Ülkemizin her yerinde marka haline gelmiş Çolakoğulları Kelimesi kimimizin soy adı, kimimizin firma adı haline gelmiştir. Ülkemize baktığımızda hemen hemen her bölgede özellikle büyük şehirlerde ya inşaat ya nakliyat ya da turizm firmaları bu isim üzerinden hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız da Çolakoğulları Ailesi olarak tüm hizmetleri sürdüren kapsamlı bir lojistik şirketidir. Aynı zamanda yılların vermiş olduğu deneyimden hareketle günümüze kadar süregelen ailelerin başında gelmektedir.

Evden eve nakliyat çolakoğulları
Evden eve nakliyat çolakoğulları

 

ÇOLAKOĞULLARI Denildiğinde Akla Gelenler!

ÇOLAKOĞULLARI Ailesi denildiğinde akla sürekli olarak doğu karadeniz bölgesi gelmektedir. Fakat Çolakoğulları kelimesi iç anadolu bölgesine de geçmektedir. Artık  genel bir yayılım gösteren ünvan haline gelmiştir.

Firmamız da taşımacılık hizmetlerine ÇOLAKOĞULLARI Kelimesi adı altında hareket ederek hizmetlerine başlamıştır. Fakat son zamanlarda bazı insanlar tarafından ismimizi nakliyat sektöründe kullanmalarından dolayı firmamız markasını ÇOLAKOĞULLARI olarak düzenlemiştir. Böylece bu tip insanlara karşı firmamız ismine gelebilecek her türlü lekelere karşı korumuştur.

Dikkat Taklit Edilmekteyiz.

Şirketimizin, günümüzde başarılı taşımacılık hizmetleri ile dev bir marka haline gelmesi; bazı şahısların ismimiz kullanmasına itmiştir. Bu gibi şahıslara pirim vermemek adına firmamız gerekli tüm yasal süreçlere başlamıştır. Sizlerde firmamızın bu konudaki mücadelesine destek olmak isterseniz; tek yapmanız gereken; internet ortamında araştırma yaparken Çolakoğulları nakliyat adı altında hiç bir firmaya güvenmeyin. Firmamızın tek web adresi aşağıdaki gibidir.

Siz değerli iş ortaklarımız da bu konudaki hassasiyeti göz ardı etmezseniz seviniriz. ÇOLAKOĞULLARI Ailesi olarak artık siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz. Detaylı bilgileri https://www.colakogullari.com.tr adresimizden alabilirsiniz.

Site Haritası