Ofis taşımacılığında istenilen İSG evrakları ile ilgili araştırma yapıldığında birçok konu karşımıza çıkmaktadır. Özellikle ofisini taşıtmak isteyen müşterilerimizin yeni yerlerine taşınmalarında bazı sorunlarla karşılaştıklarını görebiliriz. Özellikle büyük illerimizde bulunan plazalar ve iş hanlarında ofis taşımacılığı hizmeti sunacak olan şirketlerden İSG evrakları talep edilir. Bu İSG evrakların açılımı: İş Sağlığı ve Güvenliğidir.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Ne Demektedir?

Ülkemizde her sektörde hizmet veren birçok firma vardır. Bunlardan biri de nakliyat hizmetleridir. Profesyonel ve güvenilir şirketler arasında yer alan Çolakoğulları nakliyat yıllardan beri bu hizmeti en iyi şekilde sağlayan firmaların başında gelmektedir. Personellerine büyük önem veren firmamız her zaman yapılan tüm nakliyat operasyonlarında personellerinin güvenliğini üst safhada tutarak sektöründe oluşabilecek kazalara karşılık tedbirini almaktadır. Böylece birçok kurumsal şirket tarafından da desteklenmektedir.

ofis tasimaciligi isg evraklari

İş Sağlığı Güvenliği Evrakları Nelerdir?

  • Personellerin Sigortaları
  • Personellerin İşe Giriş Kontrollieri
  • Personellerin Bu hizmet sunabilecek sağlığa sahip olmaları
  • Personellerin Bu işi daha önce yaptıklarında göstermiş olduğu başarıdan dolayı eğitim sertifikaları
  • Personellerin taşıma işlemlerini yaparken aldıkları tedbirler ile ilgili tutanaklar
  • Personellerin adli sicil kayıtları

yukarıda bahsi geçen evrakların tamamlanmasında tüm nakliyat firmalarının birer İSG danışmanlık şirketi vardır. Bu şirketler sayesinde istenilen evraklar hazırlanılır. Ve plaza yönetimine sunulur. Plaza yönetimi tarafından onay verildikten sonra süreç başlatılır. Böylece ofis taşımacılığı hizmetinin yapılmasına herhangi bir engel kalmaz. Ofis taşımacılığı sayfamızda da yine bu evraklarla ilgili ayrıntılı bilgileri sizlere sunmaktayız.

Türkiye’de İş Güvenliğine Büyük Önem Vermekteyiz

isg evraklari

Ülkemizde hizmet sektöründe bulunan tüm patronların bilmesi gereken en önemli şey; işçi değerlidir. Çünkü; hizmetinizi sağlayan müşteri memnuniyetinizi sağlayan temel yapıdır. Bu konuda personellere verilen önem ve değer sizin işinizi de kaliteli hale getirir. Çolakoğulları ailesi olarak; yıllardan beri personellere ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde yeterli desteği sağlamış bulunmaktayız. Can güvenliklerini tehlikeye atacak tüm durumları göz ardı etmeden gerekli önlemleri almış bulunmaktayız.

Ofis taşımacılığında istenilen İSG evrakları ile ilgili sorularınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her konuda gerekli desteği sağlamaya çalışırız.

Site Haritası