izmir istanbul evden eve nakliyat

İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat hizmetlerinde kaliteli hizmet veren firmamız hem İzmir hem de İstanbul’da merkez ofisler açarak müşterilerine hızlı ve güvenli hizmetler vermekye başlamıştır. İstanbul İzmir arası şehirlerarası ev taşımacılığı yanı sıra hem İzmir hem de İstanbul’da şehir içi ev taşımacılığı hizmeti de vermektedir.

İstanbul’dan İzmir’e Eviniz Mi Taşınacak?

İstanbul İzmir Arası Parça Eşya Taşımacılığı Mı Yaptırmak İstiyorsunuz?

İstanbul İzmir Arası Özel VİP Ev Taşımacılığı Hizmeti Mi Almak İstiyorsunuz?

İstanbul ve İzmir, Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehirlerinden ikisidir. İstanbul İzmir evden eve nakliyat süreçlerini en iyi şekilde organize etmekteyiz. Bu iki şehir arasındaki nüfus hareketliliği oldukça yüksektir ve evden eve nakliyat ihtiyacı da bu nedenle oldukça fazladır.

EV TAŞIMA FİYAT TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Yukarıdaki tüm soruların cevapları firmamızın kurumsal web sayfasında bulabilirsiniz. İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetini profesyonelce sağlamaktayız. Hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktayız. İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen taşıma şirketiz.

izmir istanbul ev tasima

İstanbul İzmir Arası Ev Taşıma Artık 24 Saat İçinde Gerçekleşiyor?

Firmamız İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekiplerimiz ile tüm ürünlerinizi en iyi şekide paketlemektedir. Yeni yollarla beraber tüm operasyonlar başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul İzmir arası ev taşıma kaç saat sürüyor sorusuna hemen cevap alabilirsiniz.

İstanbul İzmir ev taşımacılığı süreçlerinde özel çalışmalarımızı incelemek için paketleme bölümümüze giriş yapabilirsiniz.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetleri sunan nakliyat şirketleri arasındayiz. Sektörümüzün ileri gelen firmaların arasında yer almaktayız. Çolakoğulları ailesi olarak tüm nakliyat süreçlerinde sizlere profesyonel destekler sunmaktayız.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul İzmir ev taşıma ücretleri son ocak ayı zamları ile birlikte resmi olarak web sitemizde yayınlamıştır. Ev taşımacılığı hizmetlerinde birçok değişkenlik gösteren fiyatlarımız yapılan expertiz hizmetleri sonucunda netlik kazanmaktadır. Sizlerde isterseniz hemen firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. İstanbul İzmir arası uygun fiyatlandırma yapılır.

Ev Taşıma ÜcretleriEvden Eve Taşıma FiyatlarıAsansörlü Ofis Taşıma Fiyatları
1 Odalı Ev Taşıma Fiyatı7.000 – 9.000 ₺+ 3400 ₺
2 Odalı Ev Taşıma Fiyatı11.000 – 15.600 ₺+ 4600 ₺
3 Odalı Ev Taşıma Fiyatı14.600 – 22.500 ₺+ 5600 ₺
4 Odalı Ev Taşıma Fiyatı22.500 – 28.500 ₺+ 6800 ₺
5 Odalı Ev Taşıma Fiyatı32.500 – 38.600 ₺+ 7900 ₺
+5 Odalı Ev Taşıma Fiyatı38.000 ₺ ve ÜzeriTEKLİF AL
İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetlerinde 2023 AĞUSTOS – EYLÜL Aylarına Özel %20 İndirim

Ülkemizde sıkıntılı ekonomik dönemlerden dolayı taşımacılık hizmetlerini karşılayabilmek adına tüm müşterilerimize özel kampanyalar sunmaktayız. Profesyonel nakliyat firması olarak ev taşıma hizmetlerinde yaz ayına özel ev taşıma fiyatları veriyoruz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

istanbul izmir ev tasimacilik
İstanbul İzmir Ev Taşımacılık

İstanbul İzmir arası evden eve nakliye hizmetleriniz artık daha güvenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hem İstanbul, hem de İzmir İllerinde merkez ofisler açmış bulunmaktayız. Böylece; her iki yerde personel, araç ve ekipmanlar konusunda taşeron tedariğine ihtiyaç duymuyoruz. Sizlerde firmamız ile ev taşımacılığı hizmetlerini alabilirsiniz.

Hem İstanbul Hem de İzmir Nakliyat Şirketiyiz

Evet, sektöründe yıllarını vermiş bir nakliyat şirketi olarak; iki ilimizde de merkez ofislerimiz mevcuttur. İstediğiniz zaman iki il arası yapacağınız nakliyat hizmetlerinde firmamızdan bilgi alışverişinde bulunmak için merkez ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere her konuda profesyonel desteklerimizi sunmaktan mutluluk duyarız.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetlerinde her geçen gün kalitesini arttıran Çolakoğulları nakliyat firması ile artık İstanbul İzmir ev taşıma hizmetleri çok basit. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren firmamız özellikle İzmir İstanbul arası nakliye hizmetlerinde farklı hizmet şekilleri ile müşterilerine önemli avantajlar sunmaktadır.

İstanbul İzmir Arası Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti

Firmamız hem İstanbul hem de İzmir ilinde dış asansör sistemi ile nakliye hizmetlerini sunmaktadır. İstanbul ve İzmir’de kaçıncı kat olursa olsun kurulmaya müsait olduğu taktirde asansör kurulmaktadır. İzmir ve İstanbul’da hangi ilçede olursanız olun şirketimiz hizmetlerini sunmaktadır. İstanbul İzmir arası ev taşımacılığı nasıl yapılıyor sorusuna hemen cevap alabilirsiniz.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Nelerdir?

  1. İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı
  2. İstanbul İzmir şehirlerarası evden eve nakliyat
  3. İstanbul İzmir uluslararası ev taşımacılığı
  4. İstanbul İzmir şehir içi nakliyat
  5. İstanbul İzmir özel vip taşımacılık
  6. İstanbul İzmir evcil hayvan taşımacılığı

İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetlerinde ÇOLAKOĞULLARI Farkı?

Türkiye’nin en eski köklü kuruluşlarından biri olarak; İstanbul İzmir nakliye hizmetleri bizim için önemlidir. Çünkü firmamızın hem İzmir hem de İstanbul illerinde şubeleri bulunmaktadır. Firmamızın her iki lokasyonunda kendi elemanlarımız ile ev taşıma hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda dikkatli ve özenli hizmetler vermekteyiz.

İSTANBUL İZMİR  EVDEN EVE TAŞIMACILIK HİZMETLERİNDE EN ÇOK SORULAN SORULAR;

Peki İstanbul İzmir Arası Evden Eve Nakliyat Kaç Gün Sürüyor?

İstanbul’dan İzmir’e taşınacak olan müşterilerimizin ev taşıma hizmetleri ile ilgili olarak bilmesin gereken en önemli bilgi; İstanbul İzmir arası nakliye hizmetleri 2 gün sürmektedir. Bir gün yükleme, ikinci gün yeni evinize boşaltma işlemleri şeklinde gerçekleşiyor.

İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetlerinde Sigorta Var Mı?

Evet, tüm eşyalarınız firmamız tarafından yeni evinize taşınıncaya kadar eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır. 

İstanbul İzmir Arası Nakliye Hizmetlerinde Kat Durumları ve Asansör Fiyatı Etkiliyor Mu?

Tabi ki etkiliyor. Çünkü kat oranları beraberinde asansör sorununu ortaya çıkarmaktadır. Bir binada asansör olmaması demek ya merdivenden yada dış asansör ihtiyacını doğuruyor. Buda direkt olarak maliyeti tetikliyor.

İstanbul İzmir arası Nakliyat Hizmetlerinde Parsiyel Taşımacılık Yapılıyor Mu?

Firmamız iki il arasında ev taşıma hizmetlerinde sadece özel taşımacılık hizmeti değil, aynı zamanda sizlere parsiyel ev taşıma hizmetleri de sunmaktadır. İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetlerinde günlerde aksama söz konusu olmaz. Bu konuda bazı maddi sebeplerden dolayı firmamızdan alacağınız parsiyel taşımacılık hizmetlerindeki kalite özel taşımacılık hizmetlerdeki kalite ile aynıdır. 

Istanbul Izmir Ev Tasimaciliginda 20 Indirim

İstanbul İzmir Ev Taşımacılığında %20 İndirim

İstanbul ve İzmir gibi önemli iki ilimiz arasında iş, göç, tatil gibi birçok sebeplerden dolayı taşımacılık hizmeti talep eden müşterilerimiz vardır. Bu konuda profesyonel desteği ile sizlere İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetlerini 1970 yılından beri sunan Çolakoğulları ailesi ile tanışma ve taşınma zamanı gelmedi mi? 

Hem İstanbul Hem İzmir Nakliyat Firmasıyız

Türkiye’nin en iyi nakliyat şirketlerinden biri olarak İstanbul ve İzmir bölgelerinde genel merkezlerimiz bulunmaktadır. Bu illerde yapacağınız tüm taşımacılık hizmetlerinde size her zaman yakınız.

Firmamızın diğer firmalardan ayıran en büyük özelliği; hem İstanbul hem de İzmir bölgesinde yükleme ve boşaltma işlemlerini yapan araç ve ekiplerimiz kendi bünyemizdedir. Taşeron kullanmıyoruz.

İstanbul İzmir İndirimli Ev Taşımacılığı
İstanbul İzmir İndirimli Ev Taşımacılığı

2021 Yılında İstanbul İzmir Arası Ev Taşıma Fiyatlarında Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Son 2 yıldır tüm ülkelerde ortaya çıkan korona hastalığı sonucu insanlarımız yoğun illerden nufüsü düşük olan illere yada ilçelere taşınmaktalar. Bu şekilde süreçlerin de yoğun olması ve ekonomik sıkıntılardan dolayı firmamız her konuda olduğu gibi İstanbul İzmir nakliye hizmetlerinde de profesyonel destekler sunmaktadır.

İster parça eşya ister komple ev eşyalarınızı İstanbul İzmir arasında gönül rahatlığı ile firmamızın üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul İzmir nakliyat şirketleri arasında en çok tercih edilen firmayız. 

[/col] [/row] İstanbul İzmir Arası Ev Taşıma İçin HEMEN TEKLİF AL!

İstanbul İzmir arası ev taşımacılığı
İstanbul İzmir arası ev taşımacılığı

Şehirlerarası Nakliyat Şirketleri

Uzman firmamız yalnızca şehir içi değil, şehirler arası alanda da hizmetlerini sunmaya devam eder. Bundan sonra sizlerde artık hizmetlerden en güvenli şekilde yararlanmaya başlamış olacaksınız. Kaliteli hizmetlerden istediğiniz her an hizmet alacaksınız. Farkını en güzel şekilde ortaya koyan firmamızdan ne zaman isterseniz de hizmet almaya başlamanız zor olmaz. O halde hemen güvenilir firmamıza başvurun. Üst düzeye sahip çalışmalardan anında yararlanın.

Sektörün bakıldığı zamanda fark yaratan adreslerinden birisiyiz. Konu her ne olursa olsun olduğunuz yere anında geliriz. Bekleme zahmeti içerisinde artık olmazsınız. Nakliyat işlerinizi bundan sonra itinalı şekilde yerine getirmeye de başlayabilirsiniz. Bu konuda yüksek standartlarda bir hizmet ortaya koymaya dikkat ederiz. Evden eve taşımacılık anlayışı en güzel şekilde sunulur. Evden eve nakliyat farkını en güzel şekilde aşamanız adına en iyi yerlerden birindesiniz. Şehirler arası nakliyat şirketleri olarak üst düzeyde çözümler sunmaya devam ederiz.

Referanslı İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetleri

Ülkemizde taşımacılık sektöründe artık güven konusunda hemen hemen %10’lara kadar düştük. Nakliyat sektöründeki yoğun şikayetler artık müşterilerin tedirgin olmasına yol açmaktadır. Lakin bu kalan %10′ luk kısımda firmamız yer alıyor demek yanlış olmaz. Firmamız her zaman güveni tazeleyen bir nakliyat şirketi olmuştur.

Taşınan müşterilerimiz bu güvenden dolayı tüm akraba veya arkadaşlarına özellikle firmamızı tavsiye etmektedir. Firmamız elde etmiş olduğu bu tavsiyelerde hem kendisini geliştirmekte hem de müşteri portföyünü arttırmaktadır.

Profesyonel İstanbul İzmir Arası Ev Taşıma

Firmamızın İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi direk olarak https://www.colakogullari.com.tr adresinden alabilirsiniz.   Aşağıda belirtilen harita İstanbul – İzmir arası rota haritasıdır. Bu güzergahta istediğini bir yere veya bir kaç yere ev taşımacılığı yada parça taşımacılığı hizmetinizi yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi nakliyat şirketi olmamız İstanbul İzmir arası eşya taşım şirketleri ile yapılan düzenli çalışmalara borçluyuz

Sonuç olarak, İstanbul-İzmir arasındaki evden eve nakliyat için birçok seçenek bulunmaktadır. Profesyonel nakliyat şirketleri, müşterilerin evlerindeki tüm eşyalarını hasarsız ve güvenli bir şekilde taşımasını sağlar. Müşteriler, nakliyat sırasında eşyalarının güvende olmasını ve güvenli bir şekilde taşınmasını isteyebilirler ve bu konuda profesyonel nakliyat şirketlerine güvenebilirler. Nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi ve zamanında teslim edilmesi için nakliyat şirketlerinin deneyimi ve profesyonelliği çok önemlidir.

Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yeni makalelerimizden haberdar olmak isterseniz bizi takip etmeye devam edin. Firmamızın instagram sayfası üzerinden de takip edebilirsiniz

İSTANBUL İZMİR Evden Eve Nakliyat ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat

Alsancak, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:60, 35220 Konak/İzmir

 

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat İle İlgili Yorumlar

Ali Sunal

Tam Zamanında Hizmet
Kaliteli Paketleme Hizmeti
Güler Yüzlü Personeller
Son Model Araçlar

Özet

Ekibi, malzemesi ve kalitesi ile bizlere ev taşıma hizmeti sundular. Bu konuda herkese Çolakoğulları nakliyat firmasını önerebiliriz.

5

İstanbul İzmir Nakliye Yorumu

Atilla Yücesay

Sistemli Çalışma
Orjinal Paketleme Malzemeleri
Hijyen ve Titizlik
Sistemli ve Pratik Süreç

Kısacası

Firma İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetlerinde kaliteli iş çıkarmıştır. Bu konuda kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

5

asansörlü evden eve nakliyat Bodrum evden eve nakliyat depolama şirketleri Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat fiyatları evden eve nakliyat hizmetleri evden eve nakliyat ücretleri evden eve nakliyat şirketleri evden eve nakliye evden eve taşıma evden eve taşımacılık ev eşyası depolama ev taşıma ev taşımacılığı ev taşıma fiyatları ev taşıma ücretleri ev taşıma şirketleri eşya depolama istanbul evden eve nakliyat sirketleri Kars evden eve nakliyat kurumsal taşımacılık nakliyat nakliyat firmaları nakliyat şirketleri nakliye firmaları ofis nakliyesi ofis taşıma Ofis Taşımacılığı ofis taşıma şirketleri parça eşya taşımacılığı profesyonel evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat taşımacılık şirketleri çolakoğulları nakliyat İstanbul Bodrum evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul nakliyat şirketleri İstanbul İzmir evden eve nakliyat İzmir evden eve nakliyat Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat şehirlerarası evden eve taşımacılık şehirlerarası ev taşımacılığı şehirlerarası nakliyat şehirler arası nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Ücretlerimiz

2022 Yılından itibaren fiyatlarımız güncellenmiştir. Yeni yılda siz değerli müşterilerimizin İstanbul – İzmir arası evden eve nakliyat hizmetleri ile ilgili ücretlendirme tarifeleri aşağıda belirtilmiştir. Firmamız size hem parsiyel hem özel taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Bu konuda tek yapmanız gereken firmamız ile bağlantı kurarak uygun fiyata rezervasyon yapmanız. Detaylı bilgi için https://www.colakogullari.com.tr/iletisim

Eşya Miktarı

Parsiyel Taşımacılık Fiyat Aralığı

Özel Taşımacılık Fiyat Aralığı

1+1 Odalı Ev Eşyaları

15000 TL

29000TL

2+1 Odalı Ev Eşyaları

19000 TL

32000 TL

3+1 Odalı Ev Eşyaları

25000 TL

38000 TL

 

 

 

NOT: FİYATLARIMIZ KESİN FİYATLAR DEĞİLDİR. VERİLEN FİYATLAR EN DİP KISITLI HİZMET FİYATLARIDIR. AYRINTILI BİLGİLER DAHİLİNDE FİYATLAR NETLEŞTİRİLECEKTİR.

1/5 - (2 votes)
Site Haritası