Lojistik Şirketleri
Lojistik Firmaları

1956 yılından beri sektöründe profesyonel nakliyat hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat;1980 yılından itibaren floyu genişleyerek kurumsal şirketlere lojistik desteği sağlamaktadır. Geniş antrepo alanı ile sektöründe her türlü depolama hizmetini gerçekleştirmektedir. Lojistik firmaları arasında işini en iyi şekilde yürüten firmamız ile tüm lojistik faaliyetlerinizi başarılı bir şekilde alabilirsiniz.

Lojistik Firması Mı Arıyorsunuz?

Ülkemizin geçmişten bu yana Türkiye’nin lojistik hizmetlerini sağlayan ve günümüzde de büyük bir güven oluşturan lojistik firmaları karşımıza çıkmaktadır. Bu firmaların başında da Çolakoğulları ailesi gelmektedir. Firmamız geçmişten günümüze kadar tüm doğallığı ile taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. Bunun yanında sadece lojistik değil, aynı zamanda alt kolları olan evden eve nakliyat, eşya depolama gibi kurumsal taşımacılık hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Lojistik Şirketi
Lojistik Firması

Yılların vermiş olduğu deneyim sonucunda her zaman kendini bir adım önde tutabilen firmamız lojistik şirketleri arasında yerini almıştır. Ülkemizin birçok şirketleri tarafından örnek alınan firmamız aynı zamanda büyük bir saygı görmektedir.

İstanbul’un Dev Kurumsal Lojistik Firmasıyız

Firmamız yıllar geçtikçe filosundan ve ekipmanlarında yapmış olduğu yenilik ve arttırmış olduğu ekipmanları ile ülkemizin en büyük lojistik şirketleri arasına girmiştir. Her konuda profesyonel yaklaşan ve başlı başına fiyat politikalarında esnek davranmadan hizmet anlayışını her daim %100 kılabilen bir lojistik şirketidir. Şirketimiz aynı zamanda inşaat sektöründe de önemli görevler almıştır.

Firmamız ile yapacağınız irili ufaklı lojistik hizmetlerinde rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Firmamız taşımacılık hizmetlerinde her daim işini tam olarak eksiksiz olarak tamamlamıştır.

Sigortalı Lojistik Şirketleri

Genel anlamda taşımacılık hizmetlerinde büyük bir profesyonellik sergileyen Çolakoğulları nakliyat; tüm nakliye hizmetlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kaliteli kadrosu ile tüm müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Lojistik firmaları arasında en çok tercih edilen firmamız; bu alanda kendini çok iyi bir şekilde ispatlamıştır. Firmamız tüm sigortalı hizmetlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmetlerinde ALLİANZ güvencesi ile gerçekleştirmektedir. Bu konuda firmamızın tüm nakliye süreçleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri kurumsal web adresimizden alabilirsiniz.

Site Haritası