Ofis taşımacılığı, her işletme için önemli bir süreçtir ve doğru bir şekilde planlanması ve yönetilmesi gerekmektedir. Çolakoğulları ofis taşımacılığı hizmeti, müşterilere profesyonel ve güvenilir bir taşınma deneyimi sunmayı hedeflemektedir. İşletmeler, Çolakoğulları ile çalışarak eşyalarının güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirler.

ÇOLAKOĞULLARI İle Sistemli, Sigortalı ve Pratik Ofis Taşıma Hizmetleri

Çolakoğulları’nın ofis taşımacılığı süreci, ilk adımlardan başlayarak taşınmanın tamamlanması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması ile sonuçlanır. Profesyonel taşıma ekibi, eşyaların hasar görmeden yeni ofise taşınmasını sağlamak için titizlikle çalışır. Hassas elektronik eşyaların taşınması konusunda uzmanlaşmış olan Çolakoğulları, müşterilerin endişelerini ortadan kaldırır ve taşınma sürecini en sorunsuz hale getirir.

HEMEN TEKLİF AL EXPERTİZ TALEBİ AL

Neden En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketiyiz?

 • 1970 yılından beri kesintisiz kurumsal ofis taşıma hizmetleri vermekteyiz.
 • Ofis taşımacılığı hizmetleri dışında diğer tüm kurumsal taşımacılık hizmetlerini de sunmaktayız.
 • Kurumsal taşıma sahalarında personel ve şirketimizin yeterliliğini oluşturan tüm evraklarımız mevcuttur.
 • Şirketlerin evrakları yada fazla ürünlerini saklamak için ihtiyaç duydukları depolama alanlarına sahibiz.
 • Süreçleri iyi bir şekilde kordine ederek, ofis taşımacılığı hizmeti esnasında tüm gerekli ekipman ve hizmetleri sağlamaktayız.
 • Personellerin İSG evrakları, Araç uygunluk belgeleri ve ofis taşıma hizmetini yapabilecek yeterlilik belgelerine sahibiz.
 • Hizmet alanımızda yeterli sayıda güçlü referansları olan bir firmayız.
 • İstanbul’da bulunan tüm plazaların taşıma şartlarını ve yöntemlerini bilen tecrübeli bir firmayız.
 • Araç filosu konusunda yeterli donanıma sahibiz.

Güçlü Referanslı Ofis Taşıma Hizmetleri

Türkiye’nin en büyük firmalarının ilk tercihi olan ve günümüzde binlerce referansı ile sektörde diğer rakiplerle arasında fark açan firmayız. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde sizlere her zaman en iyi hizmeti en uygun rakamlarla sunmaktayız. Bizden fiyat almadan ofisinizi taşıtmayın!

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Profesyonel Ofis Taşıma Hizmetlerinde Firmalarda Aranan 9 Özellikleri

Profesyonel EkipGüçlü Referanslar✅Tecrübe Ekip
✅Kurumsallık✅Hızlı Çözüm✅Güvenilirlik
✅Planlama✅Paketleme Hizmetleri✅Geniş Araç Filosu
Ofis Taşımacılığında 9 Özellik

İstanbul’da Ofis Nakliyesi Verilen İlçelerimiz

Aşağıda belirtilen ilçelerimizde ve bu ilçelere bağlı bölgelerde firmamız ofis nakliye hizmeti sağlamaktadır. Tüm ilçelerimizde yapılan nakliye hizmetlerimiz aynı şekilde geçerlidir. Ve ilçelere göre fiyatlandırma yapılmamaktadır.

AtaşehirBeykozKavacıkÜsküdar
ÜmraniyeMaltepeKartalTuzla
KurtköySancaktepeKadıköyMaslak
SarıyerBeşiktaşŞişliBeylikdüzü
AvcılarBağcılarKağıthaneKaraköy
TaksimOrtaköyRivaGöktürk
BüyükçekmeceAtaköyBakırköyLevent
GöztepeBostancıTopkapıYenibosna
İstanbul’da Ofis Nakliyesi Yapılan İlçeler

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Hizmetlerinden Kareler

Ofis Taşıma Başlıkları

Firmamızı Bulmak İçin Google Arama Motorunda En Çok Aranan Kelimeler

✅Ofis Taşıma✅Ofis Taşıma✅ Ofis Taşıma Şirketleri
✅Kurumsal Ofis Taşımacılık✅En İyi Ofis Taşıma Şirketi✅İstanbul Ofis Taşıma
✅Çolakoğulları Nakliyat✅Şirket Taşımacılığı✅Ofis Nakliyesi
En Çok Aranan Kelimeler

Profesyonel Ekibimiz İle Ofis Taşımada Sorunsuz Hizmet,

Ofis taşımacılığı sürecinde karşılaşılan zorluklar, Çolakoğulları’nın deneyimli ekip ve ekipmanı sayesinde başarıyla üstesinden gelinebilir. Taşıma süresi, eşyaların güvenliği ve taşınmanın hızlı bir şekilde tamamlanması konularında endişeler olabilir. Ancak, Çolakoğulları’nın profesyonel hizmetleri ve dikkatli planlama sayesinde bu endişeler gereksizdir.

Müşterilerin ofis taşımacılığı hizmetiyle ilgili sıkça sorulan soruları yanıtlamak ve doğru bilgileri sağlamak, Çolakoğulları’nın misyonunun bir parçasıdır. Şirket, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır ve bunu en iyi hizmet ve iletişimle sağlar.

Ofis taşımacılığı, bir işletmenin büyümesi ve gelişmesi için önemli bir adımdır. Doğru bir taşıma hizmeti seçmek, işletmenin başarısına katkıda bulunabilir. Çolakoğulları’nın ofis taşımacılığı hizmeti, işletmelere sorunsuz bir taşınma deneyimi sunarak, müşterilere güven ve memnuniyet sağlamayı hedeflemektedir. Siz de Çolakoğulları ile çalışarak, ofis taşımacılığı sürecini kolaylaştırabilir ve işletmenizi yeni bir başlangıca taşıyabilirsiniz.

Ön İnceleme:Eşyaların Miktar Analizi
Paketleme:Malzeme Miktarı ve Kalitesi
Araç:Araç Boyutu ve Kapasitesi
Taşıma Yöntemi:Asansör Sistemi
Güvenilirlik:Eşya Sigortalama
Ofis Taşımacılığı Süreçleri

Ofis Taşımacılığı Süreci

Ofis taşımacılığı süreci, birçok aşamadan oluşur ve her adımın doğru bir şekilde planlanması ve uygulanması önemlidir. İşte ofis taşımacılığı sürecindeki adımlar:

A. İlk Adımlar ve Planlama Aşaması

Ofis taşımacılığı süreci genellikle ilk adımların atıldığı ve planlamanın yapıldığı aşamayla başlar. İşte bu aşamada yapmanız gerekenler:

 1. Eşyaların ve Mobilyaların Envanterinin Çıkartılması: Ofisteki eşyaların ve mobilyaların tam bir envanterini çıkartmak önemlidir. Böylece hangi eşyaların taşınacağı ve nasıl paketleneceği konusunda daha iyi bir planlama yapabilirsiniz.
 2. Taşıma Sürecinin Planlanması ve Takvimi Oluşturulması: Ofis taşımacılığı için bir taşıma planı oluşturmalı ve bir takvim belirlemelisiniz. Bu takvim, taşıma sürecinin her aşamasını ve ayrıntılarını içermelidir.
 3. Taşınma Planının Çalışanlara ve Müşterilere Duyurulması: Taşınma planınızı çalışanlarınıza ve müşterilerinize duyurmanız önemlidir. Böylece herkes daha önceden bilgilendirilir ve taşınma süreciyle ilgili gerekli önlemler alınabilir.

B. Taşıma Günü ve Hazırlıklar

Taşıma günü yaklaştığında, hazırlıkları tamamlamak için bir dizi adım atmanız gerekmektedir. İşte bu aşamada yapmanız gerekenler:

 1. Eşyaların Paketlenmesi ve Etiketlenmesi: Eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için her birini uygun şekilde paketlemeniz ve etiketlemeniz önemlidir. Böylece eşyaların nereye yerleştirileceği konusunda daha kolay bir şekilde yönlendirme yapabilirsiniz.
 2. Mobilyaların Demontajı ve Ambalajlanması: Büyük mobilyaların demonte edilmesi ve uygun şekilde ambalajlanması gerekmektedir. Böylece taşınma sürecinde herhangi bir hasar riskini en aza indirebilirsiniz.
 3. Taşıma Ekipmanının Hazırlanması ve Araçların Kullanılması: Taşıma süreci için uygun ekipmanların hazırlanması ve uygun araçların kullanılması önemlidir. Bu, eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacak ve taşınma sürecini daha verimli hale getirecektir.

C. Eşyaların Taşınması ve Yerleştirilmesi

Taşıma günü geldiğinde, eşyaların güvenli bir şekilde taşınması ve yeni ofiste yerleştirilmesi gerekmektedir. İşte bu aşamada yapmanız gerekenler:

 1. Eşyaların Güvenli ve Uygun Bir Şekilde Taşınması: Taşıma sürecinde, eşyaların güvenliğini sağlamak önemlidir. Eşyaların dikkatlice taşınması ve uygun taşıma ekipmanlarının kullanılması bu noktada önemlidir.
 2. Yeni Ofiste Eşyaların Yerleştirilmesi ve Montajı: Yeni ofiste eşyalarınızın doğru bir şekilde yerleştirilmesi ve montajı gerekmektedir.

Çolakoğulları, profesyonel ekibi ve ekipmanlarıyla ofis taşımacılığı sürecini en iyi şekilde yönetmeyi hedeflemektedir. Müşterilere sorunsuz bir taşınma deneyimi sunmak için gerekli önlemleri alır ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Sorunsuz Bir Taşınma Deneyimi İçin İpuçları ve Hizmetler

İş yerinizi taşımak hiç de kolay bir süreç değildir. Eşyaları paketlemek, mobilyaları sökmek, eşyaların güvenli bir şekilde taşınması, yeni ofiste yerleştirilmesi ve montajı gibi birçok aşamayı başarıyla tamamlamak gerekmektedir. Ancak, doğru hizmetleri seçerek ve profesyonel bir taşıma şirketiyle çalışarak, ofis taşımacılığı sürecinin daha kolay ve sorunsuz bir hale getirilebileceğini bilmek rahatlatıcı olabilir.

Ofis Taşımacılığı Süreçlerinde Uygun Fiyatlandırma

Firmamız 2024 yılında kurumsal firmaların ofis nakliye hizmetlerinde fiyatlandırmalarında daha uygun seviyelere çekmiştir. Profesyonel kadromuz ile sizlere kaliteli hizmetlerimizi daha uygun fiyatlara vermeye çalışmaktayız. Ülkemizdeki ekonomik sorunlar ne yazık ki hepimizi etkilemektedir. Eski müşterilerimize %20, Yeni müşterilerimize %15 indirim sağlarak ofis taşımacılığı hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

ofis taşıma hizmetleri
ofis taşıma hizmetleri

Ofis Nakliyesinde Expertiz Hizmetlerin Önemi Nedir?

Ofis nakliye hizmeti almadan önce gerekli fiyat ve hizmetlerle ilgili telefon üzerinden bilgi almak pek sağlıklı değildir. Bu yüzden nakliyat firması tarafından ücretsiz olarak expertiz hizmetleri sağlanması gerekiyor. Bu konuda firmamız tüm şirketlere yaptıkları expertiz hizmetlerinde ücret talep etmemektedir. Bu konuda duyarlı ve güvenilir bir nakliyat firması olmuştur.

Türkiye sınırları içinde bulunan firmaların bir lokasyondan yeni bir lokasyona ofis eşyalarını taşınma işlemine ofis taşımacılığı denir. Türkiye’de ofis nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sunan ve günümüz nakliye hizmetlerinde her zaman başarılı bir grafik çizen firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını yoğunlaştırmaktadır. Ofis taşıma alanında ne kadar iyi olsak da her zaman daha iyisini yapana kadar hizmet süreçlerimizi kontrol altında tutmaktayız.

Profesyonel Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis Taşıma Süreçleri

Ofis Taşıma Fiyatı Ne Kadar?

Ofis taşıma hizmetleri ile ilgili olarak fiyat belirlemek için expertiz hizmeti gerekiyor. İnceleme yapıldıktan sonra ofis taşıma fiyatı belirlenir

Ofis Taşıma İşi Kaç Personel İle Yapılıyor?

Ofis taşıma işi minimum 10 kişi ile yapılmaktadır. Ofiste taşınacak eşyanın miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

Ofis Taşıma İşlemlerinde Sigorta Neleri Kapsamaktadır?

Ofis taşıma hizmetlerinde sigorta tüm ofis ürünlerinizin hasarını karşılamaktadır. Anlaşma yapılan sigorta firmasının poliçe detayı burada çok önemlidir.

Ofis Taşımacılığında Hangi Hizmetler Sunulmaktadır?

ofis taşıma işlemlerinde mobilya, beyaz eşya söküm paketleme hizmeti ayrıca dosya ve evrak kolileme hizmetleri verilmektedir.

Ofis Taşımacılığında Ekspertiz Hizmetleri Ücretli Mi?

Ofis taşımada fiyatlandırmayı doğru yapabilmek adına nakliyat firmaları tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti verilmektedir.

Ofis Taşımada En Çok Hangi Firma Tercih Edilmektedir?

Ofis taşıma hizmetleri ile ilgili en çok tercih edilen ofis taşıma şirketi; ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat firmasıdır

WhatsApp Gorsel 2024 01 27 saat 20.58.25 319fe599 3

En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketiyiz

Ofis Nakliyesinde Expertiz Hizmeti Ücretli Mi?

Firmamız tarafından tüm ofis taşımacılığı hizmetleri ücretsiz yapılmaktadır.

Ofis Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Ofis taşıma fiyatları eşyaların durumuna, mesafelere bir birçok değişik etkenler göz önüne alınarak değerlendirilip fiyatlandırılmaktadır.

Kullanılmış Ofis Eşyaları İçin Taşıma Sigorta Yapılıyor Mu?

Firmamız tarafından hem 2.el hem de sıfır ofis eşyalarının sigortaları kapsamlı olarak yapılmaktadır.

Ofis Nakliyesinde Personel Evrakları Nelerdir?

Ofis taşıma hizmeti veren personeller için istenilen evraklar İSG ve SGK evraklarıdır.

En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketiyiz

Firmamız 1970 yılından beri sektöründe önemli adımlar ve başarılara imza atmıştır. Geçmişten günümüze geldiğinde her zaman en çok ve ilk tercih edilen ofis taşıma şirketi olduk. Bu başarının sırrı elbette en iyi hizmeti en iyi şekilde verebilme çabasıdır. Şirketimizin misyon ve vizyonun da her zaman başarılı grafik çizmek ve müşteri memnuniyetinin paradan daha önemli olduğunu unutmamaktadır.

Yukarıda saymış olduğu bu 3 durum birçok sorunu beraberinde getirecektir. Bu yüzden ofis taşıma hizmetlerinde firma seçerken müşterilerin çok çok dikkatli hareket etmesi gerekmektedir. Bu tarz süreçleri yönetebilecek tecrübeli firmalara ihtiyaç vardır.

2022 Yılında Türkiye’deki Firmaların Ofis Taşıma Alanında En Çok Tercih Ettikleri Taşıma Şirketi: ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat LTD. ŞTİ.

“END Derneği”

Şehir içi veya şehirlerarası ofis taşımacılık hizmetleri ülkemizde profesyonelce yapılmaktadır. Sistem ve güvenilir hizmetleri ile her alanda başarılı işlere imza atan şirketler vardır. Türkiye’de tüm kurumsal firmaların profesyonel ofis taşımacılığı hizmet alım anlayışı farklıdır. Bu süreçte birçok nakliyat firması ile çalışmalarını sağlayan sayısız şirketler vardır.

Şirketimiz profesyonel ofis taşıma hizmetlerinin yanında “profesyonel ofis eşyası depolama” hizmeti de vermektedir. Kurumsal bünyemizde çalışan personellerimiz ile tüm ürünlerinizin paketleme ve etiketlemesi yapılarak depolama alanlarımıza sevk etmekteyiz. Bizimle bağlantı kurabilir. Depolama hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında Karşılaşılan Zorluklar

Ofis taşımacılığı süreci her ne kadar iyi planlansa da, bazı zorluklarla karşılaşılması mümkündür. İşte ofis taşımacılığı sırasında sıkça karşılaşılan zorluklar ve çözümleri:

A. Taşıma Süresi

Ofis taşımacılığı süreci genellikle belirli bir süre içinde tamamlanması gereken bir görevdir. Müşteriler genellikle ortalama 24-48 saat gibi bir sürede taşınmayı tamamlamayı beklerler. Bu noktada, taşıma sürecini hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamak önemlidir.

Çözüm: Çolakoğulları, profesyonel ve deneyimli bir taşıma ekibine sahiptir. Ekipler, taşıma sürecini hızlandırmak için etkili stratejiler kullanır ve takımlar halinde çalışarak işleri hızla tamamlar. Taşıma planı önceden detaylı bir şekilde yapılır ve takvime sadık kalınarak süreç yönetilir.

Bunun yanı sıra, olası gecikmelere karşı da çözüm odaklı bir yaklaşım sergilenir. Eğer beklenmedik bir durum ortaya çıkarsa, Çolakoğulları’nın taşıma ekibi anında çözüm üretir ve taşınma sürecini sürdürmek için gerekli önlemleri alır.

B. Hassas Elektronik Eşyaların Taşınması

Ofis taşımacılığı sürecinde, bilgisayarlar, yazıcılar ve diğer elektronik eşyalar gibi hassas ekipmanların güvenli bir şekilde taşınması önemlidir. Bu eşyaların doğru şekilde paketlenip korunması, taşınma sırasında olası hasarlara karşı önlem alınması gerekmektedir.

Çözüm: Çolakoğulları, elektronik eşyaların taşınması konusunda uzmanlaşmış bir taşıma şirketidir. Ekip, hassas ekipmanları korumak için özel paketleme malzemeleri ve teknikler kullanır. Elektronik eşyalar dikkatlice ambalajlanır ve taşınma sırasında herhangi bir zarar görme riskine karşı önlem alınır.

Ayrıca, elektronik eşyaların yerleştirilmesi ve montajı konusunda da dikkatli bir çalışma yapılır. Çolakoğulları’nın uzman ekibi, eşyaları orijinal konumlarına uygun şekilde yerleştirir ve gerekli bağlantıları gerçekleştirir.

Ofis taşımacılığı sürecinde karşılaşılan zorluklar, doğru planlama, profesyonel bir taşıma ekibi ve uygun ekipmanlarla aşılabilecek durumlar olabilir. Çolakoğulları’nın uzmanlığı ve profesyonel hizmetleri sayesinde, ofis taşımacılığı süreci sorunsuz bir şekilde tamamlanabilir ve müşteri memnuniyeti sağlanabilir.

Ofis taşımacılığı süresi ne kadar sürer?

Ofis taşımacılığı süresi, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Genellikle taşınmanın boyutuna, taşınacak eşyaların miktarına ve hedef ofisin konumuna göre değişiklik gösterir. Çolakoğulları, taşıma süresini en aza indirmek için etkili bir planlama yapar ve profesyonel bir ekip ile hızlı ve verimli bir taşıma süreci sunar. Taşınma planı, müşterilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre özelleştirilebilir.

Ofis taşımacılığı hizmeti nasıl fiyatlandırılır?

Ofis taşımacılığı hizmetinin fiyatlandırılması, çeşitli faktörlere göre belirlenir. Taşınacak eşyaların miktarı, taşınma mesafesi, taşınmanın zorluk derecesi gibi unsurlar fiyatı etkileyebilir. Çolakoğulları, müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun hizmet paketleri sunar. Müşteriler, Çolakoğulları ile iletişime geçerek ücretsiz bir fiyat teklifi alabilir ve taşıma hizmetinin detaylarını öğrenebilirler.

Taşıma esnasında eşya kaybı veya hasar durumunda ne yapılır?

Çolakoğulları, taşıma sırasında eşyaların güvenliğine önem veren bir taşıma şirketidir. Ancak, beklenmedik durumlar her zaman ortaya çıkabilir. Çolakoğulları, taşınma süreci boyunca eşyaların kaybolmasını veya hasar görmesini en aza indirmek için önlemler alır. Taşınma sırasında her eşya detaylı bir şekilde kaydedilir ve paketlenir. Eğer olumsuz bir durum olursa, Çolakoğulları’nın müşteri hizmetleri ekibi ile iletişime geçebilir ve durumu bildirebilirsiniz. Şirket, sorunu çözmek için gerekli adımları atacak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çaba gösterecektir.

Çolakoğulları müşteri hizmetleriyle nasıl iletişim kurabilirim?

Çolakoğulları müşteri hizmetleri ekibi, müşterilerle etkili iletişim kurmak için çeşitli kanallar sunar. İletişim bilgileri, web sitesinde ve diğer iletişim materyallerinde bulunabilir. Müşteriler telefon, e-posta veya iletişim formu aracılığıyla Çolakoğulları müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirler. Ekip, müşteri taleplerine hızlı bir şekilde yanıt verir ve yardımcı olmak için ellerinden geleni yapar.

Ofis taşımacılığı sırasında acil durumlarla nasıl başa çıkılır?

Ofis taşımacılığı sürecinde beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Acil durumlarla başa çıkmak için Çolakoğulları’nın profesyonel taşıma ekibi hazırlıklıdır. Acil durum planları önceden hazırlanır ve ekip, kriz yönetimi becerileriyle donatılmıştır. Eğer bir acil durum meydana gelirse, Çolakoğulları’nın taşıma ekibi hızlı ve etkili bir şekilde müdahale eder ve sorunu çözmek için gerekli önlemleri alır.

Ofis taşımacılığı ile ilgili olarak daha fazla sorunuz mu var? Çolakoğulları’nın uzman ekibi, memnuniyetle sorularınıza yanıt verecektir.

Devlet Kurumların Ofis Nakliye Hizmetleri

Devlet kurumları ülkemizde profesyonel anlamda en çok dikkat etmemiz gereken alanlardan biridir. Çünkü devlet dairelerin ofislerini taşırken zamana karşı yarışmaktayız. Oluşabilecek bir aksaklık devlet dairelerinin çalışmalarını aksatabilir. Bu da birçok krize sebep olabilir. Firmamız devlet kurumları ile 1970 yılından beri çalışmaktadır. Her zaman en iyi ekiplerini organize ederek nakliye süreçlerini en iyi şekilde tamamlamaktadır.

Devlet kurumunda yapılan tüm nakliye işlemleri sigortalı olarak yapılmaktadır. İstanbul’da tüm kurumların ofis nakliyelerini hızlı ve düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’de Çolakoğulları ailesi tarafından yıllardan beri süre gelen kurumsal ofis taşıma hizmetleri son yıllarda yoğun bir atılıma öncülük etmiştir. Özellikle İstanbul’da iş sahalarının da yoğunlaşması ile firmaların hareketlilik sürecine geçmesi ile bu talebi karşılamak isteyen birçok nakliye firması ofis taşıma şirketi olarak sürece geçiş yapmıştır.

Ofis Taşımacılığı Nedir?

“Ofis taşımacılığı” kelime anlamından da anlaşılacağı üzere özel veya kamu kurumlarının hizmetlerini yöneten genel merkezlerinin içersindeki ofis ürünlerinin taşınması işlemine ofis taşımacılığı denir. Bu hizmeti başarılı ve kaliteli bir şekilde sunmak kolay değildir. Özellikle büyük illerde sürecin ağırlaştığı birçok kurumsal yer vardır. İstenilen belgeler, taşıma şartları gibi gibi…

Ofis Nakliye Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

Bir ofisten başka bir ofise taşımacılık hizmeti yapılırken planlı ve programlı bir şekilde yapılır.

 • Taşıma hizmetini veren şirket, taşıma hizmeti alan şirkettir. İki taraf tüm süreci resmi olarak yazılı bir şekilde doküman hazırlayarak sürece başlarlar.
 • Tüm süreç yapılan protokol eşliğinde ilerler. Ofis taşıma sürecinin profesyonelce ve sistemli bir şekilde aynı zamanda taşınan şirketin istedikleri doğrultusunda gerçekleştiğinde ödeme işlemlerine geçilir.
 • Ofis nakliyesinde ödeme işlemleri için belirlenen vadeye istinaden faturalandırma yapılır. Yapılan faturalandırma taşınan firma tarafından ofis taşıma şirketine ödenir.
Ofis Taşıma ÜcretleriOfisten Ofise Taşıma FiyatlarıAsansörlü Ofis Taşıma Fiyatları
1 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı8.500 – 10.500 ₺+ 3800 ₺
2 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı12.500 – 16.800 ₺+ 4800 ₺
3 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı17.700 – 24.500 ₺+ 5900 ₺
4 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı25.800 – 32.800 ₺+ 6900 ₺
5 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı34.800 – 42.800 ₺+ 7800 ₺
+5 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı32.000 ₺ ve ÜzeriTEKLİF AL
Ofis Taşımacılığı Fiyat Teklifleri

Ofis Taşımacılık Hizmetinin Ev Taşımacılık Hizmetinden Farkı Nedir?

Ofis taşıma nasıl yapılır? Başlığında da belirtildiği üzere tüm süreç kurumsal firmalar arasında protokol ve dökümanlar üzerinden yapılır. Fakat ev taşımacılığı ofis taşıma hizmetlerinden biraz farklıdır. Bu süreç bireysel olarak ilerlediği için ve genellikle 1-2 günlük süreç olduğu için hızlı ve resmi olmadan alışveriş şeklinde tamamlanır. Tabi sizlere önerimiz ofis taşıma süreçlerinde olduğu gibi ev taşıma süreçlerinde de resmi evraklar üzerinden ilerlemek her iki tarafın güvenirliği açısından önemlidir.

2023 Yılı Ofis Taşıma Fiyatlarındaki Ne Kadar Arttı?

Son yıllarda ülkemizdeki ekonomik krizler birçok sektörde zorluklar yaşatmıştır. Bu sektörlerden biri olan ofis taşımacılık hizmetleri sunan nakliyat şirketleri tarafından da uyum sağlamak zorunda kalınmıştır. Ofis taşıma fiyatlarında %30 artış olmuştur.

Ofis Nakliyesinde Personel Ücreti Ne Kadar Arttı?

Ofis nakliyesinde hizmet veren firmaların bünyelerinde çalışan personellerin ücretleri %50 artmıştır.

Ofis Taşımacılığında Kullanılan Paketleme Malzemelerinin Fiyat Artışı Ne Kadar Oldu?

2023 yılında en büyük zammı plastik ürünler aldı. Çünkü; hammaddeden dolayı ve kaliteli paketleme malzemesi kullanmamızdan dolayı paketleme ürünlerine %70 zam uygulanmıştır.

2024 Yılında İstanbul İçinde Ofis Taşıma Fiyatları

2024 yılında İstanbul’da ofis taşıma fiyatları değişti. Son yapılan incelemede tüm ofis nakliye hizmetlerinde %20 zam yapılmıştır. Ülkemizdeki asgari ücret artışı ve arkasından gelen malzeme fiyat artışları direkt olarak nakliye fiyatlarını da etkilemiştir. 2024 ocak ayından itibaren tüm ofis nakliye hizmetlerinin fiyatları eski fiyat üzerinden %20 zam yapılarak sunulacaktır.

HIZLI Ve GÜVENLİ Asansörlü Ofis Taşımacılığı

YouTube video
Asansörlü Ofis Taşıma Hizmeti

Firmamız her zaman yeniliklere açık bir nakliyat şirketidir. Profesyonel ofis nakliye hizmetlerinde dış asansör sistemli ile sizlere daha kolay hizmetler sunmaktadır. Firmamızdan alacağınız tüm hizmetlerde her türlü kolaylığı rahatlıkla alabileceksiniz. Özellikle, zaman kısıtı bulunan firmaların acil bir şekilde ofislerinin nakliyesi ile ilgili olarak pratik çözümler talep etmektedir. Bu çözümlemeler firmamız tarafından başarılı bir şekilde karşılanmaktadır. Profesyonel asansörlü ofis taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Proje Bazlı Ofis Taşımacılık

Türkiye’de ofis taşımacılık hizmetlerinde proje bazlı ofis taşımacılık sürecini başalatan firma olarak sizlere bu hizmeti nasıl ve ne şekilde yapıldığını anlatacağız. Ülkemizde küçük çaplı firmalar olduğu gibi büyük çaplı firmalarda mevcuttur. Bu firmaların 7/24 kesintisiz olarak çalışması gerektiği bazı bölümleri vardır. Aynı zamanda 5000 kişilik bir çalışma ortamının da olduğu şirketler vardır. Bu tarz firmalar kolay kolay taşınmazlar. Fakat taşınma zamanı geldiğinde de süreci en ince ayrıntısına kadar planlayarak ofislerini taşırlar. İşte bu noktada devreye firmamız girmektedir.

Proje Taşımacılığındaki Süreçler Nelerdir?

 • projesi hazır olan ofislerin planlaması evraklar üzerine dökülür ve nakliyat firması ile proje yöneticileri süreci belirlerler.
 • Proje bazlı taşıma hizmetleri normal şartlarda uzun zaman almasına rağmen bu süreçte tam tersi kısa sürede bitirilmesi planlanır.
 • proje bazlı ofis taşıma hizmetlerinde sürecin doğru bir şekilde kontrol edilmesi gerekiyor. Aynı zamanda 2. planında her zaman hazır halde olması gerekiyor. oluşabilecek bir aksilikte 2. plan devreye sokulur.
 • Ofis taşıma hizmetlerinde en ağır ve zahmetli bir süreç olan bu hizmet dalı birçok nakliyat firmasının korkulu rüyasıdır. Çoğu firma bu sürece girişmezler. O yüzden bu süreci iyi yapan ve devamlı yapan belli başlı firmalar vardır.
WhatsApp Image 2020 10 09 at 21.45.05
Kurumsal Ofis Taşımacılığı

İstanbul’da Güvenli Ofis Taşıma Şirketleri Var Mı?

İstanbul’un diğer illerden ayıran en büyük özelliği ticari faaliyetleri diğer illerin toplamına eşittir. Bu yüzden İstanbul’da ticari faaliyetler yoğun olduğu için otomatik olarak ofislerde yoğundur. Ve bir ofisin başka bir ofise taşıma ihtiyacı hemen, hemen her gün gerçekleşmektedir. Güvenli ofis taşıma şirketlerini araştırdığınızda çok fazla bulamazsanız bile en kötü karşılaştıracağınız kadar vardır.

Türkiye genelinde 1970 yılından beri sektöre büyük güven vermiş ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat şirketi ofis taşıma alanında büyük güven vermektedir. Edindiği referanslarda bu güvenin en büyük göstergesidir.

Ofis Taşımacılığında Plazalara Giriş Süreçleri

Son 5 yılda en çok sıklıkla karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Aslında bu sorun değil, tam tersi güvenilir ve korsan olmayan tam teşkilatlı nakliyat firmalarının girişini sağlamak, belgeleri eksik olan firmaların girişlerine engel olmaktır.

Plazalarda Ofis Taşıması İçin Gerekli olan Belgeler Nelerdir?

 • Ofis taşımasında çalışacak personellerin İSG evrakları
 • Yine ofis taşıma hizmetlerinde çalışacak personellerin SGK evrakları
 • Taşıma hizmeti verecek personellerin Adli sicil kaydı
 • Firmanın görevlendirme yazısı
 • Firmanın nakliye süreçleri ile ilgili yetki belgeleri

Yukarıda bulunan bu belgeler İstanbul’da plazalarda ofis taşıma hizmetlerini gerçekleştirmede yardımcı olacak belgelerdir. Firmamızı İnstagram sayfamız üzerinden de inceleyebilirsiniz.

Ofis Taşımalarda Plazaların Çalışma Saatleri Kaçtır?

Bu soru görecelidir. Yani her plazaya göre değişkenlik göstermektedir. Örnek verecek olursak; Maslak bölgesinde hafta için akşam 18:00 ile sabah 8:00 arası ek olarak hafta sonları tam gündür. Ama Emaar Square plazada her gün her saat taşıma hizmeti verilebilir. Bunun sebebi; birçok plaza yeni yapıldığından çoğunun mal kabullerinin ayrı olmasından kaynaklıdır. Bu yüzden tüm ofis taşıma süreçlerinde hem hizmeti hem fiyatı etkileyen en büyük husus; plazaların çalışma saatleri ve taşınma şeklidir.

 1. 36f56722da85aa1e587214a9b7d8780f?s=48&d=mm&r=g

  Adamlar taşımacılıkta farklı bir boyuta ulaşmışlar kırmadan dokmeden zarar vermeden ve hızlı çalışıyorlar

 2. 78f1ca8593bd971f17481d229d4718be?s=48&d=mm&r=g

  Hem hızlı hem dikkatli hemde kaliteli taşımacılık yapıyorsunuz. İşinizin ustasısınız. Başarılarınızın devamını dilerim kolay gelsin.

 3. 9659daadef92d9a9518788e7f8cc2860?s=48&d=mm&r=g

  Taşımacılık sektöründe doğayen bi firma ve kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyor…

 4. f24155aca7ef518caa69d618602d484a?s=48&d=mm&r=g

  Muhteşem işletme işinde çok iyi bir ara fırsat bulursanız mutlaka ziyaret edin

 5. f24155aca7ef518caa69d618602d484a?s=48&d=mm&r=g

Profesyonel Ofis Taşıma Hizmetleri

Ülkemizin hemen hemen her köşesinde nakliyat hizmetleri vermek her firmanın gücü değildir. Profesyonel ofis nakliye hizmeti de bu alanda en çok yoğunluk kazanan zor hizmetlerin başında gelmektedir. Ofis taşımacılığı bir ev taşımacılığı hizmetine benzemez. Karşınızda her zaman kurumsal bir firmayı temsil eden yetkili veya yetkililer var. Bu yüzden sadece iş yapma konusunda değil, aynı zaman iletişim konusunda da özen göstermek gerekiyor.

profesyonel ofis tasimaciligi
Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketlerin Özellikleri Nelerdir?

 • Profesyonel firmalar her zaman konulara duygusal değil, profesyonelce yaklaşırlar.
 • Yapılacak işin plan ve projesini baştan dizayn ederler. Ve bunu müşterileri ile paylaşırlar.
 • Sektöründe nelerin eksik olduğunu ve bu eksikleri gidererek kendini artıya çıkarabilmeleri önemlidir.
 • Kaliteli paketleme malzemeleri, profesyonel elemanlar ve diğer ekipmanlar üzerinden en iyisini kullanmaya özen göstermelidirler.
 • Tüm süreci planlı ve projeli gerçekleştirselerde her zaman işlerini sağlama alarak sigortalı bir süreç yaratmaları gerekmektedir.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri Arasında En İyi Firmalar Hangileridir?

Bu soruya doğru cevabı google arama motorunda bile bulabilirsiniz. Sektöründe her zaman yeniliklere önem veren ve daima müşteri memnuniyeti üzerinde duran firmalar internet ortamında gerçek ve olumlu yorumlar alırlar. Google arama motoruda bu konuda her zaman duyarlı hareket ederek o firmaya ait olan web sitesini müşterilerinin karşısına hızlıca çıkarmak için ilk sıralara taşırlar.

Ofis Nakliyesinde Neden Lider Firmayız!

 • Taşımacılık hizmetlerinde profesyonel elemanlar çalıştırmaktayız.
 • Tüm sürecin başından ve sonuna kadar takip etmekteyiz.
 • Müşteri memnuniyeti için gerekli tüm tedbirleri almaktayız.
 • Ofis nakliyesinde tüm paketleme malzemeleri temiz ve sıfır malzemelerden oluşmaktadır.
 • Tüm ürünler sigortasız taşınmamaktadır.
 • Ofis taşımacılığında plan ve programı en ince ayrıntısına kadar uygulamaktayız.
 • Tüm süreci eksiksiz bir şekilde sözleşmeye not ederek müşteri ve şirketimizin haklarını korumaktayız.
 • Ofis taşımacılığı sürecinde her zaman B planımız mevcuttur.
 • Anlaşılan tutar ve anlaşılan hizmetler üzerinden süreci gerçekleştirmekteyiz.
ofis tasimaciligi lider firma
Ofis Taşımacılığında Lider Firma

2022 Kış Sezonuna Uygun Ofis Nakliye Fiyatlarında %20 İndirim

Türkiye’nin her yerinde ekonomik sorunlar ortaya çıkmıştır. Doğal olarak binlerce kurumsal şirketlere de yansımıştır. Kurumsal firmaların ofis taşıma hizmetlerini başarılı bir şekilde sunan şirketimiz her açıdan müşterilerine destek olmaya çalışmıştır. 2022 Kış sezonuna özel ofis nakliyesinde fırsatlarını sağladık. Sizlerde tüm nakliye hizmetlerinizi en iyi şekilde sağlabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı
Ofis Nakliyesi

ofis nakliyesinde ; İş hayatının  zahmetli ve masraflı tarafları olan hizmet dallarından biridir. Şüphesiz ki tüm kurumsal firmaların başından geçmiştir. Profesyonel ve güvenilir bir şirket ile iş yerini taşımak bu sorunu küçültecek en büyük etmenlerin başında gelir.

Ofisinizi taşırken yapmanız gereken en önemli adımlar şunlardır;

Tecrübeli bir firma ile ofisinizi taşıtmalısınız.

Kurumsal kimliğe bürünmüş firmalardan fikir alışverişi alınız.

Maslak Ofis Taşıma Şirketi

Firmamızın ofis taşıma hizmetlerini ilk olarak gerçekleştirdiği bölge Maslak bölgesidir. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile Maslak bölgesinde yıllardan beri nakliye hizmetleri sağlamaktadır. Maslak ofis taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirirken tüm hizmetlerini sigortalı bir şekilde sağlamaktadır.

Kurumsal Ofis Nakliyat Hizmetleri

Ofis nakliyat hizmetinde yılların tecrübesine sahip olan Çolakoğulları Nakliyat, gelen talep üzerine ofisinizi aynı gün içerisinde bir mekandan başka bir mekana taşıyacaktır. Ofis nakliye konusunda ekiplerimiz düzenli hareket eder ve dolayısıyla işinizin aksamasına izin verilmez. Ofis taşıma hizmeti genellikle haftasonunda yapılır ve bu sayede çalışılmadığı gün mağduriyet yaşanmasının da önüne geçilmiş olur.

Türkiye’de “ofis taşımacılığı” hizmetleri son yıllarda lojistik firmaların yoğunlaştığı hizmet dallarından biri olmuştur. Profesyonel ve güvenilir firmaların vermiş olduğu bu hizmet; kurumsal firmaların taşıma telaşlarını bir nebze düşürmektedir. 

Özet Olarak Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Unutmayın, Çolakoğulları ofis taşımacılığı hizmeti, profesyonel, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmaktadır. Taşınma sürecinde karşılaşılan zorluklar, Çolakoğulları’nın deneyimli ekibi tarafından çözüme kavuşturulur ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutulur. Ofis nakliyesi için Çolakoğulları’nı tercih ederek, güvenli, sorunsuz ve hızlı bir taşınma deneyimine sahip olabilirsiniz

“Peki Nasıl ve Kimler Bu Hizmeti Başarılı Bir Şekilde Sunmaktadır.”

Ofis Taşımacılığı İle Çolakoğulları Nakliyat Bağlantısı Nedir?

Geçmişten bu yana bireysel ve kurumsal firmalara taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat; 1970 yılından itibaren taşımacılık hizmetlerine farklı bir yön vererek Türkiye’de sayısız kurumsal firmalara ofis taşıma desteği vermiştir. Bu alanda da kendini en iyi şekilde ispatlamıştır.

Ofis Ürün Miktarı

Paketleme Dahil

Paketleme Hariç

30 M3’lük Ofis Ürünleri

10000 TL

8500 TL

50 M3’lük Ofis Ürünleri

15500 TL

12500 TL

80 M3’lük Ofis Ürünleri

23500 TL

18000 TL

 

 

 

NOT: FİYATLARIMIZ KESİN FİYATLAR DEĞİLDİR. VERİLEN FİYATLAR EN DİP KISITLI HİZMET FİYATLARIDIR. AYRINTILI BİLGİLER DAHİLİNDE FİYATLAR NETLEŞTİRİLECEKTİR.

TÜM KURUMSAL OFİS TAŞIMA HİZMETLERİ BURADA

Ofis Taşımacılığı; bireysel veya kurumsal şirketleri ofis değişikliği sebebi ile eski ofisinde bulunan eşyalarının yeni ofisine taşınma sürecine ofis taşımacılığı denir.

Türkiye’nin “ofis taşımacılığı” hizmetlerinde en çok tercih edilen taşımacılık şirketiyiz. Bizden fiyat teklif almadan ofisinizi taşıttırmayın. 1970 Yılından beri profesyonel olarak tüm ofis nakliye hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Özel ve kamu kurum ve kuruluşların ofis nakliye süreçlerini en iyi şekilde yönetmekteyiz.

3/5 - (2 votes)
Site Haritası