İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat
İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmetinde profesyonel hizmeti en uygun fiyata tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’dan aldığımız eşyalarınızı Bodrum’a güvenli bir şekilde taşırken, Bodrum’dan aldığımız eşyaları da İstanbul ya da Türkiye’nin herhangi bir iline güvenli bir şekilde nakledebiliriz.

Şehirler arası nakliyatta zamanlama oldukça önemlidir. Bu nedenle biz taşıma hizmeti vereceğimiz gün ve saati belirlediğimizde sürecin aksamaması için tüm imkanlarımızı seferber ederiz. İstanbul Bodrum arası mesafeyi göz önünde bulundurduğunuzda taşıdığınız eşyanın hassasiyeti ve maddi değerine göre en uygun taşımacılık formülü gerçekleştirilir.

Türkiye’de evden eve nakliyat hizmetleri başlatan nakliyat şirketiyiz. İstanbul ve Bodrum gibi bölgelerde de bu hizmetleri yoğunlaştırmış bulunmaktayız. 1970 yılından itibaten İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmetlerine hız vermiş bulunmaktayız. 

İstanbul Bodrum evden eve taşımacılık süreçlerini çok iyi bir şekilde yöneterek hem İstanbul hem de Bodrum bölgelerinde merkez ofisler açtık. Böylece müşterilerimizin soru veya soruları için hızlıca bağlantı kurabilecekleri yerler oluşturduk. Ofislerimize istediğiniz zaman gelip bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Nakliyat Hizmetleri

Çolakoğulları nakliyat firması olarak; sizlere İstanbul Bodrum arasında hem özel taşımacılık hem de parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul’da sayısız müşteri memnuniyeti sağladığımız gibi Bodrum bölgesinde de yoğun bir müşteri potansiyeline sahip olduk. Bu konuda özverili çalışmamızda büyük etki sağlamıştır. 

Çolakoğulları ailesi olarak; siz değerli iş ortaklarımıza sadece ev taşımacılığı hizmetleri değil aynı zamanda İstanbul Bodrum arası ofis taşıma ve depolama hizmetlerini de sağlamaktayız. Özellikle depolama hizmetlerinde bizlerden istediğiniz hizmetleri başarılı bir şekilde alabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Eşya Depolama Hizmetleri

Şirketimiz ev eşyalarınızı başarılı bir şekilde depolamaktadır. İster Bodrum bölgesinde isterseniz de İstanbul bölgesinde depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eşya depolama hizmetlerinde daima kaliteyi yakalamış bulunmaktayız.

İstanbul Bodrum Arası Ev Taşıma Şirketleri

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat ibaresi son yıllarda google arama motorlarından yoğun olarak aratılmaktadır. İnsanların yoğun bir şekilde Bodrum bölgesine taşınmayı hızlandırmanın diğer biri sebebi de; COVİD-19 virüsü sebep olmuştur. İstanbul Bodrum arası ev taşıma şirketleri 

Bodrum; Tarihi yapısı, doğal güzelliği ve tatil beldesi olmasından dolayı en çok tercih edilen bölgelerimizden biridir.

 İstanbul Bodrum En İyi Nakliyat Şirketi

Firmamız 1970 yılından beri İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmetlerini en iyi şekilde organize etmektedir. Sizlere büyük fırsatlar sunan firmamız, her konuda profesyonel destek vermektedir. İstanbul ve Bodrum bölgesinin en iyi nakliyat şirketi ile çalışmaktasınız.

Firmamız ile İstanbul ve Bodrum arasında profesyonel taşıma hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktayız. Şirketimizden hızlıca teklif alabilirsiniz. Firmamız İstanbul Bodrum arası ev taşıma hizmetlerini 2 gün içinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul’da yüklenen eşyalarınız bir sonraki gün Bodrum bölgesinde hızlıca teslim edilmektedir.

Firmamız, özellikle ege bölgesinde; Bodrum, Çeşme ve İzmir gibi tatil beldelerine yoğunluk vererek hem parça yük hem de tam yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Firmamız özellikle İstanbul Bodrum arası evden eve taşımacılık hizmetlerine büyük bir ağırlık vererek Bodrum bölgesinde açılan yeni iş yerleri dahil olmak üzere hem ev hem de ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır

İstanbul Bodrum Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Bodrum evden eve nakliyat firmalarına baktığımızda aslında Bodrum bölgesinde doğru düzgün nakliyat şirketleri olduğu düşünülemez. Çünkü sektörde en iyi nakliyat firmaları genellikle merkez bölgeler olan Ankara, İzmir ve İstanbul bölgelerinde dedir. Bu yüzden firmamız bu 3 ilde şube ve merkezlerini açarak müşterilerine her zaman kaliteli hizmeti ayağına kadar getirmektedir.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Ücretlerimiz

2022 Yılından itibaren fiyatlarımız güncellenmiştir. Yeni yılda siz değerli müşterilerimizin İstanbul – Bodrum arası ev taşıma hizmetleri ile ilgili ücretlendirme tarifeleri aşağıda belirtilmiştir. Şirketimiz sizlere hem parsiyel hem de özel taşımacılık hizmetlerinde uygun rakamlar sunmaktadır. Bu konuda tek yapmanız gereken firmamız ile bağlantı kurarak uygun fiyata rezervasyon yapmanız. Detaylı bilgi için https://www.colakogullari.com.tr/iletisim

Eşya Miktarı

Parsiyel Taşımacılık Fiyat Aralığı

Özel Taşımacılık Fiyat Aralığı

1+1 Odalı Ev Eşyaları

4000 TL

6500 TL

2+1 Odalı Ev Eşyaları

5600 TL

8500 TL

3+1 Odalı Ev Eşyaları

7200 TL

9900 TL

 

 

 

NOT: FİYATLARIMIZ KESİN FİYATLAR DEĞİLDİR. AYRINTILI BİLGİLER DAHİLİNDE FİYATLAR NETLEŞTİRİLECEKTİR.

İstanbul Bodrum Ev Taşıma Süresi Ne Kadar?

İstanbul’dan Bodrum’a evden eve nakliyat hizmetleri yaklaşık 2 günlük sürmektedir. Bir gün yükleme ve ikinci gün boşaltma şeklinde sonlandırılmaktadır. İstanbul Bodrum arası mesafe 700 KM.

İstanbul Bodrum Nakliyat Hizmetlerinde Hangi Sigorta Yapılmaktadır?

İstanbul Bodrum arası yapılan tüm nakliye hizmetlerinde firmamız ALLİANZ güvencesi ile çalışmaktadır. Tüm eşyalarınız firmamızın bünyesinde sigortalı olarak taşınmaktadır.

İstanbul Bodrum Arası Parça Eşya Taşınıyor Mu?

Firmamız İstanbul Bodrum arası parça eşya taşımacılığını profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Ekibimiz ile sistemli bir şekilde nakliyat hizmetlerini yürütülmektedir.

Bodrum İstanbul Nakliye

İstanbul Bodrum arası ev taşıma hizmetlerinde de öne çıkan firmamız yakın zaman da İstanbul Bodrum evden eve taşıma şirketi olarak Muğla bölgesinde de yeni bir şube açarak yaz aylarında müşterilerinin harıl nakliyat şirketlerini araştırmasına gerek kalmayacaktır. Çolakoğulları nakliyat ailesi olarak Bodrum’un tüm sokak ve caddelerinde hizmetinin olması Bodrum halkı için birer avantajdır. Çünkü firmamız her zaman kaliteli ve hesaplı nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Bu yüzden Çolakoğulları nakliyat ailesi daima başarılı ve güvenli hizmetler ile sektöründe 1 numara haline gelmiştir. Sektörümüzde İstanbul İzmir ve Bodrum arası evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra parça eşya taşımacılığı hizmetleri de sunmaktayız

İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşımacılığı

Türkiye’nin en iyi ev taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması; İstanbul Bodrum arası parça eşya taşımacılığı hizmetlerini en iyi şekilde organize edebilen kurumsal nakliyat şirketidir. 1956 yılından beri profesyonel nakliyat hizmetlerine aralıksız olarak devam eden firmamız; sizlere her sene düzenli olarak ev taşımacılığı hizmetlerinde özel indirimler sağlamaktadır. Yılların deneyimli nakliyat firması olan Çolakoğulları ailesi ile sizlerde çalışmak isterseniz firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Şirketimiz tüm ev taşıma hizmetlerinde olduğu gibi İstanbul Bodrum parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde de büyük indirimler sağlamaktadır.Sizde firmamız ile ilgili bilgi edinmek isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın https://www.colakogullari.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.Aynı zamanda firmamız sosyal medya ağlarından biri olan Facebook üzerinde de takip edebilirsiniz. Şirketimiz sürekli olarak indirim aylarını sosyal medya ağlarında paylaşmaktadır.

Bodrum İstanbul Nakliye

İstanbul Bodrum arası ev taşıma hizmetlerinde de öne çıkan firmamız yakın zaman da İstanbul Bodrum evden eve taşıma şirketi olarak Muğla bölgesinde de yeni bir şube açarak yaz aylarında müşterilerinin harıl nakliyat şirketlerini araştırmasına gerek kalmayacaktır. Çolakoğulları nakliyat ailesi olarak Bodrum’un tüm sokak ve caddelerinde hizmetinin olması Bodrum halkı için birer avantajdır. Çünkü firmamız her zaman kaliteli ve hesaplı nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Bu yüzden Çolakoğulları nakliyat ailesi daima başarılı ve güvenli hizmetler ile sektöründe 1 numara haline gelmiştir. Sektörümüzde İstanbul İzmir ve Bodrum arası evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra parça eşya taşımacılığı hizmetleri de sunmaktayız

Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşımacılığı

Türkiye’nin en iyi ev taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması; İstanbul Bodrum arası parça eşya taşımacılığı hizmetlerini en iyi şekilde organize edebilen kurumsal nakliyat şirketidir. 1956 yılından beri profesyonel nakliyat hizmetlerine aralıksız olarak devam eden firmamız; sizlere her sene düzenli olarak ev taşımacılığı hizmetlerinde özel indirimler sağlamaktadır. Yılların deneyimli nakliyat firması olan Çolakoğulları ailesi ile sizlerde çalışmak isterseniz firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Şirketimiz tüm ev taşıma hizmetlerinde olduğu gibi İstanbul Bodrum parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde de büyük indirimler sağlamaktadır.Sizde firmamız ile ilgili bilgi edinmek isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın https://www.colakogullari.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.Aynı zamanda firmamız sosyal medya ağlarından biri olan Facebook üzerinde de takip edebilirsiniz. Şirketimiz sürekli olarak indirim aylarını sosyal medya ağlarında paylaşmaktadır.

İstanbul Bodrum arası ev taşıma fiyatları ne kadar?

İstanbul Bodrum ev taşıma fiyatları 1000 TL’den başlamaktadır. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.

İstanbul Bodrum nakliyat hizmetleri ne kadar sürmektedir?

2 günlük bir taşıma süresi vardır. Bu sürede eşyalarınız teslim edilmektedir.

Bodrum bölgesinde şubeniz var mı?

evet, bodrum bölgesinde firmamızın şubesi vardır

İstanbul Bodrum arası nakliye sigortası yapılıyor mu?

firmamız tüm şehirler arası nakliyat hizmetlerinde sigorta yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir