Türkiye’de kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerinde en çok tercih edilen firma olduğumuzu biliyor muydunuz? Profesyonel ofis taşıma hizmetlerinde her geçen gün referans listesine yeni firmalar ektedir.

Ülkemizde profesyonel anlamda ofis taşımacılığı hizmetleri sunan şirketlere baktığımızda birçok şirket karşımıza çıkmaktadır. Fakat; bunların arasında bazı firmalar bu süreci başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ofis taşıma hizmetleri ev taşıma hizmetlerinde çok farklıdır. Bu süreci iyi bir şekilde analiz etmek gerekiyor.

İstanbul’da Tüm İlçelere profesyonel ofis taşıma hizmetleri sunan şirketiz. Bizden teklif almadan karar vermeyin.

Proje Bazlı Ofis Taşıma Süreçleri

Firmamız özellikle son yıllarda büyük projelerde özel sistemler geliştirerek taşıma süreçlerini sekteye uğratmadan halletmektedir. Birçok şirketin ofis taşımacılığı hizmetlerinde tedirgin oldukları konular vardır. Peki bu tarz büyük projelerde neden müşteriler tedirgin olurlar? Gelin size bu konuyu ayrıntılı anlatalım.

Ofis Taşıma Süreçleri
 • Projede çalışılacak firmanın süreç içerisinde oluşturacağı aksaklıklar sebebi ile taşıma işlemlerinin yetişmemesi.
 • Taşıma şirketinde çalışacak personellerin yeterli deneyime sahip olmamaları
 • Taşıma şirketinde yetkili arkadaşların süreci iyi yönetememesi ve bundan doğacak problemler için ikinci bir alternatiflerinin olmaması

Yukarıda saymış olduğu bu 3 durum birçok sorunu beraberinde getirecektir. Bu yüzden ofis taşıma hizmetlerinde firma seçerken müşterilerin çok çok dikkatli hareket etmesi gerekmektedir. Bu tarz süreçleri yönetebilecek tecrübeli firmalara ihtiyaç vardır.

Profesyonel Ofis Taşıma Hizmetlerinde Firmalarda Aranan 9 Özellikler

Profesyonel EkipGüçlü Referanslar✅Tecrübe Ekip
✅Kurumsallık✅Hızlı Çözüm✅Güvenilirlik
✅Planlama✅Paketleme Hizmetleri✅Geniş Araç Filosu
Profesyonel Ofis Taşımacılığında 9 Özellik

İstanbul’da Ofis Taşımacılığı Verilen İlçelerimiz

Aşağıda belirtilen ilçelerimizde ve bu ilçelere bağlı bölgelerde firmamız ofis nakliye hizmeti sağlamaktadır. Tüm ilçelerimizde yapılan nakliye hizmetlerimiz aynı şekilde geçerlidir. Ve ilçelere göre fiyatlandırma yapılmamaktadır.

 • Tüm ilçelerimizde yapılacak inceleme yani expertiz hizmeti ÜCRETSİZDİR.
AtaşehirBeykozKavacıkÜsküdar
ÜmraniyeMaltepeKartalTuzla
KurtköySancaktepeKadıköyMaslak
SarıyerBeşiktaşŞişliBeylikdüzü
AvcılarBağcılarKağıthaneKaraköy
TaksimOrtaköyRivaGöktürk
BüyükçekmeceAtaköyBakırköyLevent
GöztepeBostancıTopkapıYenibosna
İstanbul’da Ofis Taşımacılığı Yapılan İlçeler

2022 Yılında Türkiye’deki Firmaların Ofis Taşımacılığı Alanında En Çok Tercih Ettikleri Taşıma Şirketi: ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat LTD. ŞTİ.

“END Derneği”

Şehir içi veya şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmetleri ülkemizde profesyonelce yapılmaktadır. Sistem ve güvenilir hizmetleri ile her alanda başarılı işlere imza atan şirketler vardır. Türkiye’de tüm kurumsal firmaların ofis taşıma hizmet alım anlayışı farklıdır. Bu süreçte birçok nakliyat firması ile çalışmalarını sağlayan sayısız şirketler vardır.

Şirketimiz profesyonel ofis taşıma hizmetlerinin yanında “profesyonel ofis eşyası depolama” hizmeti de vermektedir. Kurumsal bünyemizde çalışan personellerimiz ile tüm ürünlerinizin paketleme ve etiketlemesi yapılarak depolama alanlarımıza sevk etmekteyiz. Bizimle bağlantı kurabilir. Depolama hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Türkiye’de Çolakoğulları ailesi tarafından yıllardan beri süre gelen kurumsal ofis taşıma hizmetleri son yıllarda yoğun bir atılıma öncülük etmiştir. Özellikle İstanbul’da iş sahalarının da yoğunlaşması ile firmaların hareketlilik sürecine geçmesi ile bu talebi karşılamak isteyen birçok nakliye firması ofis taşıma şirketi olarak sürece geçiş yapmıştır.

Ofis Taşımacılığı Nedir?

“Ofis taşımacılığı” kelime anlamından da anlaşılacağı üzere özel veya kamu kurumlarının hizmetlerini yöneten genel merkezlerinin içersindeki ofis ürünlerinin taşınması işlemine ofis taşımacılığı denir. Bu hizmeti başarılı ve kaliteli bir şekilde sunmak kolay değildir. Özellikle büyük illerde sürecin ağırlaştığı birçok kurumsal yer vardır. İstenilen belgeler, taşıma şartları gibi gibi…

Ofis Taşımacılığı Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

Bir ofisten başka bir ofise taşımacılık hizmeti yapılırken planlı ve programlı bir şekilde yapılır.

 • Taşıma hizmetini veren şirket, taşıma hizmeti alan şirkettir. İki taraf tüm süreci resmi olarak yazılı bir şekilde doküman hazırlayarak sürece başlarlar.
 • Tüm süreç yapılan protokol eşliğinde ilerler. Ofis taşıma sürecinin profesyonelce ve sistemli bir şekilde aynı zamanda taşınan şirketin istedikleri doğrultusunda gerçekleştiğinde ödeme işlemlerine geçilir.
 • Ofis nakliyesinde ödeme işlemleri için belirlenen vadeye istinaden faturalandırma yapılır. Yapılan faturalandırma taşınan firma tarafından ofis taşıma şirketine ödenir.
Ofis Taşıma ÜcretleriOfisten Ofise Taşıma FiyatlarıAsansörlü Ofis Taşıma Fiyatları
1 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı8.500 – 10.500 ₺+ 3800 ₺
2 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı12.500 – 16.800 ₺+ 4800 ₺
3 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı17.700 – 24.500 ₺+ 5900 ₺
4 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı25.800 – 32.800 ₺+ 6900 ₺
5 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı34.800 – 42.800 ₺+ 7800 ₺
+5 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı32.000 ₺ ve ÜzeriTEKLİF AL
Ofis Taşımacılığı Fiyat Teklifleri

Ofis Taşımacılık Hizmetinin Ev Taşımacılık Hizmetinden Farkı Nedir?

Ofis taşıma nasıl yapılır? Başlığında da belirtildiği üzere tüm süreç kurumsal firmalar arasında protokol ve dökümanlar üzerinden yapılır. Fakat ev taşımacılığı ofis taşıma hizmetlerinden biraz farklıdır. Bu süreç bireysel olarak ilerlediği için ve genellikle 1-2 günlük süreç olduğu için hızlı ve resmi olmadan alışveriş şeklinde tamamlanır. Tabi sizlere önerimiz ofis taşıma süreçlerinde olduğu gibi ev taşıma süreçlerinde de resmi evraklar üzerinden ilerlemek her iki tarafın güvenirliği açısından önemlidir.

2023 Yılı Ofis Taşıma Fiyatlarındaki Ne Kadar Arttı?

Son yıllarda ülkemizdeki ekonomik krizler birçok sektörde zorluklar yaşatmıştır. Bu sektörlerden biri olan ofis taşımacılık hizmetleri sunan nakliyat şirketleri tarafından da uyum sağlamak zorunda kalınmıştır. Ofis taşıma fiyatlarında %30 artış olmuştur.

Ofis Nakliyesinde Personel Ücreti Ne Kadar Arttı?

Ofis nakliyesinde hizmet veren firmaların bünyelerinde çalışan personellerin ücretleri %50 artmıştır.

Ofis Taşımacılığında Kullanılan Paketleme Malzemelerinin Fiyat Artışı Ne Kadar Oldu?

2023 yılında en büyük zammı plastik ürünler aldı. Çünkü; hammaddeden dolayı ve kaliteli paketleme malzemesi kullanmamızdan dolayı paketleme ürünlerine %70 zam uygulanmıştır.

Firmamızı Bulmak İçin Google Arama Motorunda En Çok Aranan Kelimeler

✅Ofis Taşıma✅Ofis Taşımacılığı✅ Ofis Taşıma Şirketleri
✅Kurumsal Ofis Taşımacılık✅En İyi Ofis Taşıma Şirketi✅İstanbul Ofis Taşımacılığı
✅Çolakoğulları Nakliyat✅Şirket Taşımacılığı✅Ofis Nakliyesi
En Çok Aranan Kelimeler

Profesyonel Ofis Taşımacılığında 9 Özellik

2023 Yılında İstanbul İçinde Ofis Taşıma Fiyatları

2023 yılında İstanbul’da ofis taşıma fiyatları değişti. Son yapılan incelemede tüm ofis nakliye hizmetlerinde %20 zam yapılmıştır. Ülkemizdeki asgari ücret artışı ve arkasından gelen malzeme fiyat artışları direkt olarak nakliye fiyatlarını da etkilemiştir. 2023 ocak ayından itibaren tüm ofis nakliye hizmetlerinin fiyatları eski fiyat üzerinden %20 zam yapılarak sunulacaktır.

HIZLI Ve GÜVENLİ Asansörlü Ofis Taşımacılığı

Asansörlü Ofis Taşıma Hizmeti

Firmamız her zaman yeniliklere açık bir nakliyat şirketidir. Profesyonel ofis nakliye hizmetlerinde dış asansör sistemli ile sizlere daha kolay hizmetler sunmaktadır. Firmamızdan alacağınız tüm hizmetlerde her türlü kolaylığı rahatlıkla alabileceksiniz. Özellikle, zaman kısıtı bulunan firmaların acil bir şekilde ofislerinin nakliyesi ile ilgili olarak pratik çözümler talep etmektedir. Bu çözümlemeler firmamız tarafından başarılı bir şekilde karşılanmaktadır. Profesyonel asansörlü ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Proje Bazlı Ofis Taşımacılığı

Türkiye’de ofis taşımacılık hizmetlerinde proje bazlı ofis taşımacılığı sürecini başalatan firma olarak sizlere bu hizmeti nasıl ve ne şekilde yapıldığını anlatacağız. Ülkemizde küçük çaplı firmalar olduğu gibi büyük çaplı firmalarda mevcuttur. Bu firmaların 7/24 kesintisiz olarak çalışması gerektiği bazı bölümleri vardır. Aynı zamanda 5000 kişilik bir çalışma ortamının da olduğu şirketler vardır. Bu tarz firmalar kolay kolay taşınmazlar. Fakat taşınma zamanı geldiğinde de süreci en ince ayrıntısına kadar planlayarak ofislerini taşırlar. İşte bu noktada devreye firmamız girmektedir.

Proje Taşımacılığındaki Süreçler Nelerdir?

 • projesi hazır olan ofislerin planlaması evraklar üzerine dökülür ve nakliyat firması ile proje yöneticileri süreci belirlerler.
 • Proje bazlı taşıma hizmetleri normal şartlarda uzun zaman almasına rağmen bu süreçte tam tersi kısa sürede bitirilmesi planlanır.
 • proje bazlı ofis taşıma hizmetlerinde sürecin doğru bir şekilde kontrol edilmesi gerekiyor. Aynı zamanda 2. planında her zaman hazır halde olması gerekiyor. oluşabilecek bir aksilikte 2. plan devreye sokulur.
 • Ofis taşımacılığı hizmetlerinde en ağır ve zahmetli bir süreç olan bu hizmet dalı birçok nakliyat firmasının korkulu rüyasıdır. Çoğu firma bu sürece girişmezler. O yüzden bu süreci iyi yapan ve devamlı yapan belli başlı firmalar vardır.
Kurumsal Ofis Taşımacılığı

İstanbul’da Güvenli Ofis Taşıma Şirketleri Var Mı?

İstanbul’un diğer illerden ayıran en büyük özelliği ticari faaliyetleri diğer illerin toplamına eşittir. Bu yüzden İstanbul’da ticari faaliyetler yoğun olduğu için otomatik olarak ofislerde yoğundur. Ve bir ofisin başka bir ofise taşıma ihtiyacı hemen, hemen her gün gerçekleşmektedir. Güvenli ofis taşıma şirketlerini araştırdığınızda çok fazla bulamazsanız bile en kötü karşılaştıracağınız kadar vardır.

Türkiye genelinde 1970 yılından beri sektöre büyük güven vermiş ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat şirketi ofis taşıma alanında büyük güven vermektedir. Edindiği referanslarda bu güvenin en büyük göstergesidir.

Ofis Taşımacılığında Plazalara Giriş Süreçleri

Son 5 yılda en çok sıklıkla karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Aslında bu sorun değil, tam tersi güvenilir ve korsan olmayan tam teşkilatlı nakliyat firmalarının girişini sağlamak, belgeleri eksik olan firmaların girişlerine engel olmaktır.

Plazalarda Ofis Taşıması İçin Gerekli olan Belgeler Nelerdir?

 • Ofis taşımacılığında çalışacak personellerin İSG evrakları
 • Yine ofis taşıma hizmetlerinde çalışacak personellerin SGK evrakları
 • Taşıma hizmeti verecek personellerin Adli sicil kaydı
 • Firmanın görevlendirme yazısı
 • Firmanın nakliye süreçleri ile ilgili yetki belgeleri

Yukarıda bulunan bu belgeler İstanbul’da plazalarda ofis taşıma hizmetlerini gerçekleştirmede yardımcı olacak belgelerdir.

Ofis Taşımalarda Plazaların Çalışma Saatleri Kaçtır?

Bu soru görecelidir. Yani her plazaya göre değişkenlik göstermektedir. Örnek verecek olursak; Maslak bölgesinde hafta için akşam 18:00 ile sabah 8:00 arası ek olarak hafta sonları tam gündür. Ama Emaar Square plazada her gün her saat taşıma hizmeti verilebilir. Bunun sebebi; birçok plaza yeni yapıldığından çoğunun mal kabullerinin ayrı olmasından kaynaklıdır. Bu yüzden tüm ofis taşıma süreçlerinde hem hizmeti hem fiyatı etkileyen en büyük husus; plazaların çalışma saatleri ve taşınma şeklidir.

Ofis Taşıma Hizmetleri İle İlgili Alt Başlıklarımız
 1. Adamlar taşımacılıkta farklı bir boyuta ulaşmışlar kırmadan dokmeden zarar vermeden ve hızlı çalışıyorlar

 2. Ahşap ayaklar üzerine yapışık granit masadan üst modül granit Giriş kattan)sökülerek , yan binada 1 kat yukarı taşınacaktır. ve montajı…

 3. Hem hızlı hem dikkatli hemde kaliteli taşımacılık yapıyorsunuz. İşinizin ustasısınız. Başarılarınızın devamını dilerim kolay gelsin.

 4. Taşımacılık sektöründe doğayen bi firma ve kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyor…

Profesyonel Ofis Taşıma Hizmetleri

Ülkemizin hemen hemen her köşesinde nakliyat hizmetleri vermek her firmanın gücü değildir. Profesyonel ofis taşımacılığı hizmeti de bu alanda en çok yoğunluk kazanan zor hizmetlerin başında gelmektedir. Ofis taşımacılığı bir ev taşımacılığı hizmetine benzemez. Karşınızda her zaman kurumsal bir firmayı temsil eden yetkili veya yetkililer var. Bu yüzden sadece iş yapma konusunda değil, aynı zaman iletişim konusunda da özen göstermek gerekiyor.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketlerin Özellikleri Nelerdir?

 • Profesyonel firmalar her zaman konulara duygusal değil, profesyonelce yaklaşırlar.
 • Yapılacak işin plan ve projesini baştan dizayn ederler. Ve bunu müşterileri ile paylaşırlar.
 • Sektöründe nelerin eksik olduğunu ve bu eksikleri gidererek kendini artıya çıkarabilmeleri önemlidir.
 • Kaliteli paketleme malzemeleri, profesyonel elemanlar ve diğer ekipmanlar üzerinden en iyisini kullanmaya özen göstermelidirler.
 • Tüm süreci planlı ve projeli gerçekleştirselerde her zaman işlerini sağlama alarak sigortalı bir süreç yaratmaları gerekmektedir.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri Arasında En İyi Firmalar Hangileridir?

Bu soruya doğru cevabı google arama motorunda bile bulabilirsiniz. Sektöründe her zaman yeniliklere önem veren ve daima müşteri memnuniyeti üzerinde duran firmalar internet ortamında gerçek ve olumlu yorumlar alırlar. Google arama motoruda bu konuda her zaman duyarlı hareket ederek o firmaya ait olan web sitesini müşterilerinin karşısına hızlıca çıkarmak için ilk sıralara taşırlar.

Ofis Taşımacılığında Neden Lider Firmayız!

 • Taşımacılık hizmetlerinde profesyonel elemanlar çalıştırmaktayız.
 • Tüm sürecin başından ve sonuna kadar takip etmekteyiz.
 • Müşteri memnuniyeti için gerekli tüm tedbirleri almaktayız.
 • Ofis nakliyesinde tüm paketleme malzemeleri temiz ve sıfır malzemelerden oluşmaktadır.
 • Tüm ürünler sigortasız taşınmamaktadır.
 • Ofis taşımacılığında plan ve programı en ince ayrıntısına kadar uygulamaktayız.
 • Tüm süreci eksiksiz bir şekilde sözleşmeye not ederek müşteri ve şirketimizin haklarını korumaktayız.
 • Ofis taşımacılığı sürecinde her zaman B planımız mevcuttur.
 • Anlaşılan tutar ve anlaşılan hizmetler üzerinden süreci gerçekleştirmekteyiz.
Ofis Taşımacılığında Lider Firma

2022 Kış Sezonuna Uygun Ofis Taşıma Fiyatlarında %20 İndirim

Türkiye’nin her yerinde ekonomik sorunlar ortaya çıkmıştır. Doğal olarak binlerce kurumsal şirketlere de yansımıştır. Kurumsal firmaların ofis taşıma hizmetlerini başarılı bir şekilde sunan şirketimiz her açıdan müşterilerine destek olmaya çalışmıştır. 2022 Kış sezonuna özel ofis taşımacılığı fırsatlarını sağladık. Sizlerde tüm nakliye hizmetlerinizi en iyi şekilde sağlabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı
Ofis Taşımacılığı

ofis taşımacılığı; İş hayatının  zahmetli ve masraflı tarafları olan hizmet dallarından biridir. Şüphesiz ki tüm kurumsal firmaların başından geçmiştir. Profesyonel ve güvenilir bir şirket ile iş yerini taşımak bu sorunu küçültecek en büyük etmenlerin başında gelir.

Ofisinizi taşırken yapmanız gereken en önemli adımlar şunlardır;

Tecrübeli bir firma ile ofisinizi taşıtmalısınız.

Kurumsal kimliğe bürünmüş firmalardan fikir alışverişi alınız.

Kurumsal Ofis Nakliyat Hizmetleri

Ofis nakliyat hizmetinde yılların tecrübesine sahip olan Çolakoğulları Nakliyat, gelen talep üzerine ofisinizi aynı gün içerisinde bir mekandan başka bir mekana taşıyacaktır. Ofis nakliye konusunda ekiplerimiz düzenli hareket eder ve dolayısıyla işinizin aksamasına izin verilmez. Ofis taşıma hizmeti genellikle haftasonunda yapılır ve bu sayede çalışılmadığı gün mağduriyet yaşanmasının da önüne geçilmiş olur.

Türkiye’de “ofis taşımacılığı” hizmetleri son yıllarda lojistik firmaların yoğunlaştığı hizmet dallarından biri olmuştur. Profesyonel ve güvenilir firmaların vermiş olduğu bu hizmet; kurumsal firmaların taşıma telaşlarını bir nebze düşürmektedir. 

“Peki Nasıl ve Kimler Bu Hizmeti Başarılı Bir Şekilde Sunmaktadır.”

Ofis Taşımacılığı İle Çolakoğulları Nakliyat Bağlantısı Nedir?

Geçmişten bu yana bireysel ve kurumsal firmalara taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat; 1970 yılından itibaren taşımacılık hizmetlerine farklı bir yön vererek Türkiye’de sayısız kurumsal firmalara ofis taşıma desteği vermiştir. Bu alanda da kendini en iyi şekilde ispatlamıştır.

Ofis Ürün Miktarı

Paketleme Dahil

Paketleme Hariç

30 M3’lük Ofis Ürünleri

5000 TL

7500 TL

50 M3’lük Ofis Ürünleri

6500 TL

9500 TL

80 M3’lük Ofis Ürünleri

7500 TL

11000 TL

 

 

 

NOT: FİYATLARIMIZ KESİN FİYATLAR DEĞİLDİR. VERİLEN FİYATLAR EN DİP KISITLI HİZMET FİYATLARIDIR. AYRINTILI BİLGİLER DAHİLİNDE FİYATLAR NETLEŞTİRİLECEKTİR.

İstanbul’un En Büyük Ofis Taşıma Şirketi

Evet, firmamız İstanbul bölgesinde ofis nakliye hizmetlerini en iyi şekilde yapan firmaların başındadır. Sayısız başarılı operasyonlar sonucunda müşteri memnuniyet kavramını en iyi şekilde benimseyerek günümüzde bir “Ofis Taşıma Markası” haline gelmiştir. 

Referanslarımızı Hemen Tıklayın ve inceleyin!

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal ofis taşımacılığı, Türkiye’nin taşımacılık sektöründe yer edinen en önemli hizmet ağlarından biridir. Her geçen gün yeniliklerle büyüyen bir hizmet ağında her firma bulunmak ister. Günümüzde kurumsal ofis taşıma şirketleri adı altında birçok nakliyat firmaları ortaya çıkmıştır. Bunların kimisi iyi kimisi kötü olarak diyebiliriz.

Ofis Taşımacılığında Profesyonellik
Ofis Taşımacılığında Profesyonellik

Sigortalı Ofis Taşıma Hizmetleri

Sektörümüzde en önemli olaylardan biri; eşyalarınızın sigortalı olarak taşınmasıdır. Bu hizmeti başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmaların da başına geldiği gibi ofis taşırken ne yazık ki kırılma, çizilmeler yada dökülmeler söz konusu olabilir. Bunların telafisi elbette önceden alınan tedbirlerle yapabiliriz. Sigortalı ofis taşıma hizmetleri bu alanda en garantici yoldur. Böylece, kendinizi ve taşımış olduğunuz firmanın yetkililerini de garanti altına alabilirsiniz

Ofis Taşıma Nedir?

Özel veya kamu kuruluşların, yönetimini sağladığı merkezlerinin yada şubelerin bir yerden başka bir yere ofis malzemelerinin taşınma işlemine ofis taşıma denir.

Ofis Taşımacılığı Süreçleri Nasıl Gelişmektedir?

Profesyonel ekiplerimiz tarafından ofis malzemeleriniz incelendikten sonra ekiplerimiz tarafından tüm ofis ekipleriniz ambalajlanarak yeni adrese taşınma işlemlerine başlanılmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz ve geniş araç filomuz ile planlı bir şekilde hizmetlerimizi sağlamaktayız.

Ofis Taşımacılığında Sigorta Hizmeti Var Mı?

Ofis taşımacılığı hizmetlerinizin tamamında sigorta işlemleri mevcuttur. Tüm ürünleriniz firmamız tarafından sigortalanmaktadır.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Çolakoğulları Farkı Nedir?

Firmamızın ofis taşımacılığı alanında en büyük farkı şüphesiz ki en eski taşıma şirketi ve yüksek kalitede referans sahibi olmasıdır. Sizlerde profesyonel ve tecrübeli bir nakliyat firması ile işinizi gerçekleştirmek istemez misiniz?

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Ofis Taşımacılığı Yapıyor Musunuz?

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel ofis taşımacılığı hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de Ofis Taşımacılığı Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Şirketiz

Ofis Taşımacılığında Ne Tür Hizmetler Sunulmaktadır?

mobilya söküm ve kurulum işlemleridir.

kolileme işlemleri yapılmaktadır.

Tesisat ve elektik aksamlarında hizmetler sunulmaktadır.

Kısaca ofis taşıma şirketlerinden istediğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz. Size anahtar teslim şeklinde hizmet verdikleri gibi kısmı hizmette sunabilirler. Ofis taşıma sayfamız üzerinden de nakliyat süreçlerini inceleyebilirsiniz.

Şehirler Arası Ofis Nakliyesi

Türkiye’de il içerisinde ofis nakliyesi yapıldığı gibi şehirler arası ofis nakliyesi de yapılmaktadır. Bu hizmetleri 81 ile düzenli olarak yapan firmalarda mevcuttur. İstediğiniz hizmeti istediğiniz mesafelerde taşıtabilirsiniz. Çolakoğulları ofis taşıma şirketi olarak da bu hizmetlerin tamamını sağlamaktayız. Nakliyat süreçlerinde sosyal medya ağlarından da takip edebilirsiniz. İnstagram sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Ofis taşıma hizmetleri kaç gün sürmektedir?

Türkiye’de ofis taşıma hizmetlerinde taşıma süresi; ofisin büyüklüğü, taşıma şartları, zamanlama vb diğer konulara göre değişkenlik göstermektedir.

Çolakoğulları kaç senedir ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir?

Firmamız geçmişten beri bu hizmeti sağlamaktadır. Ama resmi olarak 1970 yılından beri ofis taşıma hizmeti vermektedir.

Ofis taşımacılığıda REFERANS neden önemlidir?

Bir ofis taşıma hizmeti alan şirket her zaman taşıyan firmanın referanslarına önem verir. Referansları güçlü olan firmalar hem şirkete güven verir. Hem de işini iyi yaptığının kanıtıdır.

İstanbul’da en iyi ofis taşıma şirketi Hangisidir?

Bu sorunun cevabı tek firmadır. Çolakoğulları ofis taşıma şirketidir. En iyi ve sistemli çalışan firmadır

 1. Kasım Sabuncu diyor ki:

  Çolakoğulları nak firması gerçekten tüm samimiyetimle mükkemel bi kurumsal bi firma çolak oğlu nak firması tün yetkilerinden ve çalışan ekipmanlarından sevgi ve saygılarımla mükkemel bi ekip filosuna sahip bi kurumsal bi firma teşekürler çolak oğlu ailesine

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Merhabalar firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerini İstanbul’un tüm ilçelerinde gerçekleştirmektedir.

  • Hatice kaya diyor ki:

   Mersin’den �stanbul’a şirketimizi taşıdık gerçekten profesyonel bir hizmet veriyorlar Kendine çok çok teşekkür ediyoruz

   • Eren Teslen diyor ki:

    Uzman kadrosu ve geniş araç filosuyla eşyalara zarar vermeden evimizi taşıdılar. Gayet uygun fiyata piyasaya göre. Biz memnun kaldık tavsiye ederim

 2. Ugurbali diyor ki:

  İstanbul’da eşya taşitmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İşini özenle yapan bir kadrosu var 10 gün önce evimi tasittim bir esyamda çizik olmadan taşıdılar teşekkür ederim.

 3. Ayca Ozdemır diyor ki:

  Açıkçası İstanbul’da ofis taşıma işlerinde en güvenilir sizsiniz kesinlikle ve güven olduğu kadar işini severek ve başarıyla yapıyorlar, güvenle şirket taşıma işleminizi yapabilirsiniz. Biz yaptırdık ve memnun kaldık gerçekten

  • Burak diyor ki:

   Ofis taşıma ile ilgili bir çok şirkete baktım ancak en mütevazı ve guvenli taşıma şirketi olarak sizleri görüyorum isinizde kolay gelsin

 4. Merve Ulucan diyor ki:

  Yakın zamanda ofis taşıma hizmeti aldım ve gayet memnun kaldım, ürünlerimi zarar görmeden taşıyıp montajladılar çok teşekkür ederim

 5. Batuhan diyor ki:

  Şirketim adına acil olarak taşınmamız gerekti ve internette araştırma yaparken bu siteye denk geldim. Hizmetlerini inceleyince hemen iletişim kurdum. Sağolsunlar çok fazla ilgilendiler ve sıkıntısız bir şekilde ofisimi taşıdılar

 6. Ekrem diyor ki:

  Hizmet kalitesi çok yüksek gerçekten fiyat yönünden de çok uygun ilk tercih bu site olmalı gerçekten emeğinize sağlık kolay gelsin herkese teşekkür ediyorum

 7. Harikanne diyor ki:

  İstanbul içinde bir ofisimize taşımak için başvurduk bir igneme zarar gelmedi üstelik çok kısa sure içinde tasindi çok teşekkür ederim

 8. Mahir Toluay diyor ki:

  Gerçekten taşıma sektöründe bir numara diyebilirim ofisimi taşımam gerekti aradım sağolsun hemen cevap verdiler çokta ilgilendiler hemde fiyatları gayet uygun

 9. Harikanne diyor ki:

  İstanbul içinde bir ofisimize taşımak için başvurduk bir igneme zarar gelmedi üstelik çok kısa sure içinde tasindi çok teşekkür ederim

 10. Ayşe Yılmaz diyor ki:

  Doğru güvenilir bir firma, sektörde hizmet kalite standartları yüksek seviyede, işinizin ehlisiniz tecrübelerinize güveniyorum

 11. samar ahmad diyor ki:

  içerik Ile alakalı Çolakoğulları nak firması gerçekten tüm samimiyetimle mükkemel bi kurumsal bi firma çolak oğlu nak firması tün yetkilerinden ve çalışan ekipmanlarından sevgi ve saygılarımla mükkemel bi ekip filosuna sahip bi kurumsal bi firma teşekürler çolak oğlu ailesine

 12. mahmut kaynak diyor ki:

  Adanada bulunan şirketimizin kayseriye taşınma işini yaptırdık.isini bu kadar ciddi yapan kaliteli firma az var herkese tavsiye ederim

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile her zaman kurumsal ofis taşıma hizmetleriniz için destek vermeye çalışacağız. değerli yorumlarınız için teşekkürler

 13. Denizhan diyor ki:

  Ofis taşıma ayrı bir profesyonellik gerektirdiği için , ihtiyacım olduğunda ilk tercihim firmanız olacaktır. Sonuçta kurumsal bir şirketsiniz.

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile her zaman kurumsal ofis taşıma hizmetleriniz için destek vermeye çalışacağız. değerli yorumlarınız için teşekkürler

  • Nurdan diyor ki:

   Taşımacılık konusunda gözümüz kapalı güveniyoruz size işinizin ehli temiz yapışınız ve Güleryüz olmanız sayesinde sizden başka kimseyi tercih etmiyoruz

   • Kader Kaynar diyor ki:

    Hem hızlı hem dikkatli hemde kaliteli taşımacılık yapıyorsunuz. İşinizin ustasısınız. Başarılarınızın devamını dilerim kolay gelsin.

  • Nurdan diyor ki:

   Taşımacılık konusunda gözümüz kapalı güveniyoruz size işinizin ehli temiz yapışınız ve Güleryüz olmanız sayesinde sizden başka kimseyi tercih etmiyoruz

 14. Mikail Kahraman diyor ki:

  Piyasada çok taşıma şirketi var ama çolakoğulları gerçekten köklü bir marka olmasıyla daha ciddi bir firma. Taşınan eşyalara gösterdikleri özeni görmek lazım. İşçisinden patronuna kadar herkesi tebrik ediyorum.

 15. Deniz elek diyor ki:

  Ofisimizi çok rahat ve hızlı bir şekilde sayenizde taşıdık hizmet kalite standartları çok yüksek elinize sağlık çok da uygun günümüz şartlarında teşekkürler

 16. Mikail Kahraman diyor ki:

  Piyasada çok taşıma şirketi var ama çolakoğulları gerçekten köklü bir marka olmasıyla daha ciddi bir firma. Taşınan eşyalara gösterdikleri özeni görmek lazım. İşçisinden patronuna kadar herkesi tebrik ediyorum.

 17. Mert can diyor ki:

  Harika bir şekilde işin ehliler taşıma işlemini çok iyi bir şekilde yaptılar çok teşekkür ediyorum şahsen herkese tavsiye ediyorum

 18. Hasan tek diyor ki:

  Gerçekten çok iyi ve güzel bir şekilde ofis taşımacılığı hizmeti veriyor eşyalar sorunsuz da güzel bir şekilde teslim ediliyor

 19. Berataydin diyor ki:

  Gerçekten hizmet kalitesi müşteri memnuniyeti mükemmel sorunsuz ve güzel bir şekilde ofis taşımacılığı hizmeti veriyorlar şahsen Biz daha önce taşıttık eşyalar olduğu gibi çok güzel bir şekilde teslim edildi

 20. Yildiz diyor ki:

  Bu eşsiz hizmetiniz için çok teşekkür ederim gerek Güleryüz olmanız gerek de işinizi tertemiz yapmanız bizim tercihimizsiniz

 21. Ayşe Yılmaz diyor ki:

  Her tür taşımacılıkta kaliteli çalışmalar yapıyorsunuz.Ben İstanbul’dan balıkesir’e eşyalarımı taşıttım size çok teşekkür ederim gerçekten personel çok sağlam ve titizl arkadaşlarıma da tavsiye ettim

 22. Busra diyor ki:

  Harika bir firma 2 kere eşyamı taşıdılar ve çizik olmadan kırılma olmadan ulaştı elime ve güler yüzünüz titizlikle çalışmanız çık guzel rabbim yolunuzu açık etsin

 23. Berke diyor ki:

  Gerçekten işlerinde başarılı bir firma güvenilir ve kaliteli istenilen zamanda hızlı bir şekilde taşımacılığın adresi tavsiye ederim

 24. Gülşah diyor ki:

  Gerçekten kaliteli hizmet anlaşıyları olan bir firma titizlikle işini yapıyorlar bir çizik bile görmedim her türlü taşımacılıkta çok iyi bende evimi taşıttım çok memnun oldum 👏😊

 25. Emir Mutlu Top diyor ki:

  Piyasadaki en iyi taşımacılık hizmeti veren firma diyebilirim işini büyük bir titizlikle ve zamanında yerine getiren ender firmalardan son derece memnun kaldım

 26. Hasan Toplar diyor ki:

  Baya güzel heryerde hizmet vermeniz kadar hoş birşey yok bence çok iyi birşey bu ya çalışan herkese sonsuz teşekkür ederim

 27. Ali diyor ki:

  Adamlar taşımacılıkta farklı bir boyuta ulaşmışlar kırmadan dokmeden zarar vermeden ve hızlı çalışıyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir