Neden çolakoğulları nakliyat

Kurumsal Taşıma Hizmetlerinde Doğru Adres

Her türlü taşımacılık hizmetleri gibi Kurumsal taşımacılık hizmetleri de büyük önem taşımaktadır. Bu hizmette bireylerin değil de kurumların yani şirketlerin devreye girmesinden dolayı sorumluluk sadece nakliyat şirketleri yetkilisine değil aynı zamanda karşı tarafta bu işi iyi bir şekilde organize edebilecek satın alma veya idari işlerin başındaki yetkilileri de kapsamaktadır. Türkiye’de yıllardan beri taşımacılık hizmeti sunan ve özellikle kurumsal ofis taşıma hizmetlerini yoğun bir şekilde yürüten bir nakliyat şirketiyiz. Kurumsal şirketler ile çalışmalarımız sonucunda yüzlerce referans ve müşteri memnuniyetini almış bir nakliyat firması ile çalışmaya hazır mısınız?

Referanslı Ve Güvenilir Kurumsal Taşımacılık

Şirketimiz; geçmişten bu yana yapmış olduğu tüm taşımacılık hizmetlerinde müşteri memnuniyetini sağlayarak günümüze referanslı, güven duyulacak bir nakliyat şirketi kimliğine bürünmüş durumdadır. İnsanların kurumsal hizmetler dışında evinin bir parçasını bile taşıtma düşüncesinde aklına ilk gelen nakliyat şirketiyiz. diyebiliriz. Bu gerçekten firmamız adına gurur verici bir durumdur. Çolakoğulları ailesi olarak her zaman en iyi şekilde hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz.

En Uygun Fiyat ile taşınmak için Hemen Bizden Teklif Alabilirsiniz

Merak Ettikleriniz

Firmamız Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri ile çalışmaktadır. Müşterilerimizin Dikkatine; Kullanılmış ev eşyaları için sigorta hizmeti yoktur. Bu konuda kaliteli ve profesyonel nakliyat firmalarını tercih etmenizde fayda vardır.

Şirketimiz Türkiye’de faaliyet gösteren yabancı yada yerli farketmeksizin tüm kurumsal şirketlere hizmet vermektedir.

Firmamız sizlerin bu konuda ki hassasiyetinizi çok iyi bir şekilde anlamaktadır. Şirketimizin kurumsal referanslar bölümüne girdiğinde görüşme sağlamak istediğiniz firmanın iletişim bilgilerini paylaşarak teyit alabilirsiniz.

YouTube video

Müşteri Memnuniyeti

[site_reviews_summary assigned_to=”4927″ schema=”true” hide=”summary”]
google yorum
face yorum

rolup2Gerçek Kullanıcı değerlendirmeleri ile 1956 yılından beri MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odakli profesyonel taşımacılık.

Firmamız END Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesidir.

[site_reviews_form assign_to=”4927″ id=”ka8vuyzo”]
[site_reviews title=”Son Yorumlar” display=”5″ rating=”5″ pagination=”true” assigned_to=”4927″ schema=”true” id=”ka8v1h8f”]