Türkiye’nin her bölgesine taşımacılık hizmetleri sunan firmamız; sizlere evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri dışında özel olarak koli taşımacılığı hizmetini de sunmaktadır.

Şehir İçi Şehirler Arası Koli Taşıma Hizmetleri

Ülkemizin en büyük taşıma şirketi ile çalışmanız sizler için bir ayrıcalık diyebiliriz. Her konuda yeterli tecrübesi olan firmamız ile nakliye faaliyetlerinizi başarılı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Koli taşıma hizmetlerinde büyük bir profesyonellik sağlayan şirketimiz; sizlere İstanbul dışında diğer illere de hizmet vermektedir.

Her geçen gün referanslarına yeni referanslar katan şirketimiz; sizlere nakliyat hizmetlerinde profesyonel destekler vermektedir. Kolilerinizi güvenli bir şekilde taşıma için özel ekipler çalıştırmaktayız. Aynı zamanda sigorta işlemlerine önem verdiğiniz için tüm eşyalarınıza gerekli sigortalama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Sigortalı Koli Taşıma Hizmetleri

Günümüz nakliyat hizmetlerinde her zaman en iyi olan şirketimiz; nakliyat faaliyetleri boyunca her zaman sizlere profesyonel bir şekilde destek vermeye çalışmıştır. İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmetlerini sağlayan şirketimiz; İstanbul’dan diğer illere yapacağınız Koli nakliyesinde de sizlere destek vermektedir.

Koli Taşıma Şirketleri
Koli Taşımacılığı

Koli nakliye süreçlerinde firmamız birçok hizmet verebilmektedir.

  • koli tedariğini sağlaya bilmekteyiz
  • İstediğiniz ölçülerde koli tedarik etme
  • kolileme işlemlerinde profesyonel destekler
  • Koli tedariğinin yanında koli bandı tedariği
  • Koli taşıma araçları
  • İstediğiniz gramajda koli tedariği

gibi birçok hizmet aşamalarımızı en iyi şekilde organize edebilmekteyiz. Yılların taşıma şirketi olan ve her zaman sizlere en iyi hizmeti sağlamak için yoğun bir mesai harcamaktayız. Koli taşımacılık süreçlerinde her zaman titiz bir çalışma yürütmekteyiz.

YouTube video

Firmamız koli taşımacılığında her zaman sistemli bir şekilde hareket etmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından tüm kolileriniz özenle taşınarak araçlarımız içerisinde gerekli düzende istiflenmektedir. Kolileriniz herhangi bir zarara uğramaması için tüm ekipmanlarımızı seferber etmekteyiz. Yıllardan beridir şirketlere gerçekleştirdiğimiz hizmetler ile taşımacılık sektöründe büyük bir tecrübe sahibi olmuş bulunmaktayız. Bizleri youtube sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Koli Taşımacılık Şirketi

Firmamız, koli nakliye süreçlerinde şehir içi ve şehirler arası hizmet verebilmektedir. Yıllardan beri evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetlerini en iyi şekilde yürüten şirketimiz; kolileme konusunda da size aynı profesyonel desteği sağlamaktadır. Özellikle ofis taşıma hizmetlerinde yoğun bir şekilde karşımıza çıkan bu hizmeti sağlamak adına özel ekip organize etmekteyiz.

Şirketimizin tüm nakliyat faaliyetlerini takip etmek isterseniz Sosyal medya hesaplarımıza da giriş yapabilirsiniz. İnstagram sayfamızı takip ederek; firmamızın koli nakliye hizmetlerinde gerçekleştirmiş olduğu süreçleri bölüm bölüm inceleyebilirsiniz. Firmamızın kurumsal referanslar kısmını da inceleyerek firmamız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Site Haritası