Fuar taşımacılığı bir düzen içerisinde yapılması gerekir. Taşınması gereken stant ve eşyaların büyük hacimli olması araçlarında büyük olmasını gerekli kılar. Firmamız fuar taşıma hizmetinde yılların tecrübesine sahiptir. Firmanıza ait tüm ürünler ve eşyalar fuarın bulunduğu yere getirilerek kurulum aşamasına geçilmesi sağlanır. Fuarın kurulumu firmamız tarafından yapılabileceği gibi firma tarafından da yapılabilir. Fuar alanları araçlarımızın girmesi için uygun değilse çalışanlarımız eşyalarınızı stant alanınıza kadar taşıyacaktır. Fuar taşıma hizmeti mutlaka bu işi bilen bir firma tarafından yapılması gerekir.

Türkiye’de 1956 yılından beri profesyonel taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Özellikle fuar taşımacılığı hizmetlerinde birçok kurumsal şirketleri ile ortak çalışmalar gerçekleştirmektedir. Yılların deneyimli ve güvenilir hizmet gurubu olan Çolakoğulları ile taşımacılık hizmetlerinizi başarılı bir şekilde alabilirsiniz.

Fuar Taşıma Hizmeti
Fuar Taşıma Şirketleri

Ebatları büyük olan ve taşınması zor olan tüm eşyalarınız için sizler artık fuar taşımacılığı hizmetini tercih ederek; eşyalarınızı birden kez fuar alanlarında kullanımlarını sağlayabilirsiniz.  Böylelikle sürekli sorumsuza taşınan eşyalarınızın yenisini yapmak zorunda kalmayacak ve fuar bitimi sonrası Fuar taşımacılığı firmaları ile çalışarak ürünlerinizi depoya kaldırarak, gerektiği zaman tekrar kullanım için fuara nakliye edilmesini sağlayabileceksiniz.  Bugün fuarlarda gördüğünüz birçok görsel ve kullanılan eşyalar elbette ilk kez yapılmadı.

Kaliteli Ve Güvenli Fuar Taşıma Hizmetleri

Fuar Taşıma Firmaları
Fuar Taşımacılığı

Hepsi için özenle çalışan nakliye firmaları sayesinde özenle paketleniyor ve istediğiniz yere götürülüyor olacak. Sizlerde bu şekilde gereksiz maddi kayıplar yaşamıyor olacak ve gerektiği zaman yeniden eski olan ama eskimeyen ürünlerinizi kullanıyor olacaksınız Fuar taşımacılığının diğer taşımacılıktan ne farkı var diye merak edebilirsiniz. Elbette oldukça farklı aşamaları bulunuyor.

Fuar taşımacılığı özenle sökülmesi ve takılması gereken panellerden oluşabilir. Dolayısı ile bu işte profesyonel olan ekipler sizlere hizmet verecek ve en önemlisi en büyük ve uzun parçalar bile özel araçlar ile taşınarak fuar alanlarına götürülüyor olacak. Fuar nakliye firması olan Çolakoğulları Nakliyat ile sizlerde artık fuar taşımacılığını sorun etmeyeceksiniz. Fuar taşımacılığı yapan firmalar arasında her zaman en önde gelen Çolakoğulları nakliyat siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli taşıma hizmeti sağlamaktadır.

Özel olarak yapacağınız anlaşma ile artık eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınacak ve istediğiniz adrese doğru yola çıkıyor olacak. sizlerin yapması gereken taşınacak olan fuar eşyaların gösterilmesi olacaktır. Mümkün ise öncelikle bir keşif yapılır ve ne gibi eşyaların taşınacağına bakılıp ona uygun araçlar ayarlanarak her türlü sorunlar ortadan kaldırılmış olur. Dolayısı ile artık sizlerde profesyonel Fuar taşımacılığı firması arıyorsanız https://www.colakogullari.com.tr/ adresi ilk bakacağınız firma olabilir. Zaten karşılıklı olarak görüşme yaptığınızda farklı adresler aramaktan vazgeçecek ve sizlerde konforlu bir taşımacılık ile tanışmış olacaksınız.

FUAR TAŞIMACILIĞINDA LİDER FİRMAYIZ

Fuarda keyif yapacak ve gelen müşterilerinizi ağırlamak ile zamanlarınızı geçirecek ve taşınma dertlerini asla düşünmeyeceksiniz. Fuarlar bütün firmalar arasında en çok kullanılan reklam alanları arasında yer alır . Bir çok firma fuarlar sayesinde ürünlerini yüzlerce insana ulaştırılan çok fazla kişiye ürünlerini tanıtma şansı elde etmektedirler.

Siz de firma olarak fuarlara katılıyorsanız ve bu fuar öncesi stand kurulumu ve ürünlerin taşınması konusunda bir nakliye firması ihtiyacınız var ise; Çolakoğulları Nakliyat olarak size profesyonel çözümler sunarız. Kurumsal taşımacılık hizmetleri adı altında vermiş olduğumuz fuar nakliyat hizmeti; fuarda kullandığınız tüm materyallerinizin sorunsuz bir şekilde dilerseniz fuar alanına dilerseniz fuar alanından sizin istediğiniz her hangi bir noktaya taşınmaktadır. Fuar taşımacılığı genel olarak ev taşımacılığı sektörü kadar ilgi gören bir nakliyat alanı değildir. Fakat firmamız bir çok kurumsal şirkete fuar taşımacılığı yapmıştır.

Site Haritası