Ofis Taşımacılığı
Ofis Taşımacılığı

ofis taşımacılığı; İş hayatının  zahmetli ve masraflı tarafları olan hizmet dallarından biridir. Şüphesiz ki tüm kurumsal firmaların başından geçmiştir. Profesyonel ve güvenilir bir şirket ile iş yerini taşımak bu sorunu küçültecek en büyük etmenlerin başında gelir.

Ofisinizi taşırken yapmanız gereken en önemli adımlar şunlardır;

Tecrübeli bir firma ile ofisinizi taşıtmalısınız.

Kurumsal kimliğe bürünmüş firmalardan fikir alışverişi alınız.

Kurumsal Ofis Nakliyat Hizmetleri

Ofis nakliyat hizmetinde yılların tecrübesine sahip olan Çolakoğulları Nakliyat, gelen talep üzerine ofisinizi aynı gün içerisinde bir mekandan başka bir mekana taşıyacaktır. Ofis nakliye konusunda ekiplerimiz düzenli hareket eder ve dolayısıyla işinizin aksamasına izin verilmez. Ofis taşıma hizmeti genellikle haftasonunda yapılır ve bu sayede çalışılmadığı gün mağduriyet yaşanmasının da önüne geçilmiş olur.

Türkiye’de “ofis taşımacılığı” hizmetleri son yıllarda lojistik firmaların yoğunlaştığı hizmet dallarından biri olmuştur. Profesyonel ve güvenilir firmaların vermiş olduğu bu hizmet; kurumsal firmaların taşıma telaşlarını bir nebze düşürmektedir. 

“Peki Nasıl ve Kimler Bu Hizmeti Başarılı Bir Şekilde Sunmaktadır.”

Ofis Taşımacılığı İle Çolakoğulları Nakliyat Bağlantısı Nedir?

Geçmişten bu yana bireysel ve kurumsal firmalara taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat; 1970 yılından itibaren taşımacılık hizmetlerine farklı bir yön vererek Türkiye’de sayısız kurumsal firmalara ofis taşıma desteği vermiştir. Bu alanda da kendini en iyi şekilde ispatlamıştır.

İstanbul’un En Büyük Ofis Taşıma Şirketi

Evet, firmamız İstanbul bölgesinde ofis nakliye hizmetlerini en iyi şekilde yapan firmaların başındadır. Sayısız başarılı operasyonlar sonucunda müşteri memnuniyet kavramını en iyi şekilde benimseyerek günümüzde bir “Ofis Taşıma Markası” haline gelmiştir. 

Referanslarımızı Hemen Tıklayın ve inceleyin!

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal ofis taşımacılığı, Türkiye’nin taşımacılık sektöründe yer edinen en önemli hizmet ağlarından biridir. Her geçen gün yeniliklerle büyüyen bir hizmet ağında her firma bulunmak ister. Günümüzde kurumsal ofis taşıma şirketleri adı altında birçok nakliyat firmaları ortaya çıkmıştır. Bunların kimisi iyi kimisi kötü olarak diyebiliriz.

"İstanbul

Sigortalı Ofis Taşıma Hizmetleri

Sektörümüzde en önemli olaylardan biri; eşyalarınızın sigortalı olarak taşınmasıdır. Bu hizmeti başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmaların da başına geldiği gibi ofis taşırken ne yazık ki kırılma, çizilmeler yada dökülmeler söz konusu olabilir. Bunların telafisi elbette önceden alınan tedbirlerle yapabiliriz. Sigortalı ofis taşıma hizmetleri bu alanda en garantici yoldur. Böylece kendinizi ve taşımış olduğunuz firmanın yetkililerini de garanti altına alabilirsiniz

Ofis Taşımacılığı Süreçleri Nasıl Gelişmektedir?

Profesyonel ekiplerimiz tarafından ofis malzemeleriniz incelendikten sonra ekiplerimiz tarafından tüm ofis ekipleriniz ambalajlanarak yeni adrese taşınma işlemlerine başlanılmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz ve geniş araç filomuz ile planlı bir şekilde hizmetlerimizi sağlamaktayız.

Ofis Taşımacılığında Sigorta Hizmeti Var Mı?

Ofis taşımacılığı hizmetlerinizin tamamında sigorta işlemleri mevcuttur. Tüm ürünleriniz firmamız tarafından sigortalanmaktadır.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Çolakoğulları Farkı Nedir?

Firmamızın ofis taşımacılığı alanında en büyük farkı şüphesiz ki en eski taşıma şirketi ve yüksek kalitede referans sahibi olmasıdır. Sizlerde profesyonel ve tecrübeli bir nakliyat firması ile işinizi gerçekleştirmek istemez misiniz?

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Ofis Taşımacılığı Yapıyor Musunuz?

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel ofis taşımacılığı hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de Ofis Taşımacılığı Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Şirketiz

Ofis Taşımacılığında Ne Tür Hizmetler Sunulmaktadır?

Ofis taşımacılığında ana hizmetlerinden biri; mobilya söküm ve kurulum işlemleridir.

Ofis nakliyesinde kolileme işlemleri yapılmaktadır.

Tesisat ve elektik aksamlarında hizmetler sunulmaktadır.

Kısaca ofis taşıma şirketlerinden istediğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz. Size anahtar teslim şeklinde hizmet verdikleri gibi kısmı hizmette sunabilirler. Ofis taşıma sayfamız üzerinden de nakliyat süreçlerini inceleyebilirsiniz.

Şehirler Arası Ofis Nakliyesi

Türkiye’de il içerisinde ofis nakliyesi yapıldığı gibi şehirler arası ofis nakliyesi de yapılmaktadır. Bu hizmetleri 81 ile düzenli olarak yapan firmalarda mevcuttur. İstediğiniz hizmeti istediğiniz mesafelerde taşıtabilirsiniz. Çolakoğulları ofis taşıma şirketi olarak da bu hizmetlerin tamamını sağlamaktayız. Nakliyat süreçlerinde sosyal medya ağlarından da takip edebilirsiniz. İnstagram sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

"<yoastmark
Ofis Taşımacılığında Hangi Durumlar Önemlidir?

Ofis nakliyesi hizmetlerinde en önemli durum; planlamadır. Planlı ve programlı nakliye hizmetlerini oluşturmadan kesinlikle taşıma işlemlerine başlamamak lazım. Bu konuda Çolakoğulları ofis taşıma şirketinden destek alabilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Referansların Önemi Nedir?

Alabileceğiniz bir hizmette en önemli konu güvenilir bir firma olmasıdır. Referanslı ofis taşıma şirketi ile ilgili karar vermeniz sizin için çok daha rahat olacaktır. Profesyonel ofis taşımacılığında referanslı bir taşıma şirketi ile hareket etmeniz önemlidir.

Ofis Taşımacılığında Hangi Hizmetler Mevcuttur.

Ofis nakliyatı hizmetlerinde bulunan hizmet ağlarımız; mobilya söküm ve takım, beyaz eşyaların söküm ve takımı ve kolileme işlemleri dahildir. Ek hizmetlerden talepleriniz olduğu taktirde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmetinde Sigorta Var Mı?

Ofis nakliyesi hizmetlerinde sigorta hizmetimiz mevcuttur. Tüm ofis malzemelerinizin firmamız tarafından sistemli olarak sigortalamaktadır. Allianz güvencesi ile firmamızın tüm eşyalarını sigorta yaptırabiliriz.

Ofis Taşımacılığında Ücretsiz Ekspretiz Hizmeti Var Mı?

Firmamız tarafından tüm eşyalarınız ayrıntılı olarak incelemek adına ücretsiz olarak ekspretiz hizmetini sunmaktayız. Yapılan tüm eksper hizmetlerinde kesinlikle ücret talep edilmemektedir.

Ofis Taşımacılığı Hizmetleri Ne Kadara Yapılmaktadır?

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde ücretlendirme işlemleri ile ilgili olarak hemen firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Daha rahat bir şekilde fiyat alabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Var Mı?

Firmamız tarafından tüm ofis taşımacılığı hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmetleri yapılmaktadır. Hemen bilgi alabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Hangi Firma Tercih Edilmektedir?

Türkiye’de kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerinde en çok tercih edilen nakliyat şirketlerinin başında Çolakoğulları nakliyat firması gelmektedir.

İstanbul içi ofis taşıma fiyatları ne kadar?

İstanbul içinde ofis taşıma hizmetlerinde fiyatlandırmalar değişmektedir. Yapılacak ekspertiz hizmeti ile bu fiyat ortaya çıkacaktır.

 1. Kasım Sabuncu diyor ki:

  Colak oğlu nak firması gerçekten tüm samimiyetimle mükkemel bi kurumsal bi firma çolak oğlu nak firması tün yetkilerinden ve çalışan ekipmanlarından sevgi ve saygılarımla mükkemel bi ekip filosuna sahip bi kurumsal bi firma teşekürler çolak oğlu ailesine

 2. Sadi özışık diyor ki:

  Yorumları okudum firmamızın ofis taşıma hizmeti konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Şirketimiz ofis taşıma süreçlerinde yıllardan beridir sizlerle çalışmaktadır.

  • Çolakoğulları Nakliyat diyor ki:

   Merhabalar firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerini İstanbul’un tüm ilçelerinde gerçekleştirmektedir.

Yorumlar kapalıdır.