Ofis taşımacılığı alanında marka haline gelen bir taşıma şirketiyiz. Türkiye’de birçok genel müdürlüklerin nakliye hizmetlerinde aklına gelen firmaların başında gelmekteyiz.

Bu süreci çok iyi bir şekilde yöneten ve yıllardan beri kurumsal taşımacılık hizmetlerimizde taviz vermeden hizmetlerimizi sistemli olarak ilerletmekteyiz.

Referanslarımızı Hemen Tıklayın ve inceleyin!
Ofis Taşıma Şirketleri
Ofis Taşımacılığı Şirketleri

Ofis taşımacılığı süreçlerini çok iyi bir şekilde yöneten ve günümüzde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan firmamız ile ofisinizi profesyonelce taşıtabilirsiniz. İstanbul’un en eski kurumsal ofis taşıma şirketi ile hızlı, güvenli ve kaliteli bir şekilde taşıtın.

Ofis Taşımacılık

Ofis Taşımacılık hizmetleri her geçen gün yeniliklerle karşınıza çıkmaktadır. Şirketimiz 1956 yılından bu yana sektörde önemli başarılara imza atmış firmalardan birisidir. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinde kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını hemen hemen tüm şirketlere duyurmuştur. Ofis taşımacılığının Google arama motorundaki diğer eş anlamı Çolakoğulları nakliyat diyebiliriz. Lakin sektörümüzde isim kullanma gibi korsanlıklar söz konusu olsa da firmamızın bilinirliği birçok özelliği ile netlik kazanmaktadır. Firmamız sizlere istediğiniz kadar referans sunabiliriz

Kurumsal Ofis Taşımacılığı
Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerinde her geçen gün en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Türkiye’de özellikle İstanbul bölgesinde bulunan tüm şirketlere hizmetlerimizde kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Çalışma alanlarımızda profesyonel ofis taşıma desteğini sunarken her zaman müşteri memnuniyeti için çaba sarf etmekteyiz. Sizlerde firmamız ile bu ortak çalışmalarda bulunabilirsiniz.

Ofis Taşıma Şirketleri

Ofis taşıma şirketleri her geçen gün yoğun bir şekilde artmaktadır. Ne yazık ki bu durum bir çok olumsuzlukları da beraberinde getirmektedir. Evet, ülkemizde her sektörde kendisini ispatlamış birçok firma görebiliriz. Kimisi inşaat sektöründe kimisi emlak sektöründe kimisi de nakliyat sektöründe kendisini ispatlamış ve tüm Türkiye’ye marka olmuş firmalar görebiliriz.

İşte nakliye hizmetleri konusunda da Çolakoğulları nakliyat diyebiliriz. Özellikle son yıllarda kulelerin dikilmesi ile birçok kurumsal şirket normal apartman dairelerinden bu plazalara taşınma sürecine girmiştir. İşte tam bu noktada şirket taşımacılığı, ofis taşımacılığı hizmet alımı devreye girmektedir. Bu şekilde Çolakoğulları ofis taşıma firması ile tanışabilirsiniz.

En İyi Ofis Taşıma Şirketi
En İyi Ofis Taşıma Şirketi

İstanbul Ofis Taşıma

Firmamız İstanbul ofis taşıma şirketi olarak; günümüze bu hizmeti ilk gerçekleştiren şirketlerin başında gelmektedir. Birçok konuda yapmamız gereken sorumluluklar olduğunu biliyoruz. İlk olarak yapmanız gereken firmamıza ile iletişime geçmeniz.  Bundan sonraki süreç kolaydır. Firmamız tarafından ön bir tanışma ve expertiz organizasyonu yapılarak taşınacak malzemelerin listesi hazırlanıyor. Taşınacak mesafeler, kat oranlar vs… detaylar görüşülerek taşımacılık işlemleri için zaman, plan ve program hazırlanılıyor.  

Çolakoğulları nakliyat firması olarak her zaman sağlam ve kalifiyeli elemanlarımız ile geniş araç filosu eşliğinde ofis taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. Firmamız tüm ofis taşımacılık hizmetlerinde her zaman güvenli çalıştığı için ALLİANZ güvencesi ile tüm eşyalarınızı sigortalatmaktadır.  Sizde firmamız ile ofis taşıma hizmetlerinden faydalanmak isterseniz; tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden ofis taşımacılığı hizmeti ile alakalı olan Ofis Taşıma bölüme tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Profesyonel Ofis Taşıma
Kurumsal Ofis Taşımacılığı Hizmetleri
Ofis taşımacılığında profesyonel firma nasıl bulunur?

En önemli konulardan biri olan profesyonel ofis taşıma firmaları ile ilgili firmamızın ofis taşıma şirketleri sayfasını ziyaret ederek bulabilirsiniz.

İstanbul içi ofis taşıma fiyatları ne kadardır?

Ofis taşıma işleminde fiyat eşyanıza ve mesafeye göre değişkenlik gösterir, en doğru fiyat için bizi arayın.

Hangi firmalar arşiv taşımacılığı hizmeti vermektedir?

İstanbul’da arşiv nakliye hizmetlerini firmamızın arşiv taşımacılığı sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Ofis taşımacılığı kaç saat sürmektedir?

Ortalama saat hesaplaması için lütfen ofis taşıma hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şehirler arası ofis taşıma hizmeti var mi?

Evet şehirler arası ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Ofis Taşıma Firmaları

Ülkemizde ofis taşıma firmaları ile ilgili yapılan araştırmada hizmet kalitesi son 2020 yılında hızlı bir düşüşe geçmiştir. şirketimiz son yıllarda ortaya çıkan koronavirüs sebebi ile birçok iş sahalarında oluşan ekonomik krizleri göz önüne alarak siz değerli iş ortaklarımıza profesyonel anlamda hizmetlerini uygun rakamlara gerçekleştirme kararı almıştır. 2020 yılı itibari ile ofis taşımacılığı süreçlerinde hangi firma ofisini firmamız ile taşıttırmak isterseniz firmamız tarafından %20 indirim hakkı kazanacaktır.

Çolakoğulları ailesi olarak; tüm bu indirim hakkını sadece arayan yeni müşterilerimize değil; aynı zamanda eski müşterilerimize de gerekli duyarlılığı sağlamaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini parasal değerlerden önce kılan firmamız ile çalışmalarınızı gerçekleştirmek isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında Hangi Durumlar Önemlidir?

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde en önemli durum; planlamadır. Planlı ve programlı nakliye hizmetlerini oluşturmadan kesinlikle taşıma işlemlerine başlamamak lazım. Bu konuda Çolakoğulları ofis taşıma şirketinden destek alabilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Referansların Önemi Nedir?

Alabileceğiniz bir hizmette en önemli konu güvenilir bir firma olmasıdır. Referanslı ofis taşıma şirketi ile ilgili karar vermeniz sizin için çok daha rahat olacaktır. Profesyonel ofis taşımacılığında referanslı bir taşıma şirketi ile hareket etmeniz önemlidir.

Ofis Taşımacılığında Hangi Hizmetler Mevcuttur.

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde bulunan hizmet ağlarımız; mobilya söküm ve takım, beyaz eşyaların söküm ve takımı ve kolileme işlemleri dahildir. Ek hizmetlerden talepleriniz olduğu taktirde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmetinde Sigorta Var Mı?

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde sigorta hizmetimiz mevcuttur. Tüm ofis malzemelerinizin firmamız tarafından sistemli olarak sigortalamaktadır. Allianz güvencesi ile firmamızın tüm eşyalarını sigorta yaptırabiliriz.

Ofis Taşımacılığında Ücretsiz Ekspretiz Hizmeti Var Mı?

Firmamız tarafından tüm eşyalarınız ayrıntılı olarak incelemek adına ücretsiz olarak ekspretiz hizmetini sunmaktayız. Yapılan tüm eksper hizmetlerinde kesinlikle ücret talep edilmemektedir.

 

 

Müşteri Memnuniyeti

5
Rated 5 out of 5
Excellent100%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

 

Gerçek Kullanıcı değerlendirmeleri ile 1956 yılından beri MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odakli profesyonel taşımacılık. 

Firmamız END Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesidir.

 

 

Son Yorumlar

No Title

Rated 5 out of 5
28 Kasım 2020

Harika bir taşıma firması! Eşyalarım hiç zarar görmeden taşındı. Çok memnun kaldım.

Özlem Bakır

 1. Kasım Sabuncu diyor ki:

  Colak oğlu nak firması gerçekten tüm samimiyetimle mükkemel bi kurumsal bi firma çolak oğlu nak firması tün yetkilerinden ve çalışan ekipmanlarından sevgi ve saygılarımla mükkemel bi ekip filosuna sahip bi kurumsal bi firma teşekürler çolak oğlu ailesine

 2. Sadi özışık diyor ki:

  Yorumları okudum firmamızın ofis taşıma hizmeti konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Şirketimiz ofis taşıma süreçlerinde yıllardan beridir sizlerle çalışmaktadır.

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Merhabalar firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerini İstanbul’un tüm ilçelerinde gerçekleştirmektedir.

Yorumlar kapalıdır.