Ofis taşıma hizmetleri ile ilgili aradığınız tüm bilgilere bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen ofis taşımacılık şirketiyiz. Her konuda yeterli profesyonelliğe sahip bir firma olarak; sizlere kurumsal yapınızı aksatmayacak şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız.

Geçmişten bu yana ofis taşımacılığı hizmetlerinde edindiğimiz tecrübe ile sizlere her türlü profesyonel desteği sağlayabilmekteyiz. İster ofis nakliyesi olsun isterseniz de farklı bir kurumsal taşımacılık hizmeti olsun, ayrıntılı olarak hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Ofis Taşımacılık
Kurumsal Ofis Taşımacılık

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketi

Kurumsal Ofis taşıma şirketi olarak her zaman sistemli bir nakliye hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Kurumsal taşımacılık hizmetlerine 1970 yılında başlayan Çolakoğulları nakliyat, kurumsal ve güvenli taşımacılık yapısı ile günümüze kadar gelmiştir.

Diğer taşımacılık hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini sağlayan, yapılan tüm işlemlerde eksiksiz bir şekilde başarı sağlayan Çolakoğulları nakliyat, ofis taşımacılığı hizmetlerinde de aynı şekilde ilerlemiştir. 1970 yılından bu yana sektörde kurumsal yapıları taşımaya önem veren firmamız profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile her konuda sizlere destek sağlamıştır.

Şirket bünyesinde bulunan personellerden, araçlardan ve diğer tüm ekipmanlarda gerekli düzenlemeler yapılarak hareket edilmektedir. Sizde firmamızın bu denli disiplinli taşıma hizmetlerinden destek almak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma hizmetlerinde Lider ve güvenilir bir taşıma hizmeti sunan firmamız özellikle İstanbul bölgesinde gerçekleştirmiş olduğu kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını tüm İstanbul bölgesine yaymıştır. Sektörün yapısını ve planlamasını dikkate alan Çolakoğulları nakliyat ekibini, araçlarını ve diğer tüm ekipmanlarını belli bir sistemde günümüz taşımacılık

ofis taşıma hizmetleri
ofis taşıma hizmetleri

hizmetlerine göre organize etmektedir. Sadece şehir içi bölgelerinde ofis taşımacılığı değil şehirlerarası bölgelerine de ofis taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır.

Profesyonel Ofis Nakliyesi

Profesyonel ofis nakliyesi ile ilgili aradığınız tüm bilgiler bu sayfamızda yer almaktadır. Profesyonel ekibimizin yapmış olduğu tüm organizasyonlarda her zaman başarı sağlamıştır. Unutmayın başarılı ve güvenilir bi ekip ile çıkacağınız her yolda tek yapmanız gereken planlı ve programlı organize etmeniz. Bunu firmamızda sağlana 5 kişilik bir ekibimiz mevcuttur. Bu yüzden siz değerli iş ortaklarımıza takıldığınız yer noktada sizlere yardımcı olacak bir ekibimizin olduğunu asla unutmayın. İşin boyutu ne olursa olsun firmamız daima her konuda titiz bir çalışma sergilemektedir.

Ofis Taşımacılık Şirketleri

Ofis taşımacılık şirketleri arasında en çok tercih edilen ofis nakliyat şirketidir. Firmamız taşımış olduğu tüm ofislerin mobilyalarından klasörlerine kadar her şeyi detaylı bir şekilde paketlemektedir. Paketlenen tüm malzemeler firmamızın güvencesinde sigortalanmaktadır.  Sigortalama işlemlerimizde her şey geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilmektedir

Ofis Taşıma Firması
Ofis Taşıma Firması

yapmış olduğu tüm sigorta işlemleri taşınma işleminden bir gün öncesinden başlayarak taşınma işleminin bitmesinden bir hafta sonraya kadar sürmektedir. Detaylı bilgiyi firmamızın kurumsal web adresinden öğrenebilirsiniz. Firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerinde ALLİANZ ile yapmış olduğu yeni anlaşmalar neticesinde artık 2017 yılından itibaren taşınan tüm ofislerin en ufak bir bardağına kadar sigorta hizmeti geçerli olacaktır. Bundan sonraki süreçlerde her türlü zarar ve ziyan 1 hafta içinde karşılanacaktır.

Firmamızın merkez ofis adresi: Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / bilgi@colakogullari.com.tr adresinden firmamıza ulabilirsiniz. aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2 

Şirketimizi aynı zamanda sosyal medya ağı olan Facebook üzerinden de linkimizi tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Profesyonel Ofis Taşıma Videolarımızı İzleyebilirsiniz.

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
deniz hukuk
deniz hukuk
1 Mayıs 2020 18:44

profesyonel ofis taşıma süreçlerinin nasıl ilerlediğine dair bizlere bilgi verebilir misiniz?