İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetlerinde her geçen gün kalitesini arttıran Çolakoğulları nakliyat firması ile artık İstanbul İzmir ev taşıma hizmetleri çok basit. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren firmamız özellikle İzmir İstanbul arası nakliye hizmetlerinde farklı hizmet şekilleri ile müşterilerine önemli avantajlar sunmaktadır.

İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetlerinde ÇOLAKOĞULLARI Farkı?

Türkiye’nin en eski köklü kuruluşlarından biri olarak; İstanbul İzmir nakliye hizmetleri bizim için önemlidir. Çünkü firmamızın hem İzmir hem de İstanbul illerinde şubeleri bulunmaktadır. Firmamızın her iki lokasyonunda kendi elemanlarımız ile ev taşıma hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda dikkatli ve özenli hizmetler vermekteyiz.

2022 Yılı İtibari İle İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmet Fiyatları

Eşya Miktarı

Ortalama Fiyat

Kolileme Hizmeti

Dış Asansör Maliyeti

1+1 Odalı Ev Eşyası

   5700 TL

Ek Maliyet

  500 TL

2+1 Odalı Ev Eşyası

   7500 TL

Ek Maliyet

  500 TL

3+1 Odalı Ev Eşyası

   8900 TL

Ek Maliyet

  700 TL

4+1 Odalı Ev Eşyası

  11000 TL

Ek Maliyet

  900 TL

3+2 Odalı Ev Eşyası

  12500 TL

Ek Maliyet

1100 TL

4+2 Odalı Ev Eşyası

  15000 TL

Ek Maliyet

1300 TL

5+1 Odalı Ev Eşyası

  17000 TL

Ek Maliyet

1300 TL

5+2 Odalı Ev Eşyası

  18500 TL

Ek Maliyet

1400 TL

İSTANBUL İZMİR  EVDEN EVE TAŞIMACILIK HİZMETLERİNDE EN ÇOK SORULAN SORULAR;

Peki İstanbul İzmir Arası Evden Eve Nakliyat Kaç Gün Sürüyor?

İstanbul’dan İzmir’e taşınacak olan müşterilerimizin ev taşıma hizmetleri ile ilgili olarak bilmesin gereken en önemli bilgi; İstanbul İzmir arası nakliye hizmetleri 2 gün sürmektedir. Bir gün yükleme, ikinci gün yeni evinize boşaltma işlemleri şeklinde gerçekleşiyor.

İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetlerinde Sigorta Var Mı?

Evet, tüm eşyalarınız firmamız tarafından yeni evinize taşınıncaya kadar eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır. 

İstanbul İzmir Arası Nakliye Hizmetlerinde Kat Durumları ve Asansör Fiyatı Etkiliyor Mu?

Tabi ki etkiliyor. Çünkü kat oranları beraberinde asansör sorununu ortaya çıkarmaktadır. Bir binada asansör olmaması demek ya merdivenden yada dış asansör ihtiyacını doğuruyor. Buda direkt olarak maliyeti tetikliyor.

İstanbul İzmir arası Nakliyat Hizmetlerinde Parsiyel Taşımacılık Yapılıyor Mu?

Firmamız iki il arasında ev taşıma hizmetlerinde sadece özel taşımacılık hizmeti değil, aynı zamanda sizlere parsiyel ev taşıma hizmetleri de sunmaktadır. İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetlerinde günlerde aksama söz konusu olmaz. Bu konuda bazı maddi sebeplerden dolayı firmamızdan alacağınız parsiyel taşımacılık hizmetlerindeki kalite özel taşımacılık hizmetlerdeki kalite ile aynıdır. 

İstanbul ve İzmir gibi önemli iki ilimiz arasında iş, göç, tatil gibi birçok sebeplerden dolayı taşımacılık hizmeti talep eden müşterilerimiz vardır. Bu konuda profesyonel desteği ile sizlere İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetlerini 1970 yılından beri sunan Çolakoğulları ailesi ile tanışma ve taşınma zamanı gelmedi mi? 

Hem İstanbul Hem İzmir Nakliyat Firmasıyız

Türkiye’nin en iyi nakliyat şirketlerinden biri olarak İstanbul ve İzmir bölgelerinde genel merkezlerimiz bulunmaktadır. Bu illerde yapacağınız tüm taşımacılık hizmetlerinde size her zaman yakınız.

Firmamızın diğer firmalardan ayıran en büyük özelliği; hem İstanbul hem de İzmir bölgesinde yükleme ve boşaltma işlemlerini yapan araç ve ekiplerimiz kendi bünyemizdedir. Taşeron kullanmıyoruz.

İstanbul İzmir İndirimli Ev Taşımacılığı
İstanbul İzmir İndirimli Ev Taşımacılığı

2021 Yılında İstanbul İzmir Arası Ev Taşıma Fiyatlarında Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Son 2 yıldır tüm ülkelerde ortaya çıkan korona hastalığı sonucu insanlarımız yoğun illerden nufüsü düşük olan illere yada ilçelere taşınmaktalar. Bu şekilde süreçlerin de yoğun olması ve ekonomik sıkıntılardan dolayı firmamız her konuda olduğu gibi İstanbul İzmir nakliye hizmetlerinde de profesyonel destekler sunmaktadır.

İster parça eşya ister komple ev eşyalarınızı İstanbul İzmir arasında gönül rahatlığı ile firmamızın üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul İzmir nakliyat şirketleri arasında en çok tercih edilen firmayız. 

İstanbul İzmir Arası Ev Taşıma İçin HEMEN TEKLİF AL!

İstanbul İzmir Arası Ev Taşıma Ne Kadar Sürmektedir?

İstanbul’dan İzmir’e yada tam tersi olacak şekilde nakliye süreçlerinde eşya miktarına bağlıdır. Genel anlamda komple ev nakliye hizmetleri günü birlik yapılmamaktadır. 1 gün ara ile yapılır. Ama olurda parça eşya nakliyesi yapılırsa hızlıca yükleme ve boşaltma işlemine göre günü birlikte yapabiliriz.

İstanbul İzmir arası ev taşımacılığı
İstanbul İzmir arası ev taşımacılığı

İstanbul İzmir Evden Eve Taşımacılık

İstanbul İzmir evden eve taşımacılık şirketleri arasında en çok tercih edilen firmayız. Öncelikle bilindiği üzerine firmamız 1956 yılından beri başlamış olduğu nakliye hizmetine her zaman ücretsiz expertizler yönlendirmektedir.

Uzmanlarımız tarafından tüm evinizin eşyaları detaylı bir şekilde incelenmektedir. Ölçümü yapılıp yapılamaması, kolileme işlemleri gibi birçok paketleme ve de montaj işlemi analiz edilmektedir. Firmamız yapılan bu analizler sonucunda sizlere de yardımcı olacak şekilde makul bir fiyat politikası belirleyerek taşımacılık hizmetlerine geçmektedir.

İstanbul İzmir arası ev taşıma fiyatı ne kadar?

İstanbul İzmir arası ev taşıma fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Eşya miktarı, kat oranları ve müşteri isteklerine göre değişir. Bu yüzden firmamız tarafından ekspertiz hizmeti yapılırsa daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

İzmir İstanbul Kaç Kilometredir?

İzmir İstanbul arası yeni yol 400 KM iken; eski yoldan hesaplama yapıldığında 480 Km Şeklinde güncellenmektedir.

İstanbul İzmir Arası Nakliye Ne Kadar Sürmektedir?

İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetleri ile ilgili olarak eşya miktarı ve hizmet süreci çok önemlidir. Bu konuda şunu net ifade etmek isteriz ki; bazen aynı gün içinde teslim de olur bazen bir sonraki güne de kalabilir

İstanbul İzmir Taşımacılık
İstanbul İzmir Nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Taşıma

İstanbul İzmir evden eve taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen firmayız. Öncelikle bilindiği üzerine firmamız 1956 yılından beri başlamış olduğu nakliye hizmetine her zaman ücretsiz expertizler yönlendirmektedir. Uzmanlarımız tarafından tüm evinizin eşyaları detaylı bir şekilde incelenmektedir. Ölçümü yapılıp yapılamaması, kolileme işlemleri gibi birçok paketleme ve de montaj işlemi analiz edilmektedir. Firmamız yapılan bu analizler sonucunda sizlere de yardımcı olacak şekilde makul bir fiyat politikası belirleyerek taşımacılık hizmetlerine geçmektedir.

Profesyonel ve geniş araç filosu ile ev taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştiren Çolakoğulları nakliyat, tüm bu hizmetlerini ALLİANZ güvencesinde sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Yıllarını ev taşımacılığına adayan Çolakoğulları nakliyat, her zaman taşımacılık hizmetlerinde bir adım önde gitmiştir. Çünkü firmamız her zaman yeniliklere açık olan bir nakliyat şirketi olmuştur.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı hizmetlerini ilk sunan nakliyat şirketiyiz. Firmamız İstanbul ve İzmir merkez kuruluşlu bir nakliyat şirketi olmasından dolayı bulunduğu illerde hatta ilçelerde taşımacılık hizmetlerine uyum sağlamaktadır. En basit örneği İzmir bölgesinde bulunan tüm ilçelerde firmamız dışarıdan asansör sistemi kullanmaktadır. Firmamız bu hizmeti sizlere ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Taşımacılık hizmetlerini kolaylaştıran bu sistemle sadece İzmir değil, İstanbul’da da bu hizmeti gerçekleştirmektedir.

Firmamız İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı hizmetlerini 1970 yılından beri gerçekleştirmektedir. Firmamızın ev taşımacılığı hizmetlerinde gerçekleştirmiş olduğu hizmet sürecini aşağıda bulunan videomuzdan izleyebilirsiniz. Ayrıca firmamızın youtube sayfasına girerek birçok videomuzu da bu sayfamızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Ek olarak şirketimizin evden eve nakliyat sayfasını da ziyaret ederek; profesyonel ev taşımacılığı hizmetlerinin nasıl kademe kademe ilerlediğiniz ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen bir nakliyat firması olmak için nelere dikkat ettiğimizi göreceksiniz.

Şehirlerarası Nakliyat Şirketleri

Uzman firmamız yalnızca şehir içi değil, şehirler arası alanda da hizmetlerini sunmaya devam eder. Bundan sonra sizlerde artık hizmetlerden en güvenli şekilde yararlanmaya başlamış olacaksınız. Kaliteli hizmetlerden istediğiniz her an hizmet alacaksınız. Farkını en güzel şekilde ortaya koyan firmamızdan ne zaman isterseniz de hizmet almaya başlamanız zor olmaz. O halde hemen güvenilir firmamıza başvurun. Üst düzeye sahip çalışmalardan anında yararlanın.

Sektörün bakıldığı zamanda fark yaratan adreslerinden birisiyiz. Konu her ne olursa olsun olduğunuz yere anında geliriz. Bekleme zahmeti içerisinde artık olmazsınız. Nakliyat işlerinizi bundan sonra itinalı şekilde yerine getirmeye de başlayabilirsiniz. Bu konuda yüksek standartlarda bir hizmet ortaya koymaya dikkat ederiz. Evden eve taşımacılık anlayışı en güzel şekilde sunulur. Evden eve nakliyat farkını en güzel şekilde aşamanız adına en iyi yerlerden birindesiniz. Şehirler arası nakliyat şirketleri olarak üst düzeyde çözümler sunmaya devam ederiz.

Referanslı İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetleri

Ülkemizde taşımacılık sektöründe artık güven konusunda hemen hemen %10’lara kadar düştük. Nakliyat sektöründeki yoğun şikayetler artık müşterilerin tedirgin olmasına yol açmaktadır. Lakin bu kalan %10′ luk kısımda firmamız yer alıyor demek yanlış olmaz. Firmamız her zaman güveni tazeleyen bir nakliyat şirketi olmuştur.

Taşınan müşterilerimiz bu güvenden dolayı tüm akraba veya arkadaşlarına özellikle firmamızı tavsiye etmektedir. Firmamız elde etmiş olduğu bu tavsiyelerde hem kendisini geliştirmekte hem de müşteri portföyünü arttırmaktadır.

Profesyonel İstanbul İzmir Arası Ev Taşıma

Firmamızın İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi direk olarak https://www.colakogullari.com.tr adresinden alabilirsiniz.   Aşağıda belirtilen harita İstanbul – İzmir arası rota haritasıdır. Bu güzergahta istediğini bir yere veya bir kaç yere ev taşımacılığı yada parça taşımacılığı hizmetinizi yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi nakliyat şirketi olmamız İstanbul İzmir arası eşya taşım şirketleri ile yapılan düzenli çalışmalara borçluyuz

İstanbul İzmir ev taşıma fiyatları ne kadar?

İstanbul İzmir ev taşıma fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgiler vererek firmamızdan fiyat alabilirsiniz. Minimum 1000 TL’Den başlayan fiyatlar

İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

evet, yapıyoruz. İstanbul İzmir parça eşya taşıma adresimize giriş yapabilirsiniz.

İstanbul İzmir arası nakliye hizmeti kaç gün sürmektedir?

2 gün içinde eşyalarınız yeni evinize teslim edilmektedir.

İstanbul İzmir evden eve taşıma sigortası var mı?

tüm hizmetlerimizde olduğu gibi İstanbul İzmir arası nakliye hizmetlerimizde de sigorta işlemleri yapılmaktadır.

İstanbul İzmir arası ev taşımalarında ekspertiz hizmeti var mı?

tüm ev taşıma hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz vardır.

 

Tekfen İnşaat..

Firmamızın tüm nakliye hizmetlerinde başarılı işlere imza atan Çolakoğulları nakliyat ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir