Ofis taşımacılığında istenilen İSG evrakları ile ilgili araştırma yapıldığında birçok konu karşımıza çıkmaktadır. Özellikle ofisini taşıtmak isteyen müşterilerimizin yeni yerlerine taşınmalarında bazı sorunlarla karşılaştıklarını görebiliriz. Özellikle büyük illerimizde bulunan plazalar ve iş hanlarında ofis taşımacılığı hizmeti sunacak olan şirketlerden İSG evrakları talep edilir. Bu İSG evrakların açılımı: İş Sağlığı ve Güvenliğidir.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Ne Demektedir?

Ülkemizde her sektörde hizmet veren birçok firma vardır. Bunlardan biri de nakliyat hizmetleridir. Profesyonel ve güvenilir şirketler arasında yer alan Çolakoğulları nakliyat yıllardan beri bu hizmeti en iyi şekilde sağlayan firmaların başında gelmektedir. Personellerine büyük önem veren firmamız her zaman yapılan tüm nakliyat operasyonlarında personellerinin güvenliğini üst safhada tutarak sektöründe oluşabilecek kazalara karşılık tedbirini almaktadır. Böylece birçok kurumsal şirket tarafından da desteklenmektedir.

ofis tasimaciligi isg evraklari
Ofis Taşımacılığında İstenilen İSG Evrakları

Firmamızdan hizmet almak adına bizimle iletişime geçen herkes, ödemiş olduğu hizmetin hakkını da en iyi şekilde alabilecektir. Bu sektöreki genel amacımız da zaten kurumsal ofis taşıma hizmetlerini herkese en iyi şekilde sağlamaktır.

Ofis Taşımacılığında İstenilen İSG Evrakları Nelerdir?

  • Personellerin Sigortaları
  • Personellerin İşe Giriş Kontrollieri
  • Personellerin Bu hizmet sunabilecek sağlığa sahip olmaları
  • Personellerin Bu işi daha önce yaptıklarında göstermiş olduğu başarıdan dolayı eğitim sertifikaları
  • Personellerin taşıma işlemlerini yaparken aldıkları tedbirler ile ilgili tutanaklar
  • Personellerin adli sicil kayıtları

yukarıda bahsi geçen evrakların tamamlanmasında tüm nakliyat firmalarının birer İSG danışmanlık şirketi vardır. Bu şirketler sayesinde istenilen evraklar hazırlanılır. Ve plaza yönetimine sunulur. Plaza yönetimi tarafından onay verildikten sonra süreç başlatılır. Böylece ofis taşımacılığı hizmetinin yapılmasına herhangi bir engel kalmaz. Ofis taşımacılığı sayfamızda da yine bu evraklarla ilgili ayrıntılı bilgileri sizlere sunmaktayız.

Türkiye’de İş Güvenliğine Büyük Önem Vermekteyiz

isg evraklari
Ofis Taşımacılığında İstenilen İSG Evrakları

Ülkemizde hizmet sektöründe bulunan tüm patronların bilmesi gereken en önemli şey; işçi değerlidir. Çünkü; hizmetinizi sağlayan müşteri memnuniyetinizi sağlayan temel yapıdır. Bu konuda personellere verilen önem ve değer sizin işinizi de kaliteli hale getirir. Çolakoğulları ailesi olarak; yıllardan beri personellere ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde yeterli desteği sağlamış bulunmaktayız. Can güvenliklerini tehlikeye atacak tüm durumları göz ardı etmeden gerekli önlemleri almış bulunmaktayız.

Ofis taşımacılığında istenilen İSG evrakları ile ilgili sorularınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her konuda gerekli desteği sağlamaya çalışırız. Bizimle sabit telefon numaralarımız veya da instagram adresimiz üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel EkipGüçlü ReferanslarTecrübe Ekip
KurumsallıkHızlı ÇözümGüvenilirlik
PlanlamaPaketleme HizmetleriGeniş Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Level Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ofis Taşımacılığında İstenilen İSG Evraklarınız Tam mı?

Elbette, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak Ofis Taşımacılığında İstenilen İSG Evrakları konusunda tam teşekkürlü bir adres onumundayız. Siz de bizden hizmet alarak işlemlerinizin en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Site Haritası