Ofis taşıma hizmetleri, taşımacılık sektöründe artık bir hizmet dalı haline gelmiştir. Profesyonel güvenilir bir hizmet dalına dönüşmüştür. Bu hizmeti sunmak için birçok firma yıllardan beri emek sarfetmektedir. Bunun en büyük kanıtıda şüphesiz ki referanslardır.

Türkiye’nin Her Yerinde Lider Ofis Taşıma Şirketiyiz

Türkiye’de son 5 yıl içerisinde her yıl belirlenen istatistiklerden elde edilen sonuçlarda firmamız Türkiye’nin tüm illerinde genel toplamı üzerinde yapılan kurumsal ofis nakliye hizmetlerinde en çok tercih edilen nakliyat şirketi olmuştur.

Ofis Taşıma Süreçleri Nasıl Gerçekleşmektedir?

  • Profeysonel ekipler ve eksiksiz ekipmanlar ile bu hizmet yapılmaktadır.
  • Araç filosunun geniş olması gerekmektedir
  • Yapılan tüm ofis taşıma süreçlerinde B planının da bulunması gerekiyor.
  • Tüm süreçler resmi yazışmalar üzerinden yapılmalıdır
  • Süreçlerin sekteye uğramaması adına taşıma süreci boyunca firma yetkililerin işlemlerin başında bulunması gerekmektedir.

Çolakoğulları İle Profesyonel Ofis Taşımacılığı Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Aslında her şey çok basit. Profesyonel bir nakliye hizmeti için gerekli tüm şartları önceden belirlemek gerekiyor. Ülkemizde en büyük sorunlardan biride budur. İşin profesyonellik seviyesine gelmeden o işi yapmaya çalışanlar hep sıkıntı çekerler. Ofis taşımacılığı hizmeti de bu süreçlerin içerisinde yer almaktadır.

Çolakoğulları nakliyat, profesyonel ofis nakliyesinde her zaman müşteri memnuniyetine büyük önem vermiştir. İşini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve güvenilir ekibimiz ile sistemli bir şekilde hareket etmekteyiz. Kurumsal kimliğe büyük önem vermektedir.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde En Çok Değer Verilen Konu: Müşteri Memnuniyetidir.

İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Şirketi

Firmamız İstanbul’un en güvenilir ve kaliteli taşıma şirketidir. Ofis taşıma alanında büyük bir sorumluluğa giren Çolakoğulları, yıllardan beri bu hizmeti başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Her zaman en iyi olmaya çalışmıştır.

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketi

Kurumsal Ofis taşıma şirketi olarak her zaman sistemli bir nakliye hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Kurumsal taşımacılık hizmetlerine 1970 yılında başlayan Çolakoğulları nakliyat, kurumsal ve güvenli taşımacılık yapısı ile günümüze kadar gelmiştir.

Diğer taşımacılık hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini sağlayan, yapılan tüm işlemlerde eksiksiz bir şekilde başarı sağlayan Çolakoğulları nakliyat, ofis taşımacılığı hizmetlerinde de aynı şekilde ilerlemiştir. 1970 yılından bu yana sektörde kurumsal yapıları taşımaya önem veren firmamız profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile her konuda sizlere destek sağlamıştır.

Şirket bünyesinde bulunan personellerden, araçlardan ve diğer tüm ekipmanlarda gerekli düzenlemeler yapılarak hareket edilmektedir. Sizde firmamızın bu denli disiplinli taşıma hizmetlerinden destek almak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Taşımacılık Şirketleri

Ofis taşımacılık şirketleri arasında en çok tercih edilen ofis nakliyat şirketidir. Firmamız taşımış olduğu tüm ofislerin mobilyalarından klasörlerine kadar her şeyi detaylı bir şekilde paketlemektedir. Paketlenen tüm malzemeler firmamızın güvencesinde sigortalanmaktadır.  Sigortalama işlemlerimizde her şey geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilmektedir

Ofis Taşıma Firması

yapmış olduğu tüm sigorta işlemleri taşınma işleminden bir gün öncesinden başlayarak taşınma işleminin bitmesinden bir hafta sonraya kadar sürmektedir. Detaylı bilgiyi firmamızın kurumsal web adresinden öğrenebilirsiniz. Firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerinde ALLİANZ ile yapmış olduğu yeni anlaşmalar neticesinde artık 2017 yılından itibaren taşınan tüm ofislerin en ufak bir bardağına kadar sigorta hizmeti geçerli olacaktır. Bundan sonraki süreçlerde her türlü zarar ve ziyan 1 hafta içinde karşılanacaktır.

Firmamızın merkez ofis adresi: Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / bilgi@colakogullari.com.tr adresinden firmamıza ulabilirsiniz. aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz.

Şirketimizi aynı zamanda sosyal medya ağı olan Facebook üzerinden de linkimizi tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir