Ülkemizde evden eve nakliyat sektöründe git gide yoğun bir şekilde rekabet artmaktadır. Ev taşımacılığı hizmetleri arasında yer alan diğer bir hizmet türü de Yalı taşımacılığıdır. Bu alanda güvenilir, profesyonel ve sistemli nakliyat şirketi bulmak kolay değil. Yalılarda bulunan ev eşyalarını profesyonelce paketleyerek yeni adrese taşımak birçok firma için çok zordur. Çolakoğulları nakliyat firması bu alanda kendini en iyi şekilde ispatlamıştır.

Türkiye’de nadir hizmetlerden biri olan Yalı taşımacılığı hizmetini sunan tek firmayız. İstanbul bölgesinde en çok tercih edilen şirketiz. Yüksek kalitedeki referanslarımız sizlere yalı nakliyesi ile ilgili ne kadar başarılı olduğumuzun göstergesidir.

Her nakliye firması yalı taşıma hizmetlerini gerçekleştiremez. Yalılarda bulunan eşyaların yüksek değerlere sahip olduğunu hemen hemen hepimiz biliyoruz. Bu konuda profesyonel ekipler, kaliteli paketleme malzemeleri ayrıntılı olarak sağlanmalıdır.

Yalı Taşıma Şirketleri
Yalı Taşımacılığı

Yalı taşımacılığı, müşterilerin isteklerine göre şekillendirilebilen, eşya taşıma işleminde en çok hassasiyet gerektiren bir nakliyat modelidir. Yalınızın büyüklüğüne ve nerede olduğuna bağlı olarak eşyalarınız alınarak ya da yalıya getirilerek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Firmamız kurulduğu günden bu zamana kadar birçok nakliyat hizmetine imza atmış dolayısıyla nakliyatın her modeline hakimdir.

Profesyonel Yalı Nakliyat Hizmetleri

Yalı nakliyat hizmetimiz, profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. Yalı gibi büyük mekanlarda bulunan eşyaların büyük hacme sahip olması araçların da hem büyük ekiplerinde donanımlı olmasını gerekli kılmıştır. İstanbul ve Türkiye’nin en büyük nakliyat firması olan Çolakoğulları olarak yalınızı taşıyabilir ve eşyalarınıza zarar vermeden nakliyat işlemini tamamlayabiliriz.

Yalı taşımacılığı hizmetlerinde en iyisiyiz.1956 Yılından beri Türkiye’nin sahil kesimlerine en çok hizmet veren Çolakoğulları nakliyat, bu vesile ile yalı taşıma hizmetlerini en çok gerçekleştiren şirketi konumuna gelmiştir.

Her zaman büyük bir profesyonellik ile sektörüne hizmet veren şirketimiz nakliyat hizmetlerini düzenli olarak gerçekleştirmektedir.

Yalı Taşımacılığında Sigorta Yapılıyor Mu? ve Hangi Sigorta Şirketi Yapıyor?

Firmamız yalı taşımacılığı hizmetlerini ALLİANZ Güvencesinde gerçekleştirmektedir. Tüm ürünleriniz firmamızın güvencesinde sigortalı olarak taşınmaktadır.

Yalı Taşımacılığında Ne Tür Paketleme Malzemeleri Kullanılmaktadır?

Yalı taşımacılığı hizmetlerinde bildiğimiz en önemli şey; tüm yalılarda tarihi ve değerli eşyaların olmasıdır. Bu konuda en iyi malzemeleri organize ederek hizmetimizi sağlamaktayız.

Yalı Taşıma Şirketleri

Yalı taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen alternatifsiz bir firmayız. Türkiye’nin sayılı nakliyat şirketleri arasında yer alan Çolakoğulları nakliyat, kurumsal taşımacılık hizmetlerinin yanında profesyonel olarak ev taşımacılığı hizmetlerine tüm hızı ile devam etmektedir. Başarılı bir grafik ile seneler boyunca Türkiye’de en iyi nakliyat şirketi olarak zirvede kalmıştır. Ev taşımacılığı işlemlerinde firmamız hem daire hem villa hem de yalı taşımacılığı gibi sınıflandırılmış birimlerinin taşınma işlemlerini sistemli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız özellikle İstanbul bölgesinde sahil kesimlerinde yalı nakliye hizmetlerinde tanınan gerçek nakliyat şirketlerinden biridir.

İstanbul Yalı Taşıma Firmaları

firmamız İstanbul yalı taşıma firmaları arasında en çok tercih edilen nakliyat şirketidir. Her konuda gerekli profesyonelliğe sahiptir. Tek yapmanız gereken firma ile iletişime geçerek ayrıntılı bir şekilde bilgi almanızdır.

Yalı Taşımacılığında Ücretsiz Expertiz, Sistemli Taşımacılık

Firmamız yalı taşımacılığı hizmetlerini diğer ev taşıma hizmetlerinden ayırmaktadır. Genel olarak kapasitesi büyük olan yalılarda oranla eşyada yoğun bir şekilde oluşmaktadır. Bu yüzden bazen bir bazen 1 hafta ev eşyası taşıma işlemleri gerçekleşebilmektedir. Bu konuda profesyonel olan firmamız tecrübesini ortaya koyarak yalı taşımacılığı işlemlerinden yaptıkları expertiz ile müşterilerine nasıl taşınmaları gerektiği konusunda detaylı bir şekilde sağlıklı bilgiler vermektedir.

Yalı taşıma işlemlerinden müşterilerin dikkat etmesi gereken en büyük husus; yalı taşımacılığı alanında gerçekten profesyonel tecrübesi olan firmalar ile irtibata geçmektir. Çünkü gerçekte bir ev taşımacılığı gibi gözükse de genel olarak hassas taşımacılık kategorisine girmektedir. Bu kategoriye uygun malzeme, araç, ekipman tedarik etmekteyiz. Firmamız her açıdan bu denli başarılı grafik için yoğun çabalar harcamıştır. Sizde firmamız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz paketleme işlemlerine bakmak için https://www.colakogullari.com.tr/foto-galeri/paketleme adresine, araç filosuna bakmak için https://www.colakogullari.com.tr/araclarimiz adresine giriş yapabilirsiniz yada direk olarak firmamızın iletişim adresine giriş yaparak firmamız ile iletişime geçerek direk olarak expertiz talep edebilirsiniz.

YouTube video

Şirketimizin tüm nakliye fotoğraflarını internet adresimizden veya instagram sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz. 1956 Yılından beri sizlere hizmet veren şirketimiz sosyal medya üzerinden de büyük bir titizlik ile insanlarımıza bilgiler ve görseller paylaşmaktadır.

Site Haritası