İstanbul ve İzmir, Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehirlerinden ikisidir. Bu iki şehir arasındaki nüfus hareketliliği oldukça yüksektir ve evden eve nakliyat ihtiyacı da bu nedenle oldukça fazladır.

İstanbul İzmir ev taşımacılığı süreçlerinde özel çalışmalarımızı incelemek için paketleme bölümümüze giriş yapabilirsiniz.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetleri sunan nakliyat şirketleri arasındayiz. Sektörümüzün ileri gelen firmaların arasında yer almaktayız. Çolakoğulları ailesi olarak tüm nakliyat süreçlerinde sizlere profesyonel destekler sunmaktayız.

İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetlerinde 2023 AĞUSTOS – EYLÜL Aylarına Özel %20 İndirim

Ülkemizde sıkıntılı ekonomik dönemlerden dolayı taşımacılık hizmetlerini karşılayabilmek adına tüm müşterilerimize özel kampanyalar sunmaktayız. Profesyonel nakliyat firması olarak ev taşıma hizmetlerinde yaz ayına özel ev taşıma fiyatları veriyoruz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul İzmir Ev Taşımacılık

İstanbul İzmir arası evden eve nakliye hizmetleriniz artık daha güvenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hem İstanbul, hem de İzmir İllerinde merkez ofisler açmış bulunmaktayız. Böylece; her iki yerde personel, araç ve ekipmanlar konusunda taşeron tedariğine ihtiyaç duymuyoruz. Sizlerde firmamız ile ev taşımacılığı hizmetlerini alabilirsiniz.

Hem İstanbul Hem de İzmir Nakliyat Şirketiyiz

Evet, sektöründe yıllarını vermiş bir nakliyat şirketi olarak; iki ilimizde de merkez ofislerimiz mevcuttur. İstediğiniz zaman iki il arası yapacağınız nakliyat hizmetlerinde firmamızdan bilgi alışverişinde bulunmak için merkez ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere her konuda profesyonel desteklerimizi sunmaktan mutluluk duyarız.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetlerinde her geçen gün kalitesini arttıran Çolakoğulları nakliyat firması ile artık İstanbul İzmir ev taşıma hizmetleri çok basit. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren firmamız özellikle İzmir İstanbul arası nakliye hizmetlerinde farklı hizmet şekilleri ile müşterilerine önemli avantajlar sunmaktadır.

İstanbul İzmir Arası Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti

Firmamız hem İstanbul hem de İzmir ilinde dış asansör sistemi ile nakliye hizmetlerini sunmaktadır. İstanbul ve İzmir’de kaçıncı kat olursa olsun kurulmaya müsait olduğu taktirde asansör kurulmaktadır. İzmir ve İstanbul’da hangi ilçede olursanız olun şirketimiz hizmetlerini sunmaktadır.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Nelerdir?

 1. İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı
 2. İstanbul İzmir şehirlerarası evden eve nakliyat
 3. İstanbul İzmir uluslararası ev taşımacılığı
 4. İstanbul İzmir şehir içi nakliyat
 5. İstanbul İzmir özel vip taşımacılık
 6. İstanbul İzmir evcil hayvan taşımacılığı

İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetlerinde ÇOLAKOĞULLARI Farkı?

Türkiye’nin en eski köklü kuruluşlarından biri olarak; İstanbul İzmir nakliye hizmetleri bizim için önemlidir. Çünkü firmamızın hem İzmir hem de İstanbul illerinde şubeleri bulunmaktadır. Firmamızın her iki lokasyonunda kendi elemanlarımız ile ev taşıma hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda dikkatli ve özenli hizmetler vermekteyiz.

İSTANBUL İZMİR  EVDEN EVE TAŞIMACILIK HİZMETLERİNDE EN ÇOK SORULAN SORULAR;

Peki İstanbul İzmir Arası Evden Eve Nakliyat Kaç Gün Sürüyor?

İstanbul’dan İzmir’e taşınacak olan müşterilerimizin ev taşıma hizmetleri ile ilgili olarak bilmesin gereken en önemli bilgi; İstanbul İzmir arası nakliye hizmetleri 2 gün sürmektedir. Bir gün yükleme, ikinci gün yeni evinize boşaltma işlemleri şeklinde gerçekleşiyor.

İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetlerinde Sigorta Var Mı?

Evet, tüm eşyalarınız firmamız tarafından yeni evinize taşınıncaya kadar eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır. 

İstanbul İzmir Arası Nakliye Hizmetlerinde Kat Durumları ve Asansör Fiyatı Etkiliyor Mu?

Tabi ki etkiliyor. Çünkü kat oranları beraberinde asansör sorununu ortaya çıkarmaktadır. Bir binada asansör olmaması demek ya merdivenden yada dış asansör ihtiyacını doğuruyor. Buda direkt olarak maliyeti tetikliyor.

İstanbul İzmir arası Nakliyat Hizmetlerinde Parsiyel Taşımacılık Yapılıyor Mu?

Firmamız iki il arasında ev taşıma hizmetlerinde sadece özel taşımacılık hizmeti değil, aynı zamanda sizlere parsiyel ev taşıma hizmetleri de sunmaktadır. İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetlerinde günlerde aksama söz konusu olmaz. Bu konuda bazı maddi sebeplerden dolayı firmamızdan alacağınız parsiyel taşımacılık hizmetlerindeki kalite özel taşımacılık hizmetlerdeki kalite ile aynıdır. 

İstanbul İzmir Ev Taşımacılığında %20 İndirim

İstanbul ve İzmir gibi önemli iki ilimiz arasında iş, göç, tatil gibi birçok sebeplerden dolayı taşımacılık hizmeti talep eden müşterilerimiz vardır. Bu konuda profesyonel desteği ile sizlere İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetlerini 1970 yılından beri sunan Çolakoğulları ailesi ile tanışma ve taşınma zamanı gelmedi mi? 

Hem İstanbul Hem İzmir Nakliyat Firmasıyız

Türkiye’nin en iyi nakliyat şirketlerinden biri olarak İstanbul ve İzmir bölgelerinde genel merkezlerimiz bulunmaktadır. Bu illerde yapacağınız tüm taşımacılık hizmetlerinde size her zaman yakınız.

Firmamızın diğer firmalardan ayıran en büyük özelliği; hem İstanbul hem de İzmir bölgesinde yükleme ve boşaltma işlemlerini yapan araç ve ekiplerimiz kendi bünyemizdedir. Taşeron kullanmıyoruz.

İstanbul İzmir İndirimli Ev Taşımacılığı
İstanbul İzmir İndirimli Ev Taşımacılığı

2021 Yılında İstanbul İzmir Arası Ev Taşıma Fiyatlarında Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Son 2 yıldır tüm ülkelerde ortaya çıkan korona hastalığı sonucu insanlarımız yoğun illerden nufüsü düşük olan illere yada ilçelere taşınmaktalar. Bu şekilde süreçlerin de yoğun olması ve ekonomik sıkıntılardan dolayı firmamız her konuda olduğu gibi İstanbul İzmir nakliye hizmetlerinde de profesyonel destekler sunmaktadır.

İster parça eşya ister komple ev eşyalarınızı İstanbul İzmir arasında gönül rahatlığı ile firmamızın üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul İzmir nakliyat şirketleri arasında en çok tercih edilen firmayız. 

[/col] [/row] İstanbul İzmir Arası Ev Taşıma İçin HEMEN TEKLİF AL!

İstanbul İzmir Arası Ev Taşıma Ne Kadar Sürmektedir?

İstanbul’dan İzmir’e yada tam tersi olacak şekilde nakliye süreçlerinde eşya miktarına bağlıdır. Genel anlamda komple ev nakliye hizmetleri günü birlik yapılmamaktadır. 1 gün ara ile yapılır. Ama olurda parça eşya nakliyesi yapılırsa hızlıca yükleme ve boşaltma işlemine göre günü birlikte yapabiliriz.

İstanbul İzmir arası ev taşımacılığı
İstanbul İzmir arası ev taşımacılığı

İstanbul İzmir Evden Eve Taşımacılık

İstanbul İzmir evden eve taşımacılık şirketleri arasında en çok tercih edilen firmayız. Öncelikle bilindiği üzerine firmamız 1956 yılından beri başlamış olduğu nakliye hizmetine her zaman ücretsiz expertizler yönlendirmektedir.

Uzmanlarımız tarafından tüm evinizin eşyaları detaylı bir şekilde incelenmektedir. Ölçümü yapılıp yapılamaması, kolileme işlemleri gibi birçok paketleme ve de montaj işlemi analiz edilmektedir. Firmamız yapılan bu analizler sonucunda sizlere de yardımcı olacak şekilde makul bir fiyat politikası belirleyerek taşımacılık hizmetlerine geçmektedir.

İstanbul İzmir arası ev taşıma fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Eşya miktarı, kat oranları ve müşteri isteklerine göre değişir. Bu yüzden firmamız tarafından ekspertiz hizmeti yapılırsa daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

İzmir İstanbul arası yeni yol 400 KM iken; eski yoldan hesaplama yapıldığında 480 Km Şeklinde güncellenmektedir.

İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetleri ile ilgili olarak eşya miktarı ve hizmet süreci çok önemlidir. Bu konuda şunu net ifade etmek isteriz ki; bazen aynı gün içinde teslim de olur bazen bir sonraki güne de kalabilir

İstanbul İzmir Taşımacılık
İstanbul İzmir Nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Taşıma

İstanbul İzmir evden eve taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen firmayız. Öncelikle bilindiği üzerine firmamız 1956 yılından beri başlamış olduğu nakliye hizmetine her zaman ücretsiz expertizler yönlendirmektedir. Uzmanlarımız tarafından tüm evinizin eşyaları detaylı bir şekilde incelenmektedir. Ölçümü yapılıp yapılamaması, kolileme işlemleri gibi birçok paketleme ve de montaj işlemi analiz edilmektedir. Firmamız yapılan bu analizler sonucunda sizlere de yardımcı olacak şekilde makul bir fiyat politikası belirleyerek taşımacılık hizmetlerine geçmektedir.

Profesyonel ve geniş araç filosu ile ev taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştiren Çolakoğulları nakliyat, tüm bu hizmetlerini ALLİANZ güvencesinde sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Yıllarını ev taşımacılığına adayan Çolakoğulları nakliyat, her zaman taşımacılık hizmetlerinde bir adım önde gitmiştir. Çünkü firmamız her zaman yeniliklere açık olan bir nakliyat şirketi olmuştur.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı hizmetlerini ilk sunan nakliyat şirketiyiz. Firmamız İstanbul ve İzmir merkez kuruluşlu bir nakliyat şirketi olmasından dolayı bulunduğu illerde hatta ilçelerde taşımacılık hizmetlerine uyum sağlamaktadır. En basit örneği İzmir bölgesinde bulunan tüm ilçelerde firmamız dışarıdan asansör sistemi kullanmaktadır. Firmamız bu hizmeti sizlere ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Taşımacılık hizmetlerini kolaylaştıran bu sistemle sadece İzmir değil, İstanbul’da da bu hizmeti gerçekleştirmektedir.

Firmamız İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı hizmetlerini 1970 yılından beri gerçekleştirmektedir. Firmamızın ev taşımacılığı hizmetlerinde gerçekleştirmiş olduğu hizmet sürecini aşağıda bulunan videomuzdan izleyebilirsiniz. Ayrıca firmamızın youtube sayfasına girerek birçok videomuzu da bu sayfamızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Ek olarak şirketimizin evden eve nakliyat sayfasını da ziyaret ederek; profesyonel ev taşımacılığı hizmetlerinin nasıl kademe kademe ilerlediğiniz ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen bir nakliyat firması olmak için nelere dikkat ettiğimizi göreceksiniz.

Şehirlerarası Nakliyat Şirketleri

Uzman firmamız yalnızca şehir içi değil, şehirler arası alanda da hizmetlerini sunmaya devam eder. Bundan sonra sizlerde artık hizmetlerden en güvenli şekilde yararlanmaya başlamış olacaksınız. Kaliteli hizmetlerden istediğiniz her an hizmet alacaksınız. Farkını en güzel şekilde ortaya koyan firmamızdan ne zaman isterseniz de hizmet almaya başlamanız zor olmaz. O halde hemen güvenilir firmamıza başvurun. Üst düzeye sahip çalışmalardan anında yararlanın.

Sektörün bakıldığı zamanda fark yaratan adreslerinden birisiyiz. Konu her ne olursa olsun olduğunuz yere anında geliriz. Bekleme zahmeti içerisinde artık olmazsınız. Nakliyat işlerinizi bundan sonra itinalı şekilde yerine getirmeye de başlayabilirsiniz. Bu konuda yüksek standartlarda bir hizmet ortaya koymaya dikkat ederiz. Evden eve taşımacılık anlayışı en güzel şekilde sunulur. Evden eve nakliyat farkını en güzel şekilde aşamanız adına en iyi yerlerden birindesiniz. Şehirler arası nakliyat şirketleri olarak üst düzeyde çözümler sunmaya devam ederiz.

Referanslı İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetleri

Ülkemizde taşımacılık sektöründe artık güven konusunda hemen hemen %10’lara kadar düştük. Nakliyat sektöründeki yoğun şikayetler artık müşterilerin tedirgin olmasına yol açmaktadır. Lakin bu kalan %10′ luk kısımda firmamız yer alıyor demek yanlış olmaz. Firmamız her zaman güveni tazeleyen bir nakliyat şirketi olmuştur.

Taşınan müşterilerimiz bu güvenden dolayı tüm akraba veya arkadaşlarına özellikle firmamızı tavsiye etmektedir. Firmamız elde etmiş olduğu bu tavsiyelerde hem kendisini geliştirmekte hem de müşteri portföyünü arttırmaktadır.

Profesyonel İstanbul İzmir Arası Ev Taşıma

Firmamızın İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi direk olarak https://www.colakogullari.com.tr adresinden alabilirsiniz.   Aşağıda belirtilen harita İstanbul – İzmir arası rota haritasıdır. Bu güzergahta istediğini bir yere veya bir kaç yere ev taşımacılığı yada parça taşımacılığı hizmetinizi yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi nakliyat şirketi olmamız İstanbul İzmir arası eşya taşım şirketleri ile yapılan düzenli çalışmalara borçluyuz

Sonuç olarak, İstanbul-İzmir arasındaki evden eve nakliyat için birçok seçenek bulunmaktadır. Profesyonel nakliyat şirketleri, müşterilerin evlerindeki tüm eşyalarını hasarsız ve güvenli bir şekilde taşımasını sağlar. Müşteriler, nakliyat sırasında eşyalarının güvende olmasını ve güvenli bir şekilde taşınmasını isteyebilirler ve bu konuda profesyonel nakliyat şirketlerine güvenebilirler. Nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi ve zamanında teslim edilmesi için nakliyat şirketlerinin deneyimi ve profesyonelliği çok önemlidir.

Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yeni makalelerimizden haberdar olmak isterseniz bizi takip etmeye devam edin.

İstanbul İzmir ev taşıma fiyatları ne kadar?

İstanbul İzmir ev taşıma fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgiler vererek firmamızdan fiyat alabilirsiniz. Minimum 1000 TL’Den başlayan fiyatlar

İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

evet, yapıyoruz. İstanbul İzmir parça eşya taşıma adresimize giriş yapabilirsiniz.

İstanbul İzmir arası nakliye hizmeti kaç gün sürmektedir?

2 gün içinde eşyalarınız yeni evinize teslim edilmektedir.

İstanbul İzmir evden eve taşıma sigortası var mı?

tüm hizmetlerimizde olduğu gibi İstanbul İzmir arası nakliye hizmetlerimizde de sigorta işlemleri yapılmaktadır.

İstanbul İzmir arası ev taşımalarında ekspertiz hizmeti var mı?

tüm ev taşıma hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz vardır.

Yakıt Zammının İstanbul İzmir arası ev taşıma fiyatlarına etkisi nedir?

Değerli müşterilerimiz ne yazık ki; yakıt zamları nakliyat ve lojistik firmalarının belini bükmektedir. İstanbul İzmir arası yaklaşık 450 KM’LİK yol masrafı 6 aya göre %100 Artış göstermiştir. Bu da İstanbul İzmir arası ev taşıma fiyatlarına etki etmiştir.

 

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat İle İlgili Yorumlar

Ali Sunal

Tam Zamanında Hizmet
Kaliteli Paketleme Hizmeti
Güler Yüzlü Personeller
Son Model Araçlar

Özet

Ekibi, malzemesi ve kalitesi ile bizlere ev taşıma hizmeti sundular. Bu konuda herkese Çolakoğulları nakliyat firmasını önerebiliriz.

5

İstanbul İzmir Nakliye Yorumu

Atilla Yücesay

Sistemli Çalışma
Orjinal Paketleme Malzemeleri
Hijyen ve Titizlik
Sistemli ve Pratik Süreç

Kısacası

Firma İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetlerinde kaliteli iş çıkarmıştır. Bu konuda kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

5

asansörlü evden eve nakliyat Bodrum evden eve nakliyat depolama şirketleri Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat fiyatları evden eve nakliyat hizmetleri evden eve nakliyat ücretleri evden eve nakliyat şirketleri evden eve nakliye evden eve taşıma evden eve taşımacılık ev eşyası depolama ev taşıma ev taşımacılığı ev taşıma firmaları ev taşıma fiyatları ev taşıma ücretleri ev taşıma şirketleri eşya depolama istanbul evden eve nakliyat sirketleri Kars evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliyat şirketleri nakliye firmaları ofis nakliyesi ofis taşıma Ofis Taşımacılığı ofis taşıma şirketleri parça eşya taşımacılığı profesyonel evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat çolakoğulları nakliyat İstanbul Bodrum evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul nakliyat şirketleri İstanbul ofis taşımacılığı İstanbul İzmir evden eve nakliyat İzmir evden eve nakliyat Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat şehirlerarası evden eve taşımacılık şehirlerarası ev taşımacılığı şehirlerarası nakliyat şehirler arası nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Ücretlerimiz

2022 Yılından itibaren fiyatlarımız güncellenmiştir. Yeni yılda siz değerli müşterilerimizin İstanbul – İzmir arası evden eve nakliyat hizmetleri ile ilgili ücretlendirme tarifeleri aşağıda belirtilmiştir. Firmamız size hem parsiyel hem özel taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Bu konuda tek yapmanız gereken firmamız ile bağlantı kurarak uygun fiyata rezervasyon yapmanız. Detaylı bilgi için https://www.colakogullari.com.tr/iletisim

Eşya Miktarı

Parsiyel Taşımacılık Fiyat Aralığı

Özel Taşımacılık Fiyat Aralığı

1+1 Odalı Ev Eşyaları

12000 TL

24000TL

2+1 Odalı Ev Eşyaları

16000 TL

27000 TL

3+1 Odalı Ev Eşyaları

22000 TL

35000 TL

 

 

 

NOT: FİYATLARIMIZ KESİN FİYATLAR DEĞİLDİR. VERİLEN FİYATLAR EN DİP KISITLI HİZMET FİYATLARIDIR. AYRINTILI BİLGİLER DAHİLİNDE FİYATLAR NETLEŞTİRİLECEKTİR.

 1. Ömür Erkil diyor ki:

  Gercekten de islerini titizlikle yapıyorlar sehirler arası nakliyat istedik tüm esyalarımız sapasaglam ve düzenli sekilde gekdi cok ilgilendiler tesekkür ederim tavsiye ederim

 2. Onur atak diyor ki:

  İstanbul’dan İzmir’e ev taşırken taşıma tereddütümüz vardı sizin gğvencenizle tertemiz oldu gerçekten ekibiniz Profosyonel bir iş çıkardılar eyvAllah hocam

 3. Gökçe p diyor ki:

  Ev taşımacılığı yaptırmıştım kaliteli bir hizmet veriyorlar ilgililer sorun çözme odaklılar kesinlikle memnun kaldım

 4. Mustafa diyor ki:

  İstanbulda İzmire tayin sebebiyle taşınmak zorunda kaldım ve gğzenebilceğim kaliteli bi firma ile evimi taşıma arayışına girdim ve çolakoğullarından kalitelisini bulamadım özenli paketleme özenli taşıma çok sağolun

 5. Aysun Ercan diyor ki:

  Gerçekten anlatıldığı gibi çıktınız. Hizmetlerinizden cok memnun kaldık. Hanımın antin kuntin birçok cam eşyası var; istanbul izmir arası hiçbirine birşey olmamış. Çok teşekkür ederim…

 6. enes şahin diyor ki:

  Eğer İzmir de yaşıyorsanız ve İstanbul a taşınmaya karar verirseniz, eşyalarınızı kesinlikle Çolakoğulları nu tercih edin. Gerçekten hiç bir sorun yaşamasssınız ve de fiyatları uygun.

 7. Tuğçe diyor ki:

  Bu işte en kaliteli sizsiniz gerçekten. Hizmetlerine güvendiğim tek kurumsunuz başarınız daim olsun çok teşekkürler

 8. Şükrü diyor ki:

  Tayin sebebiyle İstanbul’dan İzmir’e taşınmam gerektiğinde kaliteli ve güvenli hizmet sunan sizlere teşekkür ederim

 9. Cem diyor ki:

  Sürekli çalıştığım firma arkadaşlarımda referans oluyorum işlerin hakkını veriyorlar çok memnun kaldım ve tavsiye ederim

 10. Efsane diyor ki:

  Işlerinde profesyonelce çalışıyorlar kaliteli hizmet veriyorlar şehirlerarası evimi taşınmıştım erdikleri hizmetten memnun kaldım Kesinlikle tavsiye ediyorum

 11. Melisaaydin diyor ki:

  Nakliyat konusunda kesinlikle çok iyisiniz sorunsuz bir şekilde taşıyorsunuz üstelik diğer firmalara göre gayet uygun taşıma ücreti

 12. Mustafa diyor ki:

  Babamın işi sebebi ile İstanbuldan İzmire taşınmak zorunda kaldık ve evimizin eşyalarını taşıması için uygun biryer aradık ilk başta tereddüt ettik ancak hiç de tereddüt etmeye gerek olmadığını gördük işlerini hakkıyla ve çok özenle yapıyorlar çok memnun kaldık

 13. Mertrww diyor ki:

  Her şeyi çok detaylı bir şekilde anlatmışsınız Üstelik taşıma konusunda hiçbir sorun yaşamıyoruz gerçekten işinizi hakkıyla yapıyorsunuz

 14. Fatma diyor ki:

  gerçekten işlerini büyük bir titizlikle yapıyorlar fiyat olarakta en uygun nakliye firmalası emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim

 15. Feyzs diyor ki:

  Harika bir nakliye firması. Bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim. İşinizi hakkıyla yapıyorsunuz. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

 16. Murat T diyor ki:

  Amcamın evini Üsküdardan Karşıyakaya taşıdık. İyi ki firmanızı tercih etmişiz, çok memnun kaldık. Taşımacılıkta profesyonelliğin kalitenin adresi sizsiniz.

 17. mahmut kaynak diyor ki:

  Sürekli çalıştığımız ve memnun olduğumuz bir firma ilgi alaka ve işlerini düzgün yapan arkadaşlar İstanbul İzmir arasında üzerinize tanımam tebrikler

 18. Gulistan diyor ki:

  İstanbul’dan İzmir’e nakliye hizmeti aldım verdikleri hizmet gayet kaliteli çok ilgililer kendilerinden çok memnun kaldım

 19. Berataydin diyor ki:

  Çalışanları çok özverili Üstelik evden eve nakliyat konusunda hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz ve diğer firmalardan daha makul bir fiyata taşıyorlar

 20. Mertcan diyor ki:

  İstanbul içi evden eve nakliyat konusunda başarılı ve üstün bir firma . İşlerini gayet ciddiyetle ve başarılı bir şekilde yürütüyorlar

 21. Mertcan diyor ki:

  İstanbul içi evden eve nakliyat konusunda başarılı ve üstün bir firma . İşlerini gayet ciddiyetle ve başarılı bir şekilde yürütüyorlar….

 22. Ahmed Hasan Abdullah diyor ki:

  En iyi nakliye şirketlerinden biri. Yüksek kaliteli ve kaliteli çalışmanın keyfini çıkarın. Herkese hizmetlerini denemelerini tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir