Eşya depolama, sona yılların artış gören müşteri talepleri arasında yer almaktadır. Özellikle de büyük ve deprem kuşağı üzerinde yer alan şehirlerde bu hizmetin sıklıkla talep edildiğini görmekteyiz. Ekonomik sebepler, deprem ve kentsel dönüşüm gibi etkenlerin meydana gelmesi, ev eşyası depolama süreçlerini hızlandırmaktadır. Vatandaşlara bu doğrultuda hizmet veren depolama şirketleri ile iletişime geçerek, siz de eşyalarınızı güvence altında tutabilirsiniz. 

Eşya Depolamada Firma Seçerken Nelere Dikkat

  • Profesyonel bir nakliyat ve depolama şirketi olması çok önemlidir.
  • Paketleme mazlemesi ve kullanılan personellerin en iyi olması gerekiyor
  • Araç filosunun geniş olması gerekiyor
  • Sigorta sürecinde tüm ürünlerin sigortalı olması gerekiyor

Depolama şirketleri arasında öncü bir kimliğe sahip olan Çolakoğulları Nakliyat firmamız, sizlere en kaliteli şekilde yardımcı olacaktır. 

WhatsApp Gorsel 2024 01 27 saat 20.58.26 6b435b1a

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri

Konu eşya depolaması olunca, İstanbul gibi büyük bir şehir bu hizmetin en çok gerçekleştirildiği yer olarak ön plana çıkmaktadır. İstanbul hem nüfusu, hem pahalılığı ve hem de deprem kuşağı üzerinde yer almasıyla birlikte, insanların taşınma ve eşya depolama firmaları ile iletişim kurma oranını yükseltmektedir. Tabii bu doğrultuda alternatif olarak olarak tercih edebileceğiniz çok sayıda firma mevcut. Ancak elbette ki bu firmalar arasından en güvenilir ve iş kalitesine sahip olan seçeneğe yönelmeniz çok önemlidir. Bu sayede eşyalarınızın güvenliği ve benzeri unsurlar konusunda hiçbir tereddüt içerisine girmezsiniz. 

İstanbul eşya depolama şirketleri arasında olan Çolakoğulları Nakliyat ve Eşya Depolama firmamız, bu konuda her daim hizmetinizdedir. 

Eşya Depolama Hizmet Türleri

Çolakoğulları Nakliyat ve Eşya Depolama firması olarak, sizlere bu konuda olabilecek tüm hizmetleri sağlamaktayız. Firmamızla iletişime geçerek, şu hizmetleri daimi şekilde edinebilirsiniz;

Ev Eşyası Depolama

Depolama şirketleri ile iletişime geçerek en çok talep edilen hizmet, ev eşyalarının depolanmasıdır. Evlerini taşıyan veya evleri kentsel dönüşüme giren vatandaşlar, ev eşyası depolama firmaları sayesinde adeta büyük bir sorundan kurtuluyor. Bu hizmet dahilinde sizlerin yanında olmakta ve eşyalarınızı en güvenli şekilde muhafaza etmekteyiz. 

Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyası depolama hizmeti de yine bu alanda sıkça tercih edilmektedir. Ofis adresi değişikliği ve ofis binasının kentsel dönüşüme girmesiyle birlikte, oradaki eşyaların bir süreliğine muhafaza edilmesi ihtiyacı doğmaktadır. Biz de Çolakoğulları Nakliyat ve Eşya Depolama firması olarak, müşterilerimize bu konuda en iyi şekilde hizmet sağlamaktayız. 

Profesyonel Eşya Paketleme 

WhatsApp Gorsel 2024 01 27 saat 20.58.25 319fe599 1

Eşyalarınızın depo kısmına ulaşması için öncelikle bir hazırlık yapılması gerekmektedir. Eşyaların paketlenmesi, daha güvenilir ve az yer kaplama gereksinimleri adına çok önemlidir. Elbette ki eşya paketleme alanında da en profesyonel şekilde hizmet sağlayarak müşterilerimizin yanında oluyoruz. 

Eşya Taşıma

Firmamızı arayarak depolama hizmeti almak istediğini belirttiğinizde, süreç dahilinde sizlere geniş kapsamlı bir hizmet sağladığımızı belirtmek isteriz. Yani adresinize gelerek eşyalarınızı güzelce paketlemekte ve sonra da depolarımıza taşımaktayız. Yani eşya taşıma konusunda da sizlere güvenilir şekilde yardımcı oluyoruz. 

Ev Eşyası Taşıma ve Depolama Süreci

Eşya depolama firmaları arasında olan Çolakoğulları Nakliyat, bu süreci baştan aşağıya kaliteli bir şekilde yönetmektedir. Firmamızla iletişime geçtiğinizde, öncelikle adresinize gelip eşya incelemsi yapmaktayız. Sonrasında, sizlere eşya depolama ücretleri hakkında da detaylı bir bilgilendirme yapıyoruz. Sizlerin onayını aldıktan sonra, profesyonel ekiplerimiz çalışmalara başlayacaktır. Firma olarak, müşterilerimize sigortalı eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Bu sayede olası herhangi bir maddi zarar durumuna karşı sizleri güvence altına almaktayız.

Sonrasında, eşyalarınızı en uygun şekilde paketleyip yük asansörümüz ile nakliye aracımıza taşımaktayız. Eşyaların tamamını yükledikten sonra da kendi özel depolarımıza ulaşarak, eşyalarınızı buraya yerleştiriyoruz. Böylece, ev eşyası taşıma ve depolama sürecimiz de tamamlanmış oluyor.  Firmamızın instagram sayfası üzerinden de sorularınızı sorabilirsiniz.

Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Eşya MiktarıAylık Ortalama FiyatKolileme Hizmeti
1+1 Odalı Ev Eşyası  400 TL –     700 TLEk Maliyet
2+1 Odalı Ev Eşyası  500 TL –     800 TLEk Maliyet
3+1 Odalı Ev Eşyası  700 TL –     900 TLEk Maliyet
4+1 Odalı Ev Eşyası  700 TL –   1100 TLEk Maliyet
3+2 Odalı Ev Eşyası  900 TL –   1200 TLEk Maliyet
4+2 Odalı Ev Eşyası1100 TL –   1400 TLEk Maliyet
5+1 Odalı Ev Eşyası1200 TL –   1600 TLEk Maliyet
5+2 Odalı Ev Eşyası1300 TL –   1800 TLEk Maliyet
Aylık Eşya Depolama Kira Bedeli

Eşya Depolama Şirketlerinde Bulunması Gereken Özellikler

 ✅Kurumsal olmak✅Eşyaları temiz ve düzenli bir ortamda muhafaza etmek
 ✅Bünyesinde profesyonel ekipleri çalıştırmak✅Eşya depolaması yapılacak yerin kuru ve uygun ısı seviyesinde olması
 ✅Fiyat – performans açısından iyi bir tercih olmak✅Eşyalara sigorta yapmak
 ✅Müşterilere karşı daima çözümcül yaklaşmak✅Eşyaların paketlenmesi ve taşınması hizmetlerini de sağlamak

Sizlerden Gelen Sorular

Eşyalarımı En Fazla Ne Kadar Süre Depolayabilirsiniz?

Ev ve ofis eşyalarınızı, firmamız bünyesinde dilediğiniz süre kadar tutabilirsiniz. 

Eşya Depolama Ücretleri Nasıl Hesaplanır?

Eşya depolama ücretleri hesaplama işlemi, aylık süreye göre yapılmaktadır. Eşyalarınızın miktarı ve depolarda bulunacağı süre kadar ödeme yaparsınız.  

Çolakoğulları Nakliyat ve Eşya Depolama Firması Kurumsal mı?

Evet, firmamız siz değerli müşterilerimize daima kurumsal eşya depolama hizmeti sunmaktadır. 

Eşyalarımıza Sigorta Yapıyor musunuz?

Sigortalı eşya depolama hizmeti sunan bir firma olduğumuzu sizlere özellikle belirtmek isteriz. Yani bizden hizmet aldığınızda, eşyalarınız daimi şekilde güvence altındadır. 

İstanbul’un Hangi Bölgelerinde Eşya Depolama Hizmeti Veriyorsunuz?

İstanbul eşya depolama hizmetimiz, şehrin tüm bölgelerinde sizlere sunulmaktadır. Anadolu veya Avrupa yakasında olmanız hiç farketmez, firmamıza ulaşarak depolama hizmetlerimizden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. 

Site Haritası