Maslak bölgesi İstanbul bölgesinin hızla gelişen en büyük ilçelerinden birisidir. Aslı bir ilçe değildir. Fakat bazı illerde ve ilçelerde olur ya ilçeler zamanla çok gelişir bir bakarsınız ki ilin adı bile telaffuz edilmeden ilçe adı bahsedilir. Örneğin; Bodrum bir ilçedir. Muğla’nın bir ilçesidir. Ama genellikle insanlar hep Bodrum derler. İşte Sarıyer’in bir mahallesi olarak geçen Maslak bölgesi de kendi başına bir ilçe konumuna gelmiştir.

maslak evden eve nakliyat
Maslak Evden Eve Nakliyat

Maslak Bölgesinde Ev Taşımacılığı

Maslak bölgesinde yoğun bir kentleşme ve kurumsallaşma vardır. Hem ofis hem evler vardır. Özellikle son yıllarda evlerin sayısı gittikçe arttı. Ve şuan ağaoğlu konutlarının bulunduğu yer bile maslak bölgesini şahlandırıyor. Bu bölgede ev taşımacılığı hizmeti veren firmaların da sayısı gün geçtikçe arttı.

Maslak Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Kaç Oda SalonAvrupa Yakası İçindeAnadolu Yakasına
1+1 Oda5000 TL6500 TL
2+1 Oda6500 TL8500 TL
3+1 Oda8000 TL10000 TL
Maslak ev taşıma fiyatları

Maslak Ev Taşımacılığında Sigorta Yapılıyor Mu?

Maslak bölgesi de diğer bölgeler gibi nakliyat hizmetlerinde sigorta hizmetlerine kadar tüm hizmetler sergilenmektedir. Profesyonel ekipler tarafından sistemli paketleme ve yükleme işlemleri yapıldığı gibi bu süreci garanti almak adına sigorta işlemleri de yapılmaktadır.

Maslak Ev Taşıma Şirketleri

Maslak içinde ev taşıma firmalarına baktığımızda belli başlı firmaları görebilirsiniz. Bu firmalardan biri de Çolakoğulları nakliyat şirketidir. Profesyonel yapısı ve geniş araç filosu ile sektörüne büyük katkılar sağlamıştır. Maslak bölgesinde sadece şehir içi taşıma hizmetleri değil, şehirlerarası ev taşımacılığı, kurumsal ofis taşıma ve eşya depolama hizmetleri de sunulmaktadır.

Maslak bölgesinde hizmet veren firmamızın instagram sayfasından da takipte kalabilirsiniz. Ayrıca evden eve nakliyat sayfamızdan da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Maslak Bölgesinde Ekspertiz Hizmetiniz Var Mı?

evet mevcut. Firmamız tüm ilçelerde ekspertiz hizmeti vermektedir.

Maslak içinde evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Maslak içinde ev taşıma fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır

Maslak içinde ev taşıma dışında ofis taşıma hizmetinizde var mı?

firmamız hem ev hem ofis taşıma hem de eşya depolama hizmetleri vermektedir

Maslak bölgesinde hangi sigorta firması ile ev taşıma hizmeti veriyorsunuz?

Firmamız tüm taşımacılık hizmetlerinde ALLİANZ güvencesinde eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır.

Site Haritası