Ofis nakliyesi, bir şirketin ya da bir organizasyonun mevcut ofisini başka bir yere taşıması anlamına gelir. Bu süreç, çok sayıda eşyanın ve ekipmanın taşınmasını içerebilir ve birçok işletme için zor ve stresli bir süreç olabilir. Ancak, doğru bir planlama ve organize edilme ile ofis nakliyesi rahat ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir.

En İyi Ofis Nakliyesi Firması

Ülkemizin her yerinde profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat, 1956 yılından bu yana sektörde önemli adımlar atmıştır. Ofis nakliyesi denildiğinde ülkemizde bu işi en iyi şekilde yapan firmalar  bir iki firmadan oluşmaktadır. Profesyonel ofis taşımacılığı hizmetlerinde Çolakoğulları nakliyat her açıdan önemli işlemlere imza atmıştır.  Kaliteli ve güvenilir personelleri ile şehir içi içinde olduğu gibi şehirler arasında da aynı hizmeti başarılı bir şekilde sunmaktadır. Bize instagram adresimizden ulaşabilirsiniz.

Ofis Tasima Colakogullari

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İki ofis arasındaki mesafe şehirlerarası olacağı için firmanın uzun yol deneyiminin olması gerekir. 
  • Firmanın araç filosu geniş ve ofis nakliyesi için de son derece uygun olmalıdır. 
  • Firma personellerinin işinde deneyimli ve güler yüzlü olması gerekir
  • Firma, müşteri memnuniyetine her daim önem vermelidir.
  • Müşterilere her daim kurumsal taşımacılık hizmetlerinin sağlanması gerekir. 
  • Ofis eşyası paketleme konusunda uygun malzemeler ve kaliteli işçiliğin yapılması da kesinlikle gereklidir.
  • Ofis taşıma fiyatları bakımından uygun seçeneklerin sunulması da gerekir.

Peki Ofis Nakliyesindeki Başarısı Nereden Geliyor?

Bu sorunun cevabı bu işi Çolakoğulları nakliyata verdiğinizde hizmet esnasında görebilirsiniz. Çünkü ofis nakliyesi yapılırken profesyonel ekibini incelediğinizde herkesin bir görevi ve bir sisteme sahip olduğunu görebilirsiniz. Ekip sanki bu işin kendi işi gibi titizlikle yapmaktadır. Çolakoğulları nakliyat ve ailesi yılların birikimi ile hareket ermesi de bundan dolayı kaynaklanmaktadır. Firmamız her ofis nakliye hizmetinde her zaman başında şirket yetkililerini bulundurur. Bunun en büyük sebebi tüm müşterilerine aynı değeri vermektir.

Ofis Nakliye
Ofis Nakliyesi

Yılların birikimine sahip olan firmamız üstün referansları ile her zaman yoluna çıkan engelleri bir bir kaldırmıştır. Yapmış olduğu tüm hizmetleri sigortalı bir şekilde organize eden firmamız bu anlamda her şeyi garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kısaca yaş tahtaya basmayan işini şansa bırakmayan bir nakliyat şirketi ile çalıştığınıza emin olabilirsiniz.

Profesyonel Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis taşımacılığında firmamız ile çalışmak istemez misiniz? Kurumsal yapısını en iyi şekilde işine yansıtan istediğiniz hizmette aksi bir durum söz konusu olmayan ve daima müşterilerine güler yüzlü hareket eden Çolakoğulları nakliyat ile artık tanışma ve taşınma zamanı. Hemen firmamızın ofis taşıma alanında kurumsal sayfası olan https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yaparak detaylı bir şekilde ve aynı zamanda foto galeri bölümüne de bakarak inceleyebilirsiniz.

Ofis nakliyesi, bir şirketin veya bireysel bir kullanıcının ofis eşyalarının ve malzemelerinin taşınması sürecidir ve doğru bir planlama ve iyi bir nakliye şirketi ile düzenli, kolay ve stressiz hale getirilebilir. Bu nedenle, ofis nakliyesi sürecinde doğru bir nakliye şirketi seçmeniz ve ofis eşyalarınızın doğru paketlenmesi ve etiketlenmesini ihmal etmemeniz çok önemlidir.

Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yeni makalelerimizden haberdar olmak isterseniz bizi takip etmeye devam edin.

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası