En çok tercih edilen ofis taşıma şirketleri, size bu kapsamda en iyi hizmeti sağlayacak adreslerdir. Tercihinizi bu kapsamdaki en kaliteli firmalardan yana kullandığınızda, hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız. Biz, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak sizlere bu konuda en güncel hizmetleri sunuyoruz. Yani ofis taşımacılığı hizmetini en modern şekilde gerçekleştiren adres biziz diyebiliriz.  

İstanbul’da En Çok Hangi Ofis Taşıma Şirketi Tercih Ediliyor?

En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketleri
En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul’da en çok hangi ofis taşıma şirketi tercih ediliyor diye de merak edilmektedir. Bu sorunun cevabı ise elbette ki Çolakoğulları Nakliyat firmamız olacaktır. Biz, ofis taşıma konusunda uzman niteliklerde hizmetler sunuyoruz. İstanbul ofis taşıma firmaları arasında bizi tercih etmeniz, sizler açısından da son derece doğru bir karar olacaktır. İstisnasız şekilde her müşterimize kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Böylece müşteri memnuniyeti de her daim üst seviyelerde olmaktadır. Yarım asrı aşkın süredir var olduğumuz ofisten ofise taşımacılık sektörüne yön veren bir firmayız. Hatta sahip olduğumuz hizmet kalitemizle birlikte bu kapsamdaki diğer firmalara da ilham kaynağı oluyoruz. Bizden hizmet almanız demek, memnuniyetinizin sağlanması demektir. Bize sabit telefonlarımızdan veya da instagram adresimizden kolayca ulaşabilirsiniz. 

Ofis Taşıma Fiyatları

En çok tercih edilen ofis taşıma şirketleri arasında olan Çolakoğulları Nakliyat firmamızın fiyat tarifeleri şu şekildedir;

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Ofis Taşımacılığında Hizmet Süreçleri

En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketleri
En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketleri

Ofis taşımacılığıda hizmet süreçleri, tamamen tarafımızca belirlenmektedir. Öncelikle sizlerin çağrısına yönelik olarak adresinize gelerek birtakım incelemelerde bulunuyoruz. Bu esnada sizler için ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Sonra da fiyat bilgisini onaylamanızla birlikte, eşyalarınıza sigorta yaparak bu süreci başlatmaktayız. Sigortalı ofis taşımacılığı hizmeti dahilinde, hemen hızlıca paketleme işlemleri de yapıyoruz. 

Paketlenen ofis eşyalarınızı da nakliye asansörümüz ile aşağı indirmekteyiz. İndirilen eşyaları nakliye aracımıza yüklememizle birlikte de adresinize doğru yola çıkıyoruz. Güvenli bir yolculuğun ardından, tüm eşyalarınız yeni adrese ulaştırılıyor. Burada da eşyalarınızı yeni adresinize taşıyıp, paketlerinden çıkarıyoruz. Eşyaları yerlerine yerleştirmemizle birlikte de ofis taşıma süreci tamamlanmış oluyor.  

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel EkipGüçlü ReferanslarTecrübe Ekip
KurumsallıkHızlı ÇözümGüvenilirlik
PlanlamaPaketleme HizmetleriGeniş Araç Filosu

Profesyonel ve Kaliteli Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketleri
En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketleri

Profesyonel ve kaliteli ofis taşımacılığı hizmetleri demek, Çolakoğulları Nakliyat demektir. Ofis taşıma konusunda önde gelen bir firmayız. Profesyonel ekiplerimizle birlikte faaliyet gösteriyor ve sizler için her daim en iyisini sağlamayı hedefliyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bize dilediğiniz zaman kolayca ulaşım sağlamanız da mümkündür. Zaten en çok tercih edilen ofis taşıma şirketleri arasında da her daim en ön sıralardayız. 

Profesyonel ofis taşımacılığı hizmetleri için bizi tercih ettiğinizde, buna asla pişman olmazsınız. Zira biz, ofis taşıma şirketleri arasında en iyi seçeneğiz. Bu kapsamdaki tüm eşyalarınızı en uygun şekilde taşıyarak sizler için önemli olan bu süreci layıkıyla tamamlamaktayız. Hizmetlerimizden faydalanmak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. 

En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketleri Hangileridir?

En çok tercih edilen ofis taşıma şirketleri arasında Çolakoğulları Nakliyat ön plana çıkmaktadır.

Site Haritası