Google arama motoruna; Ofis taşımacılığı yazdığınızda karşınıza ilk çıkan firma olacağız. Sektörün en iyi ve güvenilir taşıma şirketi olarak google arama ağıda firmamızı öne çıkarmaktadır. ofis taşıma hizmetleri ile ilgili aradığınız tüm bilgilere bu sayfamızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Ofis Taşıma Firmalarının Özellikleri

Size sunacakları tüm hizmetleri kaliteli bir şekilde sunmaları

Yapılan anlaşmaya aykırı hiç bir hareket yapmadan işleminizi zararına da olsa tamamlama

Tüm hizmetler sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Ofis taşıma hizmetlerinde her zaman oluşabilecek aksaklıklara karşı B planı bulunmalıdır.

Tüm hizmetlerini sistemli, profesyonel işinin ehli insanlarla yapmalıdırlar

Ofis taşıma hizmetlerinin tüm süreçlerinde müşteri ile ile sistemli bir şekilde uyum sağlayacak ekip şefi bulunmalıdır.

2021 Yılında Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Son yıllarda ortaya çıkan coronavirüs sebebi ile ofis taşımacılığı süreçleri yoğun bir şekilde artmıştır. Kimi firmalar küçülmeye kimi firmalarda belli bir zamana kadar eşyalarını bir yerde muhafaza etmeye çalışmaktadır. Bu süreçte firmamız şirketlere hem maddi yönden hem de hizmet yönünden destek vermektedir. 

Türkiye’de 2 yıla yakındır süren bu hastalık birçok şirketin temelini hizmetini, iş hacmini etkilemiştir. Bu etkilenmelerin sonucunda şirket içerisinde büyük değişimler ortaya çıkarmıştır. Bu konuda ne yazık ki kapanmalara kadar gitmektedir.

İstanbul Ofis Taşımacılığı Hizmetlerinde En İyisiyiz

Ofis taşımacılığı; kurumsal toplulukların ortak çalışmalar alanlarının bir yerden başka bir yere taşınmasına verilen genel bir hizmet ismidir. Kurumsal ofis taşıma hizmetleri diğer taşıma hizmetlerinden çok farklı bir konumdadır. Bu hizmeti her nakliye firması yapabilir diyemeyiz.

Taşımacılık Sektöründe Ofis Taşımacılığın Yeri

taşımacılık sektöründe bireysel hizmetler dışında kurumsal hizmetlerde bulunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleridir. Türkiye’de bu hizmetleri yıllardan beri aralıksız olarak gerçekleştiren taşımacılık şirketlerimiz vardır. Ve son yıllarda yoğun bir şekilde önemsenen bir hizmet ağı olmuştur.

 

Referanslarımızı Hemen Tıklayın ve inceleyin!

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal ofis taşımacılığı, Türkiye’nin taşımacılık sektöründe yer edinen en önemli hizmet ağlarından biridir. Her geçen gün yeniliklerle büyüyen bir hizmet ağında her firma bulunmak ister. Günümüzde kurumsal ofis taşıma şirketleri adı altında birçok nakliyat firmaları ortaya çıkmıştır. Bunların kimisi iyi kimisi kötü olarak diyebiliriz.

"İstanbul

Sigortalı Ofis Taşıma Hizmetleri

Sektörümüzde en önemli olaylardan biri; eşyalarınızın sigortalı olarak taşınmasıdır. Bu hizmeti başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmaların da başına geldiği gibi ofis taşırken ne yazık ki kırılma, çizilmeler yada dökülmeler söz konusu olabilir. Bunların telafisi elbette önceden alınan tedbirlerle yapabiliriz. Sigortalı ofis taşıma hizmetleri bu alanda en garantici yoldur. Böylece kendinizi ve taşımış olduğunuz firmanın yetkililerini de garanti altına alabilirsiniz

Ofis Taşımacılığında Ne Tür Hizmetler Sunulmaktadır?

Ofis taşımacılığında ana hizmetlerinden biri; mobilya söküm ve kurulum işlemleridir.

Ofis nakliyesinde kolileme işlemleri yapılmaktadır.

Tesisat ve elektik aksamlarında hizmetler sunulmaktadır.

Kısaca ofis taşıma şirketlerinden istediğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz. Size anahtar teslim şeklinde hizmet verdikleri gibi kısmı hizmette sunabilirler. Ofis taşıma sayfamız üzerinden de nakliyat süreçlerini inceleyebilirsiniz.

"<yoastmark

Şehirler Arası Ofis Nakliyesi

Türkiye’de il içerisinde ofis nakliyesi yapıldığı gibi şehirler arası ofis nakliyesi de yapılmaktadır. Bu hizmetleri 81 ile düzenli olarak yapan firmalarda mevcuttur. İstediğiniz hizmeti istediğiniz mesafelerde taşıtabilirsiniz. Çolakoğulları ofis taşıma şirketi olarak da bu hizmetlerin tamamını sağlamaktayız. Nakliyat süreçlerinde sosyal medya ağlarından da takip edebilirsiniz. İnstagram sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında Hangi Durumlar Önemlidir?

Ofis nakliyesi hizmetlerinde en önemli durum; planlamadır. Planlı ve programlı nakliye hizmetlerini oluşturmadan kesinlikle taşıma işlemlerine başlamamak lazım. Bu konuda Çolakoğulları ofis taşıma şirketinden destek alabilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Referansların Önemi Nedir?

Alabileceğiniz bir hizmette en önemli konu güvenilir bir firma olmasıdır. Referanslı ofis taşıma şirketi ile ilgili karar vermeniz sizin için çok daha rahat olacaktır. Profesyonel ofis taşımacılığında referanslı bir taşıma şirketi ile hareket etmeniz önemlidir.

Ofis Taşımacılığında Hangi Hizmetler Mevcuttur.

Ofis nakliyatı hizmetlerinde bulunan hizmet ağlarımız; mobilya söküm ve takım, beyaz eşyaların söküm ve takımı ve kolileme işlemleri dahildir. Ek hizmetlerden talepleriniz olduğu taktirde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmetinde Sigorta Var Mı?

Ofis nakliyesi hizmetlerinde sigorta hizmetimiz mevcuttur. Tüm ofis malzemelerinizin firmamız tarafından sistemli olarak sigortalamaktadır. Allianz güvencesi ile firmamızın tüm eşyalarını sigorta yaptırabiliriz.

Ofis Taşımacılığında Ücretsiz Ekspretiz Hizmeti Var Mı?

Firmamız tarafından tüm eşyalarınız ayrıntılı olarak incelemek adına ücretsiz olarak ekspretiz hizmetini sunmaktayız. Yapılan tüm eksper hizmetlerinde kesinlikle ücret talep edilmemektedir.

Ofis Taşımacılığı Hizmetleri Ne Kadara Yapılmaktadır?

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde ücretlendirme işlemleri ile ilgili olarak hemen firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Daha rahat bir şekilde fiyat alabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Var Mı?

Firmamız tarafından tüm ofis taşımacılığı hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır. Hemen bilgi alabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Hangi Firma Tercih Edilmektedir?

Türkiye’de kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerinde en çok tercih edilen nakliyat şirketlerinin başında Çolakoğulları nakliyat firması gelmektedir.

İstanbul içi ofis taşıma fiyatları ne kadar?

İstanbul içinde ofis taşıma hizmetlerinde fiyatlandırmalar değişmektedir. Yapılacak ekspertiz hizmeti ile bu fiyat ortaya çıkacaktır.

 1. Kasım Sabuncu diyor ki:

  Colak oğlu nak firması gerçekten tüm samimiyetimle mükkemel bi kurumsal bi firma çolak oğlu nak firması tün yetkilerinden ve çalışan ekipmanlarından sevgi ve saygılarımla mükkemel bi ekip filosuna sahip bi kurumsal bi firma teşekürler çolak oğlu ailesine

 2. Sadi özışık diyor ki:

  Yorumları okudum firmamızın ofis taşıma hizmeti konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Şirketimiz ofis taşıma süreçlerinde yıllardan beridir sizlerle çalışmaktadır.

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Merhabalar firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerini İstanbul’un tüm ilçelerinde gerçekleştirmektedir.

Yorumlar kapalıdır.