Nakliyat zor olmasının yanı sıra sorumluluk gerektiren bir hizmettir. Özellikle bankamatik taşımacılığı yapılacaksa bu sorumluluk çok daha üst seviyeye çıkmalıdır. Çünkü bir ATM’nin taşınması sadece ağır bir yükün kaldırmasından ziyade içinde para olan elektronik bir sistemi yerinden oynatmayı içerir. Dolayısıyla yaptığınız tüm girişimin bilinçli bir şekilde olması gerekir.

Bankamatiklerin bulundukları yerden kaldırılarak farklı bir yere transfer edilmesi dönem dönem yapılan bir iştir. Bu hizmet nakliyat firmalarının yapabildiği bir modeldir, ancak her firma bu iş konusunda tecrübeli olmadığından bankamatik taşıma hizmeti vermez. Çolakoğulları nakliyat, taşımacılık sektöründeki deneyimlerini bankamatik taşımacılığında da ortaya koymuş Türkiye’nin en geniş nakliyat hizmet ağına sahip bir markadır.

Bankaların sürekli olarak değişimler yada yeni şubelerinin oluşması ile ortayan çıkan hizmet alımında nakliyat firmalarının sunduğu hizmetin adı; bankamatik taşımacılığı. Bu hizmeti Türkiye’de sayılı firmalar gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de banka taşımacılık hizmetlerinde yer alan Çolakoğulları nakliyat, bankamatik taşımacılığı hizmetlerini bankalara sağlayarak tüm ihtiyaçlarını gidermektedir. Bu konuda yeterli donanıma sahip olan firmamız, 1970 yılından beri tüm bankalar ile özel çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Bankamatik Taşımacılığı

Bankamatik Taşıma
Bankamatik Taşımacılığı

1956 Yılında nakliyat sektörüne giriş yapan Çolakoğulları ailesi hızla büyüyen bir nakliyat firması haline gelmiştir. Zamanla ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerinin yanında ağır kasa, ağır malzemelerin taşınmasını da yapmıştır. 1970’li yılların başına gelindiğinde firmamız ağır nakliye hizmetlerine büyük bir önem vermiştir. Bize sabit telefonlarımızdan ve instagram adresimizden ulaşabilirsiniz.

Gerekli alt yapıyı hızlı bir şekilde oluşturan Çolakoğulları nakliyat, zamanla ağır yük taşımacılığı hizmetlerini kurumsal ağa kaydırmıştır. Ülkemizde birçok banka ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sonucunda hızla büyüyen bir yapıya sahip olmuştur. Tüm bankaların atm bankamatiklerinin Türkiye’nin 81 iline hızlı ve güvenli bir şekilde sevk etmektedir. Bu konuda oldukça profesyonel olan firmamız sadece devlet bankları değil, özel bankaları ile de aynı hareketliliği sağlamaktadır.

Bankalara Özel Sistemli Taşıma Hizmetleri

Yılların vermiş olduğu tecrübeye sahip olan Çolakoğulları nakliyat, profesyonel olarak yapmış olduğu çalışmalar ile siz değerli iş ortaklarımıza her konuda gerekli desteği sağlamaktadır. Firmamız her zaman verdiği sözleri zamanında yerine getirmek ile mükellef olduğu için hiçbir zaman plansız ve programsız iş yapmamıştır. Bu yüzden her açıdan önemli bir konuma sahip olan firmamız ile yapacağınız tüm ortak çalışmalarda tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmenizdir. İstanbul’un en iyi nakliyat şirketi olan Çolakoğulları nakliyat, Bankamatik taşımacılığı alanında da aynı şekilde lider konumda olan firmamız ile her zaman bu hizmeti alabilirsiniz.

Kurumsal Bankamatik Taşıma Şirketleri

Bankamatik Taşımacılığı
Bankamatik Taşımacılığı

Ülkemizde kurumsal bankamatik taşıma şirketleri arasında yer alan firmamız; sizlere her konuda detaylı olarak profesyonel destek sunabilmektedir. Sistemi en iyi şekilde oturtan firmamız ile ortak çalışmalarda bulunabilirsiniz. İstanbul dışında Türkiye’nin her yerine bankamatik nakliyesi yaparak her alanda kendimizi göstermekteyiz.

Çolakoğulları nakliyat, yıllardır bu sektörde güvenilir bir nakliyat şirketi olarak hareket etmiştir. Asla çizgisini bozmadan taşımacılık hizmetlerinde verdiği sözleri yerine getirmiştir. Bankamatik taşımacılığı hizmetleri de bir ev ve ofis taşıma hizmetleri gibi olmadığı için bu konuda özellikle dikkatli bir şekilde hareket etmiştir. Profesyonel nakliyat şirketi olan firmamız ile çalışmalar gerçekleştirmek için firmamızı yakından tanıyabilirsiniz. Firmamız hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz https://www.colakogullari.com.tr/ofis-tasimaciligi.html adresine giriş yapabilirsiniz.

Çolakoğulları Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen bankamatik taşımacılığı şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Çolakoğulları Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
Site Haritası