İstanbul Bodrum arası ev taşımacılığı nasıl yapılıyor? Bu soruya birçok insanın cevap bulabileceği bir sayfadasınız. Sektörümüzün ileri gelen firmalarından biri olan şirketimiz sizlere profesyonel ev nakliyesi ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi verecektir. Sizlerde eşyalarınızı ister parça parça ister tüm ev eşyası şeklinde gönderebileceksiniz.

2023 EYLÜL – EKİM – KASIM Aylarına Özel Ev Taşıma Kampanyalarımız Başladı

İstanbul Bodrum Arası Yapılan Nakliye Hizmetleri

 • İstanbul Bodrum Arası Komple Ev Eşyası Taşıma
 • Kurumsal Ofis Eşyaları Taşıma
 • İstanbul Bodrum Arası Parça Eşya Taşıma

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmetlerinde Son YAZ KAMPANYASI BAŞLADI. Ağustos ayına özel fiyatlarla evinizi taşıyoruz. Hemen bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Evinizdeki eşyaların içersinden seçerek yada komple gönderimini sağlamak isterseniz hemen firmamızın iletişim sayfası üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Parsiyel ve Özel (Vip) Taşımacılık hizmetinde sizlere her türlü imkanı sağlamaktadır.

Her hafta düzenli olarak sevkiyatlarımız mevcuttur. Detaylı bilgi için hemen iletişim sayfamızı tıklayabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Arası Tablo Taşımacılığı

En çok merak edilen ve sürekli sorulan soruların başında geliyor. Tablo taşımacılığı yapıyor musunuz? Firmamız tablo taşımacılığını yıllardan beri gerçekleştirmektedir. İstanbul Bodrum arası tablo taşımacılığı hizmetini de 1990 yılından beri gerçekleştirmektedir. VİP taşımacılık şeklinde yapmaktayız. Yani özel taşımacılık hizmeti şeklinde sunuyoruz. İster günü birlik ister ertesi günü tablolarınızı size hasarsız bir şekilde teslim etmekteyiz. Detaylı bilgi için tablo taşımacılığı sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

Tablo Taşımacılığı
Tablo Taşımacılığı

İstanbul Bodrum Arası Günü Birlik Ev Taşıma Hizmeti

Ülkemizde birçok illerimizde karayollarının yapılması ile otabanlar sayesinden sevkiyatlar hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul Bodrum arası 750 KM. Bu mesafede bir nakliye firması müşterilerinin ev eşyalarını günü birlik yetiştirebilmektedir. Ayrıntılı bilgileri firmamızın sayfasında öğrenebilirsiniz

İstanbul’un ve Bodrum’un en çok tercih edilen taşımacılık şirketiyiz. 2002 Yılından bu yana profesyonel anlamda hizmetlerimizi sizlere götürmekteyiz. İstanbul ve Bodrum bölgeleri arasında hem ofis hem de ev taşıma hizmetlerini düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz.

2002 Yılından Beri İstanbul Bodrum Arası Ev Taşımacılığı Yapmaktayız.

İstanbul Bodrum arası ev taşıma hizmetlerimizden hem özel hem de kargo mantığı olan parsiyel taşımacılık şeklinde yararlanabilirsiniz. Firmamız tüm taşımacılık hizmetlerinizde size özel kampanyalar sunduğu gibi tüm ürünlerinizi sigortalı olarak da taşımaktadır. Bu konuda firmamızdan ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Ev Taşıma Ücretleri Ne Kadar?

İstanbul Bodrum arası ev taşıma ücretlerini araştıran müşterilerimize genel olarak fiyatlandırmalarla ilgili aşağıda bilgiler vermiş bulunmaktayız. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat fiyatları kaç TL?, İstanbul Bodrum evden eve taşıma ücretleri ne kadar? gibi sorulara aşağıda ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

İstanbul Bodrum Eşya Miktarıİstanbul Bodrum Ev Taşıma FiyatlarıDış Asansörlü Fiyatları
1 Odalı Ev Taşıma Fiyatı4.000 – 5.000 ₺+ 2500 ₺
2 Odalı Ev Taşıma Fiyatı7.000 – 10.600 ₺+ 3200 ₺
3 Odalı Ev Taşıma Fiyatı10.600 – 15.500 ₺+ 4200 ₺
4 Odalı Ev Taşıma Fiyatı15.500 – 20.500 ₺+ 5500 ₺
5 Odalı Ev Taşıma Fiyatı24.500 – 29.600 ₺+ 6600 ₺
+5 Odalı Ev Taşıma Fiyatı29.000 ₺ ve ÜzeriTEKLİF AL
İstanbul Bodrum Ev Taşımacılığı Fiyat Teklifleri
İstanbul Bodrum Asansörlü Ev Taşımacılığı

İstanbul Bodrum Arası Asansörlü Ev Taşıma Hizmetleri

Çolakoğulları ailesi olarak; her konuda yeterli profesyonelliğimizi dış asansör sisteminde de kullandık. Teknolojinin desteği ile evinizin tüm eşyalarını hızlı ve pratik bir şekilde yükleme boşaltmasını yapmaktayız. Evden eve nakliyat hizmetlerini kolaylaştıran bu sistem ile güvenli taşıma hizmetlerimiz sürekli olarak gerçekleştirilmektedir. Evinizi yada iş yerinizi profesyonel ekiplerimiz aracılığı ile taşıtabilirsiniz. Hemen firmamızdan dış cephe asansör hizmeti ile ilgili fiyat teklifi alabilirsiniz. İstanbul Bodrum arası deış cephe asansörlü sistemlerimizden hemen faydalanabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliye İle İlgili Başlıklar;

  İstanbul Bodrum ev taşıma hizmetinde profesyonel hizmeti en uygun fiyata tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’dan aldığımız eşyalarınızı Bodrum’a güvenli bir şekilde taşırken, Bodrum’dan aldığımız eşyaları da İstanbul ya da Türkiye’nin herhangi bir iline güvenli bir şekilde nakledebiliriz.

  Şehirler Arası Nakliyat

  Şehirler arası nakliyatta zamanlama oldukça önemlidir. Bu nedenle biz taşıma hizmeti vereceğimiz gün ve saati belirlediğimizde sürecin aksamaması için tüm imkanlarımızı seferber ederiz. İstanbul Bodrum arası mesafeyi göz önünde bulundurduğunuzda taşıdığınız eşyanın hassasiyeti ve maddi değerine göre en uygun taşımacılık formülü gerçekleştirilir.

  Türkiye’de evden eve nakliyat hizmetleri başlatan nakliyat şirketiyiz. İstanbul ve Bodrum gibi bölgelerde de bu hizmetleri yoğunlaştırmış bulunmaktayız. 1970 yılından itibaten İstanbul Bodrum nakliyat hizmetlerine hız vermiş bulunmaktayız. 

  İstanbul Bodrum evden eve taşımacılık süreçlerini çok iyi bir şekilde yöneterek hem İstanbul hem de Bodrum bölgelerinde merkez ofisler açtık. Böylece müşterilerimizin soru veya soruları için hızlıca bağlantı kurabilecekleri yerler oluşturduk. Ofislerimize istediğiniz zaman gelip bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

  İstanbul Bodrum Nakliyat Hizmetleri

  Çolakoğulları nakliyat firması olarak; sizlere İstanbul Bodrum arasında hem özel taşımacılık hem de parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul’da sayısız müşteri memnuniyeti sağladığımız gibi Bodrum bölgesinde de yoğun bir müşteri potansiyeline sahip olduk. Bu konuda özverili çalışmamızda büyük etki sağlamıştır. 

  Çolakoğulları ailesi olarak; siz değerli iş ortaklarımıza sadece ev taşımacılığı hizmetleri değil aynı zamanda İstanbul Bodrum arası ofis taşıma ve depolama hizmetlerini de sağlamaktayız. Özellikle depolama hizmetlerinde bizlerden istediğiniz hizmetleri başarılı bir şekilde alabilirsiniz.

  İstanbul Bodrum Nakliyat Hizmetleri

  İstanbul Bodrum Eşya Depolama Hizmetleri

  Şirketimiz ev eşyalarınızı başarılı bir şekilde depolamaktadır. İster Bodrum bölgesinde isterseniz de İstanbul bölgesinde depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eşya depolama hizmetlerinde daima kaliteyi yakalamış bulunmaktayız.

  İstanbul Bodrum Ev Taşıma Firmaları

  Bireysel fırsatlar, etkili çözümler ve daha da önemlisi Bodrum nakliye hizmeti için sunduğumuz hizmetler, hem ev taşımanız için hem de diğer büyük taşıma işlemleriniz için önemli olacaktır. Sitemiz sizlere vazgeçilmeyecek bir yapıda hizmet ettiği için bu tarzları da kolayca yakından görebileceksiniz. Ev taşıma firmaları ile ilgili olarak aklınıza gelen ne kadar güncel kampanya ve ödeme seçenekleri var ise hepsini sitemiz üzerinde duyurmaktayız.

  İstanbul Bodrum Arası Ev Taşıma Şirketleri

  İstanbul Bodrum evden eve nakliyat ibaresi son yıllarda google arama motorlarından yoğun olarak aratılmaktadır. İnsanların yoğun bir şekilde Bodrum bölgesine taşınmayı hızlandırmanın diğer biri sebebi de; COVİD-19 virüsü sebep olmuştur. İstanbul Bodrum arası ev taşıma şirketleri 

  Bodrum; Tarihi yapısı, doğal güzelliği ve tatil beldesi olmasından dolayı en çok tercih edilen bölgelerimizden biridir.

   İstanbul Bodrum En İyi Nakliyat Şirketi

  Firmamız 1970 yılından beri İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmetlerini en iyi şekilde organize etmektedir. Sizlere büyük fırsatlar sunan firmamız, her konuda profesyonel destek vermektedir. İstanbul ve Bodrum bölgesinin en iyi nakliyat şirketi ile çalışmaktasınız.

  Firmamız ile İstanbul ve Bodrum arasında profesyonel taşıma hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktayız. Şirketimizden hızlıca teklif alabilirsiniz. Firmamız İstanbul Bodrum arası ev taşıma hizmetlerini 2 gün içinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul’da yüklenen eşyalarınız bir sonraki gün Bodrum bölgesinde hızlıca teslim edilmektedir.

  Firmamız, özellikle ege bölgesinde; Bodrum, Çeşme ve İzmir gibi tatil beldelerine yoğunluk vererek hem parça yük hem de tam yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Firmamız özellikle İstanbul Bodrum arası evden eve taşımacılık hizmetlerine büyük bir ağırlık vererek Bodrum bölgesinde açılan yeni iş yerleri dahil olmak üzere hem ev hem de ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır

  İstanbul Bodrum Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

  Bodrum evden eve nakliyat firmalarına baktığımızda aslında Bodrum bölgesinde doğru düzgün nakliyat şirketleri olduğu düşünülemez. Çünkü sektörde en iyi nakliyat firmaları genellikle merkez bölgeler olan Ankara, İzmir ve İstanbul bölgelerinde dedir. Bu yüzden firmamız bu 3 ilde şube ve merkezlerini açarak müşterilerine her zaman kaliteli hizmeti ayağına kadar getirmektedir.

  İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Ücretlerimiz

  2022 Yılından itibaren fiyatlarımız güncellenmiştir. Yeni yılda siz değerli müşterilerimizin İstanbul – Bodrum arası ev taşıma hizmetleri ile ilgili ücretlendirme tarifeleri aşağıda belirtilmiştir. Şirketimiz sizlere hem parsiyel hem de özel taşımacılık hizmetlerinde uygun rakamlar sunmaktadır. Bu konuda tek yapmanız gereken firmamız ile bağlantı kurarak uygun fiyata rezervasyon yapmanız. Detaylı bilgi için https://www.colakogullari.com.tr/iletisim

  Eşya Miktarı

  Parsiyel Taşımacılık Fiyat Aralığı

  Özel Taşımacılık Fiyat Aralığı

  1+1 Odalı Ev Eşyaları

  8000 TL

  12000 TL

  2+1 Odalı Ev Eşyaları

  12000 TL

  17000 TL

  3+1 Odalı Ev Eşyaları

  17000 TL

  22000 TL

   

   

   

  NOT: FİYATLARIMIZ KESİN FİYATLAR DEĞİLDİR. AYRINTILI BİLGİLER DAHİLİNDE FİYATLAR NETLEŞTİRİLECEKTİR.

  İstanbul Bodrum Ev Taşıma Süresi Ne Kadar?

  İstanbul’dan Bodrum’a evden eve nakliyat hizmetleri yaklaşık 2 günlük sürmektedir. Bir gün yükleme ve ikinci gün boşaltma şeklinde sonlandırılmaktadır. İstanbul Bodrum arası mesafe 700 KM.

  İstanbul Bodrum Nakliyat Hizmetlerinde Hangi Sigorta Yapılmaktadır?

  İstanbul Bodrum arası yapılan tüm nakliye hizmetlerinde firmamız ALLİANZ güvencesi ile çalışmaktadır. Tüm eşyalarınız firmamızın bünyesinde sigortalı olarak taşınmaktadır.

  İstanbul Bodrum Arası Parça Eşya Taşınıyor Mu?

  Firmamız İstanbul Bodrum arası parça eşya taşımacılığını profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Ekibimiz ile sistemli bir şekilde nakliyat hizmetlerini yürütülmektedir.

  Bodrum İstanbul Nakliye

  İstanbul Bodrum arası ev taşıma hizmetlerinde de öne çıkan firmamız yakın zaman da İstanbul Bodrum evden eve taşıma şirketi olarak Muğla bölgesinde de yeni bir şube açarak yaz aylarında müşterilerinin harıl nakliyat şirketlerini araştırmasına gerek kalmayacaktır. Çolakoğulları nakliyat ailesi olarak Bodrum’un tüm sokak ve caddelerinde hizmetinin olması Bodrum halkı için birer avantajdır. Çünkü firmamız her zaman kaliteli ve hesaplı nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Bu yüzden Çolakoğulları nakliyat ailesi daima başarılı ve güvenli hizmetler ile sektöründe 1 numara haline gelmiştir. Sektörümüzde İstanbul İzmir ve Bodrum arası evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra parça eşya taşımacılığı hizmetleri de sunmaktayız

  İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşımacılığı

  Türkiye’nin en iyi ev taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması; İstanbul Bodrum arası parça eşya taşımacılığı hizmetlerini en iyi şekilde organize edebilen kurumsal nakliyat şirketidir. 1956 yılından beri profesyonel nakliyat hizmetlerine aralıksız olarak devam eden firmamız; sizlere her sene düzenli olarak ev taşımacılığı hizmetlerinde özel indirimler sağlamaktadır. Yılların deneyimli nakliyat firması olan Çolakoğulları ailesi ile sizlerde çalışmak isterseniz firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Şirketimiz tüm ev taşıma hizmetlerinde olduğu gibi İstanbul Bodrum parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde de büyük indirimler sağlamaktadır.Sizde firmamız ile ilgili bilgi edinmek isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın https://www.colakogullari.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.Aynı zamanda firmamız sosyal medya ağlarından biri olan Facebook üzerinde de takip edebilirsiniz. Şirketimiz sürekli olarak indirim aylarını sosyal medya ağlarında paylaşmaktadır.

  Bodrum İstanbul Nakliye

  İstanbul Bodrum arası ev taşıma hizmetlerinde de öne çıkan firmamız yakın zaman da İstanbul Bodrum evden eve taşıma şirketi olarak Muğla bölgesinde de yeni bir şube açarak yaz aylarında müşterilerinin harıl nakliyat şirketlerini araştırmasına gerek kalmayacaktır. Çolakoğulları nakliyat ailesi olarak Bodrum’un tüm sokak ve caddelerinde hizmetinin olması Bodrum halkı için birer avantajdır. Çünkü firmamız her zaman kaliteli ve hesaplı nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Bu yüzden Çolakoğulları nakliyat ailesi daima başarılı ve güvenli hizmetler ile sektöründe 1 numara haline gelmiştir. Sektörümüzde İstanbul İzmir ve Bodrum arası evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra parça eşya taşımacılığı hizmetleri de sunmaktayız

  İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşımacılığı

  Türkiye’nin en iyi ev taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması; İstanbul Bodrum arası parça eşya taşımacılığı hizmetlerini en iyi şekilde organize edebilen kurumsal nakliyat şirketidir. 1956 yılından beri profesyonel nakliyat hizmetlerine aralıksız olarak devam eden firmamız; sizlere her sene düzenli olarak ev taşımacılığı hizmetlerinde özel indirimler sağlamaktadır. Yılların deneyimli nakliyat firması olan Çolakoğulları ailesi ile sizlerde çalışmak isterseniz firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Şirketimiz tüm ev taşıma hizmetlerinde olduğu gibi İstanbul Bodrum parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde de büyük indirimler sağlamaktadır.Sizde firmamız ile ilgili bilgi edinmek isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın https://www.colakogullari.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.Aynı zamanda firmamız sosyal medya ağlarından biri olan Facebook üzerinde de takip edebilirsiniz. Şirketimiz sürekli olarak indirim aylarını sosyal medya ağlarında paylaşmaktadır.

  İstanbul Bodrum arası ev taşıma fiyatları ne kadar?

  İstanbul Bodrum ev taşıma fiyatları 1000 TL’den başlamaktadır. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.

  İstanbul Bodrum nakliyat hizmetleri ne kadar sürmektedir?

  2 günlük bir taşıma süresi vardır. Bu sürede eşyalarınız teslim edilmektedir.

  Bodrum bölgesinde şubeniz var mı?

  evet, bodrum bölgesinde firmamızın şubesi vardır

  İstanbul Bodrum arası nakliye sigortası yapılıyor mu?

  firmamız tüm şehirler arası nakliyat hizmetlerinde sigorta yapmaktadır.

  asansörlü evden eve nakliyat Bodrum evden eve nakliyat depolama şirketleri Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat fiyatları evden eve nakliyat hizmetleri evden eve nakliyat ücretleri evden eve nakliyat şirketleri evden eve nakliye evden eve taşıma evden eve taşımacılık ev eşyası depolama ev taşıma ev taşımacılığı ev taşıma firmaları ev taşıma fiyatları ev taşıma ücretleri ev taşıma şirketleri eşya depolama istanbul evden eve nakliyat sirketleri Kars evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliyat şirketleri nakliye firmaları ofis nakliyesi ofis taşıma Ofis Taşımacılığı ofis taşıma şirketleri parça eşya taşımacılığı profesyonel evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat çolakoğulları nakliyat İstanbul Bodrum evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul nakliyat şirketleri İstanbul ofis taşımacılığı İstanbul İzmir evden eve nakliyat İzmir evden eve nakliyat Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat şehirlerarası evden eve taşımacılık şehirlerarası ev taşımacılığı şehirlerarası nakliyat şehirler arası nakliyat

  Derecelendirmek için tıklayın!
  [Toplam: 6 Ortalama: 3.7]

  1. Kubilay diyor ki:

   Kaliteli hizmet bence fiyatı da uygun işinizi iyi yapıyorsunuz halkın dilinden anlıyorsunuz müşteriniz bol olsun diliyorum…

  2. Ahmed Hasan Abdullah diyor ki:

   Kaliteli hizmet bence fiyatı da uygun işinizi iyi yapıyorsunuz halkın dilinden anlıyorsunuz müşteriniz bol olsun diliyorum…👍👍👍👍

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir