universite tasimaciligi

Üniversite taşımacılığı, nakliye sektörünün en önemli işlemleri arasındadır. Tabii her bir sektördeki yerleşkelerin adresleri değişebileceği gibi üniversitelerin adreslerinde de değişikliğe gidilebilir. Bu durumun ise pek çok farklı sebebi vardır. Özellikle de deprem, kentsel dönüşüm ve maddi durumlar gibi etkenleri ön plana çıkarabiliriz. Aynı zamanda o üniversitenin büyümesinin de taşınma durumuna yine etkisi vardır. Üniversite taşıma işlemlerinin gerekli olduğu durumlardan biri de açılan yeni bölümler ve sadece belirli bölümlerin adreslerinin değiştirilmesidir. 

Tabii konu her ne olursa olsun, üniversite taşımacılığı işlemlerine dair en iyi hizmeti Çolakoğulları Nakliyat firmamızdan alacaksınız. 

Üniversite Taşımacılığı Yapan Şirketler

Üniversite taşımacılığı yapan şirketler ise bnu işlemi gerçekleştiren adresler olarak ön plana çıkmaktadır. Eğer sizin de bu kapsamda bir hizmet ihtiyacınız varsa, nakliye firmaları ile iletişim kurmalısınız. Ancak bu iletişimlerinizde elbette ki çok dikkatli olmanız gerekir. Zira üniversite nakliyesi işlemi çok ciddi anlamda profesyonellik ister. Bu profesyonelliği ortaya koyacak ve müşteri memnuniyetini sağlayacak bir firma seçimi yapmanız çok önemlidir. Bunu başardığınızda, aynı zamanda harika da bir seçim yapmış olursunuz. 

Üniversite taşımacılığı yapan şirketler arasında Çolakoğulları Nakliyat firmamız daima ön planda yer almaktadır. 

İstanbul Üniversite Taşımacılığı

İstanbul üniversite taşımacılığı işlemlerinin de tüm ülke genelinde ön planda olduğun söyleyebiliriz. Buradaki nüfusun faza olması, üniversite sayısının da artmasına sebebiyet veriyor. Aynız amanda İstanbul ilimiz tam bir üniversite kentidir. Bu kentte yer alan üniversiteler ise bazı durumlarda kısmen de olsa adres değişikliğine gidebilirler. İşte bunun gerçekleşmesi için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Çolakoğulları Nakliyat firması olarak İstanbul üniversite taşımacılığı konusunda müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunmaktayız. 

universite tasima hizmetleri

Kurumsal Üniversite Taşımacılığı

Üniversite taşıma işlemi, firmamız tarafından kurumsal bir şekilde gerçekleşmektedir. Çaolakoğulları Nakliyat firmamız, tüm hizmetlerinde genel olarak profesyonelliğe ziyadesiyle önem verir. Müşterilerine bu kapsamda daima kaliteli hizmetler sunar ve onların memnuniyetini kazanır. Zaten kurumsal bir yapıda oluşumuz sayesinde sizlere sağladığımız faydanın gerçekten de çok üst seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede, süreç genelinde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca kurumsal üniversite taşımacılığı hizmetimiz sayesinde de bu işlemi en kolay şekilde halletmiş olursunuz. 

Üniversitede Laboratuvar Taşımacılığı

Üniversite nakliyesi işlemi, kendi içerisinde detaylar gerektiren bir süreçtir. Mesela üniversite içerisindeki alan ve kısımların da bu kapsamda en iyi şekilde taşınması gerekir. Müşterilerimiz, bu konuda detaylı bir araştırma yaparak bizlere de sorular yöneltmektedir. Bu soruların başında ise laboratuvar taşıma işlemleri gelir. Çolakoğulları Nakliyat firması olarak elbette ki böyle bir işlemi de en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bizden aldığınız hizmet kapsamında, üniversitenizin tüm kısımlarıyla birlikte taşınacağını düşünebilirsiniz. 

Aynı zamanda üniversite laboratuvar taşımacılığı da bizim uzmanlık alanımız dahilinde diyor ve sizleri üstün kaliteli hizmetlerimizden faydalanmaya davet ediyoruz. 

Üniversite Taşımacılığı Süreçleri

Üniversite taşımacılığı süreçleri, firmamız tarafından en iyi şekilde sürdürülmektedir. Bunun için ilk olarak eşyaların alınacağı adrese geliyoruz. Burada sizler için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet sayesinde, sizlere üniversite taşımacılığı fiyatları hakkında da bilgiler veriyoruz. Sizlerin onayını aldıktan sonra da sürece başlamaktayız. İlk olarak tüm eşyalarınızı en uygun şekilde paketlemekteyiz. Hazırladığımız nakliye paketlerini de yük asansörümüz ile aşağıya indirerek, nakliye aracımıza yüklüyoruz. 

Tüm eşyalar araca yüklendikten sonra, yeni adrese doğru yola çıkmaktayız. Adrese ulaştığımızda, yine yük asansörümüz ile tüm eşyaları yeni yerlerine taşıyoruz. Ardından da paketlerinden çıkarıp, eşyalarınızın kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede de üniversite taşımacılığı işlemimiz tamamlanmış oluyor. 

Sigortalı Üniversite Taşımacılığı

Çolakoğulları Nakliyat firması olarak sigortalı üniversite taşımacılığı hizmetlerini uzun yıllar boyunca sağlamaktayız. Elbette ki bu süreci sizler için en profesyonel şekilde yürütüyoruz. Ancak buna rağmen, nadiren de olsa bazı ufak kazalar meydana gelebilmekteyiz. İşte tüm bu durumlar karşısında, müşterilerimizi güvence altına almayı hedefliyoruz. Bunun için de sizlere sigortalı üniversite taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet sayesinde, eşyalarınıza sigorta yapıyor ve maddi bir güvence içerisinde olmanızı sağlıyoruz. Yani bu süreç dahilinde herhangi bir eşyanız maddi yönlü hasar alırsa, tüm hasarı sigorta şirketimiz karşılıyor.

Unutmayın ki Çolakoğulları Nakliyat firması demek güvenli üniversite nakliyesi hizmeti almak demektir. Siz de hizmet detaylarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Firmamızın instagram sayfasından da firmamız ile ilgili bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Site Haritası