve yerleştirme planlı şekilde yapıldığından hızlı bir şekilde eşyanıza ulaşabilirsiniz.

Bir evin yada iş yerinde fazlalık oluşturan eşyaların belli bir bedel karşılığında sigortalı olarak bir yerde güvenilir bir şekilde tutulmasına eşya depolama denir. Eskiden depolama hizmetleri sadece lojistik şirketlerinde bulunurdu. Evden eve nakliyat firmalarında depo hizmeti son 10 yılda popülerlik kazandı.

Depolama Hizmet Alımının Önemi Nedir?

Türkiye’de ev eşyası depolama hizmetlerinin gün geçtikçe popülerlik kazanması ile önemli bir talep oluşmuştur. İnsanlar kıymet verdikleri ve ileride tekrar kullanabileceği eşyaları depolamak isterler. Ve bunları da iyi bir şekilde muhafaza etmek isterler. Depolama alanında tercih kararında çok dikkatli hareket etmek gerekiyor.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Firmamızın üzerinden sizlere bilgi vermemiz daha doğru olur. Sizler bu fiyatlandırmayı kabul ettiğiniz taktirde hizmet süreci başlıyor.

eşya depolama

İstanbul Ev Eşyası Depolama Şirketi

Firmamız geçmişten bu yana ev eşyası depolama hizmetleri önem vermektedir. İstanbul ev eşyası depolama şirketi olarak en çok tercih edilen firmayız. Profesyonel ekiplerimiz, kaliteli paketleme malzemelerimiz ve depolama alanlarımız ile sizlere 7/24 depolama hizmeti vermekteyiz. Her konuda sizlere destek içinde buradayız.

Aylık Eşya Depolama Ücretleri

2022 Yılı İtibari İle Eşya Depolama Fiyatları

Eşya MiktarıAylık Ortalama FiyatKolileme Hizmeti
1+1 Odalı Ev Eşyası  400 TL –     700 TLEk Maliyet
2+1 Odalı Ev Eşyası  500 TL –     800 TLEk Maliyet
3+1 Odalı Ev Eşyası  700 TL –     900 TLEk Maliyet
4+1 Odalı Ev Eşyası  700 TL –   1100 TLEk Maliyet
3+2 Odalı Ev Eşyası  900 TL –   1200 TLEk Maliyet
4+2 Odalı Ev Eşyası1100 TL –   1400 TLEk Maliyet
5+1 Odalı Ev Eşyası1200 TL –   1600 TLEk Maliyet
5+2 Odalı Ev Eşyası1300 TL –   1800 TLEk Maliyet
Aylık Eşya Depolama Kira Bedeli

Küçük, Orta ve Büyük Boy Depolar Organize Ediliyor

Firmamız tarafından sizlere bir depo alanı tahsis ediliyor. Eşya miktarınıza istinaden 10 m2, 20 m2 yada 30 m2 şeklinde odalardan bir yada birkaç tane size veriliyor. Bu odalar tamamen size özel odalardır. İstediğiniz zaman gelip eşya alımı yada eşya koyma işlemini yapabilirsiniz. Ev eşyası depolama alanında firmamız sizlere sadece oda sistemi değil, geniş alanlar da sağlayabilmektedir.

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Depolama Hizmetinde Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Sağlamaktayız.

Bu konuda gönül rahatlığı ile bizlerden de fiyat almak için eksper taleplerinizi web sitemizden oluştabilirsiniz. Çolakoğulları İletişim linkine tıklayarak hemen randevu talep edebilirsiniz.

Sosyal Medya Sayfalarımızdan Da Bizleri Takip Edebilirsiniz.

Firmamızın tüm depolama hizmet süreçlerini ve bizleri sosyal medya hesaplarımız olan İnstagram ve Twitter adreslerimizden takip edebilirsiniz. Sosyal medya üzerinden de sorularınıza cevap verebiliriz.

Eşya Depolama Hizmetinde Aylık Mı Yıllık Mı Ödeme Alıyorsunuz?

Firmamız depolama kira ödemelerini müşterilerin taktirine bırakmaktadır. İster aylık ister yıllık ödemelerini yapabilirler.

Depolama Alanlarınız da Odalı Sistem Dışında Farklı Sistem Var Mı?

Firmamızın genel depolama alanların odalı sistemdir. Fakat kurumsal şirketlere ve büyük organizasyonlar için geniş çaplı depolama yerlerimizde mevcuttur.

İstanbul’da Depolama Yerleriniz Tam Olarak Nerelerde Mevcut?

Firmamızın hem Anadolu hem de Avrupa yakasında depolama alanları mevcuttur. Detaylı adres bilgilerini firmamızın iletişim sayfasında bulabilirsiniz.

Eşya Depolama İle İlgili Yorumlar

Gürsel Tekin

Güvenilir Hizmet
Kaliteli Paketleme
Titiz Depolama Hizmeti
Profesyonel Ekip

Özet

Eşyalarımızın tamamını firmanın depolama alanında depoladık. Hizmet ve kalite açısında çok başarılı bir firma

5

 1. Muammer diyor ki:

  Söylenen tarihte ürünler neredeyse kusursuzşekilde taşındı. Arkadaşlar her konuda yardımcı oldular, iletişim konusunda hiçbir sıkıntı olmadı, güler yüzlü ve iyi bir ekipti. Hızlı ve temiz bir taşınma oldu. Teşekürler çolakoğlu nakliyat

  • Öner Teslen diyor ki:

   Söylenen tarihte ürünler neredeyse kusursuzşekilde taşındı. Arkadaşlar her konuda yardımcı oldular, iletişim konusunda hiçbir sıkıntı olmadı, güler yüzlü ve iyi bir ekipti. Hızlı ve temiz bir taşınma oldu. çolakoğlu nakliyat…

 2. AHDBTJ diyor ki:

  Çolukogullari gerçekten sevdiğim bir firma taşınma konusunda çok yardımcı oldular hatta eşya depolama hizmetleri gerçekten çok iyiydi.Tavsiye ederim.

  • Öner Teslen diyor ki:

   Söylenen tarihte ürünler neredeyse kusursuzşekilde taşındı. Arkadaşlar her konuda yardımcı oldular, iletişim konusunda hiçbir sıkıntı olmadı, güler yüzlü ve iyi bir ekipti. Hızlı ve temiz bir taşınma oldu. Teşekürler çolakoğlu nakliyat

 3. Ayça diyor ki:

  Merhaba, İstanbul için 3+1 odalı ev eşyası eşya depolama hizmeti alımı için kesinlikle Çolakoğulları’nı tercih etmelisiniz gerçekten işini başarıyla ve özenle yapıyorlar 👏

 4. Ayça diyor ki:

  Merhaba, İstanbul için 3+1 odalı ev eşyası eşya depolama hizmeti alımı için burayı tercih ettik kesinlikle Çolakoğulları’nı tercih etmelisiniz gerçekten işini başarıyla ve özenle yapıyorlar 👏

 5. Yeliz diyor ki:

  Eşya depolama hizmetini kullandık gerçekten özellikle paketlemeleri çok özenli yapıldı ayrıca sigortalanmaları çok daha insanı rahatlatıyor güzel hizmetiniz için teşekkürler

  • Gönül diyor ki:

   Ofis ve ev taşımasında sorgusuz sualsiz güvenilecek tek firma. Bu gününe kadar her işimi profesyonel hizmetleri sayesinde sorunsuz hallettim.

 6. Elif diyor ki:

  İşlerinde çok iyi bir ekip ile ben de nakliye için bu grup ile taşıdım eşyaları ,hiç zarar görmediler eşyalarım . Teşekkürler.

 7. Harikanne diyor ki:

  Firmaniz gercekten bu işi titizlik ile yapıyor gerek esya tasimasiciligi gerek depolama konusunda güvenilir bir isimsiniz.Bu şekilde hizmet verdiğiniz için teşekkür ediyorum

 8. Murat T diyor ki:

  Bir süre için evde tadilat yaptırdığım için eşyalarımı depolama hizmeti aldığım Çolakoğulları’na profesyonel ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim

 9. Serra diyor ki:

  Kaliteli profosyenel ce hizmet veren bir firma islerini özen ve itina ile yapip ilgi alakasi ve verdiği guzel Hizmet icin tesekkur ediyorum

  • Batuhan diyor ki:

   Gerçekten eşya depolamada tercih ettiğim en güzel ve eksiksiz hizmet veren firmalardan bir tanesi bu başarılarını tebrik ediyor ve devamının gelmesini ümit ediyorum. Eşya depolama için tercih edebilirsiniz.

 10. Onur Yusuf Gören diyor ki:

  Kaliteli profesyonel ce hizmet veren bir firma çok memnum kaldım herkese tavsiye ederim gerçekten emeğinize sağlık

  • Büşra diyor ki:

   Eşya depolamasında ve nakliyesinde yeterli tecrübeye sahip profesyonel bir firma çok ilgilendiler gayette makul fiyat tercih edebilirsiniz

 11. Tori minera diyor ki:

  Çok fikkatli ve özenli bir şekilde güven ve süratle eşyalarınızın a noktasından b noktasına hasarsız bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız doğru sitedesiniz kalitenin adresi ben memnun kaldım siz de kalacaksınız

 12. Tori minera diyor ki:

  Çok dikkatli ve özenli bir şekilde güven ve süratle eşyalarınızın a noktasından b noktasına hasarsız bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız doğru sitedesiniz kalitenin adresi ben memnun kaldım siz de kalacaksınız

 13. Burak Gümüşsu diyor ki:

  Gerçekten güzel yapıyoyorlar bu işi. Aynı zamanda esşya depolama hizmetini çok beğendim. Tavsiye ederim.

 14. Ahmed Hasan Abdullah diyor ki:

  Gerçekten harika bir kurumsunuz çok memnunum sizden hizmet alırken. Başarınız daim olsun inşallah.👍👍👍

 15. Burak Gümüşsu diyor ki:

  Ev eşyası depolama konusunda gerçekten çok iyisiniz müşteri memnuniyeti çok iyi. Üstelik Fiyatlarınız çok uygun.

 16. Efecan diyor ki:

  Bir arkadasımın tavsiyesi ile tasınma konusunda iletisim kurdum ve destek aldım.Cok kaliteli ve profesyonel bir ekip.İyi ve temiz iş yapan bir ekip.En onemlisi guvenilir olmalari. Dedikleri gun ve zamanda geldiler

 17. ahmet diyor ki:

  Ev eşyası nakliyesi konusunda gerçekten çok iyisiniz müşteri memnuniyeti çok iyi Üstelik Fiyatlarınız çok uygun

 18. umut kaldan diyor ki:

  Kaliteli profosyenel ce hizmet veren bir firma islerini özen ve itina ile yapip ilgi alakasi ve verdiği guzel Hizmet icin tesekkur ediyorum

 19. umut kaldan diyor ki:

  Kaliteli profosyenel ce hizmet veren bir firma islerini özen ve itina ile yapip ilgi alakasi ve verdiği guzel Hizmet icin minnettarım

 20. Alican diyor ki:

  Gerektiği şekilde kullanılabilecek kaliteli bir depolama firması olduğu için öncelik olarak kullanabileceğim bir listededir.

 21. Emre Yılmaz diyor ki:

  İşini temiz. Harika yapan. Kaliteli çok iyi firma gerçekten. Çok beğendim. Mükemmel hizmet veriyorlar. Çok memnun kaldım.

 22. badiye serin diyor ki:

  adini cok duydugum bir firma hakkinda da gayet olumlu duyumlar aldim gercekten isinizde daimi olmanizi temenni ediyorum

 23. Sümeyye diyor ki:

  Harika hizmet işlerini titizlikle ve özenle yapıyorlar sorunsuz çok memnun kaldım başarılar daim olsun emeğinize sağlık.

 24. Yuan diyor ki:

  Ev eşyası depolama konusunda güvenli bir firma çizgilerini inşallah bozmazlar. Çok güvenli bir şekilde yapıyorsunuz bu işi gerçekten teşekkür ediyorum sizin emeğinize sağlık. Bol kazançlar

 25. Yuan diyor ki:

  Depolama konusunda gerçekten çok iyiler ev eşyası depolarken güvenli ve özenli bir şekilde koyuyorlar gerçekten çok beğendim. Emeğinize sağlık gerçekten tebrik ediyorum 👏👏 bol kazançlar

 26. Esra diyor ki:

  Firmanızı internetten buldum birçok kişi tarafından öneriliyor. Referanslarınız da güzel. En kısa zamanda iletişime geçeceğim.

 27. Murat diyor ki:

  Gerçekten eşya depolama konusunda harika işler çıkarttınız sizinle işim her zaman olucak gerçekten memnun kaldım uzun zamanlar beraber çalışırız

 28. Emre Cesur diyor ki:

  Günümüzde eşya maliyetleri aldı başını gitti. Bu sebeple güvenli ve zarar görmeyecek şekilde depolanmaları çok önemli. Bu noktada gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz bir firma.

 29. elif gür diyor ki:

  eşyalarımı depolamak ıcın verdım gayet basarılı muntazam paketle ıle guzelce aldılar ve yerlestırdıler guvenılır bı fırma

 30. Zehra diyor ki:

  Bu firma yıllardır çalıştığımız bir firma. Depolama taşıma diyorsanız gözünüz kapalı burayı seçin derim. Başka yeri aramanıza gerek yok.

 31. Öner Teslen diyor ki:

  ev eşyası depolama konusunda güvenli bir firma çizgilerini inşallah bozmazlar hayırlı işler bol kazançlar kolay gelsin

 32. Gamze Torunoğlu diyor ki:

  Fiyatlar çok uygun ve aldığımız hizmet çok kaliteli Çalışanlar son derece güler yüzlü ve kibar Herşey için teşekkürler 👍 ✨

 33. İkra diyor ki:

  Taşınmak zaten çileli bir iş. riske girmeye gerek yok. sağlam ve güvenilir firma tercih etmek lazım. bu firma tam bu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir