Türkiye’nin yeniliklerle adından söz ettiren Çolakoğulları nakliyat; evden eve nakliyatta yenilikler gerçekleştirerek sizlere kaliteli hizmetleri sunmaya çalışmaktadır. Profesyonel ve güvenilir ekibi ile sizlere başarılı ve kaliteli taşıma hizmetleri vermektedir.

Ev Taşıma Tüyoları
Ev Taşıma Tüyoları

Evden Eve Nakliyatta En Büyük Yenilikler

Yıllardır profesyonel ve kurumsal taşımacılık hizmetleri ile günümüze kadar hizmet veren Çolakoğulları nakliyat, her alanda olduğu gibi yenilik alanında da ön plana çıkmaktadır. Sektörün en değerli nakliyat şirketi olan firmamız her açıdan olduğu gibi evden eve nakliyat alanında da yenilikler gerçekleştirmiştir. Bu yeniliklerin en önemlilerinden biri asansörlü ev taşıma hizmetleridir.

Firmamız yıllardır hem diğer nakliyat firmaları hem de müşteriler tarafından büyük zorluklara sahip olan ev taşıma hizmetlerinde firmamız bu önemli yeniliği getirerek en büyük kolaylığı sağlamış olmuştur. Firmamız sadece şehir içi değil, aynı zamanda şehirler arası ev taşımacılığı hizmetlerinde de profesyonel destek sağlamaktadır. Bu sağladığı desteği evden eve nakliyat alanında en iyi şekilde yedirmiştir. Böylece şehirler arası alanında da taşınırken rahat bir şekilde taşınabiliyorsunuz

Başarının, Yeniliğin Öncüsü ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat

Ev taşımacılığı için her alanda elinden geldiğini yapabilen firmamız bu alanda sadece taşımacılık ile değil, paketleme ve depolama hizmetlerine de önemli adımlar atmıştır. Firmamız İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak ev taşımacılığında malzeme konusuna da önemli adımlar atmıştır. ev taşımacılığı işlemlerinde kullanılan malzemelerde artık çok kaliteli havalı baloncuklu malzemeler kullanılmaktadır.

Eski devirden kalan battaniye devri kapanmıştır. Bu açıdan baktığımızda taşımacılığı en önemli kademesi olan paketleme işlemleri firmamız adına önemli adımlardan biridir. Firmamız ev taşımacılığı alanında önemli yenilikler yapmıştır. Tüm yenilikleri firmamızın kurumsal adresinden takip edebilirsiniz.

Site Haritası