Tablo Nakliyesi
Tablo Taşımacılığı

Türkiye’nin 1956 yılından bu yana profesyonel taşımacılık hizmetlerini yürüten Çolakoğulları nakliyat firması, yıllar geçtikçe hizmet dallarında geniş yelpazeler açarak ilerlemektedir. Her konuda gerekli tecrübeye sahip olan ve yeterli ekipman donanımına sahip olan Çolakoğulları nakliyat; özellikle antika eşya, tablo taşımacılığı gibi hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır. Sergi ve fuar gibi organizasyonların yanı sıra bireysel ev eşyalarının taşınması esnasında da firmamız gerekli özeni göstermektedir.

Tablolarınız ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat Güvencesindedir.

Yılların vermiş olduğu bir tecrübeden bahsetmekteyiz. Sanat taşımacılığında her zaman en çok tercih edilen bir nakliyat şirketi olmuştur. 1970 yılından beri Türkiye içinde profesyonel olarak bu hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Çolakoğulları ailesi olarak; tablo taşımacılığı hizmetleri için her zaman özel malzemeler kullanılmaktadır.

Tablolarınız Sigortalı Olarak Taşınmaktadır.

Firmamız tablo nakliye süreçlerinde her zaman büyük bir özen göstermektedir. Firmamız nakliye süreçlerine başlamadan önce; tablonun değerine göre gerekli sigortalama hizmetlerini sağlayarak nakliye hizmetlerine başlamaktadır. Bu konuda yeterli profesyonelliği ve tecrübeye sahip olmasına rağmen her zaman tedbirli olarak hareket etmektedir.

Sergi ve Fuar Organizasyonlarında Tablo Taşımacılığı

Firmamız kurumsal yapısı itibari ile birçok şirket ile çalışmalarını sürdürmektedir. Her konuda gerekli özeni gösteren firmamız; profesyonel yapısı gereği fuar organizasyonlarında siz değerli iş ortaklarımıza her konuda her zaman destekçi olmaktadır. Tablo taşımacılık hizmetlerinde en başarılı nakliye firması olarak adını tüm Türkiye’ye haykıran Çolakoğulları nakliyat, siz değerli iş ortaklarımıza aynı kurumsallık ile yaklaşmaktadır.

Ofis taşımacılığı hizmetleri içinde yer alan tablo nakliyesi hizmetleri ile ilgili olarak; detaylı bilgi almak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketimizin kurumsal taşımacılık hizmetlerinden ilk defa yararlanacaksanız lütfen https://www.colakogullari.com.tr/kurumsal-referanslar bağlantısını tıklayarak kimlerle iş yaptığımızı inceleyebilirsiniz. Firmamız sizlere önce güven sonra hizmet verecektir.

 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir