Türkiye’nin her bölgesine taşımacılık hizmetleri sunan firmamız; sizlere evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri dışında özel olarak koli taşımacılığı hizmetini de sunmaktadır.

Şehir İçi Şehirler Arası Koli Taşımacılığı Hizmetleri

Koli Taşımacılığı
Koli Taşımacılığı

Ülkemizin en büyük taşıma şirketi ile çalışmanız sizler için bir ayrıcalık diyebiliriz. Her konuda yeterli tecrübesi olan firmamız ile nakliye faaliyetlerinizi başarılı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Koli taşıma hizmetlerinde büyük bir profesyonellik sağlayan şirketimiz; sizlere İstanbul dışında diğer illere de hizmet vermektedir.

Her geçen gün referanslarına yeni referanslar katan şirketimiz; sizlere nakliyat hizmetlerinde profesyonel destekler vermektedir. Kolilerinizi güvenli bir şekilde taşıma için özel ekipler çalıştırmaktayız. Aynı zamanda sigorta işlemlerine önem verdiğiniz için tüm eşyalarınıza gerekli sigortalama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Ofis ve Koli Taşımacılığı Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır
Koli taşımacılığı fiyatları

Sigortalı Koli Taşıma Hizmetleri

Günümüz nakliyat hizmetlerinde her zaman en iyi olan şirketimiz; nakliyat faaliyetleri boyunca her zaman sizlere profesyonel bir şekilde destek vermeye çalışmıştır. İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmetlerini sağlayan şirketimiz; İstanbul’dan diğer illere yapacağınız Koli nakliyesinde de sizlere destek vermektedir.

Koli Taşıma Şirketleri
Koli Taşımacılığı

Koli nakliye süreçlerinde firmamız birçok hizmet verebilmektedir

  • koli tedariğini sağlaya bilmekteyiz 
  • İstediğiniz ölçülerde koli tedarik etme
  • kolileme işlemlerinde profesyonel destekler
  • Koli tedariğinin yanında koli bandı tedariği
  • Koli taşıma araçları
  • İstediğiniz gramajda koli tedariği

gibi birçok hizmet aşamalarımızı en iyi şekilde organize edebilmekteyiz. Yılların taşıma şirketi olan ve her zaman sizlere en iyi hizmeti sağlamak için yoğun bir mesai harcamaktayız. Koli taşımacılık süreçlerinde her zaman titiz bir çalışma yürütmekteyiz.

Firmamız koli taşımacılığında her zaman sistemli bir şekilde hareket etmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından tüm kolileriniz özenle taşınarak araçlarımız içerisinde gerekli düzende istiflenmektedir. Kolileriniz herhangi bir zarara uğramaması için tüm ekipmanlarımızı seferber etmekteyiz. Yıllardan beridir şirketlere gerçekleştirdiğimiz hizmetler ile taşımacılık sektöründe büyük bir tecrübe sahibi olmuş bulunmaktayız. Bizleri youtube sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Koli Taşımacılık Şirketi

Firmamız, koli nakliye süreçlerinde şehir içi ve şehirler arası hizmet verebilmektedir. Yıllardan beri evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetlerini en iyi şekilde yürüten şirketimiz; kolileme konusunda da size aynı profesyonel desteği sağlamaktadır. Özellikle ofis taşıma hizmetlerinde yoğun bir şekilde karşımıza çıkan bu hizmeti sağlamak adına özel ekip organize etmekteyiz.

Şirketimizin tüm nakliyat faaliyetlerini takip etmek isterseniz Sosyal medya hesaplarımıza da giriş yapabilirsiniz. İnstagram sayfamızı takip ederek; firmamızın koli nakliye hizmetlerinde gerçekleştirmiş olduğu süreçleri bölüm bölüm inceleyebilirsiniz. Firmamızın kurumsal referanslar kısmını da inceleyerek firmamız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Koli Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası