Kompak Dolap Nakliyat
Kompak Dolap Taşımacılığı

1956 yılından beri Türkiye’nin her noktasında kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleri vermekte olan şirketimiz; daima yeniliklere açık ve yeniliklere ayak uydurmaya çalışan koca bir nakliyat şirketidir. Kompakt dolap taşımacılığı hizmetlerinde sizlere her türlü imkanı sağlamaktayız.

Ülkemizde özellikle her şirketin arşivi mevcuttur. Arşiv denildiğinde akla evraklar ve arşiv dolapları gelmektedir. Bu yüzden firmamız bu konuda en ince ayrıntısına kadar gerekli çalışmaları yaparak siz değerli iş ortaklarımıza arşiv taşımacılığı hizmetlerinde özellikle; kompakt dolapların söküm ve takım işlemleri konusunda profesyonel ekipler organize etmektedirler.

PROFESYONEL KOMPAKT DOLAP HİZMETLERİ

Sektöründe her zaman lider bir nakliyat edası ile hareket eden şirketimiz; her zaman kurumsal ofis taşımacılığında; arşiv biriminde yer alan kompakt dolapların söküm paketleme ve yeni adreste kurulum işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her zaman uzman kadrosuna güvenen firmamız bu konularda küçüklü büyüklü her şirkete gerekli desteği sağlamaktadır. Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile dilediğiniz şekilde organize eden firmamız profesyonel taşıma hizmetlerini sağlamaktadır.

Kompak Dolap Taşımacılık
Kompak Dolap Nakliyesi

Kompakt Dolapların Ustaları ÇOLAKOĞULLARI NAKLİYAT Bünyesindedir.

Kompakt dolaplarınız firmamız tarafından yapılan inceleme sonucunda sayıları belirlenerek gerekli söküm işlemlerine giriyoruz. Yapılan söküm işlemleri sonucunda yeni adresinize blok, blok taşınarak kurulum işlemlerine geçiyoruz. Söküm işlemlerinin dışında kurulum işlemleri bu hizmetin en zor kısmıdır. Bu konu kurulum işlemlerinde ray kapaklarının tam oturması adına pullar ile alt tabakalar desteklenmektedir. Çolakoğulları nakliyat olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmak için en iyi şekilde organize olmaktadır. Firmamız 10 senedir kompakt dolap taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Sizde; Çolakoğulları nakliyat ile ortak çalışmak için; hemen firmamızın kurumsal web adresi olan http://www.colakogullari.com.tr adresine girerek detaylı bilgileri alıp firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Site Haritası