İzmir ilimizde profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri son yıllarda yoğunluk kazanmıştır. Özellikle bu bölgenin hem sanayi hem turizm hem de diğer büyük şehirlerin sorunlarının az olmasından dolayı yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. İzmir bölgesinde ev taşımacılığı hizmetleri de bu şekilde yoğunlaşmaktadır. Google arama motoruna İzmir evden eve nakliyat yazdığınızda bile ne kadar arandığını görebilirsiniz.

İZMİR İline Ev Taşımacılığı Hangi İllerde Yoğun Olarak Gerçekleşmektedir?

En çok göç aldığı yerlerden biri İSTANBUL. İstanbul bulunduğu bölge ve yapı itibari ile nufüs kalabalık, trafiği yoğun ve kentleşmenin artık git gide yoğunlaştığı bir ilimizdir. Bu yüzden özellikle İstanbul’dan İzmir’e yoğun bir geçiş gerçekleşmektedir. İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetleri de bu şekilde gerçekleşmektedir.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İstanbul ve İzmir arasında ev taşıma hizmetleri her ay yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız tarafından hem özel taşımacılık hem de parsiyel taşımacılık şeklinde ilerlemekteyiz. Çolakoğulları ailesi olarak; 1980 yılından bu yana İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetleri vermekteyiz.

Şuan internet ortamında doğru adrestesiniz hatta doğru sayfadasınız. Günümüzün en zahmetli görünen ve insanların ya tayin dönemleri yada farklı sebeplerden dolayı evlerinin taşınması artık firmamızın bünyesinde çok kolay ve pratik bir hal almış durumdadır. İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetleri de günümüz taşımacılık hizmetlerinin en yoğun şekilde gerçekleştiği rotalardan biridir.

Peki Bu işlem Nasıl Yapılıyor?

Öncelikle bilindiği üzerine firmamız 1956 yılından beri başlamış olduğu nakliye hizmetine her zaman ücretsiz expertizler yönlendirmektedir. Uzmanlarımız tarafından tüm evinizin eşyaları detaylı bir şekilde incelenmektedir. sökümü yapılıp yapılamaması, kolileme işlemleri gibi birçok paketleme ve demontaj işlemi analiz edilmektedir. Firmamız yapılan bu analizler sonucunda sizlere de yardımcı olacak şekilde makul bir fiyat politikası belirleyerek taşımacılık hizmetlerine geçmektedir.

izmir Ev Taşıma Süreçleri
izmir Ev Taşıma Süreçleri

İstanbul’dan İzmir’e yada İzmir’den İstanbul’a Taşımacılık

yön fark etmez. firmamız sizlere her iki bölgenin gelişli ve gidişli olarak taşıma hizmeti vermektedir. İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetlerini sunduğu gibi İzmir İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Profesyonel ve geniş araç filosu ile ev taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştiren Çolakoğulları nakliyat, tüm bu hizmetlerini ALLİANZ güvencesinde sigortalı olarak gerçekleştirmektedir.  

Yıllarını ev taşımacılığına adayan Çolakoğulları nakliyat, her zaman taşımacılık hizmetlerinde bir adım önde gitmiştir. Çünkü firmamız her zaman yeniliklere açık olan bir nakliyat şirketi olmuştur. Firmamız İstanbul ve İzmir merkez kuruluşlu bir nakliyat şirketi olmasından dolayı bulunduğu illerde hatta ilçelerde taşımacılık hizmetlerine uyum sağlamaktadır.  En basit örneği İzmir bölgesinde bulunan tüm ilçelerde firmamız dışarıdan asansör sistemi kullanmaktadır. Firmamız bu hizmeti sizlere ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Taşımacılık hizmetlerini kolaylaştıran bu sistemle sadece İzmir değil, İstanbul’da da bu hizmeti gerçekleştirmektedir

Referanslı İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetleri

Ülkemizde taşımacılık sektöründe artık güven konusunda hemen hemen %10’lara kadar düştük.  Nakliyat sektöründeki yoğun şikayetler artık müşterilerin tedirgin olmasına yol açmaktadır. Lakin bu kalan %10′ luk kısımda firmamız yer alıyor demek yanlış olmaz. Firmamız her zaman güveni tazeleyen bir nakliyat şirketi olmuştur. Taşınan müşterilerimiz bu güvenden dolayı tüm akraba veya arkadaşlarına özellikle firmamızı tavsiye etmektedir.

Firmamız elde etmiş olduğu bu tavsiyelerde hem kendisini geliştirmekte hem de müşteri portföyünü arttırmaktadır. Firmamızın İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi direk olarak https://www.colakogullari.com.tr/istanbul-izmir-evden-eve-nakliyat.html adresinden alabilirsiniz.   Aşağıda belirtilen harita İstanbul – İzmir arası rota haritasıdır. Bu güzergahta istediğini bir yere veya bir kaç yere ev taşımacılığı yada parça taşımacılığı hizmetinizi yaptırabilirsiniz.

Site Haritası