Kurumsal üniversite taşımacılığı, ofis taşıma firması olan Çolakoğulları nakliyat 1956 yılında bu hizmetlere başlamıştır. 1970 yılına gelindiğinde gelişen teknoloji ile artık her alanda taşımacılığın yoğunlaşması yani insanların bir yerden başka bir yere geçmesi sıklaşması üzerine sektörde büyük bir kıpırdama gerçekleşmiştir. Bu konuda hem tecrübeli hem de uzman olan nakliyat firmaları büyük işler yapmıştır. ve yapmaya devam etmektedir. Özellikle firmamız kurumsal kimliğinden ve fiyat politikasından asla taviz vermeden sektörde her zaman ayakta kalmayı başarmıştır.

Üniversite Taşımacılığında Sizlere Sunulan Hizmetler

Ücretsiz Ekspertiz   | Paketleme Hizmeti | Sigorta Hizmeti | Marangoz Hizmeti | 

| Araç Kiralama | Tesisat ve Elektrik Hizmeti | Paketleme Ürün Tedariği

Kısaca firmamız Üniversitenizin nakliye hizmetlerinde sizlere her türlü profesyonel desteği en iyi şekilde sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek kurumunuzun taşınacağını ve expertiz hizmeti almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Kurumsal Taşımacılık Hizmetlerinde Çolakoğulları Nakliyat Farkı!

Eskiden üniversitelerin az olduğu bir Türkiye’de günümüz itibari ile her ilde bir üniversite bulunmaktadır. Özellikle büyük şehirler olan İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük illerde neredeyse her ilçede birer üniversite kuruluşu bulunmaktadır. Fakat günümüzde eski üniversitelerin artık bulunduğu bölgenin yoğunluğundan ve eski yapıya sahip olmasından dolayı bazı tadilat veya taşınmalar gerçekleşmektedir. Bunun dışında farklı nedenlerle bir üniversitenin başka yere de taşınması söz konusu olmuştur.

Taklitlerimizden Sakının
Taklitlerimizden Sakının

Firmamız her türlü nakliyat hizmeti verdiği gibi üniversite taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Sonuçta büyük kuruluşlar ile iş yapan firmamız bu hizmetini kusursuzca yerine getirmektedir. Üniversite taşımacılığı hizmetlerinde firmamız her zaman profesyonel ekipler ile hareket etmektedir. Çünkü eğitim süresini göz önüne alarak belli bir tarih çerçevesinde bu hizmetin organizeli bir şekilde bitirilmesi gerekmektedir. Üniversite taşımacılığı diğer hizmetler gibi kısa sürede bitecek bir taşımacılık hizmeti değildir. İşte bu konuda profesyonel olan firmamız özellikle %100 referansları ile siz değerli müşterilerimize %100 güven sağlamaktadır.

Üniversite Taşımacılığı Hizmetlerinde ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat Farkı

Türkiye’nin her yerinde yıllardır taşımacılık hizmetleri sunan firmamız gerek ev gerek ofis taşımacılığında hizmetlerine üniversite taşımacılığı hizmetlerini de ekleyerek 1970 yılından bu yana profesyonel hizmetlerine devam etmektedir. Yıllarını sektöre adayan firmamız günümüzde gelişen üniversite nakliyesi hizmetlerine büyük önem vermiştir. Firmamız her alanda başarıdan başarıya kaliteli hizmetlerini sürdürmektedir.

Üniversite taşıma hizmetlerinde firmamız kitaplarınız olsun, mobilyalarınız olsun her türlü üniversite malzemelerini profesyonelce gerçekleştirmektedir. Firmamızın her açıdan sistemli taşımacılığı benimseyen Çolakoğulları nakliyat ile sizde artık tanışın. İster evinizi isterseniz de ofisinizi büyük bir profesyonellikle taşıyabilirsiniz. Çolakoğulları nakliyat ile tanışmak ve firmamız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamızın firmamızı ziyaret edebilirsiniz., Firmamızın youtube kanalı üye olarak aşağıda bulunan videolarımıza benzer videolarımızı bulabilirsiniz. Şirketimizin bu videoları sizlerle paylaşmasının sebebi; hizmet sürecinde nasıl çalıştığımızı görebilesiniz diye eklenmiştir.

ÜNİVERSİTE Nakliye Hizmetlerimiz İle İlgili Videolarımızı İnceleyebilirsiniz.

YouTube video
Şirketimiz; üniversite taşıma hizmetlerinde sizle çok iyi bir şekilde fırsatlar sağlamaktadır. Üniversite taşımacılığı dediğimizde büyük bir projeden bahsetmekteyiz. Çolakoğulları ailesi olarak; her zaman kurumsal şirketlere kaliteli hizmet sunmak için en ince ayrıntısına kadar dikkatli bir şekilde hareket ederiz. Yılların deneyimli ve güvenilir taşıma şirketi ile çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Daha önce üniversite taşımacılığı yaptınız mı?

Evet, yaptık. Firmamızın referanslarından bakabilirsiniz.

Üniversite Taşımacılığını ne zamandan beridir yapıyorsunuz?

firmamız 1970 yılından beri devlet ve özel sektöre bağlı üniversitelere hizmet vermektedir.

Üniversitede Laboratuvar taşımacılığı yapıyor musunuz?

Evet, yapıyoruz. Firmamız tüm laboratuvar cihazların nakliyesini gerçekleştirmektedir.

Üniversite taşımacılığına ait özel sigortalama hizmetiniz var mı?

firmamız tarafından her kuruma ait özel sigortalama poliçemiz mevcuttur.

Üniversite taşıma fiyatları ile ilgili bilgi alabilir miyiz?

Üniversite taşıma işlemlerinden önceden yapılan incelemeler ile fiyatlandırma yapılmaktadır.

Site Haritası