Eşya depolama işlemlerinde en çok tercih edilen firmayız. Bunu biliyor muydunuz?  Evet, Türkiye’nin her yerinde nakliye hizmetleri ile ün kazanmış olan firmamız sizlere depolama hizmetleri konusunda da gerekli desteği profesyonelce sunmaktadır. Bu hizmetlerini her zaman sistemli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz asla unutmayın. Sektörün en eski taşıma şirketi olarak ev eşyası depolamasında da bizler bir numarayız.

Ev Eşyası Depolama Hizmetlerinde En İyisiyiz

Ülke çapında eşya depolama hizmetleri yoğun bir şekilde yayılmıştır. Özellikle 2015 yılından itibaren ortaya çıkan kentsel dönüşüm ile bu hizmet popüler olmuştur. Birçok evden eve nakliyat firması daha önce sundukları fakat pek fazla aktif olmadıkları depolama hizmetlerinde büyük bir yoğunluk oluşturdu.

2022 Yılı İtibari İle Eşya Depolama Fiyatları

Eşya MiktarıAylık Ortalama FiyatKolileme Hizmeti
1+1 Odalı Ev Eşyası  400 TL –     700 TLEk Maliyet
2+1 Odalı Ev Eşyası  500 TL –     800 TLEk Maliyet
3+1 Odalı Ev Eşyası  700 TL –     900 TLEk Maliyet
4+1 Odalı Ev Eşyası  700 TL –   1100 TLEk Maliyet
3+2 Odalı Ev Eşyası  900 TL –   1200 TLEk Maliyet
4+2 Odalı Ev Eşyası1100 TL –   1400 TLEk Maliyet
5+1 Odalı Ev Eşyası1200 TL –   1600 TLEk Maliyet
5+2 Odalı Ev Eşyası1300 TL –   1800 TLEk Maliyet

Eşya Depolama Hizmetleri Taşımacılık Sektöründe Zirvede

Profesyonel depolama hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bizlerle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerinde depolama hizmetlerimiz mevcuttur.

2021 yılı itibari ile eşya depolama hizmetlerinde en çok tercih edilen firma olduğumuzu biliyor muydunuz?

Depolama sektöründe öncü olan ve yenilikleri ile tüm sektördeki rakiplerinden bir adım önde olan bir firmayız. Gururla bunu tüm sitelerimiz ve sosyal medya ağlarımızda paylaşıyoruz. Çolakoğulları eşya depolama ailesi olarak sizleri de aramızda görmek ve ticari hatta bu işlemlerde ortak çalışmak isteriz.

Yaz Ayına Özel Kampanyalarla Depolama Hizmetleri

2021 Yılında devam eden hastalıklardan dolayı insanların en çok tercih ettiği hizmetlerden biri; depolama hizmetidir. Büyük şehirlerden kaçışlarla beraber yoğun bir talep oluşmaktadır. Sizerde firmamızdan profesyonel taşımacılık destekleri alabilrsiniz. Hemen depolama imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz

Profesyonel Eşya Depolama

Profesyonel eşya depolama hizmetleri ile ilgili olarak; firmamız her türlü nakliyat ve depolama hizmetlerinde sizlere destek vermektedir. Depolama alanlarımız ile ilgili aşağıda bulunan yazımızı inceleyebilirsiniz.

Eşya depolama ihtiyacınız mı var?, Eşyalarınızı ne zamana kadar depolanacak?,  Aylık depolama kira bedeli ne kadar?, Depolama alanlarında rutubet nem var mı?

Yukarıda belirtilen tüm soruların cevaplarını bu sayfamızdan gönül rahatlığı ile bulabilirsiniz. Eşya depolama hizmetlerinde en iyi olan Çolakoğulları depolama şirketi ile tüm ev depolama hizmetlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’un birçok lokasyonunda depolama ihtiyacınızı rahatlıkla karşılamaktayız.

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama hizmetleri hakkında aradığınız her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz. Bu konuda müşterilerimizi de aydınlatmak adına şu şekilde izah edebiliriz; eşya depolama hizmetlerini alacağınız firmanın depolama yerlerinin kendilerine ait olması ve birçok depolama alanlarının olması sizler adına da önemli bir avantajdır. Çünkü insanların yaşam boyunca birçok konuda planları tutmayabilir. Süreç zamanında eşyalarınızın beklenmedik şekilde depolama süresinin uzaması olabilir. Bu süreç diğer nakliyat firmalarına uymayabilir. Bunun en büyük sebebi; Depolama alanlarının da KİRALIK olmasıdır. Fakat Çolakoğulları nakliyat firması olarak depolama alanlarımızda kiracı konumunda değiliz.

Eşya Depolama Çolakoğulları
Eşya Depolama Çolakoğulları

Depolama

Depolama işlemleri son yıllarda müşteriler tarafından yoğun olarak talep almaktadır. Müşteriden depolanacak eşyaları ile ilgili bilgiler alınır. Veya tam net bilgi için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulur. Yapılan inceleme neticesinde müşterilerimize kaç metrekarelik odalar tahsis edileceğinin bilgisi verilir. Ve beraberinde kiralık depo hizmetinin bir bedeli olan aylık depolama kirası iletilir. Akabinde müşteri tarafından kabul görüldüğü taktirde önce eşyanın değerine istinaden sigorta işlemleri yapılır. Daha sonra eşyaların düzgün ve hasarsız bir şekilde gitmesi için gerekli paketleme ve nakliye işlemleri gerçekleştirilir. Bu madde de görüldüğü gibi düzgün bir hasarsız bir şekilde gitmesi için iyi bir taşıma firması seçmeniz gerekmektedir. Depolama alanına gelen mal gerekli sayım yapıldıktan sonra odalarda depolanır. Bu şekilde süreç tamamlanmış olur.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama firması olarak sizlere sigorta hizmetleri hakkında ayrıntılı olarak bilgi veriyor olacağız. Depolama hizmetlerinde en önemli konulardan biri de hiç şüphesiz ki sigorta bölümüdür. 2 türlü sigorta hizmeti yapılmaktadır. Birincisi taşıma sigortası, ikincisi depolama sigortasıdır. birinci sigorta yapılmasının sebebi; eşyalarınızın evinizden depoya kadar gidiş süresinde oluşabilecek hasarlara karşı alınan önlemdir. İkinci sigorta ise depolarımızda muhafaza ettiğimiz eşyaların başına herhangi bir yangın, hırsızlık gibi durumlara karşı alınan tedbirlerdir. Çolakoğulları ailesi olarak bu hizmete büyük önem vermekteyiz. Ve Türkiye’nin en iyi sigorta firması olan ALLİANZ ile ortak çalışmaktayız.

İstanbul Kiralık Depo

İstanbul Kiralık Depo durumları ile ilgili aşağıda sizlere ayrıntılı bir tablo sunmuş bulunmaktayız. İnceleme fırsatınız olursa hemen inceleyebilirsiniz. ev eşyalarınızı depolama ihtiyaçlarınız ile ilgili internet ortamında araştırma yaptığınızda karşınıza birçok nakliyat ve depolama firması çıkacaktır. Bu konuda kafanız karışmaması adına firmamızın depolama bölümüne giriş yapabilir. Yada direk bu sayfamızda yer alan fiyat cetvelini inceleyebilirsiniz. Depolarımızda Kiralık Depo Fiyatları şu şekildedir.

Eşya Depolamada Aylık Kira Ne Kadar?

Depo Tipleri0-3 Aydan Kısa Süreli    Aylık Kira Bedeli+ 3 Aydan Uzun Süreli  Aylık Kira Bedeli
Küçük Boy Depo450 TL400 TL
Orta Boy Depo500 TL440 TL
Büyük Boy Depolar600 TL500 TL

Yukarıda verilen depolama fiyatları sadece ortalama fiyatlardır. Bu fiyatları tam olarak yukarıda bahsedilen maddelere verilen cevaplar sonucunda net bir şekilde fiyatlarımız ortaya çıkmaktadır.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev Eşyası Depolama fiyatları ile ilgili sizlere her konuda bilgi verdiğimizi düşünüyoruz. Depolama hizmetleri ile ilgili olarak da; diğer sektörlere ve hizmet süreçlerine nazaran biraz daha önemsenmektedir. Sonuçta depolama firması ile sürekli olarak iletişim halinde olacaksınız. Eşyalarınızın durumu nedir? kiralarınızın ödenmesi ile ilgili süreçler nelerdir? vb. birçok konu hakkında bilgi sahibi olmak için nakliyat ve depolama hizmetlerinizi yürüten şirket ile bağlantıda olmak zorundasınız.

Çolakoğulları ailesi olarak; tüm depolama hizmetlerinde müşterilerimize her türlü konuda gerekli desteği en iyi şekilde sağlamaya çalışmaktayız. Firmamızın her konuda müşteri memnuniyetini sağlamak için yoğun bir şekilde çaba sarf etmektedir

Depolama
Depolama

İstanbul Ev Eşyası Depolama Şirketi

Sizlerde İstanbul ev eşyası depolama şirketleri ile ilgili uzun süredir araştırı yorsanız; Çolakoğulları nakliyat ve ev eşyası depolama firması zaten karşınıza çıkan ilk isimlerden biri olmuştur diye düşünüyoruz. Sizler için verilen hizmetlerini incelediğiniz zaman zaten profesyonel bir iş akışı içinde olduğunuzu görebileceksiniz. Tüm evinizde ki eşyalarınızı; bir aylık ya da daha uzun süreli olarak teslim etmek isteyebilir ya da sadece birkaç parça depolayarak hizmet almak isteyebilirsiniz. Bu eşya sayısı fark etmeksizin sizler için özel alanlar belirlenecek ve bu bölgede sadece sizin eşyanız yer alıyor olacaktır. Sonrasında ise dilerseniz eşya koymayı ekleyebilir ya da zaman zaman koyduğunuz eşyaları da alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama
İstanbul Eşya Depolama

Ev Eşya Depolama

Ev eşya depolama konusunda yeterli açıklama yaptığımızı düşünüyoruz. Kısaca; son yıllarda çok talep edilen İstanbul eşya depolama hizmetleri sayesinde artık; hem firmalar hem de kişiler evlerinde ki fazla eşyaları için güvenli bir yer olan depolama alanlarından hizmet almaya devam etmektedirler. Normalde eski zamanlarda yapılan boş dükkan kiralayarak eşyaların konulması; hem maddi olarak; ağır bir yük oluyor. Hem de güvenli olmuyordu. Dolayısı ile talep arttıkça firmalarda bu alanda en iyi şekilde hizmet vermeye başladılar. Çolakoğulları eşya depolama firması da bunların en başında geliyor. Köklü bir nakliye firması olan firma, sizlerin gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde hizmet vermek için bekliyor. https://www.colakogullari.com.tr adresi ile görüşmek için siteye tıklayabilirsiniz.

İstanbul’da Depolama Yerlerimiz Nerelerde Mevcuttur?

firmamızın depolama alanları olarak birçok lokasyonda yerleri mevcuttur. İstanbul’da İkitelli, Kağıthane , Seyrantepe, Samandıra ve Gebze bölgelerinde irili ufaklı depolama alanlarımız mevcuttur. İstediğiniz depolama alanlarını tercih ederek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerinde pandemi hastalığından dolayı indirimli depolama hizmetleri sunmaya başladık. Firmamız tarafından tüm depolarımızda yapacağınız aylık anlaşmalar için sizlere %20’lik bir depolama indirimi sağlamaktayız.

Eşya Depolamada Koronavirüs Tedbirleri

firmamız her konuda yeterli profesyonelliğe ve deneyime sahip bir nakliyat şirketdir. Son yıllarda dünya geneline yayılan ve ülkemizde de mevcut olan koronavirüsten dolayı firmamız tüm depolama hizmetlerinde özel önlemler almış durumdadır.

Taşımacılık hizmetlerinde en çok ihtiyaçlardan biri olan eşya depolama hizmetleri artık çok daha kolay ve çok daha pratiktir. Çolakoğulları eşya depolama firması ile eşyalarınız için ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile eşyalarınız güvenli bir şekilde depolama hizmetlerini gerçekleştirilmektedir. Size özel depolama alanları tahsis ederek; İstediğiniz süreye kadar eşyalarınızı depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Çolakoğulları; depolama hizmetlerinde sizlere özel hizmetler ve fırsatlar sunmaktadır. Bu konuda youtube üzerinden videolarımızı inceleyebilirsiniz.  Ayrıca firmamızı sosyal medya hesaplarımızdan biri olan İnstagram hesabından da takip edebilirsiniz.

Firmamız İstanbul’un birçok depolama alanlarında depolama hizmeti sunduğu için özellikle müşterilerine daha rahat bir şekilde ulaşım kolaylığı sağlamıştır. Firmamız tarafından Avrupa yakasında İkitelli organize sanayi bölgesinde yeni bir antrepo alanını sizlere sunmuş bulunmaktayız. Artık İkitelli bölgesine yakın olan yada o bölgeye eşyalarının depolanmasını isteyen müşterilerimize gerekli her konuda yardımcı olmaktayız. Çolakoğulları nakliyat olarak; tüm eşyalarınızı yukarıda bulunan videolarımızda gördüğünüz gibi paketleyerek depolama öncesi hazır hale getirmekteyiz.

Eşya Depolama İle İlgili Sorular

Eşya Depolama fiyatları nekadar?

eşyalarınızın miktarına göre depolama fiyatlarımız belirlenmektedir.

Küçük odalı depoların fiyatı ne kadar?

küçük depolarımızın fiyatları 400 TL’dir. Hemen teklif alabilirsiniz.

İstanbul’un neresinde depolama hizmeti veriyorsunuz?

firmamız İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında depolama alanları vardır.

İstanbul’un tüm ilçelerine depolama hizmeti veriyor musunuz?

Evet, tüm ilçelerde depolama hizmetimiz mevcuttur.

Eşya depolarken sigorta ayrı mı yapılıyor?

taşıma sigortası dışında ayrıca depolama sigortası yapılmaktadır.

Ev eşyası depolama ücreti nedir?

Üstelik eşyalarınız dilediğiniz süre boyunca korunaklı depolarımızda muhafaza edilirken talep ettiğiniz an teslim edilecektir.

Eşya depolama hizmeti hangi ilçelerde yapılmaktadır?

Çolakoğulları eşya depolama firması İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet sunmaktadır. Tam korunaklı, nemden ve rutubetten arındırılmış özel depolarımızda muhafaza edilecek olan eşyalarınız için taşıma hizmeti de verilmektedir. Yani istediğiniz her semtten ya da adresten bizi arayabilir ve bilgi vererek ekiplerimizin gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kaç yılından bu yana eşya depolama hizmeti verilmektedir?

Eşya depolama hizmeti son zamanlarda en çok rağbet gören hizmetlerden biridir. Firmamız uzun bir süredir bu konuda hizmet almak isteyen müşterilerine kapsamlı bir çalışma gerçekleştirmektedir. Günlük, aylık, haftalık olarak depolanabilen eşyalarınız için fiyat bilgisi almak adına firmamızı aramanız yeterlidir. Ayrıca eşyalarınız depolama süresi boyunca sigortalı muhafaza edilmektedir.

Ev eşyası depolama kiraları ne kadar?

Ev eşyası depolama kiraları tamamen eşyalarınızın kaplayacağı alana göre belirlenir. Orta veya büyük alanlarda muhafaza edilen eşyalarınızın bu süreçte 7/24 kamera takip sistemiyle korunduğu unutulmamalıdır. Depolama fiyatları rekabetçi fiyat politikamız nedeniyle her zaman bütçenize uygundur. Ekspertiz hizmetinden sonra ekiplerimiz daha net bilgileri sunmuş olacaktır.

Profesyonel Eşya Depolama Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İstanbul depolama şirketlerine neden dikkat etmeliyiz?

Öncelikle depoların korunaklı olup olmadığına dikkat edilmelidir. Ayrıca tozdan, nemden, kirden arındırılmış olması gereken bu depoların doğal afetlere karşı korunaklı olması şarttır. İstanbul depolama şirketleri arasından tercih yaparken uzun yıllardır bu sektörde yer alıp almadıklarını da araştırmanızda yarar var.

Ev eşyası depolanmadan önce nasıl paketlenmektedir?

Bireysel olarak paketleme yapmayacaksanız tüm süreci eşya depolama firması yönetebilir. Eşyalar özelliklerine göre paketlenirken birkaç adımdan oluşan koruma yöntemlerine göre hazırlanır. Yani tek bir paketleme işlemi uygulanmaz. Bu sayede eşyalarınız özel depolarda daha temiz bir şekilde kalmaya devam eder. Çolakoğulları Nakliyat ve Depolama şirketi bu alandaki çalışmalarını sorunsuz olarak sürdürmektedir.

Eşya Depolama Şirketlerinde Tercihinize Dikkat Edin!

Depolama hizmetlerinde sigorta var mı?

Evet. Depolama hizmetlerinde sigorta bulunmaktadır. Zaten sigortasız depolama yapan firmalara hiçbir şekilde güven duyulmamalı ve hizmet alınmamalıdır. Çünkü eşyalarınızın bu süreçte zarar görmemesi adına sigortalanması gerekecektir. Aylık, haftalık veya daha kısa süreli depolamada en çok tercih edilen firma olan Çolakoğulları Nakliyat ve depolama, sigortalama sürecine her zaman dikkat etmektedir.

Kurumsal depolama hizmetleri sunuyor musunuz?

Evet. Firmamız sadece bireysel depolama değil, kurumsal depolama hizmetleri de sunmaktadır. Bu kapsamda arşiv depolama, evrak depolama, fatura depolama veya değerli evrak depolama gibi hizmetlerimi devam etmektedir. Ücretlendirme ve diğer süreçler konusunda detaylı bilgi almak için firmamızla görüşme yapmanız yeterli olacaktır.

Eşya depolama firmaları arasındaki fark nedir?

Eşya depolama firmaları arasındaki en önemli fark, depoların ne kadar güvenilir ve geniş olduğudur. Çünkü depoların büyük kapasitelerde yani oda halinde hazırlanması gerekir. Gerektiğinde 2+1 ve 3+1 depoların da eşyaların sayısına göre devreye alınması şarttır. Güvenilir eşya depolama firmaları arasında olduğumuzdan tüm depolama taleplerinizi sorunsuz olarak karşılamaya devam ediyoruz.

En iyi depolama firması nasıl belirlenir?

En iyi depolama firmasını belirlemek için hizmet sunulan zaman bilgisine ulaşılmalıdır. Çolakoğulları depolama uzun yıllardır bu sektörde yer aldığı için en çok tercih edilen firmalardan biri haline gelmiştir. Üstelik depolama sektöründe en son teknolojileri kullandığımızdan dolayı 7/24 kamera takip sistemi gibi uygulamalar da kurulduğumuz günden beri devreye alınmıştır.

Depolama işlemlerinde kiralar neye göre belirlenir?

Depolama hizmetinde kiralar eşyaların kapladığı alana göre belirlenir. Çolakoğulları depolama olarak bu konuda her zaman müşterilerimizi mağdur etmeden hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca dilediğiniz süre boyunca eşyalarınız korunaklı depolarımızda muhafaza edilebilir. Ev eşyası, ofis eşyası ya da değerli eşyalarınız için bizi tercih edebilirsiniz.

Depolama işlemlerinde nakliye ücreti alınmakta mıdır?

Evet alınmaktadır. Ancak eşyalarınızın sayısına göre her zaman uygun fiyatlı nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir. Haliyle firmamızdan depolama hizmeti almadan önce detayları öğrenmek için bizi aramanız gerekir. Çolakoğulları Nakliyat ve Eşya Depolama şirketi olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya devam ediyor ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

Çolakoğulları depolama firmasının en büyük özelliği nedir?

Firmamızın en büyük özelliği, uzun yıllardır sektörde lider konumda olmasıdır. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyeti her anlamda sağlanmakta ve uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Firmamızın depoları her türlü doğal afete karşı korunmakla beraber günün her saatinde takip edilmektedir. Yani tüm güvenlik önlemleri alınarak hizmet sunulmaktadır.

Depolama işlemlerinde depolama alanlarının önemi nedir?

Depolama alanları her zaman temiz olmalıdır. Çünkü eşyaların tozlanması, nemlenmesi veya ıslanması ciddi zararlara sebep olabilir. Bu yüzden depoların rutin bakımının yapılması da önemlidir. Firmamız bu konudaki tüm aksiyonları almakta ve en iyi eşya depolama firması olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Rutubet nem gibi durumlar depolamada ne gibi sorunlar ortaya çıkarır?

Depoda rutubet ve nem olması, eşyaların çürümesine sebep olur. Firmamız bu konuda gerekli aksiyonları almaktadır. Belirli periyotlarla temizlenen depoların zaten nem ve rutubete karşı korunaklı olduğu bilinmelidir. Buna ek olarak depolamadan önce eşya sigortası yapılacağından müşterilerimiz güven içinde eşyalarını firmamıza teslim edebilir.

Ev eşyası depolamada yıllık ve aylık arasında kira farkı olur mu?

Ev eşyası depolamada yıllık ve aylık ücretler arasında birtakım farklılıklar olacaktır. Konuyla ilgili en doğru ve güncel bilgileri bizi arayarak alabilirsiniz. Öte yandan firmamızdan alacağınız aylık depolama hizmetlerinin daha ekonomik olduğunu unutmamanızda yarar var. Çolakoğulları eşya depolama firması aylık depolama hizmetlerini her zaman uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Depolama alanlarınında odalı sistemin önemi nedir?

Odalı sistemler, eşya depolama sektörünün vazgeçilmez uygulamaları arasındadır. Çünkü sadece kişiye özel olarak hazırlanır. Her türlü dış faktörden, kirden, nemden ve afetlerden korunabilen oda tarzı depolarda eşyalarınızın kaybolma olasılığı yoktur. Üstelik kullanmak istediğiniz eşyaları dilediğiniz zaman gelip alabilir ya da adresinize talep edebilirsiniz.

Profesyonel depolama şirketlerinin özellikleri nelerdir?

Profesyonel depolama şirketleri her şeyden önce eşyaların korunaklı ve oda tipi bölümlerde muhafaza edilmesini sağlar. Uygun fiyat garantisi sunarken eşyalarınızı dilediğiniz an talep etme imkan da sunmaktadır. Bu konuda alacağınız tüm hizmetlerin firmamızın garantisi altında olduğu da unutulmamalıdır.

Depolarda kalan veya unutulan eşyalar için ne yapılmaktadır?

Depolarda kalan ya da unutulan eşyalar için müşteriye her zaman ulaşılmaya çalışılmaktadır. Ulaşımda sorun yaşandığında ise asıl sahipleri gelene kadar eşyalar muhafaza edilmeye devam edilir. Bu nedenle firmamız her zaman güvenilir bir eşya depolama hizmeti sunmakta ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde muhafaza etmektedir.

Eşya depolama hizmetlerinde ön ekspertiz hizmeti yapılıyor mu?

Evet. Eşyalar taşınmadan önce ön ekspertiz hizmeti verilmektedir. Bu süreçte hem eşya paketleme hem de eşyaların taşınması gibi faaliyetler yürütülür. Uzun yıllardır bu sektörde yerini alan firmamız eşyalarınızın dilediğiniz kadar muhafaza edilmesini sağlayacağından ön hazırlık aşamalarını da başarılı bir şekilde yönetmektedir.

  1. Muammer diyor ki:

    Söylenen tarihte ürünler neredeyse kusursuzşekilde taşındı. Arkadaşlar her konuda yardımcı oldular, iletişim konusunda hiçbir sıkıntı olmadı, güler yüzlü ve iyi bir ekipti. Hızlı ve temiz bir taşınma oldu. Teşekürler çolakoğlu nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir