Ofis depolama, kurumsal şirketlerin eşyalarının belirli odalarda talep edilen süre boyunca depolanma hizmetidir. Kurumsal ofis depolama hizmeti veren firmalar tarafından tüm eşyalar korunaklı bir şekilde depolanmalıdır. Çolakoğulları firması da; ofis depolama şirketleri arasında yer alan ve yılların tecrübesine sahip köklü bir şirkettir. Müşterilerine en fazla güven veren İstanbul ofis depolama firmasıdır.

Kurumsal Ofis Depolama Hizmetleri

Kurumsal eşya depolama hizmetleri verilirken, iş yerinize ya da ofisinize ait tüm değerli eşyaların en üst seviyede korunması gerekir. Depolama firmaları tarafından tüm olumsuzluklara karşı güvenlik en ön planda tutulmalıdır. Bize sabit telefon numaralarımızdan veya da instagram adresimizden kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şirketinize Ait Ofis Eşyalarınızı Depolamaktayız

Ofis Depolama
Ofis Depolama

Kurumsal ya da özel şirketinize ait ofis eşyalarınızı depolamaktayız. Tüm depolama alanlarımız ve ayrıca depo odalarımız en üst düzeyde korunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin en değerli eşyalarını depolarken gereken tüm özeni gösteriyoruz. Gerek Çolakoğulları firması olarak biz, gerekse firmamızın bünyesinde çalışan tüm personellerimiz ofis eşyalarınızı depolarken hassasiyetle çalışıyoruz.

Peki, ofis eşyalarınızı nasıl depoluyoruz? Kurumsal ya da ofis eşyalarınızı depolarken siz müşterilerimize nasıl bir hizmet veriyoruz?

Ofis Eşyaları Nasıl Depolanır?

Ofis Depolama
Ofis Depolama

Değerli eşyaların depolanması sırasında gereken tüm hassasiyetin verilmesi gerekir. Çolakoğulları firmasında çalışan tüm personellerimiz de bu hassasiyeti göstermektedir. Bünyemizde çalışan tüm personelimiz, kurumsal ya da şirketinize ait ofis eşyalarınızı taşımadan önce özenle ve itinayla hepsini paketler. Paketlenen eşyalarınız yine aynı özenle ve dikkatle araçlarımıza yerleştirilir.

Depolama alanımıza getirilen eşyalarınız, yine aynı titizlikle size ait olan depolara taşınmaktadır. İstediğiniz süre boyunca kiraladığınız alanlarda eşyalarınız depolanır ve tüm olumsuzluklara karşı korunur. Aynı şekilde tüm eşyalarınızı size teslim ederiz. Bu hizmeti veren şirketler arasında en modern ve en iyi koruma sistemine sahibiz.

Sigortalı Ofis Depolama Hizmetleri

Sigortalı depolama hizmetleri veren şirketler arasında en iyi firmayız. Ofis eşyalarınızı depolarken aynı zamanda hepsini sigortalıyoruz. Ayrıca tüm eşyalarınızı 7/24 güvenlik önlemleri altında saklıyoruz. Hırsızlık, yangın, su basması ve bunun gibi tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınızı itina ile koruyoruz. Güvende olan eşyalarınızı olası her duruma karşıda sigortalıyoruz.

Kurumsal Eşya Depolama Şirketi Olan Çolakoğulları Firmasının Avantajları

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya depolama şirketidir. 
 • Eşya depolama işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlamaktadır. 
 • Firma bünyesinde profesyonel bir ekip görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya depolama firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya depolama ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları, sigortalı depolama hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya depolama konusunda kendilerinden dilediğiniz süre aralığında hizmet almanız mümkündür. 
 • Güvenilir eşya depolama konusunda kendilerinden istediğiniz kadar referans da talep edebilirsiniz. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi depolama firması olarak bilinmektedir.  

En Güvenli Depolama Firmasıyız

Çolakoğulları firması; yılların tecrübesine ve en çok müşteri memnuniyetine sahip şirkettir. Eşyalarınız depolarımızda korunurken tereddüt dahi etmeyin. Biz; en güvenli depolama firmasıyız.

Ofis depolama ücretlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Bizimle FacebookInstagram ve Twitter üzerinden de iletişime geçebileceğiniz gibi, bize telefonla da ulaşabilirsiniz.

Sizlerden Gelen Sorular

Eşya Depolama Hizmeti Nereden Alınır?

Eşya depolama hizmeti için Çolakoğulları adresini ziyaret edebilirsiniz. Firmamız, tüm depolama hizmetlerinde siz değerli müşterilerimiz için en iyisini sunmaktadır. Bizden aldığınız hizmetler sayesinde de paranız hiçbir şekilde boşa gitmemiş olacaktır.

Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Eşya depolama fiyatları 2 bin 500 bin TL’den başlar. Eşyalarınızın depo içerisinde kapladığı alana göre de asıl fiyat hesaplaması yapılır. Ayrıca fiyat performans açısından da en uygun firma olduğumuzu özellikle vurgulamak isteriz.

Eşya Depolama İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, eşya depolama işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve tüm eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Firmamızı tercih etiğinizde, aynı zamanda tüm eşyalarınızın da güvende olmasını sağlarsınız.

Eşya Depolamada Kiralama Süresi Nedir?

Eşya depolamada kiralama süresi haftalık, aylık ve yıllık olarak belirlenebilir. Yani bu süreyi tamamen siz belirlersiniz ve biz de sizin belirlemelerinize göre en uygun depo kiralama fiyatları tarifelerini sizlere sunarız. 

Eşya Depolamada Nakliye Hizmeti Veriyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları adresi olarak eşya depolamada nakliye hizmeti de veriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, tüm süreci sizin için yönetmekte ve memnuniyetinizi sağlamaktayız.

Eşya Depolama Alanlarınızı Görebilir miyiz?

Elbette! Çolakoğulları adresli firmamızdan aldığınız eşya depolama hizmeti kapsamında, eşyalarınızın depolanacağı alanı canlı bir şekilde görmeniz mümkündür. 

Depolama Hizmetleri Neden Tercih Edilir?

Eşyalarınız için belirli bir dönem aralığında uygun yerler bulundurmak durumunda kalabilirsiniz. Böylece alan konusunda çaresizlikleri ortadan kaldırmış ve eşyalarınızı teslim alacağınız güne kadar güvenli bir ortamda muhafaza etmiş olursunuz. İşte bu yüzden de depolama hizmetleri çok önemlidir. 

Site Haritası